Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gau84

Dátum: 2009.02.25. 17:42:53
Idézet: Kocos - 2009.02.25. 17:36:46
Idézet: Mortu - 2009.02.25. 15:56:04
Miért nincs ellenszere a kínzókamrának? Mert ugye azt senki sem gondolja komolyan, hogy 5 szinttel feljebb lévőt el lehet olyan könnyen verni, pláne 8 óránként. Ja, ma 4-en vittek el.


Azert nincs ellenszere, amiert hatranyt sem okoz.


Így, ebben a formában továbbra sem igaz. (Napi 3-6 ezer LE azért okoz különbséget)
Dátum: 2009.02.25. 17:42:03
Idézet: Kocos - 2009.02.25. 17:36:20
Idézet: Crimson - 2009.02.25. 12:45:34
Viszont a taktikázás lehetősége is megszűnne az áldozat részéről. Most megteheti, hogy ha elvonszolják a játszószobába, egész nap nem csinál semmit, hátha leszoknak róla.


Ez azert nem mukodik - mint tudjuk - mert a sok befogottad kozul nem tudod, hogy ki mennyit termel.


Pár alkalom után sejthető, ill rövid időn belül kalkulálható
Dátum: 2009.02.25. 17:14:14
Nem KELL... Sőt, a legjobb akkor LETT VOLNA, ha Miklósék elővigyázatosabbak, előrelátóbbak. Azt mondom, hogy valaki sanszos hogy szívni fog. Akkor pedig inkább Ti, mint a többiek, habár nem tartom igazságosnak én sem, de mit lehessen tenni? Pontosan kiszámolni ezt szinte lehetetlen. Egyedül egy régebbi mentett állapot jelenthet valamennyire megoldást, de az sem egészében, és az is marha nagy meló visszanézni az összes karakter összes vadászatát, levonogatni belőle a megfelelő értéket, stb.. had' ne soroljam.

Én nagyon sajnálom ami veletek történt, de effektíve akad jópár dolog amit jobban sajnálok - lassan pl az, hogy elkezdtem játszani.

Tehát nem, nem a TGY-vel van bajom, elnézést, ha ezt lehetett kiolvasni a soraimból.
Dátum: 2009.02.25. 16:51:09
Jerikó, nem olyan egyszerű az, ahogy leírtad

Visszabontja a tornyot nullára, levonja a +10% vadászatértéket fejenként, Ti visszakpjátok ad1: vagy a csp-t, ad2: a ténylegesen (levonva a torony megépítésével szerezhető megfelelő mennyiségű LE-t) beépített LE-t valamelyik épületbe.

Megmondom őszintén, a csp-vel értenék egyet, és akkor ennyit buktatok a dolgon. Szerintem ezt azért le lehet nyelni. Ellenben ha simán áttolná amit építettek, ugye a torony +10%-a miatt nyernétek vele, az meg megint nem lenne fair. És akkor már inkább 35 játékos szívjon egy keveset, mint a többiek azzal, hogy még egy kis előnyre tesztek szert
Dátum: 2009.02.25. 13:56:21
Pont ezért a legoptimálisabb az lenne, ha 0-24h-ig tart a kamra, így akit 13h-kor kapsz el, maximum éjfélig tartod fogva. És ennyi.
Dátum: 2009.02.25. 13:54:58
Na most azért akármennyire nem tetszenek bizonyos dolgok, azt, hogy Miklósék elkezdjék az egészet visszakalkulálni, semmiképp nem kívánom nekik.
Akkor a megoldás igen egyszerű. NE lehessen megtámadni sokkal kisebb szövetségeket, hanem nagyjából (pl lélekkút arányában, szint szerint) csak azonos erőset.
Dátum: 2009.02.24. 17:31:30
Kocos, Téged mennyire zavarna, hogy 5 percenként rávernek a karakteredre?

Tehát a probléma nem is abból fakad, hogy ki lehet-e jönni vagy sem - bár szerintem jobban venné ki magát, kicsivel izgalamasabb lenne -, hanem hogy szó szerint 5 percenként megtámadják őket.
Dátum: 2009.02.24. 12:21:07
Ööööö....
Dátum: 2009.02.24. 12:03:51
Pardon, akkor válaszolok, Ricardo

Nos, ameddig kell, addig nem csinálok semmit, hiszen gyakorlati veszteségem nincs belőle. Ellenben ahogy Te élvezed, hogy emiatt támadnak, én élvezem, hogy semmit nem kapnak általam, és elpazarolnak egy helyet a kínzókamrában
Én ennyire perverz vagyok, sorry
Dátum: 2009.02.24. 11:21:23
Nincs is ezzel gond
(mondjuk én még tartom azt, hogy nagyobb buli lenne akkor a dolog, ha csak 1-3 szintet lehetne elrabolni)

Ellenben mint írtam, elvi a dolog. És ahogy mondod, taktikai hibát vét az, aki olyasvalakit invitál be, aki után szinte semmit nem kap.

Szerintem nincs ezzel sem baj
Dátum: 2009.02.24. 11:06:22
Én imádom azt a filmet, úgyhogy teljes mértékben igazat adok neked, Cirip

(más kérdés, hogy talán a semleges nézőink egynémelyike ebben a formában specnek ítélné )
Dátum: 2009.02.24. 11:00:22
Idézet: Weasel29 - 2009.02.24. 10:49:19
Ki nyerte az első Forma-1-es Magyar nagydíjat 1986. augusztus 10.-én?
Nigel Mansell
Ayrton Senna
Alain Prost
Nelson Piquet

Spec.

Milyen állat a narniai Aslan?
medve
farkas
oroszlán
hód

És aki nem látta a filmet, vagy nem olvasta a könyvet?


E kettő szerintem maradhat.
A Magyar Nagydíj sok szempontból volt - és magyarok lévén ma is - különleges, úgyhogy szerintem belefér, hogy ismerjük ki nyerte az elsőt.

A Narnia sorozat meg népszerűség ill olvasottság tekintetében megegyezik a Gyűrük urával, szóval mivel az is belefért, ez is.
Dátum: 2009.02.24. 10:51:41
Elvi kérdést csinál belőle, ami lehet, hogy butaságnak tűnik, de élvezi

Amúgy én is hasonlóképp járok el... elvittek kamrázni, de annyit kapnak, amennyit az epikustól nyúlok. Ja... meg van nálam 39 LE... hm.. gyorsan 38-at be is építek valamibe

Na... meg is történt.. 1 LE power egész nap
Dátum: 2009.02.21. 15:52:27
Mortimer, neked most miért is fáj, hogy valaki megosztja az aggodalmait? Nem értelek. Ha Te biztos vagy benne hogy mindenki tisztán játszik, akkor legyints egyet és menj tovább. Zacc jól és helyesen teszi hogy nem vádaskodik, hanem általánosságban aggódik.
Én is sejtem itt-ott, hogy valami nincs rendben. Erre írtam, hogy ennyi pénzért bizony szigorítani kellene, jobban szűrni, és mégjobban büntetni a legapróbb szabálytalanságot (script, multizás, stb).
Ha pedig Te is egyetértesz abban hogy akadnak akik tisztátalan eszközöket alkalmaznak, javaslom ne Zacctól követelőzz, hanem a Stafftól, hogy jobban figyeljenek oda.
Dátum: 2009.02.21. 14:53:09
Habár röhögni fog mindenki, de igen, létezik.

Az USA hadserege kifejlesztette a katonáknak a sivatagba
Dátum: 2009.02.21. 14:30:50
Az sajnos tény, hogy egészen biztosan akadnak csalók, de akinek nem inge, egyszerűen nem veszi magára. Viszont szerintem mindenki örülne annak, ha ennyi pénzért amennyibe a játék kerül, rendkívüli szigorral szűrnének és büntetnének. Ez nem is vita tárgya

A Háború tornyához gratula, habár nem kifejezetten annak szól, hogy felhúztátok, hanem annak, hogy hányas szintre...
Ellenben szívből remélem, hogy hamar elveszik tőletek, és gyakran cserél majd gazdát, a jobb játék érdekében
Dátum: 2009.02.21. 10:47:40
Na akkor már én is belekezdek, habár szövetségen belül már leadtam az IQ-t


VILÁGGAZDASÁG

-Hagyományos (Konzervatív) gazdaság:
Van két tehened.
Az egyiket eladod, és az árából veszel egy bikát.
Az állatállományod gyarapodik, a jövedelméből nyugdíjba mész.

-Indiai gazdaság:
Van két tehened.
Szentként tiszteled őket. Éhenhalsz.

-Izraeli gazdaság:
Egyetlen tehened sincs.
Bejelented, hogy igényt tartasz az indiai tehenekre. Felszólítod a
világot, hogy nyújtson segítséget: az USA pénzt adjon, Kína katonailag
segítsen, Nagy-Britannia adjon harci gépeket, Olaszország ipari
berendezéseket, Németország technológiát, Franciaország
tengeralattjárókat, Svájc nyújtson kedvezményes hiteleket, Oroszország
szállítson gyógyszert, Japán pedig gyártósorokat - mindezt ingyen. A
kapott támogatásokból megveszed az indiai teheneket, majd deklarálod, hogy
a világ kizsákmányol téged.

-Amerikai gazdaság:
Van két tehened.
Az egyiket eladod, a másikat pedig arra kényszeríted, hogy 4 tehén helyett
tejeljen. Megdöbbensz, amikor a tehén váratlanul elpusztul. Az esetet ráfogod
egy olyan országra, amelyiknek van tehene, és azokat természetes
körülmények között tartja. Bejelented, hogy az ország veszélyt jelent az
emberiségre. A világ megvédése érdekében megtámadod az illető országot és
elkobzod a teheneit.

-Francia gazdaság:
Van két tehened.
Sztrájkolsz, mert három tehenet akarsz.

-Német gazdaság:
Van két tehened.
Továbbfejleszted őket, így 100 évig élnek, havonta csak egyszer esznek és
megfejik önmagukat.

-Angol gazdaság:
Van két tehened.
Mindkettő kerge.

-Olasz gazdaság:
Van két tehened, csak nem tudod, hogy hol vannak.
Elmész sziesztázni.

-Svájci gazdaság:
Van 5000 tehened, de egyik sem a tied.
Másokkal fizettetsz a megőrzésükért.

-Japán gazdaság:
Van két tehened.
Átalakítod őket, így az eredeti méret 1/10-ére csökkennek és hússzor
több tejet adnak, mint a normál méretű tehenek. Ezután cuki kis
rajzfilmfigurákat készítesz róluk, és Cowkimon néven, az egész világon
árusítod őket.

-Orosz gazdaság:
Van két tehened.
Megszámolod őket, és azt tapasztalod, hogy öten vannak. Újra
megszámolod, ekkor 72 tehén az eredmény. Megint megszámolod, most 17 tehenet találsz.
Feladod és kinyitsz egy újabb üveg vodkát.

-Nigériai gazdaság:
Van két tehened.
Az egyiket megeszed, majd bejelented, hogy ellopták.
A rendőrség megkezdi a nyomozást, és 100 km
sugarú körön belül mindenkit letartóztat. Addig
kínozza őket, amíg valaki be nem ismeri, hogy ő lopta el a tehenet.
A rendőrség büntetésül minden letartóztatott személytől elkoboz 1-1
tehenet.
Így most te visszakaptad a tehenedet, a rendőrségnek
pedig van egy új tehénfarmja.

-Magyar gazdaság:
Van az államnak két tehene.
A felelős vezető a tejet hazaviszi, majd bebizonyítja, hogy a teheneket
privatizálni kell, hiszen az üzletág ráfizetéses. Elhatározzák a tehenek
jelképes összegért történő eladását, majd meghirdetik a helyi újságban,
amely egy példányos és csak a vezetőnek jár. A vezető megpályázza a
marhatendert, és csodák csodája: meg is nyeri! Rögtön tart egy
sajtótájékoztatót, hogy részéről mekkora áldozat a vállára venni ezt a
két gyengén működő tehenet. Ezután politikai pályára lép, és ilyen módon az
eredeti két tehénnel maga köré gyűjt még egy csomó marhát......
Dátum: 2009.02.20. 20:03:39
Én azt mondtam, hogy egy 30. szintű kari után kaptam 1300 körül, legyünk pontosak

pl.: 2009.02.17. Jóváírtunk részedre 1290 lélekenergiát és 35 őskövet ajánlásaid alapján.

De alapjaiban nekem ezzel semmi bajom nem lenne, ha pl oda lenne biggyesztve, hogy veled azonos szintű karit rabolhatsz csak el.
Így viszont naponta járok hozzád, aki azon fáradozik, hogy mihamarabb utolérjen engem, és persze ettől csak nő a különbség. Számomra tényleg csak és kizárólag ennyi kelt visszatetszést.
Dátum: 2009.02.20. 15:42:58
Ettől is...

10. szintű kamrával, az 10*500

megjegyzem, egy 30.szintű kariért én olyan 1300-at kapok ajánlás címszó alatt.
ergo inkább úgy számoljunk, hogy 1500

akkor 10*1500. Hm.... igaz, neeem is sok