Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crux

Oldal: 12
Dátum: 2011.04.10. 20:47:57
Mint vérköves, az alábbiakat megjegyzem:

Igen, többen is vittük a korábbi megunt karaktereket.
Elég jó karaktereket neveltünk ki, a szövetségen meg is látszott.

Én vittem még Alvó Sárkányt (kb. 2 éve) és Irdatlan bácsit (kb. 1 éve).
A két karakter soha senkinek nem okozott gondot (talán kicsit a szerencse miatt a kalandok során, egy időre).
A tőlük vihető LE sokaknak jó volt, Irdatlanhoz még ki is írtam, hogy mikor érdemes támadni.

A vérkő megalakulásakor mi is betartva a szabályokat játszottunk. De észrevettük, hogy ha lépést akarunk tartani másokkal, akkor nekünk is nevelni kell építő rabszolgákat. Mindegyik építő rabszolgánk igazi játékos volt, csak közben megunta a játékot.

A játék elején több olyan karakter is volt, aki jogosulatlan előnyhöz jutott. Magyarul csalt. Ezt vagy megbüntették, vagy nem.
A VU felépítése nagyon lineáris. Nem igen lehet előnyt szerezni a játékban egy bizonyos idő után. Mindenki egyformán fejleszt.
Tehát aki a játék elején előnyt szerzett így vagy úgy, azt már nem igen lehet a későbbiekben behozni. Hacsak nagyon amatőr módon el nem rontja a karakterét.

Ezekkel a zárolásokkal csak azt érték el, hogy a magasabb szinteken amúgy is kevés karakter most még kevesebb lett. Én nem is voltam benne a legmagasabb karakterek között, de szinte minden nap ugyan azt a 15 karaktert támadtam. A magasabb szinteken még kevesebb lehet a célpont.

És akkor mi van azokkal, akik scriptet használnak? Akkor most azokat is zárolni kell? Asszem a szabályzat ezt is tiltja.

A legfurcsább a dologban, hogy a játék elejétől megy a multizás. Miért kellett erre a lépésre 2 évet várni. Egyből határozottan fel kellett volna ez ellen lépni, és akkor nem lett volna ez a probléma. Biztos vagyok benne, hogy a JV (a régi) is pontosan tudta, hogy kik multiznak, de szerintem ez nem jelentett akkora problémát, eltűrte. A mostani JV (D. I.) elég egy érdekes figura. Attól eltekintve, hogy bármikor fordultunk hozzá, soha nem arra válaszolt, amit kérdeztünk, olyan is volt mikor minősíthetetlen módon válaszolt. Most meg figyelmeztetés nélkül zárol karaktereket. Mégegyszer megemlítem, 2 éve megy a multi.

Még az APEH is figyelmeztet, és csak utána cselekszik (jut eszembe befizetett pénze után látott már valaki számlát? Én nem, noha az átutalásban megadtam a címem).

Lehet nagyra nőtt a VU, elszállt az egójuk, nem tudom mi az oka, hogy megtették ezt a lépést.

Összefoglalva, a játékszabályzat szerint (amit saját maguk is önkényesen menet közben is megváltoztatnak, ami szintén szabályellenes) a zárolás jogos.
A módja viszont nagyon megkérdőjelezhető. Ezt nem most, hanem 2 évvel ezelőtt kellett volna megtenni.

Személy szerint elköszönök mindenkitől, nem kívánok tovább játszani ezzel a játékkal. Ebben a meglehetősen "furcsa" játékvezetői hozzáállás is szerepet játszik. Akikkel jó harcokat vívtam, azokat nemes ellenfeleknek tekintettem, öröm volt játszani ellenük. Ha valakit megbántottam volna akaratomon kívül (nem tudok róla, hogy ilyen lett volna az elmúlt 2,5 év alatt), attól utólag is bocsánatot kérek. Öröm volt játszani, kár hogy ilyen csúf lett a vége, amiben nem érzem magam 100%-osan bűnösnek.
Dátum: 2011.02.01. 11:12:50
Szerintem a spekrális turbózását nem érzékeli a rendszer.

"Te nyerted a csatát, jutalmad 1325 lélekenergia és 27 TP!"

Ilyet legutóbb vadászatból 15 szinttel lentebbről szedtem össze. Ott is apróból.

Szóval nem igaz, hogy ugyanannyi lé jön a xenóból, min a vadászatból!!!!
Dátum: 2011.02.01. 09:45:12
Mik a tapasztalatok, a csp-ből történő aktiválás során szerzett léről?
Szerintem a vadászatból kapható lé kb 50-60%-a jön.

Többek szerint 100%-ban megegyezik a vadászatból kapható lével.
Nálam ez nem igaz.
Dátum: 2010.10.04. 18:25:57
Ez az ital elég egy egyszerű cucc!
Megjegyzem, hogy a V3-on a transzcendális fókusz sem sokat (nekem 0 ez a szaki).
Miért nem egy relikvia jár ezért a szakaszért is?
Egy ilyen ritka eseménytől szerintem több várható el, mint egy egyszerű ital.

Annyi mindent lehetne növelni, annyi szakértelem van, de még a tulajdonságokat is lehetne növelni. Miért nem ezeket növeli valami!
Én pl.+10 támadásnak nagyon örülnék egy relikvia formájában.
Dátum: 2010.09.10. 23:04:05
Nem tudom, hogy hiba-e, de amióta megvettem a kényelmi funkciókat, vadásztam kb 100-at, amiből 0 befogott állatom van.
Elég idegesítő, ilyen még soha nem volt, és körbekérdezve másokat, ők sem tapasztaltak ilyet.

Jó lenne mihamarabbi intézkedés!

Időközben 50-es vadászatnál egymás után befogtam 3-at, majd még 2-őt.
Dátum: 2010.06.10. 22:02:22
Az a baj, hogy igazságos adó nem létezik a demokrácia berkein belül.
Ha lenne olyan gazdaságpolitika, ami egyértelműen jó, akkor a Földön mindenki azt követné.
De sajna ilyen nincs.

Úgyhogy szívunk tovább!
Mindenesetre a lehetséges 16%-nak örülni kell (nagyon rossz volt a 36%, a mostani 32% sem sokkal jobb.)

És igenis, éljen a középosztály, az elmúlt 8 évben szívtunk eleget!
Dátum: 2010.03.20. 21:11:37
Azt azért, nem!
Csak apróságokat állítok be napközben telefonról!
De megnéztem a lehetőséget!

Ezeknek a kategorizálásoknak is utánanéztem.
Egyik klántársam 58 lét kapott. Talán én is nyomdokaiba léphetek!
Dátum: 2010.03.20. 07:37:01
Ez vicc:
13 lélekenergiát kaptál, jutalmul a kérdések kategóriabesorolásáért.
Nálunk volt a HT, kategorizáltam vagy 100-150 kérdést.

Nem lehetne a kategóriabesorolást a beállításoknál letíltani, hogy fel se jöjjön?
Telefonon elég sokáig tart, míg betöltődik a sok kategória!
Dátum: 2010.03.11. 23:05:55
Ismét vagyok!

Köszönöm a visszaállítást, kárjelentést később a megadott emilben, de első ránézésre nincs!
Dátum: 2010.03.11. 22:02:31
Érdekes módon ide tudok írni, de belépni már nem!
Szóval felemelkedtem, és eltűntem ezen világról!

Szeretnék visszajönni, úgyhogy jelzem ezen szándékomat!
Adatbázis hibával küzdök!
Dátum: 2010.03.02. 17:06:41
Röviden:
A külalak 5-ös, a színösszeállítás 1-es, max 2 alá.
Dátum: 2010.02.28. 18:57:33
Értem!

Megfogom nézni, és köszi!
Dátum: 2010.02.27. 10:50:08
Üdv!

Azt vettem észre, hogy a tárgyakból nyerhető 1%-os szerencse csökkenés nem realizálódik.
Se a páncélból, se a pajzsból!

Levettem, felvettem, ugyanannyi volt a szerencsém fejlesztése!

Viszont én már több szintet is fejlesztettem rajta, tehát valszeg egy csomó Le-m bánja!

Más tapasztalta ezt?
Dátum: 2009.11.23. 15:05:10
Javaslok egy szövetségi épületet.

neve: APEH palota

Ennek kettős szerepe lenne.

1. Aki az őskövének befizetéséhez odaírta a címét (mint ahogy le van írva), az biztos, hogy megkapja a befizetett őskövéről a számlát.
2. Ezzel lehetne szabályozni a szövetségi tagok LE befizetéseit. Be lehetne állítani, hogy vagy minden nap, vagy szintlépéskor bizonyos LE-t elvesz a szövetség tagjaitól.
Ha úgy adódik, akkor akár negatívba is lemehetne a tag Le-ja. A levont Le-t ebbe az épületbe gyűlne össze, amiből megfelelő jogosultsággal rendelkezők építhetnének.

Elég lehetne 1 szint, vagy akár az általa maximálisan tárolható LE szerint vagy 5-10 szint.
Dátum: 2009.09.07. 23:02:37
Lenne egy költői kérdésem!

Moldova György-gyel kapcsolatos kérdés hogy a fenébe kaphat ilyen értékelést?
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Úgy gondolom, hogy Moldova Györgyről feltett kérdés egyáltalán nem speciális kérdés! Korunk egyik legismertebb magyar írója.

Mivel az ide beírt észrevételeknek az égvilágon semmi értelme, ezért csak a magam megnyugtatására írtam le, nem kell rá reagálni! Nem véletlenül költői a kérdésem.
Az ókori egyiptomiak hajói jellegzetesen egy anyagból készültek. Melyik ez?

bronz
pálmafa
nád
vörös fenyő

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Gratulálok a kvízkérdés értékelőjének!
Nos, így már árnyaltabb a helyzet!
Legközelebb bővebben fogom megfogalmazni a kérdést.
Ismét tanultam valamit.

Igazságérzetemen viszont nem változtatott.
hopp, duplán írtam.
Köszönöm a választ, így fogok tenni, bár továbbra is fenntartom véleményem, semmi baj a kérdéssel.
Át fogom fogalmazni a kérdést, "kisregényt" fogok írni.
Dátum: 2009.06.15. 23:24:04
Köszi a javaslatot, így tettem, bár a válaszokat nem írtam be, mivel nem az a fő probléma!
Oldal: 12