Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kyron

Dátum: 2009.02.09. 06:50:03
Nehéz kérdés. A védelem arra van, hogy ne találjanak el, az elnyelés pedig arra, hogy ha eltaláltak csökkentse a sebzést. Ezt neked kell eldöntened, attól függően, hogy milyen irányba fejleszted a karaktered, milyen hordában vagy és hányadik szinten állsz.

Máskor azonban légyszíves várj türelemmel és ne rombold szét a fórumot, ha valaki meg lepontoz, viseld el férfiasan vagy nőiesen!
A lepontozás valószínű azért volt, mert egy előző hsz-hoz írtad a kérdésed, nem pedig egy külön hsz-t hoztál létre. Kérlek töröld ki a többit, hogy ne legyen ilyen ronda, és nem is kapsz több kis értékelést!
Jó játékot!
Dátum: 2009.02.08. 07:04:22
Ez most miért ide került?
Dátum: 2009.02.08. 06:34:56
Gart Ash!
Nagyon jó ötletek! Természetesen lehetne némelyiket finomítani, hogy ne legyen túl "táp", de mindenféleképpen meggondolandók. Ugyis itt az Akadémia nemsokára, jöhetne vele együtt egy-két újítás innen is!
Dátum: 2009.02.07. 13:43:52
Köszönjük a fejlesztést, remélhetőleg az unatkozók is találnak maguknak új elfoglaltságot.
Nem is kell többet elárulnod, jó lesz a meglepi. Legalább majd tanulunk azok hibájából, akik először fejlesztik ki!
Dátum: 2009.02.07. 07:54:30
Kérdezz rá náluk, ha ők is így látták, akkor programhiba, jelentsd a megfelelő topicba, vagy Baraty-nak!
Dátum: 2009.02.06. 21:47:59
Csak az lesz a gond, hogy ha sok "értelmes" hozzászólásod van, akkor le fognak pontozni, így nem fogsz tudni topicot nyitni. Inkább próbálj több topicban téged érintő és neked fekvő hozzászólásokhoz hozzászólni. Hidd el jobb lesz!
Dátum: 2009.02.06. 21:32:32
Pontosítva, akkor tudod 100-asával beidomítani, ha az idomításod 1. szintű. Minél magasabb annál több LE-t idomíthatsz egyszerre!
Dátum: 2009.02.06. 21:25:45
Az állat "fajtája" nem csak a beidomításhoz kellő LE számít, vagyis minél többe kerül beidomítanod, annál erősebb.
Dátum: 2009.02.06. 19:33:58
Üdv Jerikó!

Mindennap visszajárnék venni egy ilyen italt, ha miközben a kufár keveri a löttyöt, én hátul elszórakozom a szőke, nagymellű, nimfomániás szépségkirálynő lányával...
Tehát, nekem megéri az, ha miközben bukok valamin legalább jól szórakozom!
Dátum: 2009.02.06. 08:13:51
Most egy kicsit kötekednék a top szövetségekkel.
Bár csak az első négy szövetséget néztem át, de egyiknél sem láttam felhúzva a Béke csarnokát. Ha annyira hiányzik a háború, miért nem hívjátok ki egymást?
Az lenne az igazi kihívás, és feldobná a játék hangulatát is, ha mindennap közölnétek az állást! Mivel azokról a szövetségekről van szó, akiknek a legnagyobb beleszólása van a játék alakulásába, formálódásába biztosak lehetnének abban, hogy nem fogják őket hátba támadni. Ha véletlenül ez megtörténne, akkor legalább lenne értelme a felépített baráti szövetségek hálózatának és kiderülne, kiket támogatnak többen!!!
Egy kicsit fel is zavarná az állóvizet az egész játékba!
Tehát most én a kicsi mondom a nagyoknak: NEM SÍRNI! GONDOLKODNI!

U.i.: A nevem és az elérhetőségem az aláírásomban szerepel, büntetni engem, s nem a szövetségem kell a fenti hozzászólásért!
Dátum: 2009.02.06. 08:01:26
A kritikus ütés duplán számítja a sebzést, természetesen, ha kicsi a "kidobott" sebzés a kritikus sem lesz túl nagy.
Dátum: 2009.02.03. 21:15:00
Nyugi, ez még nem késés! Ha nem volt olyan a kép, ami sértő volt vagy nem ide való, akkor nyugi, majd csak el fogják fogadni!
Dátum: 2009.02.02. 11:32:51
A 27. szinten nincs új szakértelem.
Szakértelmekről bővebben: http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek
Dátum: 2009.02.02. 11:27:18
Sztem ilyen max a készítők gépén lehet és azt nem fogják az orrunkra kötni. De 45. szintig be vannak írva a tárgyak a Végzetúr Wikin, hála Kocos és más játékosok áldozatos munkájaként.
A cím az aláírásomban fellelhető!
Dátum: 2009.02.01. 21:17:01

Mikor jön a következő szám? Viszem a sátrat az újságos elé...
Nagy vagy BJ!
Dátum: 2009.01.30. 13:58:54
Az a gond, hogy ezt nem lehet megtenni és kész, mert csalás lenne! Ha jól tudom olyat sem lehet, hogy barátaiddal körbe ajánljátok egymást. Gondolj bele, mekkora csalás lenne.
Dátum: 2009.01.29. 21:33:20
A portyázásnál a fáradságért járó százalékos tulajdonság csökkenést nem lenne jó kivenni, mert így azok, akiket felülről vernek (Ezek alól csak a szintvisszamaradottak és a legfelső karakterek a kivételek) azoknak minden esélye elszáll, hogy néha győzzenek. Én szoktam indítani -50%-kal is támadást (200-300-500 LE-vel) és bár keresem a leggyengébb üthetőt (2-3-4 szintkülönbséggel) sokszor megesik, hogy nem én nyerek. Ilyenkor nincs miért bosszankodnom, mert én voltam a támadó és az áldoat teljesen megérdemli a győzelmét, még akkor is, ha büntetés nélkül biztosan elpáholtam volna!
A térkapu már más tészta. A sok várakozás biztos elég idegtépő, bár én 3. szinten ezt még nem érzem. Véleményem szerint a megoldás itt is a portyázáshoz hasonló, tulajdonság rontó büntetést kellene bevezetni, és mindenki maga döntené el, hogy kockáztat egy vereséget, belép többször a játékba vagy hagyja veszni a tp-t.
A sajtolást pedig ki lehetne egészíteni úgy, hogy bizonyos szint elérésével csökkenne az sajtolás várakozási ideje.
A turbót pedig lehetne használni sűrűbben egymás után, de mondjuk 3X(hasra ütés által kalkulált szám) annyi VP-ért. Ez magas szintű tt-vel elég komoly vp lenne, így varázslöttyökre kellene, hogy költsenek azok, akik sokat akarják használni.
Dátum: 2009.01.27. 20:56:48
Minden szintlépés után egyszerre csak 1%-kal tudod csökkenteni a fertőzést. De vigyázz, mert ezt csak a szintlépés követő 24 órában teheted meg.
Ha küzdeni akarsz ellene, akkor mindjárt a 19. szinten kezd el, és mindig szánd rá azt a "kis" LE-t, mert ha elhanyagolod és később mégis küzdeni akarsz, sokkal többe fog kerülni!
Dátum: 2009.01.25. 17:27:45
Bár igazad van Cave, de ha sok építés van a kútból, sok őskövet találsz, befogsz egy-két állatot, és szintet lép az állatod akkor elég gyorsan kitolodik az események közül!
Ha már megkaptuk a 15% alatt lévő idő jelzését, akkor ez sem lenne nagy nehézség, és természetesen igen hasznos lenne.
Dátum: 2009.01.25. 17:19:03
Ha írsz szintet és hordát sztem lesz jelentkező "segíteni"!