Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Martonw18

Oldal: 12
Dátum: 2009.09.14. 20:30:08
Mikor halt meg Kurt Cobain a Nirvana híres frontembere?
1999
1984
2005
1994
Annyira nem híres hogy alapműveltség legyen.



Dehogynem
Dátum: 2009.09.14. 20:26:12
ha ennyire nem tetszik ne játsz vele.... ENNYI !!!
Dátum: 2009.09.13. 19:51:36
Kérdés Jó válaszok aránya
Melyik együttes dobosa Charlie Watts? 50%
Miből csináltak először fagyit? 100%

ezt írja ki ha lemegyek a kvíz menüpontnál, de korábban meg azt írta ki hogy ezek a kérdések nem jók. akkor ez most mi??
Dátum: 2009.07.12. 21:07:28
Hány évente vannak vélasztások magyarországon???

no comment
Dátum: 2009.07.07. 12:58:43
Köszi.
Dátum: 2009.07.07. 12:31:19
Helo!
Mi számít kritikus sebzésnek? Attól függ hogy milyen fegyverem van?
Dátum: 2009.07.06. 20:52:11
Hány lehetőséged van válaszolni erre a kérdésre?
7
3
5
1

sztem négy, de helyes csak egy
Dátum: 2009.07.06. 12:07:58
Mit mond Dracula, mikor lecsapja a füle mellett elrepülő szunyogot?
"Akkor valahol áldozat van."
" Utálom a konkurenciát!"
"Büdös szunyog!"
" Bazzeg, mi ez a mocsok a fülemnél?" : D
Mit mond Dracula, mikor lecsapja a füle mellett elrepülő szunyogot?
"Akkor valahol áldozat van."
" Utálom a konkurenciát!"
"Büdös szunyog!"
" Bazzeg, mi ez a mocsok a fülemnél?" : D

Ez aztá profi kérdés. És el is fogadtátok....
Dátum: 2009.06.27. 21:23:48
Hello!
Én azt javasolnám, hogy a pl. sárga manaitalt, vagy egyéb ilyesmit az állatokkal is meg lehessen itatni, de plusz költésg és prémium fiók nélkül. (Hát esetleg mondjuk ez a szöveg lenne: "Biztosan megitatod xy nevű állatoddal a sárga gyógyitalt 50 lélekenergiáért?")
Szóval így a költsége nagyon kicsi, de van.(Mármint költség.)
Dátum: 2009.06.21. 15:10:56
Hello!
Én azt javasolnám, hogy a pl. sárga manaitalt, vagy egyéb ilyesmit az állatokkal is meg lehessen itatni, de plusz költésg és prémium fiók nélkül. (Hát esetleg mondjuk ez a szöveg lenne: "Biztosan megitatod xy nevű állatoddal a sárga gyógyitalt 50 lélekenergiáért?")
Szóval így a költsége nagyon kicsi, de van.(Mármint költség.)
Bocs, egy kisit elkéstem vele, de én mindenkinek ajánkanám az "ÉLVONALT" Elég sok ideje használom, és eddig semmi ilyesmi hülye dolog nem történt, és a készülékek sem drágák. Kb ennyi, hello
egy iklyen kérdés volt eccer:(nemtom jóh leyre írom e de ide írom)

Mettől meddig uralkodott Szent István?
997-1300
997-1020
1000-1038
1000-1020

Na mármost helyesnek ezt fogadta el: 1000-1038. ez hibás. 1000-ber lett király, és 997-ben lett fejedelm. az is uralkodó volt, tehát a helyes megfejtés: 997-1038. ha nagyon okos akart lenni az illető, akk ezt írta volna: 997-1000-1038
Dátum: 2009.05.24. 13:05:04
a véerforralás 17-52-t tud sebezni. akkor miért sebzett ellenem 101-et??

Idomított állatod, egy 2. szintű Goblin harcos is részt vesz a csatában. Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.
Elmondasz egy vérforralás varázslatot. (-50 VP). Uranus elkerülte a varázslatot! Csak 14 életpontot vesztett.
xy rohanás közben megidéz egy vérforralás varázslatot. 101 pontnyit sebzett.
Egy gyors támadást indítasz a mithril hosszúkarddal xy lába felé. Ellenfeled kivédte a csapást. Goblin harcos acsarogva támad. 2 sebzést okozott.
xy rád veti magát, a szinaptikus korbáccsal sebezhető pontot keres. Talált, 48 ép-t sebződsz.
Lesújtasz ellenfeledre. Talált, 40 sebzést okoztál. Goblin harcos acsarogva támad. Célt téveszt.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor xy egy alsó támadást indít. Melléütött!
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a mithril hosszúkarddal gyorsan alulról támadsz. Eltaláltad, 54 sebzés! Goblin harcos acsarogva támad. 4 életpontot sebzett
xy egy gyors támadást indít a szinaptikus korbáccsal a lábad felé. Könnyedén félrehajolsz.
A csatában összesen 114 sebzést okoztál, és 149 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.
Dátum: 2009.05.15. 20:26:26
javasolnám, hogy amit írnak a fegyverek hogy pl 12-33 sebzés, az ne tudjon már 60-at sebezni, akármilyen képességei vannak az ellenfelemnek, jó? léccííí...kösziiii
Dátum: 2009.05.13. 15:36:14
egyszerre mért csak egy állatot hívhatok harcba? így elmegy az értelme annak hogy több elgyen...van három azt csá, több nem is kell...pedig mekkora jó lenne már ha több állattal is tudnék támadni
Turulmadár nem egybe van?
félreérted, csak a fórumba írtam oda hogy akik nem tudjaák, most tudják vagy mi
Mi volt Buda és Pest egyesülésének feltétele?

Két polgármester legyen
Hogy híd kösse össze őket(ez a helyes)
Legyen komp
Lakóik közt ne legyen megkülönböztetés

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Bocsika, kevés olyan főváros van amelyet folyó szel ketté, és a mi fővárosunkról igazán illene tudni, miért lett Budapest Budapest, vagy mért nem Pestbuda, vagy hogy egyáltatlán miért egyesültek... sztem elég gáz hogy valakik szerint "speckó érdeklődési körű emberek" tudhatják csak a helyes választ.....Bezzeg olyan kérdés volt hogy mi Románia fővárosa... eccerűen... néha nagyon ki tudok akadni ilyenekért
Dátum: 2009.04.23. 15:48:43
Idézet: Martonw18 - 2009.04.23. 10:13:57
Mi volt Buda és Pest egyesülésének feltétele?

Két polgármester legyen
Hogy híd kösse össze őket(ez a helyes)
Legyen komp
Lakóik közt ne legyen megkülönböztetés

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Bocsika, kevés olyan főváros van amelyet folyó szel ketté, és a mi fővárosunkról igazán illene tudni, miért lett Budapest Budapest, vagy mért nem Pestbuda, vagy hogy egyáltatlán miért egyesültek... sztem elég gáz hogy valakik szerint "speckó érdeklődési körű emberek" tudhatják csak a helyes választ.....


Most a kvízbe az volt a kérdés hogy mi Románia fővárosa.... nehogymá Románia fontosabb legyen mint a saját fővárosunk!!!
Oldal: 12