Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kyron

Dátum: 2008.10.13. 20:55:28
Ha van már egy befogott állatom és annyi is a max kiírja ha sikerült csapdába csalnom egy másikat?ÉS kicserélhetem őket?Remélem érthető!



Elnézést!!!!Most olvastam a választ az állatomnál!!!
Máskor jobban odafigyelek!
Dátum: 2008.10.13. 20:22:39
Nemrég ez is felvetődött, azt mondták, már dolgoznak rajta. Bizony jó lenne, mert én is gyakran módosítgatnám a hozzászólásaimat.
Dátum: 2008.10.13. 20:11:29
Valakinek volt már ilyen problémája, nem emlékszem, hogy megoldódott-e. Keress rá és kérdezd meg az illetőt.
Dátum: 2008.10.13. 06:33:59
Ne érts félre, nem lehúzni akarlak, de ez egy ilyen játék!Természetes, hogy mindenki a gyengébbre megy, mert az biztosabb győzelem. Az előttem szólóhoz csatlakozva, ha nincs LE-d olyan sokat nem vesztesz, max rosszabb lesz a statisztikád. Próbálj ki különböző stratégiákat az ellen, hogy ne támadjanak:Mutasd magad erősebbnek!Vagy pihenj két napon kesesztül 0LE-vel, válj láthatatlanná és 1 nap alatt végig vadászgass majd a felhalmozott LE-ből fejlődj!!!!Bocsánatot kérek mindenkitől, hogy a téma nem a topicba való de ez most kijött belőlem
Dátum: 2008.10.12. 20:54:33
Vadászat és portya,Vadászat és portya,Vadászat és portya.... mást nem tudok.
Dátum: 2008.10.12. 12:41:57
Idézet: Mortimer - 2008.10.09. 13:59:11
Nemértem, hogy szintenként miért csak egy fegyver, egy páncél, egy pajzs van, és csak minden harmadik szinten van varázslat. Ez miért jó? (Ezt ráadásul adott esetben tovább csökkenti, ha a szint tárgya 10-15 ősköbe kerül.)

A toplistán nézegetve az embereket olyan egyenkaraktereket látok, akiket a néven kívül semmi nem különböztet megy egymástól. Újabb kiegészítők kreálása nem nagy munka, nem igényel programozói tudást, csak a játékegyensúlyra kell figyelni.


Ezt felvethetnéd "népszerűbb" topicban is! Szerintem is lehetne több fegyverzet. A mostaniak leginkább a mágia felé húzókat erősítik(+ IQ, +Taumaturgia) és nem kapnak semmit a közelharcra gyúrók. Lehet, hogy ez változni fog de most leginkább az szól egy fegyver mellett,hogy van-e elég LE-d megvenni a legjobbat, vagy vegyél olcsóbbat de gyengébbet!

Most néztem, hogy egy következő fegyó - vérfarkas agyar - az erőt növeli, vagyis az a harcosoknak való. Tehát eszerint lehet a karit specializálni bár ettől függetlenül jó lenne több választás. Szerintem...
Dátum: 2008.09.28. 14:33:16
Kvíz írásakor az egyik megoldásba Szarvas városát akartam beírni, de kiírta, hogy nem megengedett szót tartalmaz . Értem, hogy miért de 1 kicsit furcsállom
Dátum: 2008.09.27. 20:43:59
Igen, tudom, hogy benne vannak, vagyis le van vonva belőle én azt jeleztem, hogy "normál" nézetben le van vonva, kompaktba meg nincs. Csak azért szóltam, mert gondoltam később amikor több tárgy lesz akkoe lehet, hogy töben ezt a nézetet fogják használni, és nehogy belefussanak a bugba!
Dátum: 2008.09.27. 08:17:14
A lélekkufárnál kompakt nézetben nem írja ki a gyémánt horda kedvezményét. Lehet, hogy vásárlásnál figyelembe veszi, azt nem próbáltam ki.
Dátum: 2008.09.26. 21:25:37
A lélekkufárnál kompakt nézetnél nem írta ki a gyémánt horda kedvezményes árát! Azt nem próbáltam meg, hogy vásárlásnál mit is csinál. Apróság, de gondoltam szólok, később több tárgynál lehet, hogy nagyobb bug lenne!

Bocs, most láttam meg, hogy a "panaszok" topikba kellett volna írnom...
Majd máskor jobban odafigyelek!