Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ezüstszél

Dátum: 2010.12.31. 12:53:07
Attól még simán hazavághatja ÉP szinten a másikat a portyázós ismételhető küldik pörgetésével.
20k+ LE egy küldetésért (az én szintem környékén) lefelé támadva pár TP-ből simán megéri egy VF-esnek is arány szempontjából. (Ismerek ilyen karaktert.)

Azt gondoltam, hogy a Tapasztalat arra jó, hogy kicsit redukálja a támadó kedvet magasabb szintről. (Mindegy miért támad az illető, Le-ért vagy küldi miatt.)
Ilyen szempontból kicsit nem értem, hogy miért csak egy amúgy is szűk réteget (=EH) szűkít.
Dátum: 2010.12.31. 10:09:14
Érdeklődnék, hogy a Tapasztalat AF képesség miért csak az EH-s támadóknak ad extra TP-t?
Magasról támadó VF-esek nincsenek?
Nice.
Dátum: 2010.12.29. 20:43:16
Első kérdés kvízolimpián:

A zenei hang elé írt

1. undefined
2. undefined
3. ('kereszt') hogyan módosítja a hangot?
4. undefined

Ez mégis mi a POKOL? Sehogy sem javul meg. Kiléptem-beléptem, ugyanez.

Edit: Gondoltam betippelem, vigye kánya, max lesz egy rossz válaszom, de a tetü olimpia még csak tovább sem lép a kérdésről!

Edit2: És amikor lejár, újraindul! Óriási! Szeretném megköszönni az élményt mindenkinek.
- Köszönöm annak aki a kérdéseket fáradságosan összeválogatta. Sajnos nem élvezhettem, pedig az itteni hsz-ek alapján jó móka lett volna.
- Köszönöm az engine-t hegesztőknek, akik felfedezték hogyan lehet a kérdést fúzionálni a válasszal, hogyan lehet belecsempészni az ismeretlen misztikus hangulatát a válaszok közé, továbbá sikeresen applikálták az infinite loop-ot a kvízolimpiába.
- Köszönöm, hogy nem kell viselnem a lelki terhét annak, hogy esetleg kiszorítok másokat az értékes, kvízmedált érő helyekről.
- Köszönöm azoknak, akik úgy gondolták, hogy minek tesztelni az ilyen kipróbált, stramm részét a játéknak.
- Köszönöm a pápának, hogy nincs védőszentje az online játékoknak, szegény beleroppanna a feladatba, míg az összes negatív indulatot semlegesíti.
- Végül köszönöm a barátaimnak, hogy tegnap elhívtak társasozni, így csak ma este jutottam az olimpiához, és csak 1-2 órát mérgelődtem az egészen. Nem kell tovább idegelnem magam, és órákig lógni a neten, hogy hátha egyszer megjavul.
Dátum: 2010.12.28. 13:59:27
Idézet: Idont'Care Atall - 2010.12.28. 13:38:27
szerintem Lilithnek legalább annyi helye van itt mint Zeusznak, Sivának vagy Ahura Mazdának.


Rövid válasz egy hosszan nyúló problémára:

SPEC.!

Zeuszt tanítják általánosban, Sívát is. Lilith egy széles körben nem ismert "legenda" szereplője, amivel csak az foglalkozik, akit a témakör érdekel.
Nem általános műveltség. Ennyi.
Dátum: 2010.12.28. 13:50:39
Hmmm, még egy AF képesség, ami kihullott a rostán...
Köszi az infót, nem figyeltem.
Dátum: 2010.12.28. 11:37:09
Hatékony pihenés AF képesség kimaxolása csak 12 AF pont, és duplázza a pihenés hatékonyságát.
Ez tekinthető úgy is, hogy effektíve kétszer annyi pihenésed van egy nap.

Sztem valami ilyesmit kerestél.
Dátum: 2010.12.28. 11:15:23
Nem törlik, hanem lesz "Szigorú nézés" AF képesség, ami elnémít minden szitkozódási hajlamot. Aki kifejleszti, arra nem fog hatni az átokszórás.
Dátum: 2010.12.27. 13:01:41
Idézet: Buttgereit - 2010.12.26. 11:41:02
Szerintem a Skandar Graunra vonatkozó kérdés nem számi specnek egy fantasy játék kvízében. Elvégre ha valaki egy fantasy online rpg-t játszik elvárható hogy a témát legalább alapfokon ismerje.


Akkor miért lovagol itt mindenki A Gyűrűk Urából származó kérdéseken, hogy azok mennyire spec.-ek? Gyakorlatilag a fantasy alapműve...
Dátum: 2010.12.21. 22:29:51
Kíváncsian várom.
Dátum: 2010.12.21. 22:09:00
Nem.

Ma mászkáltam a városban (ajándékvásárló körút), és egyszer csak emellett az üzlet mellett mentem el.
Mondanom sem kell, nem bírtam ki vigyorgás nélkül.

Most este már csak rákerestem, hogy van-é honlapja, és volt...
Dátum: 2010.12.21. 21:31:48
http://www.pottompanna.com/
Dátum: 2010.12.17. 21:00:42
Idézet: S0laris - 2010.12.17. 12:20:18
Idézet: Baraty - 2010.12.17. 10:57:39
A jutalom akkor jelenik meg a karakternél, amikor 10 után először online.
A térképkereső pálcát jövőhét elején fogom levenni.


Baraty, nem lehetne bent hagyni? Átírod a cucc nevét Kiégett Térképkereső varázsvesszőre, a leírást meg valami ilyesmire: "Az előző térképkereső világesemény során elhasználódott relikvia. Nincs funkciója." A leírás miatt egyértelmű, hogy használhatatlan, így nem piszkálják az újak a supportot, hogy ilyet hol lehet szerezni, nekünk meg megmarad a +1 plecsni (amit adott esetben reaktiválni lehet a következő térkép eventen).


Támogatom.
55 térképdarab betárazva. Hátradől. Ezüst cucc garantálva. Nomen est omen.

"Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően eggyel erősebb jutalmat fogsz kapni (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyeri)"
Dátum: 2010.12.11. 22:51:21
Javaslat AF képességre:

Domináns kihívás: Kiválaszthatsz egy darab szakértelmet, és annak a próbája mindig benne lesz a kihívásban, amit kezdeményezel. (Ha más hív ki téged, akkor nem működik a szakértelem.)
Dátum: 2010.12.11. 12:29:07
Idézet: ViktoriuSS - 2010.12.11. 09:29:34

mivel vagy 10 éve ismerem.


Hát valahol itt a probléma gyökere. Miért írsz be 10 éves vicceket? Vagy miért ekkora mennyiségben?
Én is elkezdhetném beírni a fejemben lévőket, és annak se lenne se vége, se hossza. [Nemtom Cras ahhoz mennyire vágna jó képet, ha egyszerre hárman-négyen is elkezdenék ezt a metódust. ]

Ha 1-2 viccet egyszerre beírsz, az elmegy. Most sem a második vicced után írtam a hsz-t. De ennek már spam szaga van, ráadásul 10 éves spam szaga.

Nekem ez csak elveszi a kedvem ettől a topictól.
Dátum: 2010.12.10. 13:02:29
Ahem.

Ha tovább folytatod az ezeréves, áporodott viccek bemásolását ide, akkor kénytelen leszek 1-esekkel végigmenni minden vicceden.
Dátum: 2010.12.06. 13:52:04
Bőven véd.

Tőlem még nem szívtak LE-t támadók, pedig szívós tárgyakkal támadnak, és van is nálam LE, csak levédve.

Transz projekció rulez. Aki meg értelmetlennek tartja, az ne fejlessze, oszt jónapot.
Dátum: 2010.12.06. 07:41:56
Vivát, Mikulás!
Esetleg a plazma: Atominál mélyebb szinten felbomlott anyag állapota.
Ilyen pl a Nap, ahol az elektronok és az atommagok egymástól függetlenül mozognak. (És ez a tűzhöz kiválóan passzol.)

Edit: Engem picit a "négy apostol" válasz piszkál, mivel apostolból volt vagy 12. Inkább lehetne a 4 evangélista. Vagy bármi, amiből tényleg 4 van.