Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.07.13. 12:56:33
Gyalázzad a Randomot
Dátum: 2016.07.13. 12:48:49
Csak hogy legyen offtopic is :

Mikor lesz végre a játékban kaland itala/tekercse/kicsi zöld műanyagfagolyója/zománcos bilije?????
Bármi, ami képes bármikor felhasználható módon, instant kalandot tárolni? Az egyik legfrusztrálóbb része a játéknak, amikor kellene még egy-kettő kaland, de nem "jön", az istennek sem.Hiába van fixen ezer eltárolható kalandhelyem, mert a küldik, feladatok miegyebek akkor is 1001-t kérnek.
Dátum: 2016.07.12. 21:49:35
Nem hinném, hogy pont ettől lenne teljes az életem Mostanában minden fórumon, ahol megfordulok rendszeresen, ez a trend. Fikázás, személyeskedés....valami járvány lehet.
Dátum: 2016.07.12. 20:04:15
Vajon melyik topicban NEM gyaláztuk még Offsboyt? Aki talál ilyet, NE kezdjen hozzá ott is. Lehet, hogy nem szent, néha nekem is akadtak nem annyira hízelgő gondolataim vele kapcsolatban, de átgondoltam.Mégsem ő az űrgyíkemberek vezére. Lassan ott tartunk, hogy, ha csak egy pontot ír a fórumban, már nem ad tejet a Marinéni kakasa, " mer' a zoffsboy...."
Dátum: 2016.07.07. 23:20:11
Tény. Meg a másik ellen is. Kizárólag a saját ötletemet támogatom.

Annyit példálóztam, hogy magam is példa lettem....
Dátum: 2016.07.07. 23:14:15
Nem is szavaztam.... Én csak az elvek miatt vitatkozom.
Dátum: 2016.07.07. 22:42:49
Fikció.

De igazad van, hagyjuk abba. Annyiszor van igazad, ahányszor csak akarod. https://www.youtube.com/watch?v=wHx9VoVPLNg
Dátum: 2016.07.07. 21:53:29
Amint az első zombi megharapott, ünnepélyesen igazat adok neked.Remélem túléled addig a nagy felkészülést, ne feledkezz meg az erődített pince körüli aknamező telepítéséről sem, és ne is gyere ki onnan, nehogy a fejedre essen egy bedöglött műhold. Persze lehet hogy így sem úszod meg, mert lehetnek szabadkőműves hajlamú, rosszindulatú vakondok is, akik betörnek a pincédbe, a testükre kötözött chemtrail-es tartályokkal...már csak abban bízhatsz, hogy derék tengerészgyalogosok majd megvédenek....
Dátum: 2016.07.07. 21:17:46
Fontosak a jó célok az életben...szurkolok neked
Dátum: 2016.07.07. 21:16:22
Látod, ezért lenne jobb az én megoldásom.

Nem ott születtél, de odamentél? Ott is maradsz. Rabolhatnál kedvedre, de nem mehetsz vissza, miután jól felhíztál. Aki pedig a " bennszülöttek "közül ezzel a módszerrel gyúr, az kiszűrhető elég könnyen, hiszen néhány karakter rendszeresen egymást üti, és extrém módon erősödik a környezetéhez képest, extrém rövid idő alatt. Nekik is letiltom a világváltást, és ennyi.
Így csak az kapja a nerfet, akinek kapnia kell, nem mindenki válogatás nélkül.

Lehetett volna így is.
Dátum: 2016.07.07. 20:55:33
Akkor gyorsan tisztázok valamit: Nekem, fikció az, ami nem tény.Mindegy mekkora az esélye. Tény, hogy nyerhetsz a lottón, fikció az, hogy a következő héten nyerni fogsz.Vehetsz lottót, mert tény, hogy nyerhetsz, de nem költheted el most azt, amit jövőhéten ESETLEG nyersz.

Pedig most ez történt a v3 esetében. A majd, egyszer,esetleg,talán elszabaduló terminátorokra hivatkozva nerfet kapott.

Gondolom te sem vettél a robogódhoz a bukó mellé kevlár motorosruhát, és nem vágtad ki a megszokott útvonalad mentén a villanyoszlopokat, hogy nehogy felkenődj majd az egyikre esetleg, egyszer.


Ja, és az USA. Ők már háborút is indítottak, arra a fikcióra alapozva, hogy Irak titokban nukleáris fegyverek gyártásába kezdett, mert állítólag vásároltak nagyobb tételben olyan fémcsöveket, amiket AKÁR urándúsítók gyártásához IS lehetne használni. No és náluk készülnek a legtöbben,legkomolyabban a zombiapokalipszisre....szóval számomra ők a vicckategória, annak is az alja.
Dátum: 2016.07.07. 20:08:29
Én is ezen a bolygón élek, bár a lehetőségeimhez mérten igyekszem megválogatni a társaságomat

Értem amit mondani akarsz, de ennek ellenére, amiket fikciónak minősítettem, tényleg fikciók. Azért, mert megtörténhetnek, még koránt sem biztos, hogy meg is történnek.
Bő negyven év alatt bőven volt esély rá, hogy belefulladok a fürdőkádba, de azért nem dobtam ki, puszta prevencióból...(Lan, ha olvasod, bocs hogy megint példa )
Dátum: 2016.07.07. 19:26:16
Ahogy érzed. Bár egyetlen szavad sem csavartam ki, értelmeztem át, " buheráltam meg."

Mik a tények?

v3-on lehet a semmiből lét termelni. Bárki megteheti aki v3-on van. Lehet világot váltani.

Fikciók :

termelik is
nagy tételben
világot fognak váltani
másik világokon agyonvernek mindenkit

Tudsz mondani egyetlen példát, ami a fikciók közül bizonyítottan megvalósult?
Mernél egy évi fizetésedben fogadni, hogy a fikciók közül bármelyik is megvalósul?
Ha megvalósul bármelyik is, biztos hogy nem olyan karakter lesz, aki más világról jött a v3.-ra, direkt ezzel a céllal?
Ha valaki tart tőle, hogy a fikciók közül, bármelyik megvalósul, átjöhet v3.-ra, hogy hasonló módon feltápolva magát, védekezhessen ellenük ?
Dátum: 2016.07.07. 18:47:37
Totál nyugodt vagyok...csak nem tetszik, hogy egy elképzelt, esetleges katasztrófa miatt, szavazni kellett, hogy a tüdőm, vagy a májam akarom kivetetni, most. De valamelyiket mindenképp kiveszik.

Az általad említett nerfek nem csak egy világot érintenek, hanem mindet. Annak meg direkt örülök, ha valami csatlósos szarságot nerfelnek, mert az egész csatlós téma egy iszonyat hiba ebben a formában.

Idézet: Mortal55 - 2016.07.07. 18:24:16
Mert ha ezek a klónmester hiperkockák kiszabadulnak más szerverre, akiknek ez a lehetőség nincs meg, azoknak esélyük sincs a hiperkockák örjöngése ellen. Na akkor hol is az az egyellő feltétel és a mindenki hozzájuthat úgyis a lehetőséghez érvelésed alapja?


Ott az egyenlő feltétel, hogy te is válthatsz világot, és lehetsz klónmester. Meg aztán, ha akkora nagy királyság a v3, minek menne el onnan? Pláne tömegesen?
Meg ugye elhangzott itt, hogy "lehet védekezni...", lehet, és akkor esetleg majd azoknak is kell, akiknek eddig nem kellett. HA lesz olyan, hogy mennek....de egyelőre csak jöttek ide, nem mentek innen ugyebár...
Dátum: 2016.07.07. 18:12:34
A francba...erre most nem tudok mit mondani Jól tetted.

Megoldásképp zárjuk a v2-t, vagy euróval kelljen licitálni, játékbeli pénz helyett. Esetleg a v1-t zárjuk le,vagy legyen fizetős szerver.
Dátum: 2016.07.07. 17:51:10
Nem, nem a zár a megoldás.Legalábbis nem az a zár, amit lehetett választani. Leírtam, hogy szerintem mi lett volna a megoldás.

Nem, nem vagy szar arc. Tetted amit jónak láttál, még azt is elhiszem(rólad igen), hogy jó szándékkal, csak épp nem jól értelmezted a problémát.Nem a v3 szabályai okozzák.Azzal van bajom, aki/akik a két megoldást felvetette, és azzal, aki csak ezt a két lehetőséget hagyta.Mert lehetett volna másképp is. A másik probléma pedig, az igazi gyökere a dolognak, a világok közti átjárhatóság.Ha zár, akkor zár mindenhová.Persze ez már halottnak a csók, felesleges lenne.Soha nem lett volna szabad megengedni.

Nem kell önkéntes mártírnak lenni. Teljesen mindegy, ki, miért megy át másik világra, a gond az, hogy át lehet menni. Az átjárást kell ésszerűen szabályozni, nem lezárni, most már nem, ha már eddig nem volt zárva, és ki lehetett használni.


Amúgy 3-4 éve ki jelezte, hogy figyi: babszemért vesszük a legtáposabb cuccokat a néptelen világokon az AH.-ban, ha átruccanunk? Ha jelezte volna, akkor is az lett volna a megoldás, hogy befalazzuk az adott világot, vagy adunk egy 200 szoros minimál árat??? Az tetszett volna?
Dátum: 2016.07.07. 17:22:01
Példa : V3.

Miért is kellene feltétlen a zár?

Nem, nem értem miért baj a végtelen erőforrás, ha mindenkinek végtelen.
Dátum: 2016.07.07. 17:18:50
Ez nem a kvíz topic...ne elemezd a kérdéseim, válaszolj rájuk.

Még mindíg nem mondtátok meg, mit számít, mi történik egy világon, amíg az adott világon belül marad.
Dátum: 2016.07.07. 16:56:08
Komoly volt. Magyarázd el, miért akkora nagy probléma, ha egy világon mások a szabályok, mint a többin, és miért csak pont ebben az esetben.
Dátum: 2016.07.07. 16:54:08
Ha csak olyan emberekkel tudsz interakcióba kerülni, akik szintén megtehetik ugyanezt, akkor teljesen mindegy.Legfeljebb nem LÉ szerzésben versenyeznek, hanem abban ,ki tudja jobb hatásfokkal felhasználni.

Viszont ilyen alapon legalább ennyire nem illdomos, egy olyan játékban ahol a LÉ/TP arány adja a legfőbb különbséget két karakter ereje között, az ami v6-on megy. 100K-s rablás mellé kapsz 200 tp.-t.De valójában ez sem extrém, önmagában, csak a másik világokhoz viszonyítva.