Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rolik

Oldal: 12345
Dátum: 2009.01.09. 11:19:56
Gondolom másik Szövetségeknél is van egy topik, mint nálunk a "zsákmányállat", ahova be szoktuk írni a jelentősebb LE-vel rendelkező áldozatunkat!

Ez a fejlesztés tényleg csak a topkaraktereknek előny, középről az így rabolt LE-t el is viszik tőled, ha kapsz egy összehangolt támadássorozatot! Én most sem tudok játszani, folyamatosan agyonütnek, Le-t pedig csak véletlenül visznek tőlem. Ha pedig ez történik, tényleg sűrűbben ütnek!
Mi lesz itt, ha e mellett még a legfontosabb erőforrásomat is nekik adod, Miklós? Egyetlen esélyem (nem csak nekem, nagyon sok játékosnak), hogy vigyázok a LE-mre, de még így is egyre nő a szakadék köztem és a topok közt. (mondom mindezt úgy, hogy folyamatosan prémiumos vagyok)

Ha nem személyes példámat nézem, azt kell mondanom, hogy jó ötlet, de ehhez tényleg az kell, hogy 27. szinten egy karakter hasonló eséllyel szálljon szembe egy őt támadó 30-assal, mint egy 24-es, akit ő támad!
Dátum: 2009.01.09. 08:16:29
Idézet: Cyron - 2008.10.17. 16:21:20
Húúú, de kegyes vagy!
1 nap alatt kifosztassz, és cserébe megígéred hogy csak 3 hét múlva fosztasz ki újra.
Addig meg keresel magadnak másik balekot aki beveszi ezt a cselt.
Ha elég balekot találsz, akkor mehet a rotáció 3 hetente!

Ez ám a fair play


Ez a "NC" klasszikus esete!
Dátum: 2009.01.06. 13:48:10
Idézet: Mortimer - 2009.01.06. 00:50:06
A játék forintbeli költsége exponenciálisan nő. A 36. szintű Legendás Tőr már 30 őskő, a +8 sebzésű fókuszkristály belé 7 őskő. Ez összesen 37, ami a legolcsóbb variációval számolva is 520 forint. (Sharpán több, mint 2e forint értékű cucc van, és ugye néhány hetente cserélni kell a teljes felszerelést.)

Ugyan gondolom a fejlesztőket nem hatja meg, de én már nem újítom meg a prémiumomat, kiszállok ebből a spirálból. Gondolom a sikerélményem is drasztikusan csökkeni fog nemsokára, szóval ez idővel a karakterem törléséhez is fog vezetni, mivel fejlesztés, na az nincs.


Elég régóta 500 őskő felett van a készletem, de az általad említett probléma engem is terel a leürítés-és-soha-fel-nem-töltés irányába! A klasszikus ritkaforint/sűrűfillér problémája ez. Kiváncsi vagyok, meddig emelik az "árakat"! De ennél is jobban érdekelne egy illetékes reagálására a hozzászólásodhoz!
Dátum: 2009.01.05. 14:39:41
Üdv!

Bocsánat, lehet, hogy nem ez a megfelelő topik egy újabb spekulatív számolgatásom leírására!

Vannak dolgok, amiket sosem fogok megérteni;
több ilyen karaktert láttam, a mostani példát a ranglistán közvetlenül elöttem álló szolgáltatja.

50-nel több nyertes portyája van, jóval kevesebb vesztes csatája mint nekem, az egyenlege összességében 24K LE-vel jobb az enyémnél.
2-vel több küldetést csinált meg, ez szintén kb. 24K LE-vel több, mint amit én szereztem ebből a forrásból.
A fertőzése ugyanannyi, mint nekem.
600-zal kevesebb jó választ adott kvízekre, bár ebből következtetni igazán nem lehet semmire. (vagy szarik a kvízre, és csak nyomkod, vagy kevesebbet vadászott nálam, de ezek csak találgatások)

Az így kikövetkeztetett 50.000 (kerekítek felfele) plusz LE-ből amivel jobb nálam:
+1 tulajdonságösszeg
+50 szakértelem
+ 140.000 LE építés (!)

Miből?
Csak úgy jön ki, ha tényleg sokkal többet vadászott nálam, az építés szakértelme pedig az egekben...
Dátum: 2008.12.31. 11:57:38
Mit jelent VUK neve?

Vesszenek az ugatós kutyák!
Vörös, ugribugri kölyök
Veszélyes, undorító kígyó
Vadászom, utamból kotródj!

Tud erről valaki felvilágosítást nyújtani? A könyvből kiderül? A rajzfilmben sem emlékszem ilyenre.
(Csak kérdézem, régen olvastam, láttam)
Dátum: 2008.12.31. 09:28:15
Idézet: Darkshade - 2008.12.31. 09:00:15
Melyik városban van a Kreml?
Szentpétervár
Varsó
Kijev
Moszkva

Ősi orosz városok mindegyikében, fellegvár a kreml, Kijev is ezen helyek egyike ahol van.


Egész pontosan olyan városmagot jelent, amelyet fal vesz körül. Ez a kreml. A Kreml viszont Moszkvában van, gondolom ezt jelölte jó válasznak a kérdésíró, így tökéletes a kérdés.
Dátum: 2008.12.31. 09:23:12
Hogy hívták Vukk apját?

Karak
Kanu
Karo
Kag

Vuk.
Dátum: 2008.12.30. 14:56:58
Szintkülönbség támadhatóság szempontjából tényleg gyorsan tágul. Nem hiszem, hogy egy szintnyi csökkentés megoldja a helyzetet. Az, hogy 25. szinten támadható vagyok 31-ről, szerintem messze nincs egyensúlyban azzal, hogy nekem lehetőségem van 20-ra ütni! Főleg most, amikor a portyalista egy rakás szart (már bocsánat!) nem ér. Az aktív játékosok számának csökkenése tovább nehezíti a helyzetet. Jelenleg (kb. egy hete) olyan szériában vagyok, hogy folyamatosan támadnak magasabb szintűek, és hiába 110 fölötti a támadásom, esélyem nincs komolyabb sebek okozásával elriasztanom őket magamtól, hiszen nem találom el őket! Ráadásul, amint 15% ÉP fölé kerülök, már csak azt látom, hogy elájultam!
Ez az egész rendben is lenne, mert ugye én is támadok kisebb végzeturakat! Ám az extrém-gyenge példányok kivételével eséllyel harcol ellenem az ellen.

Más: Ma megtámadott egy alacsonyabb szintű végzetúr, nagyjából 4x annyit sebeztem, mint ő, alacsony ÉP-m miatt ájultam, így ő győzött. 720 LE volt nálam, abből elvitt 200-at. Van ötlete valakinek, hogy miért vitt el ennyi LE-t?
Írtam neki, ő sem érti!
Dátum: 2008.12.30. 13:02:23
Idézet: Vulfynn - 2008.12.30. 12:00:52
Ez korábbról, még az én kérdésem volt:

Az I. Világháború végére az Egyesült Államok hivatalosan milyen félként vett részt a háborúban?

Központiak Hatalmak tagja
Antant tagja
Semleges állam
Antant csatlósa

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!



A többség valószínüleg érzékeli az árnyalati különbséget a csatlós és a tag kifejezések jelentésében.
Szerk.: Bocs, de nem tudom, miért teszi keretbe.
Idézet: cirip - 2008.12.26. 20:52:20
a kviz 2. fórumban emlegették ezt a problémát
a tepsis krumpli és a paprikás krumpli rajtad kivűl senki más szerint sem ugyanaz
ez valami tájjellegű elnevezés?

amúgy nálunk paprikás krumpli volt a menzán is


Nincs egyedül!
Vidéki, srác vagyok, Veszprém megyéből. Egyszer Bp-n voltam, és a Délinél beültem egy étterembe, ahol tepsis burgonyát rendeltem sült (lehet, hogy főtt volt kiírva) kolbásszal. Az állam leesett, amikor elém rakták a paprikás krumplit!
Dátum: 2008.12.25. 10:29:39
Idézet: Csonti_himihumi - 2008.12.25. 02:14:11

István király fia Imre herceg hogyan halt meg?
Betegségtől
Meg mérgezték*
Vadász baleset
Meg fulladt egy tóban


Jópáran fikázódtak a kérdéssel kapcsolatban, a tartalmi hiba fölött viszont mindenki átugrott!
Biztosan mérgezett volt a vadkan agyara, ami megölte Szent Imrét!
Dátum: 2008.12.24. 21:56:14
Pécs felé menet találkozol 5 emberrel akik fejenkén 5 macskát visznek. Hány macskát visznek összesen Pécsre?
Amennyi nálad van *
Nem tudom
5-öt
25 macskát

Nem pontosan jegyezte meg a fejtörőt, vagy inkább fel sem fogta...
Dátum: 2008.12.22. 15:49:44
Kreatív aff. leírása úgy kezdődik, hogy portyázás közben...
E szerint csak akkor működik, ha Te támadsz.
Dátum: 2008.12.22. 11:38:06
Sziasztok!

Sokadszor történt meg; két vadászatot indítok el, és az első vadászatomnál nem tesz fel kérdést, és kiírja, hogy erre a kérdésre nem tudtál válaszolni.
Nem volt elötte megszakított vadászatom!

Remélem olvassa illetékes ezt a fórumot!
Dátum: 2008.12.18. 11:35:23
Leonidas király hány harcossal indult Xerxész serege ellen?

30000
300000
3000
300

Pontatlan kérdés, 300 spártai harcos volt, Leonidász serege a thermopülai csatában ennél lényegesen nagyobb volt. (egyes források 7.000 fős sereget említenek)
Dátum: 2008.12.18. 09:45:25
Sajna nem másoltam a kérdést, de valahogy úgy szólt, hogy melyik város része viadukt. A kérdés feltevője szerint Eger, de volt Veszprém is a válaszlehetőségek közt.
Veszprém megyei vagyok, Veszprém város egyik nevezetessége a Völgyhíd, amit csak Viaduktnak hív mindenki.
Kérem, a kérdés törlését!
Dátum: 2008.12.14. 17:50:24
Melyik városunkban van a Hősök tere?
Pécs
Budapest
Debrecen
Sopron

Gondolom budapesti a kérdésíró...
Dátum: 2008.12.14. 16:17:07
Idézet: Kölök - 2008.12.14. 15:55:50


Hany ember kell a hazássághoz?

Kettö volt a válasz, pedig szerintem három, mert kell valaki, aki összeadja a népet
Tehat a kérdés rossz, csak nem lehet értékelni...


Ha már így számolod, akkor 5! Tanu nélkül sincs esküvő.
Dátum: 2008.12.14. 14:50:19
Ezt kaptam:
Kiről nevezték el a Kossuth teret?
Kossuth Lajos
Eszenyi Enikő
Széchenyi István
Dundika

Szerintem Eszenyi Enikőről, a gugki szerint Dundikáról, a kérdésfeltevő szerint Kossuth Lajosról! Most akkor melyik a jó?
Dátum: 2008.12.12. 11:14:56
Idézet: Sir Ny - 2008.12.11. 21:49:38


Egy juhásznak 11 báránya van. Közülök 9 kivételével mind elpusztul. Hány maradt?
11
nulla
2
9

ha elpusztul, attól még van nem? tehát 11 marad. és a 9 volt a jó válasz...


Igen, és lyukas zokniban legelnek őskövet!
Oldal: 12345