Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bumburnyak

Dátum: 2013.10.11. 11:20:51
Offs, a lol az lol! Adom rá én is
Dátum: 2013.10.11. 11:18:23
Kóc egyszer majd olvasnék tőled olyat is ,h "ez de jó event volt"-"milyen jót építettem(100LE-ből 3millát,stb)"...
Dátum: 2013.10.10. 08:09:14
Itt a lehető legjobb meglátás és ötlet! Alkalmazzuk a 100ast simán! Mindamellett ,hogy minden nap játszom fél órát vagy (egész nap)max egyet.

"Kérünk téged hallgass meg minket"-harsogta a tömeg Mike felé!
Dátum: 2013.10.08. 23:49:54
Idézet: Fsanyi82 - 2013.10.07. 23:11:38
Én meg annak örülnék ha a random nem sz.p.tna , és ha állatot kell elfognom nem kellene lassan 300 csp-t elvadászva még mindig várni
a csodát. Eddig 2 állat jött, mondom kettő
ekkora szop.s nincs a mesében sem , lassan kukába tolhatom a karakterem

Fejlesztesi javaslatom random eltörlése , mert csak arra jó, hogy szét szívasson és próbára tegye a türelmem , de közel állok a végleges befejezéshez , mert ez nem normális.

Minden szakértelem maxon van és igen van szabad állathelyem már nem is egy hanem kettő, nehogy az legyen a baj


Nem akarok genya lenni de kipróbáltam a vadászatot. Nézd, jó hosszú de ...


"Ma, 23:46:59
Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy ölvefoltozó. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!
Ma, 23:45:48
Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy tűzdémon. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!
Ma, 23:44:37
Egy kisebb tóra bukkansz. A száraz felszínnek mindig megváltást jelentenek a szórványos esők, és patakot, vagy esetleg tavat találni igazi csodaszámba megy, nem is hosszú életűek. Vízkészleteidet itt majd feltöltöd - de először lesben állsz, hogy lecsapj az állatokra, amik inni járnak ide. Nem kell sokáig várakoznod, egy óriási ében thargodan közelít az apró tavacskához. Megvárod, amíg inni kezd, és akkor támadsz rá (+29631 lélekenergia). Nem volt egy fair küzdelem, de a túlélésért folytatott harcban nem is lenne sok értelme az ilyennek. A csata után csillapítod szomjodat, és vizestömlőidet is csurig töltöd. +114 TP (-1 ősdrágakő) A szerzett lélekenergiából 5343 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:43:26
Vihar közeledik, ezért igyekezned kell, ha még előtte zsákmányra akarsz bukkanni! Az egyre erősebb szél portölcséreket kavar, el kell takarnod a szemed. A szél köveket sodor, fákat tép ki. Fedezéket kell keresned! Ekkor valami nagy döndüléssel eléd csapódik a porba. Egy haldokló tűzdémon! Megadod neki a kegyelemdöfést, és lélekenergiáját veszed (+6688). +114 TP A szerzett lélekenergiából 1206 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:42:15
Göcsörtös, megkövesedett fák között vezet az utad. Erre az erdőre az Ellenség ezer évvel ezelőtt ki tudja, milyen borzalmas csapással sújtott le - a fák elpusztultak, petrifikálódtak, de nem törtek össze, sőt még mindig itt vannak, mint valami iszonytató alkotása egy őrült szobrásznak. Mindenesetre, ideális búvóhely az állatoknak... Ott is van, egy kisebb időfaló! Üldözőbe veszed. A lény szembefordul, hogy megküzdjön veled. Csapás csapást követ, a teremtmény a földre kerül. Kegyes kedvedben vagy - nem pusztítod el, csak elszívsz tőle 5250 lélekenergiát, aztán hagyod elmenekülni. +114 TP A szerzett lélekenergiából 946 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:41:04
Rövid zivatar örvendezteti meg a kiszáradt földet. A víz előcsalogat néhány lényt a rejtekhelyéről, úgyhogy ez kiváló alkalom vadászatra. Hamarosan felbukkan előtted egy mutáns mentát. Szükség van minden ügyességedre és ösztönödre, hogy le tudd győzni a nemes ellenfelet. 6333 lélekenergiát nyersz ki belőle a csata végén. +114 TP A szerzett lélekenergiából 1141 a helyes válaszért kapott LE.
A vadászat során egy kalandra bukkantál: A barlang mélyi forrás
Ma, 23:39:53
Vadászni indulsz, és hamarosan felkelti a figyelmedet egy kábán tántorgó nagyobb tüskés ölész. Könnyedén végzel vele, de legnagyobb megdöbbenésedre, egy csepp lélekenergiát sem tudsz kinyerni belőle! A dombok közül felbukkan egy kajánul vigyorgó nekromanta. - Heh, az a lény már csak egy zombi volt, a lélekenergiáját elvettem. - közli veled. A köztetek levő távolságot egyetlen hatalmas ugrással szeled át. A nekromantának csak egy döbbent kiáltásra futja, mielőtt lesújtasz rá, és lélekenergiáját veszed (+9384). - Az a lélekenergia az enyém volt már amúgy is, te csak átmenetileg vigyáztál rá - mondod a mozdulatlan mágusnak, aztán otthagyod. +114 TP A szerzett lélekenergiából 1691 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:38:42
Vadászatod során egy óriási időfaló nyomait követed, de végül feladod a dolgot. Ekkor azonban váratlan meglepetés ér, egy végzetúr táborára bukkansz.
- Kérlek, ne bánts! - könyörög. - Új páncélra gyűjtök, a lélekkufár már félre is tette nekem!
- Megkönyörülök rajtad, de akkor is adakoznod kell!
A végzetúr ellenállás nélkül enged át a lélekenergiájából (+27929). +114 TP (-1 ősdrágakő) A szerzett lélekenergiából 5036 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:37:31
Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy mutáns mentát. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!
Ma, 23:36:20
A közelben van néhány kisebb hegy, a barlangokban gyakran húzódnak meg különböző teremtmények. Több barlangot is átkutatsz, míg az egyikben lakóra találsz. Egy dühödt nagyobb manifesztált praglonc jelzi, hogy nemkívánatos látogató vagy. Dühe alábbhagy, amikor lélekenergiáját veszed (+9613). +107 TP A szerzett lélekenergiából 1733 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:35:09
Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy toxikus démon. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!
Ma, 23:33:58
Táborod közelében bukkan fel egy nagyobb időfaló. Korábban elrejtőztél volna e lény elől, de most már nem jelent komoly kihívást. 9198 lélekenergiát nyersz ki belőle egy rövid csata után. +107 TP A szerzett lélekenergiából 1658 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:32:47
Ahogy vadászol, egyszer csak rossz előrzeted támad. Árnyak követnek mindenhol. Felbukkan előtted egy nagyobb tüskés ölész. Majd melletted még egy. Mögötted is kettő. Egyre többen vannak, bekerítettek. Innen nincs menekvés, felkészülsz a halálra! Az életedet azonban nem fogod olcsón adni. A szörnyek rád rontanak, éles fájdalom hasít beléd... Magadhoz térsz. Éjszaka van. Vadászni indultál, de nem találtál zsákmányt, ezért lepihentél, és elszundítottál. A falka támadása csak egy rossz álom volt! A hirtelen adrenalinpörgés segített, hogy lélekenergia tartalékaid felszabaduljanak (+9952). +114 TP A szerzett lélekenergiából 1794 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:31:36
Vihar közeledik, ezért igyekezned kell, ha még előtte zsákmányra akarsz bukkanni! Az egyre erősebb szél portölcséreket kavar, el kell takarnod a szemed. A szél köveket sodor, fákat tép ki. Fedezéket kell keresned! Ekkor valami nagy döndüléssel eléd csapódik a porba. Egy haldokló manifesztált praglonc! Megadod neki a kegyelemdöfést, és lélekenergiáját veszed (+6255). +114 TP A szerzett lélekenergiából 1127 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:30:25
Táborod közelében bukkan fel egy nagyobb tűzdémon. Korábban elrejtőztél volna e lény elől, de most már nem jelent komoly kihívást. 9613 lélekenergiát nyersz ki belőle egy rövid csata után. +114 TP A szerzett lélekenergiából 1733 a helyes válaszért kapott LE. Találtál 1 szubplazmát!
Ma, 23:29:14
A korábbi vadászatoktól kissé fáradtan indulsz útnak, de több lélekenergiára van szükséged. Az egyik völgyben egy planetáris degradátor bukkan fel előtted, talán megfelelő zsákmány lesz. 6333 lélekenergiát nyersz ki belőle, miután sikerül meglepned és elpusztítanod. +114 TP A szerzett lélekenergiából 1141 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:28:03
Egy ősi város romjaihoz érkeztél. Minden csendes, még a levegő sem mozdul. De várjunk csak, egy árnyat látsz elsuhanni egy ezeréves oszlop alatt. Utána vetődsz. Egy ében thargodan! Amikor látja, hogy nincs menekvés, szembefordul veled. Körömszakadtáig védi az életét, de végül te győzöl, elrabolsz tőle 6461 lélekenergiát. +114 TP A szerzett lélekenergiából 1164 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:26:52
Ahogy vadászol, egyszer csak rossz előrzeted támad. Árnyak követnek mindenhol. Felbukkan előtted egy időfaló. Majd melletted még egy. Mögötted is kettő. Egyre többen vannak, bekerítettek. Innen nincs menekvés, felkészülsz a halálra! Az életedet azonban nem fogod olcsón adni. A szörnyek rád rontanak, éles fájdalom hasít beléd... Magadhoz térsz. Éjszaka van. Vadászni indultál, de nem találtál zsákmányt, ezért lepihentél, és elszundítottál. A falka támadása csak egy rossz álom volt! A hirtelen adrenalinpörgés segített, hogy lélekenergia tartalékaid felszabaduljanak (+6082). +114 TP A szerzett lélekenergiából 1096 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:25:41
Vadászatra indulsz. A dühöngő vortexeket messze elkerülöd, és próbálod az életenergia nyomait érzékelni. Egy zöldellő oázisban bukkansz végül arra, amit keresel. Egy ölvefoltozó! A teremtmény védelmezi fészkét, a csata gyors és kegyetlen. 6157 lélekenergiát szereztél. +114 TP A szerzett lélekenergiából 1110 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:24:30
Még ennyi évszázad után sem heverte ki mindenhol a felszín az egykori háború pusztítását. Az Ellenség csapásai nyomán gigantikus kráterek tátonganak a földben, átmérőjük néha több mérföld. Az ilyen kráterekben kiválóan tudsz vadászni, hiszen az itt rejtőző vad nem nagyon tud elmenekülni, csak a kráterbe való leereszkedés a nehézkes. Most is zsákmányra bukkansz egy ilyen helyen: egy nagyobb tűzdémon. Rövid üldözés után sikerül sarokba szorítanod a kanyon falánál. A csata gyors és kíméletlen, 9764 lélekenergiát nyersz ki belőle. +114 TP A szerzett lélekenergiából 1760 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:23:19
Ahogy vadászol, egyszer csak rossz előrzeted támad. Árnyak követnek mindenhol. Felbukkan előtted egy kisebb időfaló. Majd melletted még egy. Mögötted is kettő. Egyre többen vannak, bekerítettek. Innen nincs menekvés, felkészülsz a halálra! Az életedet azonban nem fogod olcsón adni. A szörnyek rád rontanak, éles fájdalom hasít beléd... Magadhoz térsz. Éjszaka van. Vadászni indultál, de nem találtál zsákmányt, ezért lepihentél, és elszundítottál. A falka támadása csak egy rossz álom volt! A hirtelen adrenalinpörgés segített, hogy lélekenergia tartalékaid felszabaduljanak (+4903). +114 TP A szerzett lélekenergiából 883 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:22:08
Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy ölvefoltozó. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod! "
Dátum: 2013.10.04. 16:53:04
ejnye. Már fekete kisautót szeretnék!
Dátum: 2013.10.04. 10:45:21
Teljesen egyszerű. Át kell irni egy honaposra az akciót abból nincsen semmi baj többek közt ezt szeretné pár jatekos ami ugye pluszt jelent nekik es a gamereknek is. over. miert baj ha valaki 15en kap fizut.? amiatt nem kaphat pluszt? ki kell tolni mert tobben ezt szeretnék es ugyanmar ez ne legyen gond.
Dátum: 2013.10.03. 20:53:19
Szeretném én is ha tovább tartana a szülinapi buli(tényleg). Meg kis piros autót is szeretnék még
Dátum: 2013.09.23. 09:31:09
Ezen a lapon keresd a választ.
Dátum: 2013.09.23. 09:15:46
dehogynem... én is ezt mondtam sok mindenre. Azóta mondjuk van is pár dolog amit nem használok de van ha kell :D:D Azokat sem akartam :D
Dátum: 2013.09.23. 09:14:57
Örülök ,h megjöttél. Köszönjük az érkezésed!
Dátum: 2013.09.23. 09:13:59
Amíg többet keresek pókeren (persze teljes mértékig papírformában játszva) mint a fizum....
Dátum: 2013.09.23. 09:03:12
Leo hagyjuk már.
Dátum: 2013.09.23. 09:01:59
Mindig a pénz! A saját példámat nézem, nem sikersztori de nem mindenkinek megy. Egyik napról másikra élő családban nőttem fel(ahol 11-12évesen a műhelyben dolgoztam én is) ahol még az is előfordult ,h apám munkahelyi kártyapartiból hozott haza kaját mert nyert... különben lett volna a szokásos VIZESCUKROS kenyér. 8általánosos senki voltam az élet kapujában. Most 32vagyok és kb 3éve sikerült több munkahely egyidejű alkalmazásával és kis szerencsével több pénzhez jutnom. Vettem egy autót és csináltam belőle még több pénzt. Az alap pénzből vettem megint egy autót és ismét pénzt csináltam belőle és jött a póker. Amiben jó lettem és mondhatom ,h a havi pénzem nagy része abból van. Nos ez csak azért kellett ,h én pl a nagy milliomos simán tudok állni kéhavonta 20k-t. Kibe.... gazdag vagyok !
Dátum: 2013.09.23. 08:36:15
Valószínűbbnek érzem ,h még nem rakták be az akcióba...(remélem mert nagyon felbasztam magam...)
Dátum: 2013.09.23. 08:28:56
NE TUDJON 2-3-4-5-.....22 hozzászólással szólni az aki csak néha nézi a nagy fórumot! Ne alkothasson véleményt mert ez a vége. Onnan indult az egész ,h ha van rá mód a plusz TÖ nem íródjon be drágítva azt hanem valamilyen plecsni formában adja a pluszt.
Erre mi van? Akik tejelnek mert van(!!!rá))) azokra vau vau mert agyon tápolod magad... sorry de eddig is ez volt. Ez egy 5éves foruló nem tudom miért ne férhetne bele! Az életbe mi van? Ha van pénzed vagy valaki(kimondva kimondatlanul de tudjuk) ha nincsen keresd h lehess valaki.

Miklós!

Nem oldanátok meg ,h akik NEM fizetnek azok is kapjanak valamit a heréjük alá a sírás végett? Mert amit már kiírtatok arra számol a kemény mag!
Ha kapnak valamit csak úgy tuti ,h csend lesz mivel nem is érdekli a legtöbbet a játék csak zavart keltenek a fórumon max.
Játékos szakszervezetet kell!!!
Dátum: 2013.09.22. 22:33:52
Az ön nyereménye: ITT hangfalpár hozzá tartozó két kazettás magnó+lemezjátszó! Átvehető a Gelkánál!
Dátum: 2013.09.22. 10:36:08
Szerintem jó kis hányós kocsmai bunyó lenne ezért nem
Dátum: 2013.09.21. 15:53:38
Ez már nem a verekedős világ szerintem. Mármint mozogjon feleslegesen aki akar. Térd bumm és nyugiban várod a mentőt az emberhez...
Dátum: 2013.09.21. 10:10:58
A személyem nem titok és nem csak ez alapján irtam. Nem voltam szimpatikus,tudod?! A fingós gyerek Addig nem volt bajom veled míg nem irtad pm-be az ,h nem szeretem a viharos egyesülést Nonszensz volt. Menekültem v3ról.
Dátum: 2013.09.20. 22:58:22
Idézet: ADZSI76 - 2013.09.20. 21:44:12
Az is igazságtalan hogy neked még soha nem tetszett semmi csont nélkül... Ennyi negatív energiát!

Támogatom! Túl nő vagy Mola!