Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ezüstszél

Dátum: 2012.06.24. 09:51:41
Templomkristály:

1. szinten +1 templomkristályt kapsz a Végzet Templomának első kis zsákjából. 2. szinten a 2.-ban is eggyel több kristályt találsz, és így tovább, míg 12. szinten minden zsákban +1 kristály lesz.

Ott van, hogy a Templom első zsákjában lesz plusz kristály. Nem a te első zsákodban.
Amúgy nem melléfogás, mert ha mindet kifejleszted, akkor onnantól bármelyik sort vagy oszlopot szemeled ki, abban benne lesz a +1 kristály. Nem veszik kárba az AF-ed.
Dátum: 2012.06.24. 09:16:14
Hű, ebéd előtt vagy ebéd után voltál?

Ősszel nyitok egy topicot, hogy ki megy, és miről lesz felismerhető elkerülendő az ilyesmit.
Dátum: 2012.06.23. 22:23:44
Hát, egy lehetőség van, eladod AH-ban azt a gyűrűt xenó kristállyal együtt.
Így eltüntethető a kisebb kristály, és kérhető a nagyobb. A múltkor ez működött.

Bár kérdés, hogy a gyűrű mennyire értékes, megéri-e eladni.

Edit: Az akkori eset:

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,755.840#hsz843
Dátum: 2012.06.23. 22:12:02
Hát, azért sanszos, hogy nem mindig ugyanazokat a sorokat/oszlopokat akarod majd megcsinálni.
Dátum: 2012.06.23. 19:32:07
Tudom, haszontalan.
Tudom, elveszi az időt technikai problémáktól.
De a hiánya azt a kis szerepjátékos hangulatot is megszünteti, amitől úgy érzi az ember, hogy egy másik világon van, és nem egy kódhalmazban tologatja a biteket.

Van rá valami mód, hogy a hiányzó részek (145. és nagyobbak) pótolva legyenek? Heti egy rész megírása nem egy nagy ördöngősség, és szép lassan kitöltené az űrt.

Anybody out there who does need a world too?
Dátum: 2012.06.23. 09:51:37
Szerintem jól emlékszem :

Idézet: LanMaffia - 2011.11.28. 23:02:22
V1-en kampeca.


http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,755.880

Vala tehát mindez 2011.11.28-án 23:02:22-kor, azaz 27 nappal (1 nap híján 4 hét) a Xenó háború kitörését követően.
Most még a 3 hét se telt le.

Edit: Jó, a minimum 4 hét tényleg nem volt igaz.
Dátum: 2012.06.23. 09:08:09
V1 finished.
Dátum: 2012.06.22. 23:58:05
Idézet: Kvnoemi - 2012.06.22. 19:25:31
Természetesen "egész véletlenül" a világokon egyszerre történt ez meg, és egyforma ütemben halad.


A többi világot nem tudom, csak V1-et látom. Ezek szerint az összes világon véget ér az event holnap?
Csak mert eddig a tapasztalatok azt mutatták, hogy Miklósék simán hagyták menni a dolgokat, és más világok máskor fejezték be. Ha most egyszerre történik, akkor az nekem inkább véletlennek látszik.
Továbbá a Landragór eventet sem szabályozták be, tovább tartott mint a Hírekben meghirdetett időtartam. Én nem látok semmi okot rá, hogy akár gombbal, akár időzített programozással ezt ennyire óramű pontossággal be kellene állítani. Ettől függetlenül lehet, hogy ez történt. Csak az erre utaló "jelek" nekem nem meggyőzőek. Szóval továbbra is kétlem.

Egyéb meglátásokhoz:

Legutóbb nem 3 hétig tartott az event, hanem minimum 4-ig. (Abból is látszik, hogy akkor 3540 nyert csata volt a top 10., 3948 a top 1.)

Az 5. xenó csapdája nagyot ugrott: Ugorhatott nagyot nyugodtan, mivel ha valahol feltöltődik, akkor az addig azt a csapdát töltők mennek a következőre, sokkal több ember tölti azt már, és nem csak alacsony szintűek.
Dátum: 2012.06.22. 19:19:33
Kétlem, hogy szükség lenne ilyen gombra. A feltöltött csapdák / kivégzett királynők célközönsége egyre kumulálódik, ahogy fogynak a célpontok, és egyre gyorsabb ütemben halad előre az event.
Amint pedig a tömeg észreveszi, hogy közel az event vége még inkább rákapcsol, hogy kihozzon belőle mindent (ismételhető küldetések, állatfejlesztés, potyogó tárgyak, stb.)

Az építés toplista tagjai átlagosan 45k építésponttal rendelkeznek. Csak át kellett szakadnia pár helyen a gátnak, és megindult a láncreakció.
Dátum: 2012.06.21. 00:25:15
Az tény, hogy nekem könnyű, mert őskövesen is pörgetek. Épp ezért néztem csak az őskőmentes pörgetéseket a listámban. Nem hinném, hogy az ősköves pörgetések növelik az őskőmenteseknél a ritkák arányát.

Viszont, ha folyamatosan próbálod, akkor megkövetlek. Ez esetben tényleg peches vagy.
Nálam, ahogy írtam is, 71 nap alatt az őskőmentes forgatások 10%-ában ritka esett.

A többi ponttal kapcsolatban pedig nem is volt észrevételem.
Dátum: 2012.06.20. 22:57:20
Ez amolyan tipikus "nem néztem utána, de fix, hogy szívás az egész" vélemény.

Próbáltad egyáltalán?

Én kiírogattam magamnak a pörgetéseket, és 71 nap alatt az első, őskőmentes pörgetésekből 7 ritka esett, azaz átlagosan 10 őskőmentes pörgetésere jut 1 ritka. Ezt meg lehet csinálni őskő nélkül is.
Dátum: 2012.06.19. 00:37:29
Hát, ezt már mindenki egyénileg kell, hogy eldöntse.
Dátum: 2012.06.18. 22:06:54
Csapdára is ad, szubtérire is, fájdalomtűrésre, tüskés bőrre/negatív aurára, etc. [Ez utóbbiakra AF-mentesen.].
Dátum: 2012.06.18. 21:48:55
UR kontra pechpont:


Miklós
Adminisztrátor
2035 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

Re: Végzetúr friss hírek
283. hozzászólás - 2012.04.26. 14:47:14

Bekerült a szerencsekerékhez a korábban ígért pechpont rendszer.
Ha valaki őskőért forgat, és nem nyer ultraritkát, kap egy pechpontot. Ha ultraritkát nyer, akkor veszít az ultraritka erősségének megfelelő pechpontot. Ez az UR tárgy erősségétől függően 20 és 300 pechpont között van. Ha valakinek több, mint 100 pechpontja van, akkor jelentősen megnő az esély, hogy ultrát fog forgatni.
Egyszerűen fogalmazva: aki az átlagosnál pechesebben forgat, azok számára is kiegyenlítettük az esélyeket. Aki viszont szerencsés, az nem szenved hátrányt (a túl kevés pechpont a nyerési esélyt nem csökkenti!).

Mindemellett a Landragór esemény időtartamára az epikus kincsesládát kivesszük átmenetileg az ultraritka nyeremények közül.


A tudás könyve kicsit plasztikusabban:
+1 kvízmedál [Edit: sőt, jobb annál, mert rossz válasz esetén is kapod a +1% LE-t vadászatra],
+1 végzetmedál [Edit2: Vagyis, hogy a +1 építés-hatás.],
+20 sajtoló medál,
+0,5 specializációra (mintha platina helyett mithrill öved lenne),
0,5%-kal olcsóbb szakifejlesztés,
+5% TP az állatoknak,
4 percre csökkenő turbóváltás/sajtolás/portyafáradtság/térkapuzás,
4 percre csökkenő epikütés,
+2% LE (kreaff),
+ [ellenfél szintje]*0,2 LE (EH),
4 naponta +1 PP (valóságformázás),
stb.
(az apróbbakat már nem írom)
Dátum: 2012.06.18. 15:51:19
laszlo27, csak annyit írtál, hogy 6-7 TÖ kiesést jelent a dekrétum, és hogy ez zavar
Erre írtam, hogy a jutalommal nullszaldós lehetsz.

Nyilván nem látom a templomodat, így nem is tudok róla semmit sem. Úgy meg nehéz teljeskörű véleményt mondani.
Dátum: 2012.06.18. 10:40:29
Idézet: Laszlo27 - 2012.06.18. 10:11:40

Nekem a 12k le a dekrétum elhasználásához kb 6-7 tul összeg kiesést jelentene.


A végső jutalomban van +1 minden tulajdonságra, ami +7 TÖ, ha ez segít a döntésben.
Dátum: 2012.05.16. 13:05:22
Hmm, szóval nekem hajbókolnom kellett volna, és alázatosan kérni a segítségeteket azután, hogy megtámadtatok a saját érdekeiteket szem előtt tartva? Nem ennek a definíciója az agresszió?
Miért várod el tőlünk a diplomatikus stílust, ha ti sem tartjátok magatokat hozzá?

Valóban nem vagyunk erős szövetség. Ennélfogva az erős szövetségek prédának néznek bennünket, ezért a citadellás verzió mellett döntöttem. Nem azért mert nagyon zavarna a kútveszteség, hanem mivel az „erősebb vagyok, ezért kihasználom a gyengeségedet” hozzáállás bosszant.

Aki tiszteletet követel magának, az viselkedjen úgy, hogy tisztelni lehessen. Ahogy Kvnoemi is leírta, van egy rakás halott szövetség, templomozni azokon is lehetne.

És mielőtt még ezt is egy kis mitugrász pattogásának állítod be, hadd tegyem hozzá, hogy full nyugodt vagyok. Csak muszáj megszólalnom, ha valaki stílust kér rajtam számon, holott ő viselkedik agresszorként, majd idejön még gúnyolódni is egyet a gyengébben.
Dátum: 2012.05.16. 09:02:39
Az a LOL, hogy itt kiírogatod, hogy /Végzet templom miatt/, de hozzánk nem érkezett semmilyen értesítés, hogy ez efféle háború lenne.

Draconus-szal leveleztem ezügyben, és semmi együttműködésre utaló választ nem kaptam, csak egy "a szövetségünknek végülis mindegy" reakciót.

Ezek után az, hogy ide írogatsz, kicsit fura. De hát, érezzétek jól magatokat.

Mod: Teljesen mindegy miért támadtok (kút, templom, akármi), ha a háttérben az van, hogy "minekünk így jó, ti meg csináltjatok amit akartok".
Dátum: 2012.05.07. 17:39:40
Wunderbar.
Dátum: 2012.05.07. 16:50:09
Kunc.

Ezek szerint a legfelsőbb szinteken aki ki akarja a lassítást használni, az hamar kipottyanhat a top 20-ból az "érkezők" miatt, plusz mert belassult a többi szinthuszárhoz képest. [Nem csak az első 20 játékos teper előre.]

Érdekes libikóka lesz ez.