Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Picifrici

Oldal: 123
Dátum: 2014.12.23. 16:30:16
Érdekes, amint az ember a szerencsét kezdi emlegetni sírásos szavaival, mindjárt javul a fortuna. Hát ha sírás kell akkor jó, vagy így vagy úgy de játszunk.
Dátum: 2014.12.23. 16:10:04
Oké a buli, csakhát az ember nem szeret centizni, meg azért Landragórra sem árt tartalékolni, főleg ha valaki max csp-ről szeretne indulni.
Dátum: 2014.12.23. 16:01:44
Már túl vagyok a 100 csp-n és kettő kaland, igen köszönjük annak a "vak" szerencsének hogy ilyen hatalmas kegyességgel bír.
Dátum: 2014.09.16. 05:39:23
A belépési probléma az valós, de a szövetségi bajnokság csak tegnap délig volt aktív. Isten is megpihent a hetedik nap.
Dátum: 2014.05.05. 07:09:10
Bocsánat hogy én is szólok: nem manipuláltam a játékot, de ha utána lefutatsz akármennyi szimulációt és támadsz is, vedd alapul, hogy bajnokin más öltözetben vagyok, mint egy sima napon, valamint csak egy állatom van jelen általában. Én amúgy örülök, hogy ahányszor már összekerültünk a végjátékban, végre egyszer felém húzott a szerencse még akkor is ha gyengébb is vagyok nálad.
Bocsánat Zoolek írására lett volna a válasz.
Dátum: 2014.02.19. 18:51:23
Akkor sem egyértelmű, amúgy meg magas ívben teszek rá főleg az első napon mindenféle infó bejelentés előtt.
Dátum: 2014.02.19. 18:24:01
csak annyi böffentek ide, hogy tudtommal két ugyan olyan jutalmat nem választhatsz. Az info beharangozást meg biztos véletlenül elfelejtették, legalább van miről cseverészni, meg egymásnak ugrani.
Én rációnak csak azt tartom, ha van csatlósom, és mint természetes dolog minél hamarabb fejleszteni szeretném, ezt pl úgy hogy más állatot megetetek vele. Így nem csoda, ha vissza van kicsit véve a random, nehezítés gyanánt, nehogy már agyba-főbe zabáljon az a csatlós. Hogy ez igaz vagy, sem nem firtatom, de a programozók helyében én ezt tenném, így egy picit kompenzálva van a széthúzás, ill. az a bizonyos emlegetett "olló efektus".
Csak nálam fordulhat olyan elő, hogy mióta megvan a csatlós állatom azóta vadászatból allig van állatelfogás. Kb vadásztam 150 csp-t abból eddig egy állat esett. Lehet hogy csak a random játszik velem, de máskor ennyiből már 15-20 esett volna.
Köszi a gyors reagálást, számításba kell venni hogy a számítógépek nem emberek...
A végzeturak és hölgyek miután elhaláloztak a torna során az elszabadult állatok falkába verődve próbálnak élelemért és életükért küzdeni, amíg a felemelkedett pár csatlós komoran szemléli az eseményeket. Itt már csak az a szólás terjeng: "Csak egy maradhat!"
Holnaptól egy héten keresztül átvehető a fagyás fétis kompenzáció gyanánt, és mégegyszer is elnézést kérünk a szerverleállás miatt.
Dátum: 2013.12.23. 18:02:41
Köszi, a bíztatást, én is próbálok egy kis nyekergést - Hátha.
Mindenkinek békés, boldog karácsonyt kívánok!
Dátum: 2013.12.23. 16:47:10
Szemétség, hogy reggel még az 5 karácsonyi süti 80 platinába került most délutánra pedig 64-be, köszönöm szépen hogy elvettek tőlem karácsony alkalmából 16 platinát feleslegesen.
Dátum: 2013.12.21. 08:11:05
Sziasztok Zafir játékosok!

Hírdetem hogy van szabad helyünk - nem is kevés - a "pici szövetség" -ben a harmadik világban.
3,6 milliós lélekkút mellett szinte mindent tudunk adni, amit egy kisebb szövetség tud nyújtani.
Építészetben a Nagymesteri építészetet kezdjük meg és szépen haladunk a szövetségi küldetésekben is a kilencediket csináljuk. Szeretettel várunk bárkit aki relatív aktív játékosnak érzi magát.
Üdvözlettel a Pici szövetség!
Egyértelmű, hogy a vezetőségnek az a fontos, hogy mindenki száguldozzék feljebb, hiszen magasabb szinten - hogy ne csak zsákmány legyen valaki - az ősköves vonzata is magasabb, ami magasabb bevétel. A pénzéhes világ mindenhova betoppan, rombolva a játék élvezetét. És ez ellen nem tehetünk sok mindent, addig míg magunk is nem jussolunk belőle.
Ezt az egész fejtegetést úgy értelmezem, hogy aki VF-es azt meg kell büntetni, mert nem rohan előre mint az EH-sok. Ha már lett ilyen lehetőség, hogy eldönthető valaki lassabban vagy gyorsabban akar haladni, csak azért hogy legyen célpontjuk az EH-soknak nem szabadna megbüntetni azt aki VF-es karaktert fejlesztett. A tápolásról meg annyit, hogy tudtommal a fejlesztések zöme, mind szakértelemben mind AF pontban az EH-soknak kedvez - szóval nekik van táp. Hozzáteszem VF-es karakterem van, és alapvetően nem ezen vitára lett a topic nyitva hanem az állatok evolúciójára.
Dátum: 2013.12.01. 11:56:48
Csodálatos olyan feladatot kapni Landragór alatt, hogy idomítsak be 7 állatot. Biztos nem fogok erre pazarolni csp-t, kissé lehúzásnak tartom, hogy váltsam ki őskőért. Ebben az időszakban lehetett volna méltányosabb is a feladat kiosztás!
Dátum: 2013.10.15. 10:31:59
Csak bemásolok két egymás utáni csapást, mert nagyon megmosolyogtatott:

"*Uluteug* a Mágikus fegyverrel a felsőtestedet célozza! 417 életpontot vesztettél. A tüskés bőröd sebez rajta 38 életpontot. Az állataid 1 életpontot sebződtek. Savgolem, Déli sáfrány, Déli sáfrány és Azűrsárkány acsarogva támadnak. 4 támadással 437 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés! Az állataid 163 életpontot sebződtek.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét . 786 pontnyit sebeztél. Ellenfeled állatai 99 életpontot sebződtek. Savgolem, Déli sáfrány, Déli sáfrány és Azűrsárkány is ellenfeledre vetik magukat. 2 támadással 205 életpontot sebeztek. Ellenfeled állatai 163 életpontot sebződtek."

Konzekvencia: a saját állataim sebzik az ellenfelet, sebzik saját magukat és pláne sebzik a gazdájukat!
Dátum: 2012.07.28. 01:30:20
Sziasztok!

A támadómnak és nekem is 0-án van a fertőzésünk. Ugyanabból a hordából támadott amiben én is vagyok. Hogy lehetséges ez?
Oldal: 123