Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gau84

Dátum: 2009.05.03. 09:07:49
És mindezt miért? Hát persze, hogy a Világbéke-pipa miatt...
Dátum: 2009.05.03. 08:59:20
TŐGYetek ez bók, de sajnos vissza kell utasítanunk a felkérést, mert nem érezzük magunkat eléggé érzelmileg és szociálisan stb visszamaradottnak.
Viszont ha majd elhagy az asszony, kirúgnak a melóból, megerőszakol egy palotapincsi, akkor visszatérhetnénk a dologra? Talán majd akkor...
Dátum: 2009.05.03. 08:47:04
Ezt hívják úgy, hogy kicsinyes bosszú...
Ja, és hűde megvan fenyegetve Zacc is (meg godnolom én is ), hogy rendszeresen látogatni fogják. Nyílván úgy, hogy megkérik egyesek Miklóst, hogy a portyázási szinteket módosítsuk már 6-ről 12-re

Komolyan mondom közröhej.
Dátum: 2009.05.02. 16:22:59
Ez persze tény, ám belőlem is az beszél, hogy jó lett volna ha még marad.
Arra gondoltam, hogy hátha fel lehetett volna még úgy kelteni az érdeklődését, stb...
Dátum: 2009.05.02. 14:53:53
Amúgy én is erre gondoltam. Ha már ennyit beleölt mind időben és pénzben, a fertőzést megvárhatta volna. Kérdem az illetékeseket, hogy nem lehetett legalább így húzni-halasztani a távozását?

És Krishy, a forum azért van, hogy írjanak bele. Ez a topic sem a Tiétek, hanem mindenkié. Csak rólatok szól.
Dátum: 2009.05.02. 14:29:13
Tudom, válság van...

(de mondjuk én sem értettem ezt demokratikus blabla dolgot )
Dátum: 2009.05.02. 13:45:00
jajj....
Dátum: 2009.04.29. 08:40:47
De most miéééért?

Drukkolok, fuss, Crimson, fuss...

(edit: más kérdés, hogy én is futnék )
Dátum: 2009.04.28. 07:00:01
Idézet: Aurri - 2009.04.14. 17:37:05
3) Svájci rendszer 4-6 fős csoportokkal, ahonnan első 2-3 jut tovább az egyenes kisesébe. Ala TF olimpia. Miért? Akinek esélye sincs vagy simán pechből kizúg első körben mert első körben besorsolják ellene pl Nephilát, annak is legyen némi játékélménye legaslább a csoportkörök idejére. Másrészt lehetne úgy hogy csoportelsők csoportmásodikkal kerülnek össze a kiesésben ezért lenne némi súlya csoportoknak is, talán reálisabb eredmények születnének és nem fordulhatna elő hogy a a kategória két fő esélyese első körben kiesik, és az sem hogy van egy sokkal gyengébb ág mint egy másik.


Ennek a rendszernek, azaz a svájcinak akkor van értelme, ha külön-külön minden játékosra rá tudsz készülni, máskülönben értelmetlennek látom. Ez a gyakorlatban azt jelentené, hogy a bajnoki viadal ne egy napos legyen, hanem jóval több - ami igazság szerint számomra simán beleférne, de ki tudja a többiek mit szólnának.
Dátum: 2009.04.27. 18:22:12
Kocos, ki kell ábrándítsalak, de a jelenlegi tendencia az, hogy hagyják a "TOP" karaktereket elhúzni, és - kevés kivételtől eltekintve - akar a halál felzárkózni.

De elnézést, nem akartam beleszólni, tudom jól hogy nem illik "sírni" ilyesmi miatt
Dátum: 2009.04.27. 08:46:33
Ööö, Viktor, szerintem olvass el még egyszer, légy oly kedves, mert ezek szerint nem fogtad a lényeget...

Nem Sameed a gond, mondom újra. Még csak nem is a "visszatérése", feltéve ha....

De mindegy, nem fontos.

Mutasd meg a gallyacskának, hogy ő valójában nem is fa...
Dátum: 2009.04.27. 08:00:06
Véleményem szerint nem Sameed a gond. A magam részéről az égegyadta világon semmi gondom nincs vele. Hiba lenne rá kihegyezni a dolgot. A probléma itt az, hogy Miklóséknak nem szabadott volna egy már - önként - törölt karaktert visszadobni a játékba.
Egyetlen egy efféle játéknál sem megengedett az ilyen, mégpedig nem ok nélkül. Egy ilyen lépés morális gondokat von maga után, és eszméletlenül demoralizáló. A tény, hogy valaki megteheti azt amit Sameed, felhíborítja az embereket. Igaz, összetettebb annál mint hogy maga a jelenléte lenne zavaró.
Mélyebben megnézve könnyű felismerni, hogy annak a lehetősége zavarja a játékosokat, hogy ő megtett valamit, amit ők nem tehetnek (még ha meg is tehetik, az sem érdekes, mert az ő értékrendjükbe ez nem fér bele), Isten tudja milyen áron. Ez felveti azt a kérdést, hogy akkor mit lehet még kieszközölni a játék fejlesztőinél? Erre pedig teljességgel mindegy mi a válasz, vagy hogy esetünkben Miklósék valóban csak jót akartak, és soha senkinek nem biztosítanak előnyt ill hátrányt tudatosan. Higgyük csak el, ez már nem számít. Maga a lehetőség, a gyanú, stb ott van már, és az lesz a mérvadó. Na ezért kellemetlen az egész, szvsz.
Dátum: 2009.04.26. 21:46:29
Szívből remélem, hogy egy apróbb hibáról van szó, és törlődik mindenhonnan, ahogy már egyszer megtette.
Dátum: 2009.04.26. 19:39:41
Na ezt én sem egészen értem... lehetséges ilyen?
Dátum: 2009.04.25. 10:43:48
Nekem lenne egy olyan javaslatom, hogy legyen szó bárminemű fejlesztésről, az ne csupán ide a fórumra kerüljön fel. Sajnálatos, de még mindig többen vannak azok akik nem olvasnak fórumot, mint azok akik igen.
Épp ezért szerencsésnek tartanám, hogy ha bekerül valami újdonság, vagy módosul a játék, azt a belépéskor kötelezően el kellene olvasni. Felvillan egy ablak, hogy ez meg az történt, elolvassa a kedves játékos, majd nyom egy tovább gombot, ahol is folytatja a karaktere ápolgatását. Nem okoz senkinek hátrányt, nem is túl bonyolult, mégis hasznos.
Dátum: 2009.04.23. 07:36:08
Idézet: Csonti_himihumi - 2009.04.22. 23:32:08
Ki a fia Martin Sheen-nek és testvére Charli Sheen-nek, az alábbiak közül?
Brad Pitt.
Johnny Depp.
George Clooney.
Emilio Estevez.*

ez most valami filmben volt, vagy csak én maradtam le valamiről?


A kérdés megfogalmazása lehetne jobb is, de máskülönben valóban így van. És nem, nem filmben volt így, hanem a valóságban.

Bulvár power
Dátum: 2009.04.21. 08:41:30
Küldföldi, vagy akár hazai viszonylatban is a bevett eljárás, hogy adott a licit vége. Ez módosul egészen addig, amíg bírják licittel. Általában 3-5 percet szoktak hagyni a reakcióra.
Ez úgy fest tehát, hogy Béla licitál a 13:05-kor lejáró tárgyra 13:03-kor. Akkor még 13:08-ig bárkinek van lehetősége felüllicitálni, és így tovább.

Nem tudom itt így fog-e menni, de jó lenne.
Dátum: 2009.04.20. 00:33:54
Arra célzok, hogy ha netán 4 szint lenne a támadhatósági diff, mire ideér a játékosok többsége, akkor ugyanannyi, ha nem több támadást fognak kapni, mint most azok, akik 40+ -osok, tehát közvetlenül az élboly alatt találhatóak. Ha nem változnak a dolgok, akkor még többet fognak kapni, mint a mostani ún második hullám. Az rettentő sok, valljuk meg.
1-4 szinten belül azért elsősorban a karakterfejlesztés dönt. Jobban fejlesztett (nézőpont kérdése persze) karakterek mindig is lesznek, ez nem vita tárgya, de 6-os szintről valóban a rúgdossuk a kiskutyát effekt érvényesül. Most is, később is. De ha már most is szinte ellehetetleníti a játékot ez a "rúgdosás", akkor a később érkezőknek - ahol nagyobb a versenyhezet - gyakorlatilag játszhatatlanná teszi véleményem szerint, és erre kellene megoldást találni.
Minden sajnálatom ellenére továbbra is azt mondom, hogy e szempontból nem annyira mérvadó az, hogy a jelenlegi top karakterek nem tudnak portyázni, mert nincs kit ütni.
Ha meg hiszünk Miklósnak, és valóban nem lesz majd később ekkora különbség a +6 szintűek között, akkor még mindig meg lehet oldani, hogy onnantól legyen bevezetve a +6 támadhatóság, és ne 38. szinttől vagy mennyitől. Megint csak szvsz
Dátum: 2009.04.20. 00:05:13
Az eszmefuttatásod ha így nézzük ugyanott vérzik el.

Jelenleg kevesebb 50+ szintű játékos van, ahogy kevesebb 40+ szintű mint majd lesz a későbbiek folyamán, kár is vitatni. Na ha most ott tartunk ahol, akkor később, amikor is ideér a többség mi lesz? Merthogy erről beszélgetünk, erről szól(na) az egész.
Persze lehet mondani hogy később majd összeszűkül a mezőny, de itt és most, több, mint 15 szinten át ez nagy gebasz
Dátum: 2009.04.19. 20:57:30
Akkor maradjunk annyiban, hogy 30-40, stb szinteken SOK a 6 szint. Lehet, hogy később meg lehet majd oldani hogy a 6 szint diff ne legyen sok, de jelenleg sok, az biztos. És ezen nem az egészség fejlesztése segít elsősorban, bár a hiánya csak ront a helyzeten. Ez így pontos, akárhonnan nézzük.