Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ddyy

Dátum: 2012.12.14. 10:22:31
Kényelemrikveszt.
Olyat lehetne kérni nekem mint eccerűjátékosnak, h az új AF képességeket ne a hagyományos képességek közé listázzátok ki? Dejólenne! Az a gond vele, hogy ahhoz hogy azokat elérjem(jük) rengeteg AF pontot kell elkölteni ami még nagyon távol van. Nagyon-nagyon távol. Az ömlesztés miatt pedig átláthatatlan, hacsak nem tanulom meg előbb-utóbb h mi micsoda. Szóval egy második oszlop? Hmm?
Dátum: 2012.12.01. 11:06:51
Bekapcsoltad a beallitasok alatt, h hasznaljon el osdragakovet? Szerintem azt nezd meg eloszor. Nalam jol mukodik.
Dátum: 2012.11.30. 21:28:59
köszi
Dátum: 2012.11.30. 21:10:56
Köszönöm. Összegezzük légy szíves.

Ez azt jelenti, hogy a 14 legyártott essz hatására normál típusok használata után eshetnek különleges eszenciák, amik:
transzplantáció (+5),
felejtés (+40),
lélekenergia sajtolás (+5),
ultraspecializáció (+3),
spektrális manipuláció (+5).

Innentől amit ebből gyúrunk össze a katalizátorral azt fogjuk katalizált esszenciának hívni?

Jól értelmezem most már?
Dátum: 2012.11.30. 20:38:10
Idézet: Ezüstszél - 2012.11.30. 19:55:47
Idézet: Ddyy - 2012.11.30. 18:06:20

Egy dolog azért fontos lenne. Elég sok időt elbabráltam a katalizált esszencia mibenlétének kiderítésével. Szövetségi társaktól kapott infók és az itt elásott olvasmányokból kiderült végül mi az. Lehetne egy olyan kérés, hogy ennek a cuccnak a rövid leírását valahova bebiggyesszétek az AL-ba?


Ha felmész a wikire az esszencia fülre, és azon az oldalon rákeresel a "katalizált" szóra, már tudsz is mindent. Könnyen meg lehet találni az infót, bár a játékban is benne kellene legyen, mert a wiki nem hivatalos forrás.


Az a baj, h nekem ebből még nem jött le, h mit takar pontosan. Ez van ott: Ultra-esszencia: katalizált esszencia (Megnöveli 5-tel a lehetséges megaesszenciák számát)
De hogy? Ki? Miért? Ezért kellene az infó.
Dátum: 2012.11.30. 18:06:20
Nos, akár népszerű leszek, akár nem, szeretném megköszönni ezt az eventet. Nekem nagyon tetszett, pörgős volt, hajtós és nagy ívben nem érdekel mennyire csesztem el vele a karakteremet. Az sem hat meg, ha nem maradok második az elszámolásnál. Felőlem akár le is maradhatok a listáról, hiszen az már nem oly nagy kaland. Élveztem ezt a sürgés-forgást. Annyira hiányzott már egy olyan esemény, ahol nem a nyerstáp a lényeg, hanem tök mindegy mi, csak legyen mit csinálni ami nem monoton, legyen min izgulni (pl: rohadék szubplazmavadászat). Gond nélkül bevállaltam a bukást néhány ellenféllel szemben csak hogy meglegyenek a feladatok.
Az tény, hogy időigényes volt. Az is, hogy nem az alacsony szintűekre van szabva. 3 hét adott rá. Ennyi idő alatt elég messze lehet jutni, s valljuk be nem az 50 szint környéke lesz a nyerő a BUban. Emellett alacsony szinten kemény feladat megküzdeni a folyamatos leverés ellen is. Szóval értem én a negatív hangokat is.
Nekem tetszett.

Egy dolog azért fontos lenne. Elég sok időt elbabráltam a katalizált esszencia mibenlétének kiderítésével. Szövetségi társaktól kapott infók és az itt elásott olvasmányokból kiderült végül mi az. Lehetne egy olyan kérés, hogy ennek a cuccnak a rövid leírását valahova bebiggyesszétek az AL-ba?
Dátum: 2012.11.29. 14:23:53
Idézet: Hype - 2012.11.29. 14:18:29
A Vadászzsákmányt elszámolja az event vadászatnak? Illetve ha ellövök egy Vadászzsákmányt felhasználja a progi a nálam lévő Ősdrágaköveket ha óriási szörny is lenne az 50 vadászatban? Ha igen, akkor a Vadászzsákmány eredmény kiírásában írja a progi, hogy mennyi ősdrágkövet használtam el?


Igen elszámolja a vadászzsákmányt. nem használja el az ősdrágaköveket mert ahogy Miklós írta:

Idézet: Miklós - 2012.11.29. 09:56:55
Igen, természetesen lesz egy toplista, külön fülön.

Még egy megjegyzés: lesz a piramisban egy küldetés, amiben ősdrágakövet kell elhasználni. Most jöttünk rá, hogy ez nehézséget okozhat, mivel az ősdrágaköveket vadászatnál automatikusan elhasználod. Ezért még a mai nap során berakunk a beállítások alá egy lehetőséget, hogy ki/bekapcsolhasd, hogy használsz-e ősdrágakövet vagy sem. Ez amúgy is hasznos, hiszen fel lehet őket spejzolni akkorra, amikor kellenek.
A beállítás alapértelmezése az lesz, hogy nem használsz el ősdrágakövet, tehát amíg nem készül ez el (a mai napon meglesz) addig is mehettek nyugodtan vadászni, az ősdrágakövek nem fognak elhasználódni.

Még 4 perc...
Dátum: 2012.11.29. 13:10:19
Idézet: BaalCain - 2012.11.29. 13:01:34
Az, h nem készültél az eventre erőforrásokkal és pl 150 ppd sincs az a te döntésed, ha győzni akarsz akkor a te hibád.

Aki komolyan várta az eventet az közel maxon minden erőforrásból és italok a dobozban.



A két event között nem lehetett maxra kiballagni, csak annak aki nem csinálta az előzőt. S ha Landragor után még esetleg a templomodra is szántál erőforrást, akkor meg pláne.
Dátum: 2012.11.29. 11:32:09
Idézet: Craslorg - 2012.11.29. 11:26:19
Akiknek valamit nem számolt azoknak egy idézet:
Idézet: Baraty - 2012.11.29. 10:09:29
Akinek valamelyik küldetéssel problémája van, az ügyfélszolgálaton jelezze.


És segítség az idézetben foglaltak használatához:



Ez természetes, azonban a hibajelzés itt is fontos, hogy tudja mindenki, hogy odafigyelés nem árt.
Dátum: 2012.11.29. 11:15:41
Nekem alapjaiban teszik a történet. Hajrá!
V3-on ugye meg már megvan a Bolygó Ura, szal ott már ez csak maszatolás.

Kezdeném a bugosnyígást viszont: a vadászatokat nem számolja jól. 33 ellőtt vadászatot 21-nek vesz, s közben egy darab elfogásom se nem volt.
Dátum: 2012.11.15. 12:20:46
egy dolog van ami miatt lehet gondolkodni, az pedig a drakon leölése után azonnal megkapott LE "jutalom" bónusztalansága. Míg a maradék vadászat (ugye két cspből jött egy értéknyi LE) LE-jét a végén bónusszal növelten kapod meg, addig ezt az azonnalit ez a plusz nem terheli meg. Emiatt a rögvest megkapott LE pár százalékkal kevesebb, mint a benthagyott.

Max ez az egy pont az ami miatt Quellionnak lenne oka panaszra. De ez csak ötlet.
Dátum: 2012.11.15. 11:51:05
Idézet: Quellon - 2012.11.15. 11:35:04
De ha az a 2.000 vegyül a további 200.000-el ami nálam van és 5000-esével be akarom tolni akkor mi a szart kezdjek? Ha visszakapott LE-k nem egybegyűlnének a más forrásból származókkal akkor lenne igazságos, mert úgy elkölthetném hasznosan, nem csak üresjáraton forogna a rendszerben amíg ki/el nem vonják a végén.
Érted mire gondolok vagy tovább activityzünk?


Te azt a 2000-et felhasználtad töltésre, tehát megkaptad már mint jutalmat. Ha a végsőből ezt nem vonnák le, akkor ez dupla jutalmazásnak felelne meg.
Az meg mindegy, hogy nem akarod elkölteni vagy külön akarod perselybe tenni, akkor is ez már maga a jutalom.
Dátum: 2012.08.29. 13:14:34
Hadd kérdezzem meg, hogy a VF-et mikor veszitek ki végre? Nincs értelme a meglétének (ezek után meg különösen nincs), csupán emberibb megfogalmazása a fejjel a falnak kifejezésnek.
Dátum: 2012.06.28. 23:37:14
Erről eszembe jutott az őskor.

10 PRINT "HELLO WORLD"
20 GOTO 10
RUN

S lám, amilyen egyszerű olyan igaz. Kiszabadultál a VÚ fogságából, helló világ
Dátum: 2012.06.28. 00:34:54
Idézet: Kvnoemi - 2012.06.27. 22:34:31
A vadászzsákmány elhasználásakor autosajtnál esik esszencia? Én kettőt elhasználtam, de egy sem esett 11 sajtból. Ez persze lehet véletlen, de jó lenne tudni. Ha egyáltalán nem esik, akkor a fene sem fogja használni.


Esik csak azt nem írja az összesítőben. Van olyan templomi küldetésem amiben 15 esszenciát kell lelnem s mivel máshogy még nem vadásztam amióta megvan, csak innen jöhettek. Szóval megerősítem.
Dátum: 2012.06.27. 12:53:43
A medáljaitok nálam vannak. Szépek. De tényleg.
Jelenleg épp egy kedvező ajánlatra várok a Behó részéről. Úgy néz ki meglesz.
Dátum: 2012.06.26. 03:31:34
Idézet: Redboybeach - 2012.06.25. 10:26:42
A xéno medálok és nyeremény medálok, mikor lesznek beirva a nyerteseknek.


Nyugalom, a hosszú élet ritka. Semmiről nem vagytok lekésődve még.
Leszámítva persze Viszok pajtást, akin lassan annyi fux meg csingilingi cucc van, hogy mozogni sem tud majd. Na ő percről-percre gyengül a három újabb plecsni nélkül.
Dátum: 2012.06.25. 20:21:01
Szintén ugyanez. Most kettő van a karakterlapon azonban nincs más látható eredménye. Mivel csak egyszer lehet megvenni gondolom azért nem adott pontokat, viszont így értéktelen a tárgy.
Milyen érdekes, hogy most te is épp egy tollvonás miatt hőbörögsz lelkesen...


Az meg különösen érdekes hogy az egyik embert felmagasztaljátok a másikat alázzátok gyakorlatilag ugyanazért a dologért. Furi egy topik ez.
Dátum: 2012.06.06. 02:01:20
Idézet: Birka - 2012.06.05. 21:58:32
Na egy ilyen templomot kaptam, aki ennél léigényesebbet kap, az jelentkezzen, és átadom a topszopás medálom


Birka ez egy rettentőmód könnyelműséges felajánlás.

3 idomítás
3 kivégzés
3 meggyőzőképesség
3 transzcendális projeksőn
3 csapdaészlelés
3 vastag bőr

3 szerencse egy nap alatt
3 egészség
3 erő

áldozz fel 78960 LE-t
varázslat vásár bónusz kókuszkristály igénnyel

plusz a:
4 AF pont
5254 LGY
ésatöbbi.

Semmivel sem vagy mostohább helyzetben, mint bárki más.