Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kyron

A kelő hold fénye megcsillan a két meztelen pengén. A két árnyszerű alak hangtalanul néz farkasszemet. Nincs üdvözlet, nincs fenyegetés. Mind a ketten tudják, miért vannak itt. Végzeturak. Tudják egyikük emelt fővel távozik, a másik a porba sújtva fog magához térni üresen, lélekenergiától megfosztva.
A tekintetek csapnak össze először. A köpenyes alak - aki körül árnyékok táncolnak - nézése a pokol legmélye. Ellenfeléé izzó láva. A izzás azonban lassan alábbhagy. Tulajdonosa érzi, ma számára rossz hold kelt fel. Ellenfele tekintete beborítja, magába szívja az ő izzását. De nem adja fel.
Az összecsapás gyors és kegyetlen. Varázslatok szállnak a levegőben és kétszer csókolóznak össze a pengék. A harmadik csók vörös. A izzás a szemben elhalványul. A test tompán puffan.
Tücsökciripelés és madarak éneke szál a szélben. A porba sújtott test megmoccan.
A feje majd szétreped, szájában a vér ismerős ízét érzi. Utálja ezt az érzést. Nem először és tudja nem is utoljára történik meg vele, de ezt megszokni nem lehet. A bosszúszomj keserédes érzése terjed szét testében és a hirtelen haragtól teljesen magához tér. Fel akar tápászkodni, de végtagjai nem engedelmeskednek. Mi történ vele? Ennyi idő alatt testének regenerálnia kellett volna magát. Nagyobb sérülésekből is épült már fel.
- Ne próbálkozz, nem először csinálom. – szólalt meg mögötte egy hang.
Nagy nehezen arra fordította a fejét és meglátta utolsó ellenfelét, aki mintha az árnyékból növesztene magának testet.
- Mit akarsz tőlem? A lélekenergiám a már a tied, többet nem tudok adni. Ugye nem akarsz megölni? Azt nem teheted! Ismered az egyezményt! Társaim különben is apró darabokra szaggatnának! Engedj el hallod! Ha nálam lenne a fegyverem, véged lenne! Több százan gondolták azt mint te, és véres fejjel kotródtak el!
- Ha ekkor harcos vagy miért félsz? Szövetséged nagyjai mögé bújsz? Gondoltál volna akkor erre amikor más, nálad gyengébb ellenfelek vérét ontottad! Most elérkezett a BOSSZÚ! A lecke, amit mindenki előbb utóbb megkap.
A kard ezüstös ívet húzva maga után csap le áldozatára.
- Neeeeeeeeeee!
A földön fekvő alak kötelei meglazulnak majd a lehullanak.
- Régen én is ilyen voltam. Hosszú utat kellett megtennem, hogy felismerjem és megismerjem magam. Most neked próbálok segíteni, hogy utad könnyebb és rövidebb legyen. Hallgasd meg történetem!
Dátum: 2009.01.16. 22:27:31
Lányoknak képek itt: http://www.kirith.com/portrait/?category=other&page=0&gender=f
A köv oldalon van vámpír is!
Dátum: 2009.01.16. 22:13:19
Üdv! Ha lesz hely lehet, hogy csatlakoznék!
A dark-os hangulat nekem bejön gondolkodom én is, hátha eszembe jut egy jó név.
Valami ilyenen gondolkodom: Árnyban Járók, Éjszaka Gyermekei, Alkony Követei, stb.
Dátum: 2009.01.16. 22:06:00
Humanoid, fekete ruha, szemtelen arc (vagyis nincs szeme), olyan a mozgása mint a kígyónak, sebzése kellemetlen, nehezen akar meghalni, nem szabad az arcába nézni és soha nem lebeg a köpeny még szélben sem. Eddig kb. ennyit tok róluk bár még csak a sorozat közepén járok.
Dátum: 2009.01.16. 22:02:54
Azért kicsit bizar lenne, ha vacsora után odadobnánk neki a lerágott csontot, hogy egye meg....
Dátum: 2009.01.16. 21:45:58
Ha jól tudom, ha használod az ellenfél által adott sebzések bizonyos % visszacsap saját magára. Egyszer már támadtak meg ilyennel, de nem figyeltem meg nagyon, mert nem volt időm. Többet vagy helyesbítést majd a nagyobbak írnak. Ha írnak.
Dátum: 2009.01.15. 19:27:46
Itt is üdv Byz!

Jó hogy mondtad a kvíz kérdést mert majdnem elfelejtettem. Még nem járt le a békeszerződésünk? Mert olvastam le akarod veretni magad. Általában nálam csak 200-300 között van LE, ha azt be tudod védeni, bármikor jöhetsz.
Az előttem szólókhoz csatlakozva pedig:

NAPLÓT! NAPLÓT! NAPLÓT! NAPLÓT! NAPLÓT! NAPLÓT! NAPLÓT! NAPLÓT! NAPLÓT! NAPLÓT! NAPLÓT! NAPLÓT! NAPLÓT! NAPLÓT!

Az elrondításomat megírtam Mikósnak, hogy ha lehet töröljék, de rossz paszban lehetett mert azt írta, hogy inkább töröljem ki a szöveget... Na mindegy mindenkinek az a munka nehéz, amit ő csinál.
Dátum: 2009.01.14. 22:03:48
Írj hordát és szintet, mert így nagyon kevés az infó!
Dátum: 2009.01.14. 21:49:49
KAGEMUSA nem ír butaságokat így légyszíves te se írj!
Kicsit kibővítve az általad lehúzott egyén hsz-át:
Őskőhöz jutás:
1., A játék elején egy elronthatatlan kérdőívért cserébe kapsz 6 őskövet.
2., A mentor - ha jól emlékszem - szintén ad neked azért mert olyan jó fej és nagyon komál téged.
3., Vásárolsz földi, azon belül is magyarországi pénzért, vagyis forintért őskövet, erről bővebben az őskövek menüpont alatt olvashatsz. A linket az előttem szóló belinkelte.
4., Ha ajánlottad valakinek a játékot - ajánlás menüpont - az regisztrált, és vett őskövet, annak a 10%-a a te őskő készletedet is gyarapítja.
5., A kiégett ősköveidet átalakítod őskövekké, amikor veszel a 3. pontban leírtak alapján őskövet.

Hirtelen ennyi jut eszembe, ha vaki még tud más lehetőségekről, ossza meg velünk.
Dátum: 2009.01.13. 19:40:51
Én csak reggel vadásztam, akkor voltak kérdések, de feljebb már valaki jelezte, hogy ő sem kapott kérdéseket. Érdemes lenne a hibabejelentő fórumon, vagy személyesen levélben jelezni valamelyik adminnak a problémát.
Dátum: 2009.01.13. 04:32:48
Ezt már más szövetségnek is problémája volt, érdemes lenne egy adminisztrátornak szólni, hogy nézzék meg, lehe, hogy bug van a BCS-val!
Dátum: 2009.01.12. 11:27:51
Még senki sem tudja mi lesz a fertőzés vége - bármerről nézve - csak talán a fejlesztők, de ők hallgatnak mint a sír.
Nem kell mindent elhinni, amit a sarki lélekkufárnál hallasz. A kufár csak azért kavar, mert százalékot kap a Beholdertől ha elhint egy-két morzsát...
Dátum: 2009.01.11. 21:41:05
Én Izaurának nevezném el...
Dátum: 2009.01.11. 10:50:44
winnie-hez csatlakozva, én is öngyilkosságnak tartom. Helyedben én inkább bizonyos időközönként elkezdenék beidomítani egy új állatot. Később az állatok is igen nagy pofonokat kapnak, így jó, ha nagy az ÉP-jük. A lépjen állatod 10 szintet küldit pedig érdemes úgy megcsinálni, hogy a küldetésre kell befogni a következő melletted harcoló állatot, így a kellemeset összekötöd a hasznossal.
Dátum: 2009.01.10. 13:29:18
MGvok.
Most nem vagy tagja egy szövetségnek sem igaz? Mert ha tag vagy, akkor nem tudsz jelentkezni máshova. Először ki kell lépned a régi szöviből - a szövetség->kilépés fülecskénél teheted meg - és csak utána tudsz jelentkezni máshova. Ha nem ez a probléma, akkor írj az egyik adminnak egy levelet és ránéznek a karakteredre.
Dátum: 2009.01.10. 06:02:27
Valami gond van a wiki szerkesztőjével, vagy csak én vagyok béna? Táblázatokba néhol nem látszik a szegély. Bár csak apró hiba, de idegesít! Valami profi igazán megnézhetné. Köszönöm!
Dátum: 2009.01.10. 05:08:05
A Sárkány Testvériség bővítette kollégiumát, így két újabb hallgatót tud befogadni!
Felvételi követelmények:
1.: Megfelelő életkor (szinted legalább legyen a legalacsonyabb szintű tagunkéval megegyező)
2.: Fényképes önéletrajz (Pár szóban való bemutatkozás, mióta játszol, mik a terveid a VÚ-val a jövőben, stb.)

Amit nyújtani tudunk:
-Haverok, buli, lélekenergia (Az utolsót neked kell beszerezni, a többit mi adjuk)
-Kiemelkedő tanárok: Szerény Személyem és Végzetúr Wiki (közeli barátom, sokat vagyok vendégségbe nála)
-Más iskolákkal való megmérettetés (hasonló erősségű szövetségek ellen viselünk hadat, és ezt szeretnénk a jövőben is folytatni)
-Lányoknak Srácok, (Ezekből gátat lehetne építeni), Fiúknak Csajok (Na ebben a létformában eddig nem bővelkedünk - sajnos)

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet várunk nyílt napunkon: 2009. január 10. - 2009. december 31. között nap bármelyik időpontjában. A Port(y)ás bármikor körbevezet szívesen.
Címünk: http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=277
Dátum: 2009.01.09. 14:42:29
Ha megírjátok nekem, ide, vagy üzenetbe akkor még a 7végén megpróbálom felrakni a wikire! Mennyire szeretem ezt csinálni: másol->beilleszt, másol->beillesz, másol->beilleszt, szerkeszt. másol->beilleszt, másol->beillesz, másol->beilleszt, szerkeszt. másol->beilleszt, másol->beillesz, másol->beilleszt, szerkeszt.

Ha jó lesz a kedvem és a nejem is kedves lesz hozzám, akkor a világ2 eredményit is megcsinálom...
Dátum: 2009.01.09. 14:33:53
Ez a nyers LE jó ötletnek tűnik, mivel a portyát támasztaná fel hamvaiból.
Magasabb szinteken a portya nem más mint állat fejlesztő és morál tartó, valamint győzelem/vereség javító lehetőség.
Úgy látom, hogy alapvetően a Térkapu miatt vetődött fel de én másra is használnám, mégpedig a következő módon:
Lenne egy szakértelem, amivel minden szerzett (kivéve az ajánlásokból jött) LE bizonyos százaléka "nyers" LE lenne. Ez a Miklós ötlete szerint egy idő után átváltozna "rendes" (vagy átsütött ha már a másik nyers... Bocs) LE-vé. A nyers LE-t csak az tudná ellopni, akinek megvan ez a szakértelme, és annak is csak bizonyos százalékát, szakértelem szinttől függően.
Így nőne a portyákon szerezhető LE, valamint a békés, vadászgatós karaktereknek is lenne egy kis plusz LE-jük (természetesen, ha nem portyázzák le őket)
Kapcsolódhatna hozzá más szakértelem is, pl. Nyers LE átalakítás, így tovább bonyolódna a játék és több taktika alakulhatna ki.
Ötletem kicsit "nyers" de lehet, hogy elindít valakiben egy jobb ötletet, ami végül bekerül a játékba.
Én mindenféleképpen támogatom Miklós ötletét, még úgy is, hogy tudom a Térkapu nekünk még csak álom.
Dátum: 2009.01.08. 21:10:02
Írj valamelyik adminnak, majd ő elmondja mit tegyél!