Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ortisburg

Oldal: 1
Dátum: 2010.01.31. 06:50:16
Milyen fiatal lánchegység található Nagy-Britannia területén?
A Kárpát-medence
Pennine-hegység
Appalache-hegység
Nem található lánchegység Nagy-Britanniába
(x)

Sziasztok!
Az egy dolog, hogy a delikvens nem tud magyaru' helyesen írni, de egyrészt tagadó választ jelölt meg helyesként(ami úgy tudom tilos), másrészt még idiótaságot is írt, mert ott a Pennine Anglia kellős közepén. Úgy láttam a Kvíz-3 ban is megvolt ez a proléma, vegyétek már ki ezt a kérdést legyetek szívesek. (De lehet hogy azóta már kivettétek, csak újra beírta a nyomi?!)
És akkor nem kellene valamit kezdeni ezekkel a "kevéssé dinamikus" értékesítőkkel?! Én megértem, hogy valószínűleg jók a -CENSORED- x))) bár megcáfolom, mert oda is kell kreativítás meg intelligencia de egy ilyen cég miért nem szól a profizmusról, ha már ezt sugallja magáról?
Egyébként kis különbséggel mindegy milyen szolgáltatóhoz mész be, a fent leírt példák tipikusak.
Viszont mikor én a VF-től mentem át a T-hez, mivel a jelenlegi cégemnek ott van flottás szolgáltatása, a hölgy -aki egyébként onnantól hogy meghallotta hogy számhordozásiért folyamodom, úgy beszélt velem mint a kutyával- közölte, hogy teljesen felesleges elmennem mivel ők is üzemeltetnek hálózatot a sünöknek... Egy pillanatra reseteltem, mert ez azért eléggé közismert a sünök a bokorugrók közti apró ám eltéveszthetetlen különbségeket. Mondom neki, hogy én a bokorugró-flotta miatt megyek át, nem azért mert gondom lenne. Nem értette. Mondom neki hogy én nem Kovács II. főtörzset akarom felhívni ingyen ha a kollégámat hívom, hanem Kőagy őrnagyot.

Százból tíz... Ez jó! Szerintetek ha mi százból tíz beteget megnyuvasztanánk a műtőasztalon, milyen visszhangja lenne?! XDDD
Dátum: 2009.05.27. 10:20:59
Ezt ki engedélyezhette?

Melyik ragadozó?
őz
Hiúz
menyét
galamb


A Hiúz volt a kérdésfeltevő szerint a helyes válasz. De a menyét is ragadozó!!!

Töröljétek légyszives.
Dátum: 2009.03.21. 07:50:06
Melyik város nem magyar?
Budapest
Debrecen
Nairobi
Pécs

Azért ne menjünk le erre a szintre... (vagy még lejjebb) Törlést kérek!
Dátum: 2009.03.14. 02:45:06
Folytasd! Szólt az Úr és lőn világosság, és lám...
megszűnt a sötétség, íme a fénylő égicsoda.
megszűnt a vakság.
az emberek felyéből kitisztult a sötétség.
az angyalok táncra perdültek.


Fejéből!!! - nem ly! töröljétek ezt a kérdést légyszives! (a válaszokról hadd ne nyilatkozzak! )
Ezt díjazom, és alkalmazni fogom. Sajnos tényleg látok én is elég sok idióta kérdét elfogadva. Ha ezen lehet változtatni, az remek:)
Ezt értem, DE ha látod azt, amit írtam, akkor logikus, hogy husisra gondolok, mert abban a felállásban ECETET nem tennél bele gondolom. (Tudom én, hogy van sokféle, magam is főzök a tojáspörkölttől a szójáig mindenfélét. Ecetet soha nem teszek, egyikbe sem:) Én ezért nem írtam oda , hogy milyen, mert feltételeztem, hogy ha husi ott van, akkor nem fognak gombapörköltre gondolni.
Természetesen értem, hogy nem egyértelmű, milyen pörköltre gondoltam, csak kicsit több logikát feltételeztem a többi játékostól. Legközelebb odaírom, hogy pl csirke, marha, gomba, stb. (és csak gondolatban marházom vagy libázom azt, aki nem fogadja el
Ebben mi nem volt egyértelmű, vagy mi volt rossz szerintetek?
Az ecet lett volna a válasz...


Mi NEM kell a pörköltbe?

Hús
Pirospaprika
Ecet
Vöröshagyma

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Oldal: 1