Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kyron

Dátum: 2008.12.12. 06:40:21
Ez azért van, mert minél magasabb a szintünk annál kevesebb a különbség a karakterek között, elvileg... Szerintem is egy kicsit nagy a "leütés" mértéke, remélhetőleg egyszer ez is át lesz számolva és le lesz szimulálva, hogy biztos jó-e.
Dátum: 2008.12.12. 06:34:18
Igen Hollaa már írt, hogy ő a 14.-15. szintűeknél győzött! Javítom. Köszi a segítséget, ha kérhetnélek privátban elküldenéd a győztes nevét, hogy írhassak neki, vagy javítsam, ha szerepel a listán?
Miklós ötletei jók, végre jutalmazva van a gyengébb szövetség kitartása!
Ariel ötlete a trónról is tetszik, mivel ez lekötné a Top szövetségeket, és ők nem támadnák annyira a "kicsiket", vagyis inkább kevesebb háborút indítanának ellenük.
A háború pontokat lehetne hetente, havonta, X nap múlva nullázni, így nem lehetne "felhalmozni".
Ariel említette, hogy a háború haldoklik a térkapuk és az epikus emlékművek miatt. Az az igazság, hogy csak az első 15-20 szövetség van elérhető közelségben ezekhez az épületekhez. A közepes és kis szövik továbbra is háborúzni fognak egymással, de legalább a térkapus-epikus emlékműves szövetségek nem sarcolják annyit le őket. Így a fejlődésük gyorsabb lesz és remélhetőleg behozzák lemaradásukat a felső kategóriás szövikkel szemben és nem lesz közöttük akkora a szakadék!
Dátum: 2008.12.11. 21:34:44
Minél magasabb szintű valaki, annál "lejjebb" tud ütni! A pontos számokat nem tudok, de én 20.szinten, 4 szinttel tudnék lefele ütni!
Dátum: 2008.12.11. 21:03:41
Próbáld az "Események" menüpontot!
Dátum: 2008.12.11. 20:35:21
Üdv mindenkinek! Próbálom összeszedni, a Világ1 második bajnokijának eredményét, amit remélhetőleg a Wikire is fel tudok majd tenni! Ehhez kérnék egy kis segítséget! Írtam leveleket a bajnokoknak és ők nagyon rendesen vissza is írtak. Nagyjából megvan a sorrend csak a kategóriákkal van egy kis gond!Leírom, hogy mit szedtem eddig össze, kérem ellenőrizzétek ha hibás szóljatok itt, a játékban(ugyanez a nevem) vagy az e-mail címemen!!!

Kategória , Győztes

8.-9. szintűek, Maul
10-11. szintűek, Beneth
12.-13. szintűek, TrueBlood
14.-15. szintűek, Hollaa
16.-17. szintűek, ???????
18.-19. szintűek, The Angel
20.-21. szintűek, Horror
22.-23. szintűek, T_1337 a buta zúzógép
24+ szintűek, Sardullah Sharpa

A 14.-15. szintnél van valami gáz, valakit rossz helyre írhattam. Még 1 bajnok nem jelzett vissza, de ő 20. szintű és beleegyezése nélkül nem akarom kiírogatni a nevét.
Bárki bármit tud segíteni, szívesen fogadom!!!
Ez igaz, de ha éppen gyűjtesz valamire és van nálad 10K LE, az állatodnak egy portya kellene a szintlépéshez (vagyis morál-->maximumra), de a éppen bedurcizott, mert alacsony a morálja, akkor igen rossz 1-2k-t "kidobni a a vidításra!
Tudom, hogy ez egy ritka eset, de velem már megtörtént és nem volt túl jó érzés!

+ De ne sírjak, mert még a végén lepontozódok.
Dátum: 2008.12.10. 21:39:12
Idézet: Konky - 2008.12.10. 20:50:04
Mikor én kezdtem, még nem volt mentor, így csak 6-ot kaptam.

Én szintén, akkor még nem volt mentor! De a 7 még mindig nem 10!
Dátum: 2008.12.10. 21:33:26
Az ötlet jó, és még az őskő is jó lenne, ha egy kicsit többet, vagy mást adna.
Én arra gondoltam, hogy a "leütési" távolságot csökkenthetné, vagyis ha eddig egy 4 szinttel nagyobb is üthette, akkor az ivás után csak 1-2-3 szinttel magasabb üthesse. Tudom ez nem véd a szintvisszamaradotakkal szemben, de ők azért nincsenek olyan sokan.
BaalCain felvetése, a védővarázslatok ötlete is elég jó. Nem "gyors varázslat" lenne a kezünkben, hanem lehetne szakértelemhez és/vagy épülethez kötni és VP-be és LE-be is kerülne. Adhatna elnyelést és/vagy védelmet.
Tudom sok nehézséget jelent ezt a sok új dolgot bevenni, de sztem ezek és ás topicokban felmerült javaslatok csak színesítenék a játékot és több taktikát kívánnának meg tőlünk!
Dátum: 2008.12.10. 21:09:18
Pár apró - nekem apró, nektek lehet, hogy nem - kérésem lenne.
1., A játékrendszerben létrejövő változásokat írjátok ki a játékfelületre, egy új menübe, vagy az Eseményekbe is, ne csak a fórumra.
2., Ha új HSZ van a szövetségi fórumon, "világítson" a szövetség menü is!
3., Ha egy szövetség nem adta meg magát(vagyis szavazta meg a kapitulációt), hanem valamelyik vereség feltétele (3 nap dupla győzelem, 1 hét 100-zal több győzelem, 2 hét után 10-zel több győzelem) valósult meg, a világ eseményekbe ne az álljon, hogy kapitulált, hanem pl.: YZ szövetség két hetes hősies küzdelem után alulmaradt az XY szövetséggel szemben!

A szöveg az idő függvényében változhat, de mégiscsak jobban néz ki, és mások azt látják, hogy YZ nem guggolt le a XY szövetség elé!
Dátum: 2008.12.10. 17:34:46
Ha befogtál egy állatot, akkor nyílt egy "állatok" menüpont. Ott kell lennie az állatodnak, de előbb idomítanod kell, csak utána tudod "öltöztetni"!
Dátum: 2008.12.10. 10:35:56
Ehhez a küldetéshez őskő kell, és nem kiégett őskő, ezért azt üzenték a fejlesztők, hogy valahogy meg lesz oldva, hogy ha valaki nem akar venni őskövet, ezt a küldit akkor is megtudja oldani. Mivel a kisütés "ára" 10 őskő, ezért az elején ingyen kapott 6 - hoz még 4 kellene. Ezért nem megoldott ez a küldetés!
Ez olyan mintha az lenne a küldi, hogy halmozz fel 400 cselekvéspontot, amit ugye csak a prémiumosok tudnának megtenni, így a nem prémiumosok hátrányban lennének.
Dátum: 2008.12.09. 20:57:43
Kell hozzá:
Szakértelem 3. szint, Csapdakészítés minimum 1. szinten.
Szakértelem 26. szint, Lélekenergia sajtolás minimum 1. szinten.

Befogsz egy állatot kisajtolod, befogsz még egyet ismét, befogod az utcsót azt is megy a sajtmesterhez

Magától érthető, hogy akkor jársz a legjobban, ha már sokkal hamarabb befogsz 2, 3 állatot és amikor ehhez a küldihez érsz, a sajtolást akkor fejleszted ki.
Ja igen, és idomítanod nem kell őket!!!
Dátum: 2008.12.09. 20:49:29
"Ügyelj az üzenet PONTOS kitöltésére, mert az SMS hibás üzenet esetén is díjköteles! Ha az SMS-re hibaüzenetet kapsz vissza, az SMS díját levonták, és az ősköveket mégsem kaptad meg, a következő címre írj: ugyfelszolgalat@voxinfo.hu"
Dátum: 2008.12.09. 20:47:58
A 19. szinttől megjelenik a karakterlapodon egy "Fertőzés" felirat és mögötte van egy szám százalékban megadva. Minden szintlépést követően 24 órád van, hogy küzdj a fertőzés ellen - igazából be kell adnod szinted X 300LE-t - különben nőni fog! 50%-ról indul 0%-nál leszel "gyógyult" - ha minden igaz - 100%-nál pedig...???
Igazából még senki sem tud erről semmit, csak találgatnunk, valamint toljuk bele a drága LE-t annak reményébe, hogy majd jövő karácsonyra valami előnyünk legyen abból a 652500 befektetett LE-ből!!! ÉS ez a LE még csak az ideális eset, vagyis, ha minden szintlépés után van feleslegesen befektetendő LE-d!!!
Dátum: 2008.12.09. 20:36:56
Tudtommal nem, de nekünk még nincs arénánk, így saját tapasztalatom nincs ez ügyben!
Dátum: 2008.12.08. 21:29:31
Ha költesz rá szinted X 300LE akkor mindenféleképpen sikeres lesz a küzdelmed 1%-kal. De ezt csak a szintlépés utáni 24 órában teheted meg, különben nőni fog 1%-kal!!!
Dátum: 2008.12.08. 21:25:40
Ha ajánlod valakinek a játékot és ő regisztrál, és ezután vesz őskövet, annak 10%-át te is megkapod!
(Vagyis vesz 100 kavicsot és te másnap 10 kaviccsal gazdagabb leszel!!)
Dátum: 2008.12.08. 21:19:11
Érdemes venni egy buzogányt az ilyen esetekre, és még máskor is jól jöhet!!!!
Dátum: 2008.12.08. 21:15:10
Jaja, feltölteni nem lehet sajnos, pedig igen jó ötlet!!!
Később lehet venni Rúnapáncélt és Bíbor Rúnapajzsot is.