Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Danielle Wildrose

Oldal: 1234
Dátum: 2010.11.10. 15:22:09
Mondhatjátok, hogy PvP, meg optimalizálás, megmittomén...de a játéknak ez a színe engem feldob:

"Bosszúsan így kiáltasz ellenfeled felé:
Nincs még egy ilyen szutykos, piszkos, céda, rongyos, golyvás, csámpás, rücskös, pufók, pirók madárváz, miként te, a rokonaiddal együtt!"

Lehet, hogy a fórummotort is fel kellene ruházni az Átokszórás-sal, így tantizás helyett mehet a szájkarate á la semi-contact

*mod: elütés
Dátum: 2010.09.10. 09:16:28
Itt van sommázva, kicsit megnyugodtam:

Szint : 36
TP : 11377
Életerő : 901-980
Támadás : 80
Lőfegyver fázis : tüzet lehel
Spec képesség : -
kinyerhető: 5-6 sárkánypikkely
Régió : Nyugat
Tereptipus : Labirintus

Tehát, itt a <20lvl karik játszanak csak? 1000ép azért áthidalható mennyiség

Azon felül tüzet köpköd, és pikkelyt hullat (netán azt kell gyűjteni?), és NYUGATON él...mit keres a dög Északon?!? Szóval még mentálisan zavart is...de legalább lesz labirintus, mer' nem röpköd ez sehová, csak kuksol bent a hűvösben
Dátum: 2010.05.12. 14:40:45
Gasztrotúraként nekem eddig a májkrémes-lekváros-Korpovit keksz volt az egyik csúcs...de ez a tökös-mákos csoda tiszteletet vált ki bennem A kérdésre visszakanyarodva, továbbra sem vagyok meggyőzve, ugyanannyi energiával gyömöszölök dinnyét a beiglibe, mint tököt...az élvezeti értéke ugyan annyi, amennyi...szóval Cras áldozata ellenére, még mindig fenntartom a reklamációt
Dátum: 2010.05.12. 11:52:41
Mi nem kell a bejgli elkészítéséhez?
dió
mák
tök
dinnye

--- a helyes válasz a dinnye volt (egyébként eltaláltam), de jelentkezzen nálam aki evett már tökös beiglit
Bevallottan csak az utolsó oldalt olvastam el a hsz előtt, de egy aspektust hiányolok a beszélgetésből - a morális megközelítést.
Általánosságban egyetértek veletek, amint sérelem esik valamely hozzám közelálló személlyel kapcsolatban, pl. én is habzó szájjal követelném a tettes kötél általi golyóval történő büntetését, megkínzatását, tán még enkezemmel is segédkeznék...sosem lehet tudni...

De nem tudok elmenni amellett, hogy igenis történnek tévedések (nem áll rendelkezésemre statisztika, messze nem ebben az iparágban működök), túlkapások, "bemártások" stb. Ti, mint egyének ki mernétek jelenteni, hogy az a pl. 2% (mondjuk 42 eset, a számok természetesen fiktívek) akit tévesen "fosztottak" meg a jogaitól, az rendben van? A jogfosztott szituáció mire vonatkozik? Nincs semmire joga? A BV-kollégák azt csinálhatnak velük amit akarnak? Vagy én, mint adófizető polgár, bejárhatok leköpni és szidalmazni? Eladhatom rabszolgának? És a legfontosabb: ki állapítaná meg, hogy melyik bűn hány Miatyánkot ér? Egy lopásért már le lehetne vágni a jogfosztott kezet? Egy betörésért már fel lehet lógatni meztelenül az udvaron a %%+!%%-nál fogva? Szóval, simán benyelhető az a 2% tűrés?

Ne értsetek félre, nem védek senkit...ez csak filosz.

Üdv,
Egy Igazzy Összeesküvés-elmélet Rajongó

U.i.: kultúrajánló: ha kedvelitek a jó krimit, olvassátok el a "Tetovált lány" trilógiát egy bizonyos svéd író tollából LETEHETETLEN EME REMEK!
Majd a vérivel... Amúgy sincs szívem felvenni, nehogy bennerekedjenek ezek az elmésségek
Valójában maga a jelentkezés szánalmas, az ember az elutasítás után RÖGTÖN jelentkezik...kb. a 20. fordulónál tartunk

Ez most nem sziporka, volt már jobb is...de elszórakoztat minket:

Karakter neve
A ZŐRDŐG

Indoklás
ITT A HELYEM! EZ ÁLL A SZÖVEGBEN!
Dátum: 2010.03.05. 10:39:28
Az egy dolog, hogy mennyire eredményes, de ha pl. benne marad hogy "Nyuszi vagy, McFly" tuti senki nem fog jelentkezni
Szóval ha már a lehetőség megvolt a megírására, akkor szeretném a lehetőséget a szerkesztésre/törlésre is - kérem vissza a gombot
Dátum: 2010.03.05. 10:23:01
Valószínűleg vakegér vagyok, de a Tagtoborzás gomb is fekete lett? A megjelenésekor próbaképpen írtam bele pár sort, azóta nem találom a gombot, így módosításra sincs lehetőség...kénytelen leszek együttélni egy béna reklámszöveggel?
Dátum: 2010.03.04. 15:44:51
Ezek nálam is megvannak, köszi a segéd-kezet Csak gondoltam pityogással többre megyek, fáj a 12 kő hiánya
Dátum: 2010.03.04. 10:11:01
Én a találj 20 követ vadászat közben küldihez keresek partnert
Tudja valaki, hogy jelenleg melyik topikban található a Sírásdetektor?
Dátum: 2010.02.16. 23:13:24
Most komolyan! Gondoltam ismét nekiállok kérdést írni, hátha emelkedett a színvonal. Erre ezt kapom:

A lenti színészek közül hárman egy színkörbe jártak, melyikük nem?

Martin Fry
Hugh Laurie
Emma Thompson
Sir Anthony Hopkins

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

--- üzenem a kedves értékelőnek: a LOGIKA valóban csak egy szűk réteg számára elérhető: gondolom Sir Hopkins számodra ugyanaz a korosztály mint pl. Mr. Laurie

--- üzenet az üzemeltetőnek: amíg a focival-formula1-gyel-animékkel-és herripotterrel kapcsolatos kérdések benne maradnak a rendszerben, komolyan értetlenül állok az indoklással szemben! Gratulálok, ismét sikerült elvenni a kedvemet a kérdés-írástól! Nem nagy veszteség? Valóban, épp csak az üzenet vált világosabbá, amit közvetít ez a "rendszer"

Pontozzatok, lehetőleg lefelé!
Dátum: 2010.01.08. 21:52:30
Hülye leszek haragot tartani, mikor állandó "vendégem" Ez a server meg akkor lesz békés, ha a kufár gyógyital helyett majd marcsát árul pult alól, a honlap betöltésekor meg majd a Ladánybene 27 csendül fel automatice
Dátum: 2010.01.08. 21:39:30
Máris túlbeszéltük
Dátum: 2010.01.07. 21:28:37
Idézet: Tseby'dr akula - 2010.01.05. 20:45:26
Idézet: Danielle Wildrose - 2010.01.02. 14:38:17
Idézet: Tseby'dr akula - 2009.12.31. 19:04:59
Langy esőben, tömör ködben,
hót részegen, mély gödörben,
szilveszternek nehéz napján,
négykézláb az árok partján,
átölelem a világot,
Boldog Új Évet Kívánok!


Ha tényleg ez lett volna a tényállás, nem tisztelsz meg minket jelenléteddel 23:55-kor a szövetségi épületeink ajtaját döngetve
És még meghívód se volt...micsoda csibésztempó ez!?! Éljen a jelenlegi háborús rendszer!

De poénnak jó volt! A Sub Rosa gratulál a Toronynak az éfjéli disznólesés alkalmából! Húsvétkor revans!


23:55-kor javában lödöztem a rakétákat az udvaron egy üveg pezsgővel a kezemben

állításodat esetleg csatajelentéssel alátámaszthattad volna persze hazugságokat állítani könnyebb......

Január 01. 05:13 Tseby'dr akula Danielle Wildrose Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1607 lélekenergia és 30 TP. Csata leírása

mivel kontimuumszükítésem 0 és háború se volt köztünk ezért este 9 után nem is támadhattalak ennyit a hazugságodról.........

Most nézem hogy háború mégis volt de te azért morogtál akkor hogy 23:55-kor kezdődött a háború, arról meg nem tehetek dél körül üzentem hadat


Csabi! Az előző postom egy vicces gratuláció volt, erre te lehazugozol? Azt hittem részben humorból időzitetted éfjél előttre a háború kezdetét (ezek szerint tévedtem). Már többször átolvastam az eredeti hsz-emet, de semmi vádaskodást nem találtam benne, amit "hazugságként" lehet értelmezni...szóval BUÉK, és lazits sokat!
Dátum: 2010.01.02. 14:38:17
Idézet: Tseby'dr akula - 2009.12.31. 19:04:59
Langy esőben, tömör ködben,
hót részegen, mély gödörben,
szilveszternek nehéz napján,
négykézláb az árok partján,
átölelem a világot,
Boldog Új Évet Kívánok!


Ha tényleg ez lett volna a tényállás, nem tisztelsz meg minket jelenléteddel 23:55-kor a szövetségi épületeink ajtaját döngetve
És még meghívód se volt...micsoda csibésztempó ez!?! Éljen a jelenlegi háborús rendszer!

De poénnak jó volt! A Sub Rosa gratulál a Toronynak az éfjéli disznólesés alkalmából! Húsvétkor revans!
Dátum: 2009.12.07. 10:37:54
(Csak nagyon zárójelben, mert sosem voltam jó matekból - de a kalandok teljesítése nem szinthez kötött? Mert akkor a statisztikából csak az szűrhető le, hogy több vs. kevesebb 40lvl< karakter van (ami a V3 későbbi indulása miatt szinte kötelező eredmény))

Rosszul gondolom?

*szerk.: pedig csak három mondat, mégsem tudtam leírni helyesen
Dátum: 2009.12.07. 10:09:13
Milyen színű a VÉGZETÚR felirat az oldal tetején?

Lila
Zöld
Piros
Kék

--- Erősen diszkriminativ kérdés! A hozzám hasonlóan színtévesztő embereknek eme kérdés megválaszolása bizony nehézségekbe ütközik. El is rontottam, a "zöld" válasszal
Dátum: 2009.12.02. 09:39:42
Nem olvastam végig, hogy más is belebotlott-e, de könyörgöm!!!

"Mennyi az állandó összege a dobókocka szemben lévő oldalain található értékeknek"
6
7
8
változó

Ami engem illet, beszívtam a változóval, a helyes (?????) válasz a 7.
Egy szerepjátékot érintő oldalon komolyan csak hatoldalú okosság létezik?!?!
Dátum: 2009.11.14. 13:38:50
Rémlik, mintha valaki már emlitette volna korábban, de azért újra (?) feltenném a kérdést:

mi az oka annak, hogy a HT-t bűvöljük ahelyett, hogy új fejlesztésben gondolkodnánk és arról ötletelnék?

Igen, tudom hogy most lett kész a kalandok és azt is kalapálni kell, és alapvetően az egy nagyszerű fejlesztés volt. Ettől függetlenül, ha a szöviknek nincs már mit épitenie (mióta is pontosan???), akkor nem lenne egészségesebb egy új perspektivát nyitni?

Fejlesztői oldalról biztos kényelmesebb összeengedni a népet, és hagyni hogy vagy összeverjék egymást vagy kikaparjanak egy olyan megoldást amit részben megvalósithatok.......de fel szeretném hivni a figyelmet arra, hogy a tömeg az új és szinvonalas dolgokért fog visszajárni, nem a fércművekért ("Jó lesz az ide..." felhanggal).

Az Azúr "győzött" a HT-versenyben, gratula nekik! Miután az érte járó jutalmat zsebre tették, kezelhetnénk event-ként a mutatványt? Előnyük már igy is többheti van, egy jó matekos majd kiszámolja mennyit profitáltak és mennyire érte meg....de ezek után akkor inkább arról szóljon a diskurzus, hogy az épitési potenciál milyen újdonságokra mehet, esetleg új épületekkel amik szintén esetleg taktikázásra adnak lehetőséget (háború-"reform"?). A torony meg menjen a levesbe...
Oldal: 1234