Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nari77

Dátum: 2009.08.03. 18:45:07
Kíváncsi leszek a mostani bajnokira Nagyon rágyúrtam

Lesz pár érdekes ellenfél, pl Asmodeus, Malacka, és még 6 bajnokival rendelkező egyént láttam akik az én kategóriámban neveznek
Dátum: 2009.08.03. 16:30:47
Kemény

Bár amin meg is lepődtem az ez volt:

Legnagyobb tulajdonság bónuszok tárgyakból:
Mágia: 52
Dátum: 2009.08.03. 15:48:04
Nekrofun bónuszt is?
Dátum: 2009.08.03. 09:32:58
Igen, ez a prémium előnye

Most kivételesen én is elkaptam két embert, de nem is szoktam ilyen korán kelni
Dátum: 2009.08.02. 20:21:54
Nekem most van 1 medálom, így akkor én most -1et kapok mindenre a bajnokin? Ez kemény
Dátum: 2009.08.02. 20:09:08
A bajnoki cím büntetve van a viadalon amúgy is.


Büntetve? Én erről nem tudok! Mit értesz büntetés alatt?
Dátum: 2009.08.02. 20:06:59
Igen, ez nekem is tetszik! És szerintem, már ahogy én észrevettem, itt sokkal egyedibb karakterek születtek! Vagy csak én vettem ezt észre? Itt többen próbálkoznak az abszolút védelemmel, pl Asmodeus. Vagy optimalizálnak, pl Malacka és Leonidas. Vannak akik csak varázslatra fókuszálnak, és vannak akik csak közelharcra! Vannak akik állatra képzik magukat, mint pl Puska, aki 15ös szinten 35ös állattal lófrál És jómagam is az állattenyésztők közé igyekszem tartozni

Rólad nem is beszélve A legmagasabb szintű állat is nálad van
Dátum: 2009.08.02. 19:48:18
-
Dátum: 2009.08.02. 19:28:44
Jah megtettem egy klántársam figyelmeztetésére Elnézést mindenkitől, nem tudtam, hogy ez tilos!

Birka: az a baj, hogy az én szintemen senki sem lődörög sok LE-vel, mindenki be van tojva! Pedig már próbálkoztam azzal, hogy a szintemen a legerősebbeket csapkodtam! De továbbra is a legtöbb az 700 körül volt, de az is 20 az 1-hez, ha van valakinél LE, így nekem sajna nem gazdaságos!
Dátum: 2009.08.02. 16:07:59
Úr isten Gondolom az titok kik szoktam naponta 40-50 ezer LE-vel rohangálni!
Dátum: 2009.08.02. 16:05:40
Elnézést, én nem tudtam, hogy ez tilos!

Én eddig mindig más fórumokon reklámoztam, sehol sem volt tilos! Sorry!
Dátum: 2009.08.02. 13:11:54
Még mindig szívesen látnék egy piac-ot a klán épületei között! Így nagyon sok felesleges kincspont elhasználódhatna és izgalmasabbá tenné a kincseskamrát is!

Minden létező gyűrűt, nyakláncot és fókuszkristályt el lehetne adni a klántársunknak, de az árat nem mi szabjuk meg, hanem a játék! A tárgyakat kincspontért lehetne megvenni és az ár egyszerű lenne: ( tárgy szint * 10 ) + az eladó karakter szintje

Így aki nem volt elég szerencsés, hogy olyan tárgyat találjon, mint amilyen neki kell, az most már tudna olyat szerezni! Vagy ha valakinek már nincs szüksége egy epikus tárgyra (pl fertőzést csökkentő), akkor így visszajuthat némi kincsponthoz, hogy újabb epikus tárgyat szerezhessen! Természetesen küldetést így nem lehet teljesíteni, szépen is néznénk ki!

Rengeteg taktikázási és közösségi lehetőség van benne! Szerintem érdemes átgondolni! Sok színt hozna a játékba!

Azt még meg lehetne tenni, hogy az eladott tárgyakat ne lehessen aukción eladni. Mondjuk kapnának egy "használt" jelzőt!
Dátum: 2009.08.02. 09:50:16
Nincs eladható fókuszkristályod.

Gondolom ez alatt a térkapus fókuszkristályokra gondolt?
Dátum: 2009.08.02. 09:26:54
1. Wart 582,3

Pffff

Úr isten Wart Azért egy egymilliós LE diffet egy békés világon szerezni! Nah ez már valami!
Dátum: 2009.08.01. 16:06:50
Egy befogás után már jött is az 5ödik apró!! Mi folyik itt?
Dátum: 2009.08.01. 15:59:13
Azért egy kicsit erős, hogy szint*2+11 szerencsével 5 vadászaton belül 4 apró!!!!!! EZ MI???

Ma, 15:51:25
Egy furcsa sziklaképződményre bukkansz. Nem egyszerű megmászni, de kíváncsi vagy, mi lehet a tetején. Hosszú és fárasztó mászás után egy csinos kis rejtekhelyre bukkansz a magas sziklán, fák, bokrok, és egy tábor. Hamarosan hazaérkezik a rejtekhely lakója is, egy apró szárnyas sztahura. Dühödten támad rád, a betolakodóra, de semmi esélye: hamarosan lélekenergiáját veszed (+426). +17 TP
Ma, 15:46:25
Vihar közeledik, ezért igyekezned kell, ha még előtte zsákmányra akarsz bukkanni! Az egyre erősebb szél portölcséreket kavar, el kell takarnod a szemed. A szél köveket sodor, fákat tép ki. Fedezéket kell keresned! Ekkor valami nagy döndüléssel eléd csapódik a porba. Egy haldokló apró mérges szilmill! Megadod neki a kegyelemdöfést, és lélekenergiáját veszed (+376). +17 TP A szerzett lélekenergiából 34 a helyes válaszért kapott LE.A vadászat során találtál egy kiégett őskövet!
Ma, 15:41:25
Egy furcsa sziklaképződményre bukkansz. Nem egyszerű megmászni, de kíváncsi vagy, mi lehet a tetején. Hosszú és fárasztó mászás után egy csinos kis rejtekhelyre bukkansz a magas sziklán, fák, bokrok, és egy tábor. Hamarosan hazaérkezik a rejtekhely lakója is, egy apró förtelmes kriptod. Dühödten támad rád, a betolakodóra, de semmi esélye: hamarosan lélekenergiáját veszed (+519). +17 TP A szerzett lélekenergiából 47 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 15:36:25
Vadászatra indulsz. A dühöngő vortexeket messze elkerülöd, és próbálod az életenergia nyomait érzékelni. Egy zöldellő oázisban bukkansz végül arra, amit keresel. Egy nagyobb szárnyaspók! A teremtmény védelmezi fészkét, a csata gyors és kegyetlen. 1178 lélekenergiát szereztél. +18 TP
Ma, 15:31:25
Vadászatra indulsz. A dühöngő vortexeket messze elkerülöd, és próbálod az életenergia nyomait érzékelni. Egy zöldellő oázisban bukkansz végül arra, amit keresel. Egy apró csápos mutáns! A teremtmény védelmezi fészkét, a csata gyors és kegyetlen. 352 lélekenergiát szereztél. +17 TP A szerzett lélekenergiából 32 a helyes válaszért kapott LE.
Dátum: 2009.08.01. 11:08:25
Igen, ezek csak 40es szinttől potyognak, de ez benne volt a hírben is, de min1....
Dátum: 2009.07.30. 23:20:48
MIk az új tárgyak?
Dátum: 2009.07.30. 18:26:19
Ez a hiba senkinek sem kedvezett és senkinek sem adott előnyt! Mint írtad nem akarjátok senkinek sem elrontani a játékát, hát nem tudom! Szerintem nagyon sok embernek rontottátok el így!
Dátum: 2009.07.30. 14:43:05
Hát nem tudom Miklós, nekem és a klánnak is jobban tetszett 180as sebességgel. Így akik már hozzászoktak a gyorsasághoz most nagyon unalmasnak fogják találni és azért fogják abbahagyni, szerintem. Így is rengeteg a törlés, vagy a karakter otthagyás! (bár ez lehet, hogy pont a gyorsítás miatt volt, de most meg a lassításért fognak elmenni)

Szerintem ezt meg kellett volna szavazni, nem pedig egy ember véleménye miatt hirtelen átállítani, vagy pedig lépésenként kellett volna, mert ez így nagyon hirtelen jött!