Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2014.10.02. 10:04:06
Most hogy tudom, neked roszabb, nekem már sokkal jobb... Így már kimondottan örülök...

Esetleg lehetne még ultra mondjuk : 3 fehér kristályital, 5 kútgerjesztő, 20 PP elvesztése....
Dátum: 2014.10.02. 08:35:11
Több infót a fórumba mert ez így elég szánalmas.


Nem. Több infót a belépés utáni oldalra, hatvanméteres piros betűvel, felugró ablakban!!!!!!
Dátum: 2014.10.02. 08:26:52
Micsoda öröm...sorsjeggyel ultraritkát forgattam.
Két kisebb térkapu stimulátor

Ez a kalap sz@r ugyanúgy UR mint mondjuk a Reflexek könyve.....ha kavicsért jött volna, alighanem megütne a guta.
Dátum: 2014.10.01. 23:40:38
Nem bizony.
Sajnos a tájékoztatás mint olyan, nem létezik ebben a játékban.

Minden event indulása előtt legalább egy héttel elkezdem figyelni itt a fórumot, mert itt néha potyog valami morzsa, amit felszedegtnek a kedves játékostársak, és az elfogyasztásuk hatására felmerülő kérdéseiket, felteszik a néha megjelenő pirosbetűs nevű egyéneknek,( Ezért egyébként igen hálás vagyok nekik, mert, így nekem már csak olvasni kell... ) akik néha válaszolnak. Sőt, néha arra válaszolnak, amit kérdeztek, és néhány esetben még érthetően is. Ez így, ebben a formában, nem nevezhető információáramlásnak.
Sokszor és, sokan jelezték már ezt a problémát, mindezidáig, néhány alkalmi esettől eltekintve, semmiféle előrelépés nem történt az ügyben.
Dátum: 2014.10.01. 20:44:17
Ezt az ügyfélszolgálaton kérdezd inkább. Jobbra fenn, sárga segítség gomb.
Dátum: 2014.10.01. 18:10:24
A VF. létezése. Ki is fejtette, nem figyeltél?


Az eseménypont nullázás a következő okból volt szükséges:
A hordák háborúja, kufárok csatája során azért kell eseménypont minden támadáshoz, hogy az EHsok és VFesek is hasonló LE/TP arányt tudjanak elérni. Az "először max LE/TP-t szerzek VF-esként vadászattal, majd térkifordító után max LE/TP-t szerzek EH-sként és kikerültem az eseménypont követelményt" lehetőség bent van a játékban, amióta a térkifordító, ezeken az eseményeken jelentős előnyt adva VF-es játékosoknak, azonban ezek csak eseti alkalmak voltak. A szövetségi bajnoksággal azonban ez a taktika permanensen elérhetővé vált. Nemcsak, hogy az EHs taktika ezzel (a V5-öt kivéve) értelmét veszti, de a játékosokat egy erőltetett játékra kényszeríti (adott ideig csak vadászat, majd adott ideig csak portya - az eseménypont bevezetésének épp hogy nem ez volt a célja!)
Dátum: 2014.09.30. 18:01:43
Basszus, ne rágjuk már ezt a csontot tovább...

Én értem miről beszélsz, te is hogy én miről...igazunk van.
Dátum: 2014.09.30. 17:57:08
Igen
Dátum: 2014.09.30. 17:37:09
Nem tudom, nekem nem az. Lehet másnak az, de nekem meg a vadászat az.
Ezért nekem most utálni kéne a vadászó stílust?Nem.


Ha vadászol, miben korlátozod a körülötted lévők számára választható játékstílusokat?
Ha pókoskodsz, lehet melletted érvényesülni, mondjuk portyával?

Nem kell utálni, de szeretni sem kötelező, az egész abból indult, hogy egy pók nem értette, miért nem kedvelik.
Dátum: 2014.09.30. 17:06:57
Nem biztos, hogy scriptelnek/makróznak...nem kell vádaskodni vaktában...de nem is ez a lényeg.Mert nem elkölteni akarja az emberfia, hanem mondjuk teli zsebbel portyázni párat, hogy ne csak tp.-t, hanem rendes adag LÉ.-t is kapjon, ha győz...na ezt nem lehet néhányszor tíz másodperc alatt.
Dátum: 2014.09.30. 16:07:48
Ha nem is látszik, én veletek vagyok...hasonlóan kiborultam, amikor megláttam az AF-es korlátozásokat...azóta nem foglalkozom kifordító itallal....nem engem kell meggyőzni, írjatok minél többen az ügyfélszolgálatra
Dátum: 2014.09.30. 15:58:17
Nem akarlak elkeseríteni, de nem sok reményt látok rá.....szerintem nem véletlenül " szivatják" a kifordítós taktikát minden téren...
Dátum: 2014.09.30. 15:49:22
Biztosan megoldható, de akkor kétféle eseménypontot kell tárolni, és a kufáros eseménypont nem használható a szövibajnokin, és fordítva, az oda gyűjtött sem a kufárhoz. Namost...ha valakinél van jelenleg mondjuk 100 eseménypont, akkor hogyan is fog az megoszlani?
Hol fog látszódni rajta, hogy mittomén ez a 20 szbajnokis, azt a 80-at, meg a kufárra gyűjtötte a Jóska. Mert ez nem mindegy, ugye,mivel a bajnokihoz nem kaphatja meg a térkifordítóssal szerzettet.Ebből iszonyat hiszti lenne.

Nyilván illett volna szólni előre, ez igaz. De pl. v5-ön mindenki kifordítás nélkül nyomja, az pedig nem érv, hogy erre gyűjtöd egy éve a pp löttyöt, mert azokat nyugodtan felhasználhatod így is....


Nem tudom hogyan lehetne itt igazságot tenni...
Dátum: 2014.09.30. 11:52:53
A térkifordítózást már az AF képességek korlátozásával kiherélték, szóval szerintem nincs jelentősége...
Dátum: 2014.09.30. 11:21:36
Azért nem maradnak meg, mert nincs külön kétféle eseménypont.
Dátum: 2014.09.30. 08:30:49
Természetesen túl lehet élni őket, lehet lavírozgatni mellettük, HA tudod, hogy mibe futottál bele, mert van már kellő tapasztalatod, mert nem új játékos vagy, hanem újrakezdő...de még akkor is erősen behatárolja a lehetőségeidet....

Az, hogy, emberként jóarc lehet, nem igazán vigasztal, mert nem az embert rühellem, hanem azt, amit a játékstílusával okoz. Mindenki úgy játszik, ahogy akar, és tud, de akkor viselje el a környezete reakcióit....erről szólt, amit írtam, nem arról, hogy dögöljön meg mind...
Dátum: 2014.09.29. 22:56:44
Na...közelednek az álláspontok...részemről vita kikapcs.
Dátum: 2014.09.29. 22:47:27
Így van. Viszont az benne a jó, hogy a maradék 1 százalék, emellett, még használhatja virtuskodásra is.Akár ki is bővíthetjük, egy plecsnivel a bajnok szövi minden aktív tagja megkapja, és lehet számolgatni, kinek van hoszabb....izé .több plecsnije.

De még mindig nem látom, miért kellene ehhez ritkítani?
Dátum: 2014.09.29. 22:40:21
Nyilván induláskor nem voltak ott....
Dátum: 2014.09.29. 21:40:50
Pedig mindenkinek, aki nem akar izomból versenyezni, szarabb lesz, ha mondjuk két hétig nincs szövibajnoki.Mert nekik az a jó, ha van.

Téged viszont nem zavar, ha csak minden második szövibajnokin indulsz a dicsőségért, mert semmi olyat nem kap a győztes szövi, ami miatt" muszáj" lenne mindegyiken izmolni.

Ha neked túl gyakori, senki nem kötelez rá, hogy mindben résztvegyél,akinek viszont megfelel a tempó, attól ne vedd már el a lehetőséget...

Érted?