Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Őrmester

Dátum: 2011.07.21. 13:45:29
A jutalomnak szerintem nem majd akkor, hanem akkor és most hatásúnak kellene lennie.
Nem kell a sárkányölőd, a mostanival se vernek meg.
Dátum: 2011.07.21. 13:35:27
A kollektív jutalmat akkor is megkapod ha szartál a szövi küldikre, mivel az épület neked is adja az AFP bónuszt!


Adja az AF bónuszt, de mit érek vele, ha szart se tudok vele kezdeni (hogy a szavaiddal éljek)?!

Értem én, hogy ha lenne egy olyan plusz, amivel kizárólag a 60-as szint alattiakat "tápolnák", akkor a 61-től felháborodnának, mert visszafelé nem lépünk szintet, de az nekem volna annyira jó, hogy a 60 fölöttinek az AF. Én dögöljek meg, mert nem vagyok 60 fölött, más meg azért dögöljön meg, mert 60 alatt van.
Dátum: 2011.07.21. 13:08:53
Ha használnál írásjeleket, megkönnyítenéd az olvasók dolgát, főleg ha helyesen is írnál!
Dátum: 2011.07.21. 12:59:52
Meg vagyok nyugodva

Egyébként meg is cáfolom a kristálypontos kijelentésedet, mert hiába vagyok 18-as szintű, már van kristálypontom, csak semmit se tudok kezdeni vele.
Dátum: 2011.07.21. 12:46:06
Még ha csak példa is volt a hintázós dömperezős, akkor sem állja meg a helyét. Az, hogy hintázok, vagy dömpizek, annak semmi köze a matematikához.

dj_rusy: egy perc alatt hány szintet léptem? Ha ezzel meg vagy, akkor kérlek számold ki, hogy 1 liter hány perc!
Nyilván, hogy aki egy nap alatt 100 szintet lép, az sokkal több kavicsot vesz, de egységnyi idővel számolva ugyanannyit veszek, mint más.

A másik: a végzetúr ingyenes játék, olvasható a főlapon. Akkor maradjon is az! Az más, hogy van lehetőség rá, hogy kicsit jobb legyél némi dodó árán, de ezt nem lenne szabad így kinyilvánítani. Mert akkor áfás számlát kérek a nyári öskővásárlásomról!
Dátum: 2011.07.21. 12:17:22
Ez már megint mi?

Tápot mindenkinek aki nem játszik, nem csinál semmit, nem fizet a játékért!


Prisma hozzászólásából nekem nem ez jött le.
Az, hogy valaki lassan lép szintet, az nem jelenti azt, hogy nem fizet a játékért és hogy semmit sem csinál. Én pl 2,5 év alatt lettem 18-as és nem azért mert nem csinálok semmit. Az semmi, ha órákat töltök azzal, hogy statisztikát készítek? Nem fizetek a játékért? Mondjuk meg lehet nézni, melyik felszerelésen nem őskőves...kb mind az, fókuszokkal teletűzdelve.
Dátum: 2011.07.21. 12:11:52
Ne gondold, hogy kevés őskövet veszek. Eddig mindent megvettem, amit csak lehetett, mindig is csak ősköves cuccokat vettem
Egyébként meg mindig nem jött válasz arra, hogy ha az erőforrások közül a legjobbat választom, akkor miért én vagyok a megbélyegzett?
Dátum: 2011.07.21. 11:31:42
dupla
Dátum: 2011.07.21. 11:28:43
Egyébként meg: csak azért, mert valaki sokkal több időt (órákat) tölt azzal, hogy ellenfeleit kielemezze, ezáltal kiválogatja támadóit, amivel igen, a lehető legoptimálisabb utat választja ahhoz, hogy igenis erős karakter legyen belőle, és póknak van nevezve, meg optimalizátornak, miért kerül hátrányba azokkal szemben, akik ész nélkül elnyomják a CSP-ket, PP-ket percek alatt?

Másik
Pont ez az: ha képes vagyok eldönteni, hogy melyik erőforrás elhasználása jelenti számomra a lehető legjobbat az összes közül, akkor miért használnám a kevésbé jókat? Ez merénylet magam ellen.
Dátum: 2011.07.21. 11:23:51
Ki definiálja, hogy mi az a normál játékmenet? Mi a definíciója?
Dátum: 2011.07.20. 23:58:36
Ki kellene találni, hogy az egyéni jutalmat mi alapján kapja meg az adott tag. Magamból kiindulva: 18-as szinten nincs sem AF, sem ismételhető küldetés, sem entitás, sem kihívás, sem aukciós ház, sem kristálypont, sem lélekgyémánt és azt hiszem ennyi. Aktív tagja vagyok a szövetségemnek, de ha minden egyes küldetésben ki kell vennem a részem (nyerjek kihívást, csináljak ismételhető küldetést), akkor bár aktív vagyok, soha az életben nem kapnék egyéni jutalmat.

Az AF pont nagy sláger lett, de én most 18-as szinten mit kezdek vele?

Ötletek:

° X esszencia szerzése helyett jobb lenne inkább X ultra/megaesszencia, így nem annyira egyszerű a dolog.

° A szövetség tagjai nyújtsanak segítő kezet egy beépült tagnak addig, amíg a védekezésre kapott bónusz el nem éri a megsegített tulajdonságainak X %-át!
Dátum: 2011.06.30. 11:54:51
Az esszenciák maximum szakértelem fölé is növelnek?
Poostmaster, az a 600.000 az inkább 60.000 nyugdíjas, aki fiatalon ment nyugdíjba, ha arra gondoltál. Egyébként csodálkozom azon, hogy még nem találkoztam a "ha én nem egyek el fiatalon nyugdíjba, akkor más se menjen" hozzáállással. Ez meglepett, pedig mindenkitől ezt hallom, aki nem abba a szférában dolgozik, akit most ez keményen érintene. Én egyetértek a kettővel előttem szólóval, hogy akinek a törvény (most épp az alkotmány, nem, nem az új...még) ez év december 31-ig "garantálja", hogy ennyi meg ennyi ilyen-olyan helyen ledolgozott évek után szerzett jogként jár neki a szolgálati nyugdíj. Annak idején, akit tehette, eldönthette, hogy mi szeretne lenni, ha nagy lesz, hát ki mit választott, az lett belőle. Szerintem, ha már törvényben garantálták azt a bizonyos szolgálati évek után járó nyugdíjat, akkor miért ne kaphatna az alkalmon, ezzel spórolva sok-sok munkás évet, viszont ezzel megkurtítja a jogkörét elég rendesen. A másik: ha elveszik a szolgálati nyugdíjat, akkor mondja meg nekem valaki, hogy ki a jó fene fog elmenni szétstresszelni, lerokkantosíttatni magát, nincs már szinte semmi, ami vonzza az új, fiatal erőt, hogy menjen arra a pályára. A harmadik dolog: szerzett jogot ne nagyon akarjunk elvenni másoktól. Itt nem ezen kéne spórolni... Mindenki nagyon jól tudja, hogy miken/kiken kellene spórolni, de arról senki se beszél.
Miben nyilvánul meg, hogy hozzányúlnak?
Amúgy nem bánnám, ha lenne másik himnuszunk, pl. a Szózat. Sokkal vidámabb, a himnusz meg egy búvalbaszott könyörgő valami. Minden más országnak szép vidám, lendületes himnusza van (német, francia, olasz, amerikai), csak a mienk ilyen nyomott.
Dátum: 2011.06.11. 08:48:59
Észrevettem, hogy nekem a 3. PP elköltése után már megy a -10% a következő PP elköltésekor. Alapból a 2. után már -10%, de a Gyorsításnál 200 CSP-ért megvettem Maximális cselekvéspontot, aminek a leírása alapján egyel több portya után lesz hátrányom és van portyagömböm is, ami megint egyel több lehetőséget ad portyázni. Ezeket összeadva a 4. után, tehát az 5. PP elköltésekor kezdődne csak a hátrányom, ma mégis a 3. utántól már mentek a -10%-ok (kínzókamra 7/15 és -40%-on állásból számoltam). Hogy van ez?
Dátum: 2011.06.08. 16:36:33
Jól értelmezem, hogy csak és kizárólag vadászattal lehet eseménypontot szerezni, máshonnét nem?
Dátum: 2011.06.08. 13:07:44
Valahogy nem vág témába az, hogy ki kit hogyan pontoz le, felejtsétek már el ezt, nem ez a téma való erre, hogy erről vitatkozzatok és jól lepontozzatok akárkit is.
Dátum: 2011.06.03. 22:30:13
A kihívás bizonyos szint alatt alapból ki van zárva, ezt nem vetted figyelembe.
Dátum: 2011.05.14. 22:31:46
Ugye most nem csak 1 gépen lehet majd a nyitástól kezdve kvízelni?
Dátum: 2011.04.06. 21:49:40
nincs semmi ilyenem, nem csináltam semmit se, egyik pillanatról a másikra nincs ott a gomb. Tudom, hogy hol kell lennie, de nem nincs. 5 őskövem van és nem vagyok prémiumos.