Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Danielle Wildrose

Oldal: 1234
Az ötlet remek!

Egy kicsit azért szkeptikus vagyok (és picinyt paranoid) a pontozást illetően, a másik topikban már kifejtettem az érveimet, itt inkább nem untatok velük senkit
Dátum: 2009.11.05. 10:08:17
Idézet: Mortimer - 2009.11.04. 23:26:43
"Morti: az a gond, hogy CSAK ennyit lát a munkájáért."

Kvízkérdések írásánál még ennyit se. És az egyéb vélemény is érdektelen azon egyszerű okból, hogy nem tudod módosítani.


Minden tiszteletem a kvízkérdések íróinak, és eszemben sincs degradálni a munkájukat, viszont befektetett energia szempontjából nem hoznám egy szintre a kettőt. Módosítani utólag persze nem lehet, tanulni a hibáidból viszont annál inkább...

------

Blackjack: egyrészt szerintem nem vagyok jogosult topik-nyitásra, másrészt úgy látom, hogy az általam felvetett megoldás mást nem mozgatott meg...magamban meg minek pörögjek? Mindegy, marad az objektiv (?) 1-10 értékelés, aztán mindenki mazsolázhat magában a mit-miérteken.
Dátum: 2009.11.04. 23:24:34
Nem baj, ha pontoznak. Az a baj, ha csak pontoznak. Az meg simán elmegy bármelyik topikba. Szemetelni/benyögni úgyis bejárnak majd, a pontozást meg nem kell kifejtenem...számomra pl. a leirt vélemény lenne értékelhető. Pl. abban a formában amit D.E. ideszerkesztett.
Dátum: 2009.11.04. 23:13:56
(mélyen kussolok, mivel személy szerint minden kalandba tömök valami eredetit, néha nem odaillőt á la Prachett)

Blackjack: pont az lenne a lényeg, hogy NE pontozzanak, hanem IRJANAK véleményt. Az anonim fikuszozás megszűntével (elvileg) már csak az érdemben hozzászólók maradnak. 1-est a 7 hónapos fiam is leüt a gépen, de összefüggően fogalmazni még nem tud (neki elnézem)

Maci és Rodriguez: PÜ ment!

Morti: az a gond, hogy CSAK ennyit lát a munkájáért. Kap egy számot, mondjuk 6. Ez mit mondjon neki? Örüljön? Sirjon? Jönnek a kérdések: miért csak ennyi? Egyáltalán hol helyezkedik el ez az érték a kalandok listájában? Középszerű? Ezért kardoskodom amellett, hogy akinek van kedve (semmiképp sem kötelező jelleggel) tegye közzé a fórumon és lehessen rácsodálkozni vagy lehúzni a sárga földig...de ne egy önmagában értékelhetetlen számot kapjon "válaszul".

*szerk: nem akartam duplázni
Dátum: 2009.11.04. 22:58:56
Ha potens vagy 10000 kötet átvételére, belefogok

Idézet: Tiha - 2009.11.04. 21:02:03
Ahogy a kvíznél is és a fórumon is itt is előjön a rosszindulat egyes emberekből és lepontoznak mindent. A sok nagylelkű, meg fűnek fának max pontot ad, így aztán nem lesz igazán sok értelme a pontozásnak. Sajnos.


Erre meg tőlem 10 pont. Igy legyen okos az ember... Ha viszont nincs értelme, akkor minek marad benne?
A pontozás helyett akkor már életszagúbb, ha topikba másolja a sztorit az a szerző, akit érdekel a nagyérdemű véleménye.
És nem csak egy számot lát a munkája eredményeként, hanem információt kap az igényekről, hibákról, stb. Hülyeség?
Dátum: 2009.11.04. 15:18:00
Dehogy lesz, legalább adna valamilyen irányt. Személy szerint nem bírom sokáig a korlátokat (már a történetírásban), legalább tudnám hogy eddig lehet vadulni és nem tovább. Attól persze még adott szinvonalon bekerülhetne a játékba, de az objektiv (?) értékeléssel tényleg szinvonalat lehetne tartani.

A tavaszi könyvvásárra már kijöhet az első Végzetúr antológia

Persze lehet, hogy csak én vagyok mimóza és csak én igényelném a (korrekt és építő) visszajelzést.
Dátum: 2009.11.04. 14:53:53
Én is ettől tartok...így viszont a kalandírók (de legalábbis én) elkezdenek gondolkodni arról, mit csinálnak rosszul...ha viszont a táp a döntő tényező, akkor nincs is min morfondirozni, csak pörgünk feleslegesen
Dátum: 2009.11.01. 22:24:38
Köszönöm a linkeket

Rodriguez: vicceltem, de csak visszaolvasva kapcsoltam, hogy esetleg félreérthető voltam. NEM vettem zokon, és nem én pontoztalak le (annál inkább fel) Elnézésedet kérem! Mindjárt cserélem a smiley-t...pü-válasz ment

Megvan a Ponyvaregényből Wolf klasszikus mondata, mikor kimossa Travoltáékat az agyvelőből? "Fiúk, ne kezdjük el most egymás f*szát sz*pni"
Dátum: 2009.11.01. 22:09:21
Értem én a viccöt, csak nem szeressöm (bocs Szegedtől, pedig bírom a halászlevüket)!

BJK = Bujutsu Kai Kenshin-ryu ... de váltottam róla Iai-jutsu -ra, de ez már giga-off. Érdeklődőket szivesen felvilágosítok pü-ben


---

Sajnos nem én írtam a Fogd a lányt, és ami még rosszabb, még csak meg sem találtam ezt a kalandot. Aki lementette, írta, stb...lsz küldje át, mert már annyit beszéltek róla, hogy muszáj lesz megnéznem a konkurenciát
Dátum: 2009.11.01. 21:50:40
(VÉGLETESEN OFF TOPIC)

Véletlenül BJK-ztam pár évig (ebből a stilusból lesz bemutató a találkozón), szóval mehet a hirig. Hajnalban, háttérben a felkelő nappal....omae, ezért érdemes meghalni. De nyomhatnánk bokken-nel, mert az tovább tart, és jobban fáj

(OFF TOPIC VÉGE)

Szerencsétlen tájékozatlan belép a "V3 haladóknak" topikba, és azt látja hogy egymás torkára harapva szeretgetjük egymást. Pedig nem is ez jellemző arra a szerverre

Azon kedves felhasználóknak (mint pl. D.E.) akik nem birták elolvasni a b) alpont utolsó mondatát, utólag is megköszönöm a kellemes élményt hogy FIGYELEMBE is veszik amit irtam. Köcc.

*szerk.: helyesírás
Dátum: 2009.11.01. 21:25:31
Ezek szerint most nem vagyok túl összeszedett? Sebaj, remélem célba érek és még további öt oldalon keresztül megy az adok-kapok

Irtam már, most van elbirálás alatt Egyébként minden kalandomat "aláirom", a kaland cimében
Ha akarsz még tőlem olvasni, megadom a szövink honlapját pü-ben, ott csinálom a krónikáinkat (öntömjén) (öntömjén) (öntömjén)

(visszaolvastam...mekkora arcom van?!?! )
Dátum: 2009.11.01. 21:06:40
Egy baj van a személyeskedéssel: ócska! Tényleg EZZEL akarod teleszemetelni a topikot? Mi lenne, ha a problémához szólnál hozzá a Te sajátos stilusodban? Még akár fikárolhatsz is közben, ha másképp nem tudod előszedni magadból a véleményt

Mort: szerintem ne hagyd abba a fórumozást, hidd el hogy szórakoztató. Csak a vitákba ne menj bele, inkább bólogass, minél nagyobb amplitudóval

*szerk.: Mortra még reagáltam
Dátum: 2009.11.01. 20:52:40
Kicsit kezd felfordulni a gyomrom.

Kedves McPaul.

Köszönjük a többszörösen bújtatott célzásokat, amiket az utolsó hsz-eidben elrejtettél. A végén csak megfejtettem, hogy te sok pénzt fizetsz a Beholdernek. Igen, te sok pénzt fizetsz a Beholdernek. Tulajdonképpen most már biztos vagyok benne, hogy sok pénzt fizetsz a Beholdernek. Bocsánat, hogy csak most esik le, hogy sok pénzt fizetsz a Beholdernek, de szeretném ha már lezárhatnánk ezt az ego-tréninget.

Bár tudom, hogy te sok pénzt fizetsz a Beholdernek, de ezt a közlést kicsit izekre szedném:

"Te az utolso fillerig visszakaptal mindent, en a helyedbe roppantul csendben maradnek, es elvonulnek valahova halat adni minden letezo hatalomnak, es nem ugatnek masokra, akik bizony nem voltak ilyen szerencsesek!"

1. mi az, hogy visszakapott mindent? Ez egy ilyen könyvelős játék, tartozik/követel fákkal és költséghelyekkel? Tudom, hogy marha rutinos módon agyon lehet bonyolitani, százalékokkal, törtekkel és deriválással, de még mindig hiszem, hogy az itteni számzsonglőrködések hobbista vadhajtások, mivel a Végzetúrban a játékosok oldaláról nem a matek a fő vonzalom. Tájékoztatásul közlöm, hogy azért mert beleteszel pénzt egy üzletbe, nem biztos 100%-osan jössz ki belőle...

2. a személyeskedő szavak és felemelő tanácsaid a hallagatásról, elvonulásról és ugatásról toronymagasan verik nálam a lécet bunkóbillizésben. Komám, ilyet max pü-ben engedj meg magadnak plíz (de inkább ott se!), mert közösben nagyon tré Végigolvastam Mort hsz-ét, de egy olyan felhorkanást sem láttam benne, ami ezt a tapló hozzáállást kiválthatta volna. Pofikám, azt hiszem beleszerettél az érveidbe

3. milyen szerencse??? Már annyira elmerültél a témában, hogy előjött a fa-erdő probléma? Van aki úgy folytat le vitát, hogy egyre emelkedő hangon ismétli önmagát, bizva abban hogy a puszta hangerejével lekiabálja a másikat a porondról. Ezt hivják meddő vitának. Nézd egy kicsit a köldöködet, meg ezt a sort itt:

"De hogy ezek után nem az a reakció a potya LE-re hogy köszi, hanem az hogy hát én többre számítottam.... NAGYON NINCS RENDBEN." by Mort.

Nakérem, itt van az eb hantja. Paul, rossz volt a közlésed minősége, ezt kellene tudomásul venni.

Még kettő dolog, mielőtt elmegyek bébikaját melegiteni

a) mindig feldob, hogy egy szerencsétlen félmondatnyi benyögéséből oldalas hajcihő lesz...esküszöm, nem járnak ide véletlenül szociológusok anyaggyűjtésre???
b) a fenti személyeskedések válaszul szolgáltak a társalkodópartnerem stilusára, és TUDATOSAN használtam ezeket az eszközöket (vele ellentétben). Sorry, ha valakit sértett (pontozzon le!), ezért hát kéretik a következő hsz-ekben nem ebbe csimpaszkodni.

(és még mindig rázkódom a röhögéstől, de most már magamon...tényleg jók ezek a félmondatos felsirások)

U.i: én is sok pénzt fizetek a Beholdernek, és bár sok mindent kipróbáltam, most nem is játszom mással. Csak ezzel. De ezzel mindig. Non-stop. Még táblázataim is vannak. Meg algoritmusok. És számok mindenhol...a falakon, az utcán, a sütőben, a padlón. És mind azt akarják, hogy használjam őket. Mert sok pénzt fizetek a Beholdernek.
Dátum: 2009.10.31. 15:47:29
A kristálypontot adó LE-ért vásárolható italra nem érvényes a lélekkufáros kedvezmény?
Nálam olyan cucc van ami 2% engedményt jelentene, de hiába van rajtam, a költség nem csökken.

Másnál is van ilyen probléma?
Megőrülök...pár napja olvastam egy hsz-t és azóta sem találom melyik topikban - igy nem tudom oda irni az ötletet.
Az alapkérdés az volt, hogy milyen frankó kalandok készültek és hogy jó lenne tudni, ki a szerző.

Nos, a kaland elnevezésénél fel lehetne tüntetni pl.: (by D.W./V3), vagy a világot elhagyva a fórumos nicket.
Persze igy oda az anonimitás, fel kell vállalni a kudarcot is

*szerk.: megtaláltam Pont itt, Rodriguez 16.hsz.
Dátum: 2009.10.29. 15:17:42
Meg is kaptam, jelentem sikerre is vittem. Köszi a kalandot

%

Nem akarom elkapkodni a véleményalkotást, de kikivánkozik belőlem: szép munka volt ez a fejlesztés! Kicsit tartottam az ital árától, de azt is sikerült normál szintre belőni! Respect!
Dátum: 2009.10.29. 09:53:56
Idézet: Miklós - 2009.10.28. 19:59:06
Mindezek mellett is szükség lesz a kalandokban kristálypontra, de az ismételhető küldetéseken kivül ezeket meg lehet szerezni italok vásárlásával is a lélekkufártól.


Remélem a vásárlásnál a LE v. őskő arány frankón be lesz lőve Vagy volt már erről számszerűsített adat előzőleg?

Maga a hír viszont 10pont, lássuk azokat a kalandokat!
Dátum: 2009.10.19. 22:02:58
cirip kisasszony, 2461.sz. hozzászólásom alapján szabad folyást engedek a női szeszélynek...csak ismersz vmi frankó kiszámolóst...
Dátum: 2009.10.13. 09:54:36
A próféták most a mi kapunkat döngetik, a Hells-szel kézenfogva Viszont velünk még értelmesen viselkedtek, ha erősebbek erősebbek, de legalább nem futnak apuciért

Még nem döntöttünk arról egyébként, hogy visszalőjünk-e a csordának, de mivel a Hells-szel háborúban állunk, ők megkapják a magukét Minél hosszabban, minél nagyobbat! Nekünk sem célunk a körcitadellázás, rajtunk nem múlik a dolog. A háborús ellenfél megkapja ami jár, a labda a spanjaiknál van. Ha tovább folytatják a mókát, nem fogom szájtátva birka módra várni, hogy vazelinozottan működjenek a dolgok. De ehhez értelem kell, nem érzelem...ha értitek mire gondolok.

Ti is végigmentetek rajtunk, de mivel nem jártok vissza, meg sem fordult a fejünkben rátoknyomni ezt a szutykot.

Jah, tartozom még azzal, hogy Gyepmester-t kiemelném a Hells-ből, mivel korábban volt annyira lovag hogy a döntetlenes tagjainkat háborúban szintén vakuval támadta. Szóval van remény

(Szolgálati közlemény: a KoD után megjött a Vérkő- és Culli-citadella, a Crue-t még várjuk - srácok küldjétek ránk, nehogy az igéret be nem tartása miatt Ti is a nyakatokba kapjátok az áldást a "szövetségesektől"! )
Dátum: 2009.10.12. 23:25:33
Nem keseritesz el, vagyok V1-en is Mondjuk ott sikerült olyan hullámot fogni, hogy megvoltunk egymás cseszegetése nélkül is, csak az egészséges agresszivitás maradt Lehet, hogy csak szerencsénk volt...szivesen kihagynám az ilyen "tapasztalatszerzéseket"

Calahan atyusék jól odatették magukat, emlékszem abból is milyen szép buli sikeredett
Oldal: 1234