Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Petking5

Oldal: 123456
Dátum: 2011.08.18. 11:52:54
Jó de a újra be listázás az mitöl van, rá nyomok, ki irja hogy nincs ép-je, és újra meg jelenik.
Dátum: 2011.04.21. 22:57:38
Tisztelt Vu vezetőség!
Valószínűleg le fogtok pontozni, de azért le írom.
Attól hogy eventekkel tömitek tele a játékot, nem fog kevesebb kellemetlenséggel járni, az a tömérdek bug, amire nagy ívben szartok. (pl össze kritelgetések, 1-es kritek olyan ellen akinél nincs dög stb.) Ami igazán ki verte a biztosítékot, hogy a nagy felhasználó barát politikátok annyiban fulladt meg hogy 1 levélre 2 hónapja válaszolni se tudtok, hogy hülye gyerek ne izgulj el olvastam. Mondhatjátok hogy törölj ha nem tetszik, de mért is tetszene a bug? Ideje lenne ugyan annyi energiát fektetni a hibák javítására mint az eventekre. Nem tartom Baratyt rossz szakembernek, sőt ellenkezőleg.

Üdvözlettel Péter
Dátum: 2011.03.04. 10:07:53
Kh nek lesz valamikor kenel?
Mert így akkor szaki-sok lennének a dögijeik
Szép munka volt emberek
Te eddig 60 térképdarabot találtál.
Lesz jutalmazva a legerősebbeknél az ha össze gyűlik a erősebb cucc menyiségü térkép ?
Én szerintem kéne, pl. ha van egy 2-es tárgyad vagy egy 1-es az eggyel növekedne, vagy valami.
Mert így hiába töröm magam valaki fele gőzzel meg kapja a 3-mas díjat. (ugyan is nehezebben találok térképet mint ő)
Dátum: 2010.07.08. 12:33:49
35.386 / 97.000 Ép
30.386 / 97.000 ÉP
E között 1223 sebzést okoztam csak.
Nem is tudtam volna többet, mert út közben be támadtak és nem volt épém.
Csak mielőtt csaló leszek gondoltam szólok.
Dátum: 2010.07.08. 09:40:48
Tény, de az a srác aki véres munkával hozott egy ijen csata arányt, az most akor kap egy pofont ?
Szerintem biri neked se esne jól ha hip-hop el tönne a munkád amin sokat időztél és görcsöltél.
Dátum: 2010.07.07. 22:50:10
Tisztelettel köszönöm, hogy lecsalóznak, és mindenféle gondolkodás nélkül az összes játékost is.
A hiba jelezve volt, ahogy a csata arányrontás háborúban, vagy a tp tömés. Mind a kettő az óta is megy.
Mi lesz akkor egyszer csak javítva lesz és meg b...ák a top szöviket, és azokat akik tömtek ?
Dátum: 2010.02.07. 13:19:14
Írja azt addig is.
Dátum: 2010.02.06. 18:27:59
Ma legyőztem reggel a 77- szintű entitásom, és rá nyomtam a 3 plusz szintre de csak 1 szintet nőt.
A hibát kérem javítani. A karakter Pzkinfero 4536 A kifagyós kari.
Dátum: 2010.01.03. 18:15:21
Egyébként Péter vagyok.
És nem azzal teszed tönkre hogy használod, hanem azzal hogy indokolatlanul dobálod.
Mit ártott a kod neked hogy rá kellet dobnod, megmondanád?
Nem toltuk ki a ht hogy ti is tudjátok használni, szépen sorban jönnek a szövik.
Hálából reggelente Citáztál egyfolytában.Ez amivel tönkre teszed a játékot.
Dátum: 2010.01.03. 18:01:38
Most mit érsz vele.
Tessék Pzkinferó.
Dátum: 2010.01.03. 18:00:07
Na igen csak hogy rá jöttünk, hogy semmi értelme.
Ugyan is ha egy nagy szövi bekatáz egy kicsit akinek van összevissza 5 tagja, az kiröhögi.
Viszont fordítva az már húzósabb, Egy 5 tagú szövi 20-as katával meg tudja rendesen szívatni. A drágalátos szövetséged pofátlanul tönkreteszi a többiek játékát ezzel.
Dátum: 2009.12.06. 14:56:34
A minusz lé-ben vagyok. Épiteni akartam 25k-t kb, és mire be léptem az épület menüpontba, az a menyiségü lé ami nálam volt minuszba jelent meg. Kérem a hiba javitását. (pzkinferó)
Dátum: 2009.11.26. 19:39:59
Sziasztok!
Eddig tisztázatlan okok miatt nem tudok belépni a freemailomra.
szerettem volna meg változtatni az email cimemet de sajna kel egy titkos válasz amit nem tudok .
Szeretném kérni a segitségeteket ebben az ügyben.
UI.: Senkinek nem kívánom hogy, ez történjen vele.
MI nem baromság. Az új adó konkrétan megmondta, hogy kb. 300 milliót tejel.
Ezzel szemben a Sláger és a Danubius 600 milliót.
Ettől még természetesen lehet, hogy rosszul gondolom és tényleg arról, van szó, hogy a két nagy párt megegyezett, de egy a jelenlegi erőviszonyok mellett fele fele alapon létrejövő megállapodás eredményének tekinteni a rádió adók cseréjét, legalább olyan elvetélt ötletnek tűnik, mint az, hogy az ORTT-ben senki nem ért ahhoz amit csinál és pusztán a két nagy párt nyomása alapján döntött. Nem állítom, hogy az én bizalmam töretlen lenne az ORTT fele, sőt a korrupció szemmel láthatólag elborítja az egész országot de én vagyok annyira naív, hogy ennyire azért nem.

Pedig de. Kampány rádiók lesznek ezek a rádiók, politikai kamu műsorok. Az egyik a narancs párt a másik a piros párté.
Túl nagy volt a szájuk ezért szűnnek meg. Több országos lefedettségű adó szűnt meg, az évek folyamán ami helyet csak sistergés van már. (Rockrádió stb.) Az csak kifogás, hogy elvesztették a pályázatot, ez már le volt játszva, többször halottam, hogy bírálják az állam működését, A Jáksó meg ócsárolta is, lassan kezdődik az is, hogy "ne szólj semmit mert elvisznek".
Dátum: 2009.10.10. 12:12:05
Gyakorlatilag ma reggel 8 óta 7 csp-m van. Nem először fordul elő, hogy nem termelődik. Volt egy 2 napos katám ami alatt össze vissza 20 csp jött.
Dátum: 2009.09.15. 17:28:13
Köszönöm a gyors választ.
Dátum: 2009.09.15. 17:20:25
Kedves végzetúr immáron kétszer történ meg hogy elírtam az őskő rendelő üzit.
A problémám az lenne, hogy sajna ez is pénz levonással járt, Kaptam egy üzenetet, hogy idézem Az ön fizetése sikertelen OSK30 (ki hagytam egy O-t) szolgáltatás ismeretlen!
Hogy lehetne ezt a hibát korrigálni előre is köszönöm.
P/zkinferó
Oldal: 123456