Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Oké, leesett...mert néztem, hogy azokban nem is volt, de rájöttem, hogy már a módosított kiírást látom.

Köszi
"
2939 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése
Válasz erreIdézet
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
44. hozzászólás - 2016.05.24. 12:54:09
Az isteni italokat a felső 3 csomagban cseréltük, relik kupon / kryxónium fókusz / unobtánium fókusz, és megnöveltük az aranydukát és csatlóskristály mennyiséget. "



" A XLV. Beholder Találkozón a következő jutalmat kaptad: 1 isteni ital, 1 kisebb térkapu stimulátor, 2 szörnykoktél, 20 aranydukát, 20 csatlóskristály, 40 mytokronit csomag. "


Akkor most mégis maradt az isteni ital?
Dátum: 2016.05.29. 09:15:52
Kvízolimpia


Bródy János: Légy hű magadhoz! (Ne kérdezd merre visz az út) című dalszövegének vannak alaki rokonai. De melyik a legrégebbi?

"Légy önmagadnak mindig elég, manó!" (Henrik Ibsen: Peer Gynt)
"Mindenek fölött légy hű magadhoz " (William Shakespeare: Hamlet)
"Igérd meg, hogy bármily útra lépsz,mindig hű maradsz magadhoz!" (Du Lu Wang: Tigris és sárkány)
"Légy hű magadhoz" (Eric Knight)

Úgy konkrétan, nem is merem sem Bródy, sem DuLu Wang munkásságát életrajzát, és nem hiszem, hogy átlagemberként, kellene ismernem.
" termeszthetnénk spenótot online"

Támogatom
Segítek: Ha a csatlós fejlesztés nyers TÖ-t ad, és én nem csinálom, Gipszjakab pedig igen, akkor fél év múlva lesz x tö lemaradásom.
Ha mondjuk relikkuponokat, vagy zóld eszenciaás ládákat, vagy kvízmedálokat osztogat, akkor nem lesz x tulajdonságnyi lemaradásom.

Ha van x összegnyi tulajdonságelőnye, belever a betonba, ha van x-el több megája, vagy kvízmedálja, vagy relikkuponja, attól még nem ver a betonba.

Ennyi a különbség. A második esetben negyedannyi hátrányom sem lesz, ha nem akarok résztvenni a hízlalásban, de aki igen, az mégis kapott olyasmit, aminek azért hasznát veszi, pláne ha kitalálunk valami egyedi, csak így beszerezhető dolgot, dolgokat.

Így van motiváció hogy csináljam, de nem " kötelező", ha mégsem akarom.
" 1. Fő fejlesztési irány - Csatlósok közötti harc "

Ez az, amit elsődlegesen el kellene felejteni, mielőtt még komolyabban elkezdődne. A csatlós történetet itt és most le kellene zárni, a további károkozás elkerülése miatt.
Ha Miklós valóban problémásnak látja a nagyjából azonos szintű karakterek közötti nagyon nagy különbségeket, akkor nem is értem, hogyan juthatott eszébe ez a rendszer, ebben a formában.

Abban az esetben érzem elfogadhatónak, ha kiveszi belőle a karaktertápoló részt, helyette pedig valami ilyesmi kerül be:

egyedi csak így szerezhető tárgyak
- gyűjthető bigyók mint amik a minieventekből esnek
- toplista, az alapján bajnokság korlátozott ideig működő medálokkal(mint a Ladys medálok pl.)
- hasznos, de nem " kötelező" cuccok(kvízmedál, sajtoló medál, stb...)
- időleges kedvezmények (kufár, aukciós ház, szerencsekerék, plusz AF. százalék..)
Dátum: 2016.05.26. 23:49:35
Én nagyon sok valamit szeretnék kapni cserébe Elég sok plusz szakiszintről mondtam már le miatta, pedig még elég kicsi a karater, mit szóljon akkor egy 200+ szint óta zakkant??

Egyébként nem azért nincs portya, mert nincs célpont, hanem mert nem éri meg. Persze tényleg nincs igazán célpont, buggyantan se, pláne ha kicsit finnyás az ember, és volt szövitagokat, innen-onnan ismerősöket, stb. nem támad.
Nekem az a tapasztalatom, hogy akik szépen elücsörögnek egy kihalt szöviben, azokat ha át is rugdosom-rángatom-csalogatom, csak a taglistában lesznek ott, nullaközeli aktivitással.
Dátum: 2016.05.26. 23:03:43
Miklós nemrég megmondta valamelyik hsz-ében, csak úgy mellesleg, hogy ezek a karakterek az aktívakat fedezik, azok elbújhatnak így a tömegben.

Emishi: Aki akkora nekromanta, hogy egy halott játékban, a félig még élő, aligzombi karaktereket keresi, azért, hogy együttműködésre bírja őket, netán hogy a lelket (is) kiverje belőlük, az ne finnyáskodjon, holmi sírásás miatt
Dátum: 2016.05.26. 22:26:55
Többek között ezt is jelenti a játékra fordított idő...molyolni köll. Ott vannak az event toplisták is, le kell menteni őket, figyelni a szinted környékén a toplista változásait, az aukciós arhívum is segíthet, toplista csatlósokra szűrve...
Ezek olyan babramunkák, amikkel régen se foglalkoztam, amióta meg van nonstop szb. , pláne nem, de te megteheted

MOD,

Nyuszi: ugyanaz az ötlet a kettő, csak lefordítottam magamnak amit Emishi írt
Dátum: 2016.05.26. 22:04:42
Nagy uv-zöld célkereszt a három szerencsétlen aktív kari hátára? Ha te lennél az egyik, örülnél neki?
Dátum: 2016.05.26. 16:22:46
Ne bonyolítsuk túl a dolgot...mint a Blaha aluljáróban:

" Hármat egy ezresé', három kaland csak egy ezres..."
Dátum: 2016.05.26. 15:26:31
Szerintem nincs olyan pont, ahonnan, ha másra nem, játékbeli erőforrások megspórolására ne lenne jó a kp. Ráadásul, a fejlesztéseknek köszönhetően mindíg jön valami új, amire költhetsz....persze lehet hogy neked van igazad, én sosem voltam olyan helyzetben, hogy ezt kitapasztalhassam...
Dátum: 2016.05.26. 14:37:21
Van korlátlan forintod a játékra? Lan ebből indult ki, és szerintem igaza van, ha mellétesszük még a tetszés szerinti, játékra fordítható időt is, ami ugye szintén nem elhatározás kérdése.

Ami a játékosok közötti interakciót illeti, az ilyen játékok lelke az, hogy összemérhetem magam más játékosokkal.Hogy miben, az megint egy lényeges kérdés, konkrétan ez a játék azt igéri, hogy harcban,karakterek közti harcban.Mióta ez gyk. megszűnt, azóta halott a játék.
Nem motiválnak, nem is kényszerítenek a PvP-re, sőt, épp ellenkezőleg.
Nincs olyan erőforrás,nincs olyan feature, amihez csak így juthatnánk hozzá, vagy legalább számottevően nagyobb mértékben, épp ellenkezőleg.
Nincs mód arra, hogy a PvP részre koncentrálva, bármiben is kiemelkedjen az, aki mondjuk erre hegyezné ki a karakterét, ha már egyszer, valamikor egy PvP játékba kezdett bele ugye.

Részben mi is hibásak vagyunk, kiköveteltük magunknak a végtelen szb.-t, jó nagy öngólt rúgva ezzel.

A másik nagy hiba a csatlósok evolúciója, amik szinesítő,minimális előnyt adó dologból pillanatok alatt "kötelezö" kényszertáppá váltak, pusztán a mennyiségük, és a rájuk ültetett képességek miatt, aminek még most sincs vége, sőt....
Dátum: 2016.05.26. 12:55:44
Ha elkezdtétek a küldisort, írni fogja, hogy: ahhoz hogy a kétszeres jutalmat megkaphasd még x y tp.-kell szerezned...stb.

Pontos képletről nem tudok.
Dátum: 2016.05.25. 23:27:49
Ne nagyon reménykedj, a visszatérők legtöbbje is csak félgőzzel, ideig-óráig marad, újra és újra belefut azokba a dolgokba, amik miatt egyszer már elment, az új fejlesztések, tervek pedig nem hogy kedvet nem csinálnak a maradáshoz, hanem éppen hogy a távozásra ösztönöznek.
Az elmúlt 2-3 év alatt a játék folyamatosan "szűkült-szürkült", ha némi sikerélményre is vágytál, egyre kevesebb irányba indulhattál, míg végül a csatlósok, és a rájuk épülő táppiramis kijelölte az egyetlen járható utat. Gyakorlatilag a karakterfejlesztés abból áll, hogy minél hamarabb, minél nagyobb, és minél több csatlóst nevelj...lehetne akár ez is érdekes, -ki a jobb agronómus-, de nem az, mert komoly mértékben befolyásolja a dolgot a beletett készpénz.Mára az egyetlen igazi versengési lehetőség a játékban az maradt, hogy ki tud adott idő alatt többet költeni rá.
Lehet jönni az emelkedett dumával, hogy nem a pénz számít, hanem a játéktudás....persze...de két kb. ugyanolyan "tudású" játékos között a befektetett forint olyan arányú különbséget generál, olyan rövid idő alatt, ami pár éve még elképzelhetetlen volt.Akkora előnyt, ami a továbbiakban már láncreakciószerűen, exponenciálisan növekszik.
Ennek megoldására pedig egy olyan rendszer készül, ami alapjaiban változtatja meg a játékot, arra kényszerítve a megmaradt néhány fanatikus mazochistát, aki még próbál játszani, hogy a kukába dobja a közép és hosszútávú terveit, stratégiáját, belefektetett idejét, pénzét, és nulláról indítson új karaktert, az új körülmények figyelembe vételével.....

Miért is akarna akkor bárki, aki már feleennyiért abbahagyta egyszer, visszajönni....?

Én újrakezdtem, néhány ember miatt, alapvetően csak építeni, persze elkapott a gépszíj, újra fullban toltam, de most megint ott tatok lassan, mint amikor leléptem.
Dátum: 2016.05.25. 19:24:37
Azért ekkora változás még nem volt szerintem a játékban.
Dátum: 2016.05.25. 18:04:34
A szavazásra azért írtam 100+-t, mert aki ennél alacsonyabb szintű, az belátható időn belül nem ér el 300. szintre tehát ez a változás nem érinti.

Azért már mégis na....ha így állsz hozzá, tényleg nem sokunkat fog érinteni, mert jóval előtte abbahagyjuk....MOST nem érint, de elvileg fog érinteni mindenkit, azokat is, akik most első szintűek. Alapvetően befolyásolja a fejlődési irányokat, módokat....50 ember fog dönteni arról, hogyan játszik majd x idő múlva 500????
Dátum: 2016.05.23. 22:41:35
A skizoiditás mértékétől függ, mennyire unalmas Kis gyakorlással akár panaszkodhatsz is magadra a levelezésed hangneme miatt az ügyfélszolgálaton....
Dátum: 2016.05.22. 19:10:19
A link csak azért van, hogy tudd, miért érdemes inkább összegyűjteni az 5 csoportból a zöldeket, nem pedig elhasználni egyesével.
Dátum: 2016.05.22. 18:32:06
Ha jól tudom, addig mint a többi, de ne használd el. http://vegzetur.wikidot.com/esszenciak