Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: Mobiltelefonok és szolgáltatók
népszerűOrtisburgFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mobiltelefonok és szolgáltatók
41. hozzászólás - 2009.10.18. 06:00:19
És akkor nem kellene valamit kezdeni ezekkel a "kevéssé dinamikus" értékesítőkkel?! Én megértem, hogy valószínűleg jók a -CENSORED- x))) bár megcáfolom, mert oda is kell kreativítás meg intelligencia de egy ilyen cég miért nem szól a profizmusról, ha már ezt sugallja magáról?
Egyébként kis különbséggel mindegy milyen szolgáltatóhoz mész be, a fent leírt példák tipikusak.
Viszont mikor én a VF-től mentem át a T-hez, mivel a jelenlegi cégemnek ott van flottás szolgáltatása, a hölgy -aki egyébként onnantól hogy meghallotta hogy számhordozásiért folyamodom, úgy beszélt velem mint a kutyával- közölte, hogy teljesen felesleges elmennem mivel ők is üzemeltetnek hálózatot a sünöknek... Egy pillanatra reseteltem, mert ez azért eléggé közismert a sünök a bokorugrók közti apró ám eltéveszthetetlen különbségeket. Mondom neki, hogy én a bokorugró-flotta miatt megyek át, nem azért mert gondom lenne. Nem értette. Mondom neki hogy én nem Kovács II. főtörzset akarom felhívni ingyen ha a kollégámat hívom, hanem Kőagy őrnagyot.

Százból tíz... Ez jó! Szerintetek ha mi százból tíz beteget megnyuvasztanánk a műtőasztalon, milyen visszhangja lenne?! XDDD
Pontszám: 5
népszerűSztano178Férfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mobiltelefonok és szolgáltatók
42. hozzászólás - 2009.11.26. 01:31:29
Nem baj skacok:) A posta is indított egy új szolgáltatást:
Itt a postafon! Ez is mobilszolgáltatás. Hátha lenyomja az árakat.

Én egyébként még Westel-esként kezdtem és T-mobilos is maradok
Pontszám: 5
népszerűAsylNő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mobiltelefonok és szolgáltatók
43. hozzászólás - 2009.12.11. 17:59:05
Hát a Vodáról nem tudok nyilatkozni, de a magentások jól kiszúrtak velem két éve. Csoportos beszedéssel fizettem a telefonszámlámat és hát kicsit elszúrták az összeget. Egy diszkrét 100ezret leemeltek a számlámról a 10ezer helyett és mikor felhívtam őket akkor csak annyi volt a válasz, hogy ne idegeskedjek, ezt majd jóváírják a következő számlákból. Azt hittem felrobbanok. Azt, hogy miket mondtam az ügyfélszolgálatos hölgynek, azt ide inkább nem írnám le. Majd 1 hét múlva küldtek egy levelet, hogy sajnálják a félreértést és ha kérem vissza az összeget, akkor 5 napon belül jelezzem levélben. Hát mit ad Isten nem visszadátumozták a levelet? Kb. augusztus 15-én jött meg a levelük és az volt benne, hogy augusztus 13-ig jelezzem, ha vissza akarom kapni a pénzem. Hát azt hittem infarktust kapok. Bementem személyesen és utólag nagyon sajnálom azt a fickót, akivel beszéltem mert tulajdonképpen nem ő volt a hibás, de rajta vezettem le minden feszültséget. Végül hosszas ígérgetés és könyörgés után 3 hét múlva visszautalták a pénzemet amit ugyebár ingyen használtak ezidő alatt.
Pontszám: 7.08
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mobiltelefonok és szolgáltatók
44. hozzászólás - 2009.12.11. 18:52:30 (Válasz Asyl #43 hozzászólására.)
Kb. ugyanígy jártam, 82 ezer forinttal, néhány évvel ezelőtt. Decemberben húztak le a pénzzel, januárban kaptam vissza. Szép karácsony volt. 10k-ból hoztam ki 15 ember ajándékát.
Pontszám: 6.08
kedvelt tagPmasterFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mobiltelefonok és szolgáltatók
45. hozzászólás - 2009.12.12. 16:10:12
Tudom hogy ez egy mobilszolgáltatókról szóló beszélgetés, azonban a három egyeduralkodó közül az egyik betette a lábát a kábeltelevízió piacára is.
Ahol lakom nagyon drágán adnak a zéróhoz közeli minőségű jelet, így az egész lépcsőház lemondta a kábeltelevízió előfizetést, hogy átpártolunk a TvNetworkhöz, aki az internetet már vagy fél éve szolgáltatja a házban, mert a t-kábeles abból is horribilisan drága volt és minőségileg is hagyott kívánnivalókat maga után.Így felkereste a közös képviselő a T-kábelt, hogy bontanák a TV-re kötött szerződést, és átállunk a TvNetwörkre, mire közölte a t-kábel hogy ez így nem fog menni, mert szerződést nem tudunk bontani, gondoltuk rendben úgyis lejár a szerződés ezév októberében.A T-kábel még mindig itt van a TvNetwörköt nem engedi be, így TV nélkül van az egész ház. Igazából nem tudunk mit tenni, de rájöttünk, hogy a gerinctelenség határtalan.Profitot nem termelünk a cégüknek, sőt mitöbb szerintem erősen deficites fenntartani a hálózatot, de akkor se engedi be a másik szolgáltatót.
Pontszám: 6.50
utáltFera8Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mobiltelefonok és szolgáltatók
46. hozzászólás - 2010.01.12. 07:01:44
cs a panon 1 rakat szar a reklámok idegesítőek regel 3 órakor küldenek 1 ilyen idegesítő esemest a telefonok 2-szer drágábbak mint akárhol szóval a panon hoz negyertek mert szar
Pontszám: 2.60
kedvelt tagKersaiFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mobiltelefonok és szolgáltatók
47. hozzászólás - 2010.03.12. 09:24:36
Vodás akciók sem semmik.Volt anno aza 100ft-os telfonakciójuk,no mondom ezt megnézem.Begyaloglok(a szükséges papírokkal együtt),ürlap,kitölt stb.Várunk.Mondja a kiscsaj oké mehet de le kell tennem 40k huf foglalót.Mondom,minek?Hát mert a közpon...blah...blah.Oké mondom és mennyibe kerül alpbó ez a 100 ft-os telcsi.34650 ft mondja a csaj.Na itt akadtam ki és közöltem vele adja ide 35000-ért a telcsit az előfizetést meg dugja fel.
Jade Flamehood

(been there,destroyed that)
Pontszám: 7
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
550 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mobiltelefonok és szolgáltatók
48. hozzászólás - 2010.05.04. 13:20:44
Én pannonos vagyok, nekem abból van elegem, hogy:

Egyenlege 300Ft alá csökkent, elérhető egyenlege 296 Ft.


Majd rögtön ezután:
Egyenlege 600Ft alá csökkent, elérhető egyenlege 266 Ft


Azt gondolom, logikus, hogy ami 300 alatt van, az 600 alatt is, de lehet, hogy ők nem így gondolják.
A hozzászólást Máté96 módosította 2010.05.04. 13:20:54-kor
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 3.81
fórumozóGrenfarFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mobiltelefonok és szolgáltatók
49. hozzászólás - 2011.03.11. 13:56:17
Átalánydíjas wapos voltam a pannonnál. (400-as wap)
Először elkezdték módszeresen tönkretenni az átalánydíjas wapszolgáltatásukat, majd mikor látták, hogy ezzel nem tudják az embereket elriasztani ettől a szolgáltatástól, megszüntették a forgalmazását, és azt ígérték, hogy akinek megvan a szolgáltatása, azok továbbra is megtarthatják, a forgalmazás megszüntetésekori formájában, azzal a feltétellel, hogy legyen elegendő egyenleg a mobilon, a havi átalánydíj levonásakor.
Ezután a szolgáltatást, egyoldalúan teljesen inkorrekt módon megszüntették mindenkinél, rákényszerítve ezzel az ügyfeleket, hogy amennyiben továbbra is wapozni akarnak, akkor más (drágább) wapkonstrukcióra térjenek át.
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Mobiltelefonok és szolgáltatók
50. hozzászólás - 2011.03.11. 14:53:22
Nekem a Pannonnál az tetszik a legjobban, hogy céges flottában a magánszemély (aki a számlát fizeti, és aki használja a telefont) SEMMIT nem tehet, csak a flotta kezelője... Egy sima emelt díjas SMS letiltáshoz 3 emberen keresztül kell intézkednem

A megszűnt szolgáltatásos példa amúgy aranyos A vodánál egy 5 éve megszüntetett Bónusz csomagban vagyok a mai napig. Amíg jogfolytonos a szerződésem, és nincs díjhátralékom, addig marad a csomag mint megtudtam. Igaz havonta felhívnak, hogy mi lenne ha bármi másra átkötnék, mert a rendszer kidobja, hogy 200-400 havi indított hívás 3200 huf havidíjért nagyon nem optimális ügyfél nekik... (Érdekes módon ~5 éve nincs semelyik szolgáltatónál olyan NEM üzleti díjcsomag, mely mp alapú lenne!)
A hozzászólást Birka módosította 2011.03.11. 14:59:07-kor
Pontszám: 5.25
Oldal: 123
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője