Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gort

Dátum: 2008.09.23. 20:15:59
Valóban a Merkúr van a legközelebb a naphoz, de ha csak az általad felsorolt bolygókat vesszük figyelembe, akkor a Vénusz a jó válasz, mindenesetre semmikép sem a föld.
Dátum: 2008.09.23. 17:06:45
Épp most néztem meg, van vagy féltucat zafír szövetség, mely mindössze az alapítótagból áll. Lehetőleg szeretném elkerülni, hogy ilyet alapítsak, vagy ilyenbe lépjek be, éppen ezért továbbra is érvényes a felhívás. (ketten vagyunk)

ZAFÍR HORDÁSOK FIGYELEM, FIGYELEM!!! A HAJNALPAJZS SZÖVETSÉG TAGOKAT KERES!!! JÖJJETEK CSAK JÖJJETEK!!!
Dátum: 2008.09.23. 16:23:20
Kedves, aranyos vagy épp morcos, morgós esetleg haragos, harapós zafírok!
Ne higgyétek el, hogy a gyémánt keményebb, a smaragd csillogóbb, a rubin szebb! Igenis mi vagyunk a legjobbak! Méltatlanul szorultunk az utolsó helyre.
Dátum: 2008.09.23. 06:46:49
Közben rájöttem, hogy mi volt a probléma. A gép automatikusan kiírta a jelszavam a jelszóváltoztatás mezőbe. Ezt kitöröltem, jó helyre beírtam, módosítás gomb, és már ki is írta, hogy a kép elbírálásra vár.
Izgulok, engedélyezik-e. Szerintem nagyon illik a karakteremhez, hisz zafír vagyok, ami ugyebár a védelemre specializálódott, ez meg egy elég jól páncélozott pofa.
Dátum: 2008.09.23. 00:59:07
Hogyan lehet a játékba avatárt feltölteni? Megpróbáltam egy megfelelő méretű (120*120 pixel) képet felrakni, de nem sikerült. Természetesen prémium tag vagyok.
Dátum: 2008.09.22. 23:55:12
Erős torony ez, és keménykötésű mágusok lakják. Egyelőre döntetlen a csaták eredménye ( egy napkapus legyőzött, egy elbukott), de előre tartok tőle, hogy mi lesz, ha varázsolni is megtanultok. Akárhogy is tiétek minden tiszteletem, hisz mágia nélkül is megálljátok a helyetek.
Dátum: 2008.09.22. 21:52:41
Kb. fél öt óta játszom, vadászgatok, portyázgatok és közben a fórumot nézegetem. Bár nem szeretem a nagy szavakat azt hiszem elmondhatom, hogy végzetúr rajongó lettem. Hogy mi tetszik legjobban a játékban? Az, hogy valóban annyi időt töltök el vele, amennyit akarok. Már több mint öt órája elvagyok vele, de ha nem lenne időm, akkor elindítanék 20 vadászatot, és faképnél hagynám az egészet. Tényleg jó játék, bár remélem, felsőbb szinteken valóban több lehetőségünk lesz.
Dátum: 2008.09.22. 21:15:55
Most látom, hogy a sámánviadal felett van egy olyan, hogy karaktered: és itt nem az a karakterem szerepel, akivel játszok, hanem az ami a regisztráció módosítása előtt volt. Remélem nem lesz ebből keveredés, mert már egész megszerettem az új karakterem.
Dátum: 2008.09.22. 20:42:22
A címerekről meg zászlókról nem tudok semmit, feltételezem hogy akkor lehet választani, amikor megalapítod a szövetséget. Mellesleg ezt sem tudom, hogy megy. Megalapítod és be lehet lépni, vagy már megalapításkor meg lehet adni a kezdőnévsort? Mindegy.

ZAFÍR HORDÁSOK FIGYELEM, FIGYELEM!!! A HAJNALPAJZS SZÖVETSÉG TAGOKAT KERES!!! JÖJJETEK CSAK JÖJJETEK!!!
Dátum: 2008.09.22. 20:24:35
Akkor kéne valami jó név, no meg néhány tag. A név... no mondjuk... Hajnalpajzs! Mint mondottam ez egy új világ hajnala, a pajzs meg ugye arra utal, hogy inkább a védekezésre koncentrálunk. Te lehetnél az alapító, én jobb szeretek kevésbé elől lenni. A név egyébként bármi más is lehet, a lényeg az, hogy könnyen kimondható legyen és jól hangozzon, az idegen szavakat nem kedvelem. Ami az építkezést illeti jelenleg nincs LE.-m, mert elköltöttem, de ha megalakulnánk hajlandó lennék minden LE-t beleölni a lélekkútba. Persze nagyon nagyon nagyon kellenének még tagok! Őszintén szólva nem hiszem, hogy négy tag alatt lenne értelme megalakulnunk.
Dátum: 2008.09.22. 19:57:45
A te szövetséged az élszaka parkour testvérisége? Bár a név csak külsőség, de azért szerintem fontos. Az éj már véget ért, amikor sikerült visszahódítani a felszínt az ellenségtől, ez most a hajnal, egy új világ hajnala. Mit jelent a parkour szó?
Dátum: 2008.09.22. 18:52:15
Zafír szövetségből elég gyenge a választék. Mindössze kettőt találtam, de egyik neve sem nyerte el a tetszésemet. Nem akar valaki egy hangzatos nevű szövetséget indítani? Bár alapvetően magányos beállítottságú vagyok, szívesen csatlakoznék egy olyanhoz, ami nem a háborút tekinti elsődleges céljának. Vagyis nem küld fűnek, fának hadüzenetet, de ha belénk kötnek kész vagyok harcolni. ( Egyébként sem lenne más választásunk, hisz tudtommal hadüzenetet nem lehet visszautasítani.)
Dátum: 2008.09.22. 17:58:23
Továbbra sem tudom, hogy melyik a legjobb horda, de juszt is a zafírra szavazok! ( Ebből kitalálhatjátok, hogy zafír vagyok.) Egyébként kellemes meglepetés volt, hogy még el sem kezdtem a játékot, máris legyőztem egy smaragdot. Nem tudta a szerencsétlen kibe köt bele.
Dátum: 2008.09.21. 20:36:45
Helló Sztavrogin!
A bemutatkozásoknál olvastam a Coleridge verset és tetszett. Egyébként nem vagyok oda a versekért, de Coleridge nevét mégis ismerem, mert olvastam Tim Powers regényét az anubisz kapuit, ami némileg bepillantást ad a költő életútjába, és klassz történet.
Szeretném még elmondani, hogy a fórumon belül a kedvenc olvasmányom a lélek barlangja fogadó. Gratulálok hozzá.
Dátum: 2008.09.21. 20:17:12
A szavazásban van egy olyan pont, hogy tetszik, de lenne mit javítani rajta. Ez alapján jó helyen van a panaszok közt. Egyébként is jó, ha a panaszok közt dicséretet is lehet olvasni, úgy kevésbé lehangoló. Feltétlenül szavazni fogok, ha majd lesz miről. Szavazáskor csak egy pontot lehet bejelölni, vagy többet is?
Dátum: 2008.09.21. 14:03:50
Nem tudom... nálam minden jól működik.
Dátum: 2008.09.21. 13:52:07
Más lett... de majd megszokjuk!
Dátum: 2008.09.21. 13:47:59
Kissé vicces, hogy ez a hely a haladóknak címszó alatt van, hisz a játék még el sem kezdődött, ergo senki sem lehet haladó.
Dátum: 2008.09.21. 13:40:36
Nem a rang a lényeg, hanem az, hogy mit mondasz.
Dátum: 2008.09.21. 13:31:43
Senki. És lehet, hogy nem is lesz. Én csak azt mondtam, hogy több világ lesz. A játék leírásában ez szerepel:
hogy végül az isteni hatalmadat arra használod, hogy lerázod az Ellenség fertőzését, amely megtébolyítja elmédet, vagy újabb világokra lépsz át, és azokat is bekebelezed - ez még a jövő titka.
Most nem találom, de mint mondottam azt is olvastam valahol, hogy egy világban csak egy karakter lehet. Mindebből logikusan következik a több világ lehetősége. Lehetséges, hogy ezek a világok veszélyesebbek lesznek, mint az első, így onnan lehet majd átlépni afféle szintlépés gyanánt, és ha már tovább léptél, akkor indíthatsz új karaktert a megüresedett első világon.
Szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy MINDEZ CSAK TALÁLGATÁS!