Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hombre1970

Oldal: 1234
Dátum: 2008.10.16. 23:22:29
Háát, nem tudom, lehet, hogy nektek ez szerepjátéknak tűnik, engem inkább emlékeztet egy brazil szappanoperára... Ott sem tudom soha, hogy most akkor ki kivel van. Legalább azt írnátok oda, hogy melyik szövetségből mocskoljátok épp a másikat! Az a hozzáállás meg, hogy "ne olvasd el ha nem tetszik" rendkívül primitív! Ebben a topicban arra számítanak az emberek, hogy végre választ kaphatnak a kérdéseikre, ehelyett a ti vége-hossza nincs fejtegetésiteket kell végigrágniuk ahhoz, hogy valami értelmes információra bukkanjanak! De csak nyugodtan folytassátok, kíváncsian várom, mikor veszi már észre egy moderátor, vagy Miklós esetleg, hogy ezeket a hozzászólásokat nyugodtan áthelyezheti egy flame topicba, ahol tényleg csak az olvashatja, akit ez érdekel...

Üdv : Malabar (Azúr Légió)
Dátum: 2008.10.02. 18:11:30
.
Dátum: 2008.10.02. 17:59:23
Hogy írják hejesen Drizzt párducának a nevét?

Ezt a kérdést kaptam, így, a pontos j-vel, kicsit ironikus, nem? Amúgy meg a felsorolt lehetőségek csak pár betűben térnek el, ez nem egy korrekt kérdés!

Michael Shumacer elso vilagbajnoki cimet mijen autoban nyerte?

Itt egy másik gyöngyszem! Ehhez már nem is fűzök hozzá semmit...
Dátum: 2008.09.29. 09:43:50
Füstöt látsz a távolban, arra veszed az irányt. Közelebbről látod, egy felégetett erdő - nemrégiben szörnyű csata dúlt itt. A romok közt egy toxikus lárva kutat. Kihívást intézel felé. Vad dühvel vetitek magatokat a csatába. Csak néhány percig tart, és máris árad beléd ellenfeled lélekenergiája (+59). +3 TP A szerzett lélekenergiából 5 a helyes válaszért kapott LE.

Az itt-ott felbukkanó növényzet mindig vonzza az állatokat, ezért egy ilyen oázist cserkészel be vadászatod során. Egy toxikus lárva pihen a napon, jóllakott lustasággal. A támadásod meglepetésként éri, védekezni sem nagyon tud. A zsákmányod 35 lélekenergia. +3 TP

Ez 2 egymás utáni vadászatom eredménye. Ezek szerint ugyanazért a szörnyért is ekkora szórásban kapjuk a LE-t?
Dátum: 2008.09.29. 09:26:06
Sziasztok!

Tényleg nem értem miért annyira bonyolult megérteni, hogy a kvízzel kapcsolatos hibákat NEM ebben a topicban kell jelenteni???
Oldal: 1234