Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mormord

Tippelhetek? Az első
Makacs a parasztgazda(,) faragatlan fajta, kajla bajsza alatt röhög(,) ha dagad a palack.
Egyébként én inkább rokonértelmű szót írtam volna szinonima helyett. De ez a szerény magánvéleményem
Dátum: 2011.04.03. 17:52:44
Így lenne ez akkor, ha amint eléred a maximális szintet, se TP, se LE nincs többé. Ellenkező esetben pont fordított a helyzet, mert a maximális szintet elértek LE/TP aránya végtelennek tekinthető (mivel a TP-jük nem számít többé, ha kapnak is), LE-t pedig nyilván többet kapnak adott idő alatt, mint VF-es társaik - amitől persze az elsőnek odaérők vernének szét minden később odaérőt, így aztán ismét nem sietne senki odaérni
Dátum: 2010.04.10. 21:29:29
Ha szó szerint veszed nyilván. A script nem vírus, és nem szokták lecsukni érte az embert. Ha szeretnéd elmondom mit jelentett volna, amit írtam: Lehet tenni ellene, nem kell elhinni ezt a "Jajj, nem lehet megcsinálni" dolgot. Heh, demagóg
Dátum: 2010.04.10. 15:30:56
Ha kivéded az 5.23-as verziót, és lecsukod a vírus íróját, akkor nem lesz 5.24-es verzió. A vírus írói persze igyekeznek anonimek maradni, ami persze a scripthasználókról nem mondható el, mivel saját karakterüknél használják.
Dátum: 2010.04.07. 21:45:03
A háborúk/kaptiulációknál a háborús kis képecskék még mindig lila hátterűek nálam.
http://images.vegzetur.hu/pic/swords.gif
A kérdés nem úgy hangzott véletlenül, hogy milyen színű a jegesmedve bőre?
Egyszerű. A script szépen kattintgatja végig az áldozatokat megtámadó linkeket. Ha bejön a csata, a támadás sikeres volt, ha nem, akkor majd a következő körben. Am nem azért vagyok itt, hogy olyan tippeket adjak, amik az értékrendem szerint csalásnak minősülnek (és a felhasználási feltételek szerint is). Ha becsületesség kérdése a dolog, akkor a Gugli több szempontból is jobb, mint a script: nem tiltja a szabályzat, elolvasod a kérdést, de a választ biztosan, tehát művelődsz (-nél, ha olyan kérdések lennének). Én ellene vagyok az adatbázisos kereséseknek is, de ez tényleg csak az én fóbiám.

EDIT:
Let, nem azt akartam mondani, hogy a sátán gyermeke, minthogy a scriptelő sem az, hanem arról van szó, hogy szabad, vagy nem szabad. Pusztán kerestem egy dolgot, ahol hasonlóan lazán gondolkodnak az emberek a szabályokról. A BKV vezetőségét pedig pláne nem áll szándékomban védeni.
Idézet: Ricskosz - 2010.04.05. 16:40:56
ha scriptelsz az ugyanaz, mintha kigoogléznád.(persze nem scriptelek)csak kicsit lassabb

Inkább gyorsabb, nem?
Az alábbi két ponttal is egyet értesz?
1.) Ha scripttel támadsz, az ugyanaz, mintha kézzel kattintgatnád végig az áldozatokat, csak gyorsabb
2.) Ha bliccelsz, az ugyanaz, mintha gyalog mennél, csak gyorsabb.
Idézet: Bodnaar - 2010.04.05. 16:00:06
1. A nem függő játékosoknak semmi keresnivalójuk az élmezőnyben. Keményen hangzik, de így van.

Igaz. Viszont a függő miért panaszkodik, hogy sok idejét elveszi a játék? Szerintem nem nagyon van olyan játék, aminél a függőség ne okozna más területeken károsodást. Szívesen beszélgetek erről is, de azt hiszem ez a kevésbé témába vágó kérdés. Viszont a függőség kialakulása valahol a JV-t dicséri

Idézet: Bodnaar - 2010.04.05. 16:00:06

2. Nem, szerintem nem előny. Egyik csoport: nem csinál semmit, kap 10%-ot. Másik csoport: kattint 10-et, olvas, jelöl: kap 10%-ot. A végeredmény ugyanaz, csak az egyik csoport tagja közben elfárad. Ez mindössze morális kérdés, nem előny, mert mindenki 10%-ot kapott.

Ezen a ponton nem értünk egyet, de ez nyilván az első pontban foglalt különbség miatt van.

Let, nem keresünk (vagyis remélem, hogy nem) egymásban ellenséget, csak két részre szakadtunk, ami mostanában kellemetlenül gyakran előfordul.
A történet két szálra szakadásából kihagytad, hogy vannak nem függő játékosok is, akiknek a VU nem feledteti a rokonait és a barátait. A függőség egyfajta betegségnek is tekinthető, ha érzed, hogy a családod rovására megy a játék, akkor ideje visszavenni. Nem a törlés a legjobb megoldás, ez olyan, mintha öngyilkos lennél, mert megbuktál egy vizsgán. (dehogyis, azért, mert sokat kell rá tanulni...)
Van egy szabályzat, amit illene betartani. A BKV legalizálta a jegy és bérlet nélkül utazást az XYZ buszon, mert nem szokott rajta ellenőr lenni? Sokak szerint igen. De ez nem változtat azon, hogy nem.

Ugyanakkor, ha írsz egy programot, ami minden funkciót ellát, és még sikeres is, az nem sikerélmény? Valahol az. Ha letöltöd, akkor nyilván nem az. De a siker már rég nem a játéktól van, hanem attól, amit alkottál. AI. Az is jó, csak azon túl hogy tilos, előbb-utóbb az igazi játékosok rovására megy a dolog.

Szerinted nem előny az, hogy fixen kapsz 10%-ot, anélkül hogy bármit csinálnál? Jogos, a többiekkel szemben, akik válaszolni próbálnak? Ha ezen nem múlik a karakter erőssége, miért vannak játékosok, akik azért is reklamálnak, hogy egy HKK-s relikvia 1% bónuszt adott csapdakészítésre? Az utolsó kérdés pedig nagyon egyszerű: Bár jelenleg a legtöbb adatbázis olimpia idején nem üzemel, mennyi ideig tart, amíg akad valaki, aki rendelkezni fog minden kérdéssel olimpia idején is? (Semmitmondó a léte? Na, puff, ezzel pont azt nem hatod meg, aki csinálja )
Dátum: 2010.04.02. 15:37:46
Ha mindenki abban bízik, hogy majd a többiek megnyerik neki, akkor nem fog nyerni. Egyébként 2% esély mellett a 10 térkép megszerzése átlagosan 500 csp/pp-t igényel, nyilván esetenként ennél jóval többet. Ez nem pár nap, főleg ha nincs csp tartalékod.
Dátum: 2010.04.02. 13:04:30
Idézet: Eliteninja - 2010.04.02. 13:00:04
Véleményem szerint ez a leggyengébb jutalom. Viszont, ha lenne egy olyan opció, hogy EH vagy VF akkor többen csatlakoznának ehhez a táborhoz. A két szakinak amúgy is sok köze van egymáshoz, mondhatni tesók, csak gyűlölik egymást:P:D (nah jó ez hülyeség^^) de én örülnek annak, ha nem csak EH-t lehetne választani.

(megint diszkriminálva érzem magam....-.-)


+5-15 VF nagyon erős lenne, +2-6-ért pedig nem sokan mennének oda.
Mondjuk a kiegészítésnek (Ha nincs se EH, se VF, akkor is megkapja a bónuszt) sok értelmét nem látom, bár pár alacsony szintűnek jó lehet, akinek mindkettő elérhetetlen távol van. De azt azért lássuk be, hogy 15 EH-val és maxos kreatívval is csak 360 LE, amit egy 60-as kariért kapsz. Ez EH-val annyira nem rossz, a másik 1200 mellé (+30%), de nélküle...
Dátum: 2010.03.21. 20:05:48
Nem, mert a maximális életerő/varázspont csak az aktuális egészségtől és mágiától függ, tehát amikor utána leveszed, pont annyira állnak vissza, mintha nélkülük léptél volna szintet.
Dátum: 2010.03.20. 14:49:43
A fizikai elnyelés minden fizikai sebzésből levonja (kivéve állatok), a varázslat elnyelés, csak a varázslatét.
Tehát körönként
http://vegzetur.wikidot.com/elnyeles
Dátum: 2010.03.17. 19:34:15
Nézz körül a vegzetur.wikidot.com címen.
Ha jól nézem fókuszkristály 18. szinttől van (tört gyémánt), fegyver pedig 55.-től, de a térkapuból már 15. szinttől eshet kábítós cucc.
Dátum: 2010.03.16. 22:22:57
Bár a portyalistában mindenki 100%-osnak látszik, az energiahasznosításnak hála látszik a csata végén, hogy nem mindenki az, akit megtámadok. Már azt sem hiszem, hogy mire megnyomtam a gombot, addigra valaki megtámadta, és ezért 80%-os lett, elvégre ott az öt perces korlát, de hogy valaki hirtelen 60%-ossá váljon, az pláne kizárt. Szóval mi lett a százalékokkal?
Dátum: 2010.03.16. 17:19:52
Idézet: Angyal0011 - 2010.03.16. 17:08:50
én kerestem Drakint de sehol nem találom vagyis nem igazán jött be ez a küldetés,de se a hordaparancsnok keresése.Fogalmam sincs hogy kezdjek neki:(help:)

Legenda 7. illetve 10. fejezet.

Idézet: Sznoopy2 - 2010.03.16. 16:59:29
Milyen eséllyel fogok állatot 24-es szinten 25-ös szakértelemmel? Mert 30-ból talán 1 összejön, ami felháborítóan kevésnek tűnik...

Vadászatonként 7,5%, csak a szakértelem szintjétől függ, de ez le van írva a szakértelem leírásánál. Annak az esélye, hogy 30-ból egyszer sem fogsz be állatot kb 9,6%. A dobókockát is hiába akarod befolyásolni, az esetek hatodában egyest dob. Annak az esélye, hogy kétszer dobsz egymás után egyest, ennek a 9,6%-nak kevesebb, mint harmada, mégis megesik.
Dátum: 2010.03.12. 15:03:41
Érd el a negyedik szintet, ott megjelennek a szakértelmek. A tanulás fejlesztésével meg fogod tudni tanulni az idomítás és csapdakészítés szakértelmeket, és akkor vadászat közben bizonyos eséllyel nem elveszed a lélekenergiáját az állatnak, hanem befogod.
Dátum: 2010.03.05. 19:00:21
idézet a wikiről (http://vegzetur.wikidot.com/skill44e)
minimális LE: "(szakért * ellenf. szintje * 0,2) * (20-100% portya állapottól függ.)"
Tehát egy 50. szintű nem agyontépázott végzetúrtól minimum 1000-et hozol maxos EH-val és kreatívval. Lényegében mindenütt maximummal számolva a támadott szintjének hússzorosát hozod, nem kell itt több ezer LE-re gondolni.
Dátum: 2010.03.05. 14:41:20
Idézet: Cicu17 - 2010.03.05. 14:27:56
Sziasztok!
Megtudná valaki mondani mire jó a kristálypont?

40. szint felett teljesíthetsz kalandokat, amikben (mily ritka ebben a játékban) sokszor szerephez jut a véletlen. A kristálypontok felhasználásával tudod a próba eredményét a siker felé befolyásolni. Ezen kívül, ha kalandot szeretnél írni, ahhoz is kristálypont szükséges.