Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Valkyre

Oldal: 12
Dátum: 2013.03.25. 14:42:09
Mi van akkor, ha valaki más karaktert kapott, mint amit regelt? Más e-mail, más karakternév, csak éppen a felhasználó ugyanaz.
Dátum: 2012.04.20. 13:32:25
Egy észrevétel: a kúttöltést nem kellene építésnek számolnia? Mert nálam V1-en nem veszi figyelembe.
Dátum: 2012.04.09. 19:11:42
Nekem sem vette figyelembe a V4-es építést, a teljes kutat akarja töltetni.
Dátum: 2010.10.28. 06:50:06
Most mi a gondod? Neked is meg van rá a lehetőséged hogy megvedd, élj vele!

Vagy talán az fáj, hogy neked esett jó pár darab, nehogy már másnak is legyen?
Dátum: 2010.10.08. 12:06:46
Mindenki magából indul ki. Te használtad, tehát akkor más is használta. Fel sem merül benned, hogy esetleg volt aki nem is foglalkozott olyan szakival, hogy felejtés? Nekem pl. az 0.
Dátum: 2010.07.08. 11:47:41
Miért? Neked élvezet lenne azért játszani, hogy 15% alatt legyél állandóan és vadássz? Szerintem nem ez a célja senkinek. Ha már egyszer lehet kalandozni, portyázni, térkapuzni, entitást és epikust ütni.
Megnézném hogy csinálod ezeket a tevénységeket 15% alatt
Dátum: 2010.07.08. 11:33:26
Személy szerint nem röhögném magam halálra, hogy áthozom a karim amivel küszködtem két hónapig és mihelyt üthető vagyok a hátamon táncolnának. Így az ember nem tud csinálni semmit. Nem azért hozta át a karit aki áthozta, hogy most üljön 0 LE-vel vagy vonuljon katakombába.
Dátum: 2010.01.26. 13:40:31
Már elnézést, de én akarok játszani. Ne a játék, vagy valami beépített bigyó döntse már el hogy sajtolok-e vagy sem.
Akinek kevés a helye állatot elkapni az vagy ne tartson annyit, vagy maxolja a vezetőkészséget és a krono-t. Aki meg a turbót pakolássza rá, akár ki is maxolhatja a sajtolást. Akkor 10 percenként tud aki akar maxosan sajtolni. Ezzel a gőzzel kérhetnénk azt is, hogy beállítjuk mit akarunk milyen cuccban fejleszteni és mihelyt meg van rá a LE a program automatice költse is el.
Pisilni ne menjen helyettünk a játék?
Dátum: 2009.11.30. 09:07:19
Most pedig támogatjuk, hogy a gazdák levágják a teheneket, kivágják a szőlőtőkéket, almafákat, és parlagon legyenek a termőföldek
Dátum: 2009.11.30. 07:58:37
Remélem a Fidesz-Kdnp kormány ki tudja rántani az országot ebből a mély kátyúból.

Megnyugtatlak Zidan5, a Fidesz-KDNP kormány sem rántaná ki az országot ebből a helyzetből. A kormánnyal együtt, egyik kutya, másik eb. Az Uniónak pedig nettó befizetői vagyunk, tehát az ottani réseket is tőlünk tömködik be.
Az országot ebből a helyzetből olyan kormány tudná kirántani, amelyik a nemzet érdekeit és nem a globális világhatalom érdekeit helyezi előtérbe. Nem a multikat kellene támogatni adókedvezményekkel akik a profitot kiviszik, hanem a magyar vállalkozókat, vállalkozásokat. Sőt biztos tanultad, Magyarország Európa éléskamrája volt. Meg tudunk termelni mindent ami kell, mezőgazdasági adottságaink jók. Mégis mindent mezőgazdasági ágazat tönkre lett téve. Miért kell nekünk mondjuk a marhahúst bárhonnan is behozni. Mire az asztalodra kerül, semmi köze a húshoz a különféle vegyszerek miatt, amivel kezelik csak azért hogy egy hónap múlva "frissen" megvehesd. Elgondolkozott már ezen valaki?
Dátum: 2009.11.30. 07:44:58
Kíváncsi lennék arra is, ha már ennyire félünk ettől a disznónáthától, hogy vajon Magyarországon naponta hány ember hal meg infarktusban? Szerintem vezetne ezzel a hisztériás H1N1-el szemben. Nem beszélve arról, hogy akik sajnos meghaltak, mindegyik embernek volt más egészségügyi problémája is.
A gyógyszeripar (hozzáteszem halkan: és az élelmiszer ipar), ezzel együtt az emberek egészsége a legnagyobb üzlet a világon. Ki ne tenne meg bármit a saját vagy gyermeke egészségéért?
Nem oltatom be magam, és igyekszem mindenkit lebeszélni róla a környezetemben.
Csak egy kérdés még, azzal kapcsolatban hogy akkor az adatbázis 90%-át törölni kellene: az jó mikor a 12-13 éves dohánymárkákkal, italmárkákkal összefüggő kérdést kap?
Van itt jó pár kérdés, amire ők is tudják, tudnák a választ tanulmányaikból. De ne mondja nekem senki, hogy az a jó, ha olyan kérdésre tudják a választ, hogy melyik szappanoperában ki mikor és mit csinál.
A másik. Még ha nem is tudják a választ, szerintem sokat tanulhatnának a valóban általános műveltségen alapuló kérdésekből.
Ritkán írok ide a fórumra, de azt hiszem még ritkább lesz. Kérdést pedig kb. 3 hónap elteltével tettem fel ismét, mivel valami kifogás mindig van, és már untam. Gondoltam megpróbálom. De ezek után lőjenek le ha ismét próbálkozok vele.
Köszönöm a választ.
Ettől függetlenül ez volt az utolsó hogy kérdést írtam. Millió meg egy pocsékabbnál pocsékabb kérdéssel és válaszokkal van tele az adatbázis. Külön topic van nekik, hogy állítólag könnyebben lehessen törölni? Nem tudom. Mégis mindig belebotlok ugyanazokba a valóban helyesírási hibáktól nyüzsgő kérdésekbe és válaszokba.
Lehet nektek ez a jó, de köszönöm szépen, nem tartok rá igényt. A hajam szála az égnek áll, mikor harmadszor kérdeznek a nemtudommilyensorozat kedves huszadrangú szereplőjéről. Vagy éppen hogy ki volt 2008-ban a forma1-ben a dobogós. Kit érdekel? Vagy hogy a spanyol labdarúgó liga 15. helyen álló focicsapatában ki rúgta akármikor a nyertes gólt. Ez kérdés? Érdekel valakit? Még csak nem is lexikális tudás.

A kérdésem: az észrevételeink alapján mikor lesznek ezek a pocsék, lexikális tudást igénylő és érdektelen kérdések, reklámok a kvíz adatbázisából kitörölve?
Mi volt a hun hadsereg döntő fegyverneme?

a gyalogság
a lándzsások
a nehézlovasság
a félelmetesen nyilazó könnyűlovasság

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Valaki árulja már el hogy mi benne a helyesírási hiba? Ez volt az utolsó hogy kérdést írtam. Bezzeg a sok bugyuta filmsorozat, foci, forma1, az utolsó nem tudom milyen író könyvének a harmadik mellékszereplőjéről szóló és az agymosó műsorokról a kérdés jó.
Dátum: 2009.07.31. 19:54:31
A déli harangszó minden nap déli 12 órakor megszólaló, az Úrangyala imádságra hívó harangszó. Az egész világon elterjedt szokás a katolikus templomokban..


Úgy tudtam, hogy a déli harangszó az 1456-os Nándorfehérvári diadal emlékére is szól. III. Calixtus pápa rendelte el: „Minthogy Isten győzelemre segítette a keresztények fegyvereit, a déli harangszó alatt elmondott imák egyben a hálaadás imái legyenek”. A pápa, kifejezetten a diadal emlékére is, hozott egy rendelkezést, éspedig annak híre vételének első évfordulóján és az egész keresztény világban ünneppé tette.
http://www.urbanlegends.hu/2005/09/hunyadi-es-a-deli-harangszo/
Dátum: 2009.07.30. 13:55:50
Vadászgattam párat, mivel nyaralás alatt gyülemlett fel csp-m. Pár "gyöngyszem". Nem is tudom kit kéne fenékbe billenteni, aki feltette, vagy aki elfogadta?

Melyiket nevezzük a felsoroltak közül "Kék Bolygónak"?
Vénusz
Uránusz
Szaturnusz
Neptunusz

A kedves kérdezőnek üzenem: a Kék Bolygó a Föld!


Melyik együttes slágere az Enter Sandman?
Offspring
AC/DC
Metallica
Guns N' Roses

Kit érdekel, hogy melyik együttes slágere (azokon kívül akik ismerik és szeretik)? Talán minden zeneszámát kellene tudni általános műveltség keretében minden együttesnek?


Melyik James Bond filmben tűnt fel először Roger Moore a címszerepben?
Az aranypisztolyos férfi
A kém, aki szeretett engem
Élni és halni hagyni
Őfelsége titkosszolgálatában

Bunkó leszek, de azt ne nézzem meg esetleg hogy hanyadik percben távozik a főszereplő a mellékhelyiségbe? Egyébként se szeretem a James Bond filmeket, és gyanítom nem én vagyok az egyedüli.


Melyik évben szerezte világbajnoki címét Jacques Villeneuve a Forma-1-ben?
1997
1977
1987
1950

És ha én még meg sem születtem akkor? Ráadásul hócipő effektusom van a focis, forma1-es és a többi hasonló kérdéssel.


Mettől meddig tartott a történelmi ókor?
0-1666
1222-1879
476-1492
400-1800

Na, ebben az esetben pedig kérem mind a kérdezőt, mind a kérdés elfogadóját töriből buktatni, tanári pályától eltiltani, oda soha nem engedni.


Mi volt előbb? A tyúk vagy a tojás?
Einstein bizonyította be, közvetlenül a relativitás elméletéről szóló tanulmánya után, hogy a tojás.
Idióta kérdés, mindenki tudja, hogy a k.akas!
Erre a kérdésre nem létezik válasz.
2009. január elsején régészeti áttörésként ünnepelte az egész világ, hogy a megfejtés a tyúk.

Idióta kérdés mi? Meg idióta kérdező és kérdéselfogadó


Melyik Online Játék Játszodik Az Ürben?
Klánháború
The West
Zandagort
Gladiatus


Melyik nem webes játék?
Hattrick
Seafight
Végzetúr
Half Life

A kedves kérdezőknek ennyi szabadidejük van? Valószínű ezért van ennyi értelmetlen kérdés, mert ez a színvonal + helyesírás


Mi a vezetékneve a Barátok közt-című sorozat Miklósának?
Berényi
Kerényi
Szabó
Herényi

Még egy őrült agymosó sorozat, teljesen érdektelen kérdéssel.


Milt ábrázol Popeye, a tengerész alkarján látható tetoválás?
Koponyát
Fehér bálnát
,,P" betűt
Vasmacskát

Azt ne nézzem meg hogy a fenekére mi van tetoválva? Bocs de ezt nem lehetett kihagyni


Vajda Attila melyik számban nyert a pekingi olimpián?
K-1 1000 M
C-1 1000 M
C-1 2000 M
K-1 2000 M

Ezek mik?
Dátum: 2009.06.19. 06:53:36
Ki volt Petőfi Sándornak a felesége?

Mária Terézia
Nem volt felesége
Szendrey Júlia
Hrúz Mária


Sőt, szerintem a Mária Terézia helyett valami mást lehetett volna írni inkább.
Dátum: 2009.06.19. 06:30:37
Ki találta föl a RUBIK-kockát?

Te
Rubik Ernő
József Attila
Én


Ki sokba kap,...

... keveset végez.
... az sokat dolgozik.
... több dologra figyel.
... sokat is dolgozik.


Már ne is haragudjon a világ, de ilyen kérdéseket! A rubik-kockás kérdezőt valaki lője le a válaszok miatt.
A másik mondásról még sosem hallottam. Azt igen, hogy "Aki sokat akar keveset fog". Ha sokan ismerik, akkor bocs a kritizálásért, de akkor is kérdésként kellene feltenni.
Dátum: 2009.06.17. 06:10:20
Idézet: Blozbang - 2009.06.16. 23:48:56
Minek a rövidítése a BEB?
nincs ilyen
Békák Egységes Bandája
Budapesti Egyesített Bérlet
Bobosok Európa Bajnoksága

Ha nincs ilyen, akkor minek kérdezed? Ostoba...


Az én hátamon a szőr (de lehet hogy már tollpihe ) feláll. Miért kell minden rövidítést tudni az általános műveltség keretében? A minden nap használt vagy közismert rövidítésekkel egyetértek, (mint pl: EU, IMF, OTP, WHO, még a FIFA, vagy a NOB is belefér) de mindent? Kicsit túlzásnak tartom. Azért valahol itt is van egy határ hogy mi általános műveltség és mi az amit speciális érdeklődésű kör tud.
Dátum: 2009.06.15. 20:38:45
Találtam pár "gyöngyszemet"

A játékleírás hány pontból áll?
10
14
30
12

Meddig lehet fejleszteni a csapdakészités szakértelmet?
10
30
50
20

Melyik szörny leírása ez: "gömb formájú, sok szemű, varázserővel bíró lény"?
Kyorg ősmágus
Éjmágus
Beholder mágus
Rakshallion főmágus

Az információk menübe melyiket nem találod meg a felsoroltak közül?
Legenda
Üzenetek
Kvíz
Karakterlap

Az energialövedék hány VP-be kerül?
5
10
20
15

Ennyi Végzeturas kérdést még nem pipáltam egyszerre


Melyik filmben nem szerepel Stephen King?
Végítélet
Langolierek, az idő fogságában
Alvajárók
Atlantisz gyermekei

Ez nekem új, nem is tudtam hogy színészkedni is szokott.


Melyik könyvet nem Dean R. Koontz írta?
A visszatérő
A rémkoppantók
A halottlátó
Hideg tűz

Ebben a kérdésben inkább az segített, hogy tudtam ki írta a "kakukktojást"


mikor jelenik meg a KS(képs sport)ujság?
minden második hétfőn
nincs is ilyen újság
minden szerdán
havonta

Egy kissé sok benne a helyesírási hiba.


Hogy híják a Blöff című filmben szereplő kedves kis kutyust?
Androméda
Cicamica
Boglárka
Ursus

Lehet kinőttem belőle, de még nem hallottam róla.
Oldal: 12