Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Szintmaximum
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szintmaximum
141. hozzászólás - 2016.05.18. 21:22:02 (Válasz Offsboy #135 hozzászólására.)
Mod 3: Igazad van. Pont.

Javasolnám a fejlesztőknek, hogy teszteljék, vagy teszteltessék a szakértelem olcsobbítás működését. Több karakterrel, több környezetben mert az értékek irreálisak. Nagyon...
A hozzászólást Faust0ne módosította 2016.05.18. 22:32:11-kor
Time in a bottle
Pontszám: 5.19
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szintmaximum
142. hozzászólás - 2016.05.20. 16:01:17 (Válasz Faust0ne #141 hozzászólására.)
A szavazásra azért írtam 100+-t, mert aki ennél alacsonyabb szintű, az belátható időn belül nem ér el 300. szintre tehát ez a változás nem érinti.

A szakértelem fejlesztés költsége a szakértelem szintjétől, a szakértelmek fejlesztését olcsóbbító tárgyaktól, és a többi szakértelmed szintjétől függ. Mi az irreális?
Pontszám: 7.72
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szintmaximum
143. hozzászólás - 2016.05.25. 17:37:22
Bár kicsit késve szereztem tudomást erről a topicról és ck az utolsó pár kommentet olvastam (szóval nem tudom hányan vannak a fejlesztés ellen vagy érte) de nekem szimpatikus a dolog. Bár ez részben öngól lesz még nekem is, mégis bevállalnám. Pár pontban összefoglalóm a nézőpontjaimat.
-az oké, h a szinthez kötött dolgok így veszítenek a hatékonyságukból (mivel szűkűlne a szakadék az utánunk jövők és mi köztünk) viszont az eddig szerzett előny megmarad. "B" játékos hiába éri utol "A" játékost szintben, ha "A"nak van pár ezer TÖ előnye. Az igaz, h "A" napi bevétele idővel egyre kevesebb fejlesztésre lesz elég, de ez "B"re is vonatkozik. Még ha a TÖ különbség csökkenne is (bár ebben nem vagyok biztos) a fejlesztésekre költött LE nyújtotta előnyt már nem lehet behozni (kivéve persze ha "A" játékos kevesebbet törődik a karijával).
-összezárnának engem, mint lemaradottat a top mezőnnyel?! Hát az mekkora jó dolog lenne már!!! Egy jól fejlesztett kb 200as kari már lazán le tud védeni fél, vagy akár egy millió LE-t is (mégtôbbet, ha rá is gyúr a dologra) tehát nincs veszélyben a bevétel, ha jól taktikázik. Ezzel szemben folyamatosan össze lehetne mérni a karaktereket a topposokéval. Élvernének, mint a sz*rt, de legalább látnám, hogy mennyivel vagyok lemaradva. Néha már most is arénázok a szövim legerősebbjével és már ha 1000rel kevesebb ÉP-t ver le rólam, azt sikerélménynek és egyéni rekordnak könyvelem el.
-a specializáció és a megaesszencia AFek bevezetése óta annyira le bírjuk vinni a kiadásokat, hogy ha problémát is jelentene a szintkorlát, azt csak évek múlva tenné. Addigra meg kitalálnának valamit Miklósék.
-az a bizonyos olló nem nyílna tovább. Most a toppos-tápos játékosok bizonyára anyámat emlegetik, de nem érdekel. Egy játék sem érdekes úgy, hogy az ellenfélnek nincs esélye. Ez a fejlesztés új kihívást hozna nektek is. Kihívás nélkül mi értelme bárminek is? Aki ezzel nem ért egyet, annak a tamagocsi vagy egy Sims való, azokban nem sok kihívás van.
-végül pedig nem kellene folyamatosan új felszerelést venni (olvastam a kraftos részt, mielőtt beszólna valaki).

Lehet belekötni, de előre szólok: nagyon jól kell érvelned, h megváltoztasd a véleményem. XD
Pontszám: 7.04
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szintmaximum
144. hozzászólás - 2016.05.25. 18:04:34
A szavazásra azért írtam 100+-t, mert aki ennél alacsonyabb szintű, az belátható időn belül nem ér el 300. szintre tehát ez a változás nem érinti.

Azért már mégis na....ha így állsz hozzá, tényleg nem sokunkat fog érinteni, mert jóval előtte abbahagyjuk....MOST nem érint, de elvileg fog érinteni mindenkit, azokat is, akik most első szintűek. Alapvetően befolyásolja a fejlődési irányokat, módokat....50 ember fog dönteni arról, hogyan játszik majd x idő múlva 500????
Báró Samedi
Pontszám: 7.25
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szintmaximum
145. hozzászólás - 2016.05.25. 18:29:12 (Válasz Azazel #144 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2016.05.25. 18:04:34
50 ember fog dönteni arról, hogyan játszik majd x idő múlva 500????


Pedig minden végzetúr találkozón ez van
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.09
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szintmaximum
146. hozzászólás - 2016.05.25. 19:24:37 (Válasz LanMaffia #145 hozzászólására.)
Azért ekkora változás még nem volt szerintem a játékban.
Báró Samedi
Pontszám: 7.25
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szintmaximum
147. hozzászólás - 2016.05.25. 20:06:08 (Válasz LanMaffia #145 hozzászólására.)
50 ember? Ha hozol egy focicsapatot is magaddal
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.20
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szintmaximum
148. hozzászólás - 2016.05.25. 20:45:40 (Válasz Ariel #147 hozzászólására.)
Vagy 2-3at....
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.12
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szintmaximum
149. hozzászólás - 2016.05.26. 07:35:47 (Válasz Miklós #142 hozzászólására.)
Jah semmi. Minden teljesen reális. Csak hírtelen tünt irreálisnak. ^^"
Time in a bottle
Pontszám: 5.19
kedvencRiskaFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szintmaximum
150. hozzászólás - 2016.05.26. 09:33:11
A szintlassítással összeszedett előnyt igazságosan semmilyen kompenzációval nem lehet kiegyenlíteni. Túl sok stílus szerint lehet játszani. Itt nem csak a LE számít, hanem minden egyéb. A kút kisütéstől a csatlós fejlesztésig.
Pontszám: 9.28
Oldal: 12345678
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője