Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ezüstszél

Dátum: 2012.06.29. 15:32:06
GorNor2.0

V1 - Magányosok

Családi problémák miatt távozott.
Dátum: 2012.06.29. 11:50:40
További javaslat:

Lehessen kumulatíve használni, azaz több ital felhajtása esetén adódjon össze a hatásuk.
Dátum: 2012.06.28. 14:21:51
Inventory = Tárgylista

Amúgy valóban nem visszaválthatót mondtak, viszont azt is leprogramozták, hogy nem eladható a fókusz. Úgy tűnik ez a két ellentétes irány visszaválthatót csinált belőle. Ez mondjuk azoknak szopás, akik nem 4-es szintűt nyertek, most pedig szeretnének jobbat.

Én még nem próbáltam eladni, törölni, stb., de már többektől olvastam, hogy fellépett a bumeráng-effektus náluk.
Dátum: 2012.06.28. 10:34:18
Viszont, ha megnézed, én Rhemnek válaszoltam, aki mindkettőt kérdezte.
Gondoltam 2 legyet ütök 1 csapásra.
Dátum: 2012.06.28. 10:09:04
Idézet: Ezüstszél - 2012.06.28. 10:01:41

Hogy megcsinálják-e, hogy mindkettőt lehessen választani? Sztem túl régóta húzódik már a dolog, és egy nyúlfarknyi infó sem jött. Sanszos, hogy ez most elmarad. Szerintem.


Én úgy érzem, erre adtam egy szubjektív választ.
Bennfentes persze nem vagyok.
Dátum: 2012.06.28. 10:01:41
Sztem a "fókuszkristály törlése" opcióval visszakapod a xenó kristályt, bár nem próbáltam.
Ezután berakod egy sima térkapus cuccba, és azt adod el.

Hogy megcsinálják-e, hogy mindkettőt lehessen választani? Sztem túl régóta húzódik már a dolog, és egy nyúlfarknyi infó sem jött. Sanszos, hogy ez most elmarad. Szerintem.

Edit: Olyan szerintem sosem lesz, hogy elég berakosgatni tárgyakba, és akkor választhatod a másik fajtát. Hiszen akkor berakom egy alibitárgyba, választom a másik fajtát, majd kiszedem. Ennek így nem lenne sok értelme.
Dátum: 2012.06.27. 22:02:32
Úgy tudsz megszabadulni a xenós fókuszaidtól, hogy berakod tárgyba, és az AH-ban eladod.

Ekkor választhatóvá vált a múltkor a másik fajta kristály.
Dátum: 2012.06.27. 14:07:21
Ez kész. Tényleg így működik...

Erről Arthur Dent jut eszembe, amikor el akarták dózerolni a házát, és amikor panaszkodott elmondták neki, hogy "ki volt állítva a terv az új sztráda építéséről":

"-Magának is joga volt hozzá, hogy javaslatokat tegyen, vagy tiltakozást jelentsen be a kellő időben - jegyezte meg.
-A kellő időben, mi?! - süvöltötte Arthur. - A kellő időben? Akkor hallottam elöször az egészről, amikor beállított ide egy munkás tegnap. Megkérdeztem, azért jött-e, hogy megpucolja az ablakot, mire ő azt felelte, hogy nem, hanem azért, hogy szétrombolja a házat.Persze nem ezzel kezdte. Dehogy. Előbb letörölt pár ablakot, s megvágott öt fontra. Csak aztán mondta meg.
-De Mr. Dent, a tervek az elmúlt kilenc hónapban rendelkezésére álltak a helyi tervezőirodában!
-O, hogyne! Én is egyenesen odamentem, hogy megnézzem őket, mihelyst hallottam a dologról, tehát tegnap délután. Maguk aztán nem erőlködtek valami nagyon, hogy felhívják rájuk a figyelmet, ugye? Ugy értem, hogy például szóltak volna valakinek, vagy ilyesmi.
-De hiszen a tervek ki voltak állítva.
-Ki voltak állítva? Éppenséggel a pincébe kellett lemennem, hogy megtaláljam őket.
-Ott van a kiállítási részleg.
-Zseblámpával.
-Talán leszakadt a villanyvezeték.
-Meg a lépcső.
-Nézze, végül is megtalálta a feljegyzést, nem?
-O, hogyne - felelte Arthur -, megtaláltam. Egy használaton kívüli vécében elsuvasztott, bezárt iratszekrény fenekén volt kiállítva, az ajtón a következő felirattal: Vigyázz! A leopárd harap!"

Edit: stilisztika
Edit2: Köszi nagyon az infót, Xenomorf007!
Dátum: 2012.06.27. 13:59:11
Csókos.

Kilépek-belépek 20 percenként, de semmi nálam...
Dátum: 2012.06.27. 11:51:22
Csatlakozom.
Dátum: 2012.06.27. 11:49:41
A Xenó kristályt nem tudod eladni, csak egy trükkös módszer segítségével. Alapból eladhatatlan pont azért, hogy az ilyen véletlenek ki legyene küszöbölve. Térkapu miatt pedig mindenképpen hasznos.

Nem tudom mennyire csinálod a küldetéseket. Ha nem túl gyorsan, akkor a fókusz jobban megérheti a küldetésgömbnél.

A tapasztalatgömb (AF) mindenképpen javallott sztem.
Dátum: 2012.06.27. 11:09:44
Még a Xenó toplistás / sima medálokat sem írták be.

Nem úgy tűnik, mintha a Xenó event most prioritást élvezne.
Dátum: 2012.06.27. 01:00:17
Az alapszintet a karaktered szintjéig tudod növelni, ahhoz nincs köze az állatod lépett szintjének.

Fogj el új állatot, aminek az alapszintje kisebb a tiédnél, idomítsd be, úgy még meg lehet. (HA jól értem, az AF képességet nem tudod fejleszteni, mivel az állatod alapszintje elérte a te szintedet.)

Du. 5-ig sztem menni fog.
Dátum: 2012.06.25. 16:10:57
Sorry, bekevert az, hogy naponta 2 lehet, mert 2 kavicsos pörgetés van...

My bad.
Dátum: 2012.06.25. 16:03:02
Van az 106 is.

2 pechpont jár nem-ultra pörgetéséért
Dátum: 2012.06.25. 13:32:17
Mod a 4882-es hsz miatt, törölve az untató részeket:

Amúgy ezt is te írtad:

Idézet: Azazel - 2012.06.24. 10:14:11
Melyik az első? A bal első oszlop?A legfelső sor? Honnan kezdjem számolni?


De, én kérek elnézést, amiért a nyelvtannal untattalak téged, hát még a többieket.
Dátum: 2012.06.24. 21:16:40
Bocsánat, de ezt nehéz így lezárni. De tényleg.

Vannak a zsákok, amikben templomkristályok vannak. Ezek egy felső, vízszintes "szárat", és egy jobboldali, függőleges szárat alkotnak. Te hol kezdenéd el a számozást? Valahol középen? Esetleg legalul? Ha olvasol egy oldalt, akkor az első szó hol van?

Azért ne menjünk már el amerikai irányba, ahol ki kell írni a vasalóra, hogy melegítés után forró lesz, mert ha a gyártó ezt nem teszi meg, és a kedves vevő megégeti magát, akkor bepereli a vasalógyárat, és megnyeri a pert!

Azt, hogy az "első kis zsák a végzet templomában" csakis egyféleképpen lehet érteni, persze csak ha tartjuk magunkat ahhoz az ósdi szokáshoz, hogy ezeknek a szavaknak jól meghatározott jelentésük van.

Ha viszont a szavakat ízlésnek megfelelően, szabadon lehet értelmezni, akkor igazad van. Ez esetben viszont én ebben a hsz-ben valójában a hawaii óriáshamburgerről áradoztam, amivel volt szerencsém pár perccel ezelőtt megismerkedni.

Még egyszer elnézést kérek, amiért nem zártam le a dolgot. Bár lehet, hogy lezártam, ez értelmezés kérdése.
Idézet: Miklós - 2012.06.24. 13:29:41

Világok közti portyázás (LE a másik karaktertől nem rabolható, de EH-ra jár LE, küldetések teljesülnek, állat fejlődik). Illetve bizonyos feltételekkel nagyobb szinttávra való portyázás. Javaslat: aki akarja, ezt a lehetőséget kikapcsolhassa (nem használhatja, és őt sem támadhatják).


Kínzókamrába lehet vinni más világokról?
Dátum: 2012.06.24. 12:39:49
Idézet: PottomPanna - 2012.06.24. 11:42:12
Ott lobogtattam a szarkazmus táblát. Még mindig azt szajkózom, hogy szkájp, msn, fészbukk?


Bocsánat, nem láttam a monitortól.
Dátum: 2012.06.24. 11:29:53
Én stílusosan szürke pólóban mentem.

@Mola
A Xenó event, meg a délutáni busz miatt olyan 40-50 percet voltam csak délelőtt. Komplementer időben voltunk ott.

@Pöttöm Panna (PP)
Akkor mégis csak lesz valami haszna a chatnek.
Viszont én lusta vagyok, és kevésbé időigényes benyomni egy leírást az embernek magáról a fórumra, mint x személlyel újra és újra egyeztetni.