Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fulijoe1

Oldal: 1234
Dátum: 2010.04.04. 21:39:10
Azt furcsállom, hogy miért használsz ilyen szavakat?
Undorító. Propaganda.

Inkább használnék valamit ami egyszerűbbé teszi az életem, mint hogy másokra virtuális álarc mögül ilyeneket mondjak.
Van akinek ez fér bele, van akinek az. Attól még nem lesz rossz ember valaki szerintem, mert ahelyett, hogy kikeresne, automatizál.
Attól se lesz az valaki, mert sértegeti a másikat az előbbiért.

Kezeljük helyén a dolgokat. Azért ez egy játék. Nincs senki megfosztva a lent leírt lehetőségektől.


Na ugorjunk.
Mi is van az eventtel?
Vagy köttesd le az áramot, vizet, gázt.
Te vagy a tulajdonos.

Az önkényes lakásfoglalásról
http://www.ingatlanmagazin.com/11067/ Mi_az_eljaras_az_onkenyes_lakasfoglalok_ellen
Dátum: 2010.04.04. 13:14:45
Mi volt a kalandozó magyarok legkedveltebb közelharci fegyvere?
Láncos buzogány
Rövid kard
Szablya
Fokos*

Tévedés. A szablya.

Bár a kalandozó magyarok elsődleges fegyvere a kopja és a visszacsapó íj, valamint a szablya volt

http://hu.wikipedia.org/wiki/Buzogány
http://hu.wikipedia.org/wiki/Szablya
Dátum: 2010.04.04. 03:15:40
Lehet gyűjteni a tojásokat.


Dátum: 2010.03.31. 11:33:13
Valószínű, hogy csak a bajnoki után indul, hogy ott ne zavarjon be.
Dátum: 2010.03.27. 15:30:35
Szerintem mikor Miklós ezt a topicot indította, biztos nem számított arra, hogy nemsokára scriptekkel fogják őket bombázni.
Remélem mindenki arról a címről küldi majd, amiről a karaktereit regisztrálta. (rofl)
Dátum: 2010.03.27. 13:42:45
Szerinted ezt a szavazást komolyan kell venni?
Dátum: 2010.03.23. 00:05:11
Idézet: Hatsepsut - 2010.03.22. 23:55:10
Tehát igen, minden általad értékelt kérdés sorszámát odateszi melléd a program az értékeléseddel együtt. Ha összejön valahány egyező vélemény, akkor azok, akik ennek megfelelően értékeltek, megkapják a jutalmat (másnap reggel), függetlenül attól, hány nap tel el az értékelésük óta.


Köszönjük az érdemi választ. Azt hiszem nem csak nekem nem volt tiszta a kép. Legközelebb szerintem érdemes lenne a mechanizmusról alaposabban tájékoztatni a játékosokat.
Dátum: 2010.03.22. 18:40:17
Közben Kócos úr felvilágosított arról, milyen formában jutott a fenti következtetésekre és remélem igaza van a módszert illetően.
Illetve remélem, hogy a karakter értékeléseit hordozza a rendszer és nem tűnnek el nap végén.

Minden tiszteletem azoknak akik (virtuális) jutalomtól függetlenül is értékelnek.
Dátum: 2010.03.22. 14:40:12
Én is visszakaptam.

Hol láttad, hogy még megvannak annak a karakternek a "nyert" tárgyak? Én úgy tudtam, a korábbi licit tárgyait kapták meg.
Dátum: 2010.03.22. 13:59:01
Ha egyáltalán problémám van a hozzászólásaiddal az pont az, hogy nem a te dolgod, mégis megteszed. Egyébként nincs, inkább csak meglepnek, nem hagyom szó nélkül őket.
A legfurább az, hogy nem értem miért veled kötözködöm. Talán a kvízolimpia alatti leállás (a leállások általában), az ideiglenesen elvesztett 600 dukátom (időközben megkerült THX to Baraty), az eltűnt AH tárgyak, az elégtelen válaszok lehetnek az okai. Téged meg eddig is komáztalak, továbbra is foglak, de a rendszer most nem működik jól. S ekkor jöttél te.

De szeretnék egy hivatalos választ, hogy pontosan hogyan működnek az értékelések.

A képletednél nem fogok jobbat mutatni. Alapja akkor sincs. Miklósék 1-1,5%-ot írtak. Egyelőre nincs visszajelzés, hogy egy későbbi időpontban megkapjuk az értékelésért a LEt-t. Egy karakter, de még egy szövetség sem mutatja meg, hogy mi is van.
Senkinek se lehet fogalma arról, hány kérdést értékeltek előtte, hányat talált el, stb. Nem felülvizsgálat kell, hanem józan paraszti ész. Az meg tudom, hogy neked is megvan. Csak meglep, hogy azért válaszolsz mégis - gondolom gépelési ingerencia. Az nekem is van.
Dátum: 2010.03.22. 13:00:20
Látom ma te vagy az ügyeletes megmondóember.
Gondolom te jobban tudod, mint Hatepsut, és Miklósék küldtek, hogy megmondjad a frankót.

Idézet: Hatsepsut - 2010.03.19. 16:18:14
....Azt nem tudom, megoldható-e, hogy esetleg több száz kérdést tartogasson neked a program, amíg nem sikerül a besorolás, de továbbítom a kérést.


Szerintem meg egyértelműen az a butaság amit te írsz, és egyet kell értenem azokkal akik eddig pont az ellenkezőjét mondják annak, amit te. Tehát levettem, hogy szerinted a hülyék táborába tartozom.
Eddig nem érkezett hivatalos válasz. Azt meg nem tudom, hogy te mit hiszel, de a te hozzászólásod nem az.

FYI: 176 LE.

Amugy szint/5 LE jar kerdesenkent valahogy kerekitve. Ez egy 50-es szintu karibak 50 vadaszatbol 40 jo besorolassal szamolva napi 400 LE. Pont jonak erzem, mert megiscsak valami, de aki nem akar vele szenvedni, az lemond rola gond nelkul.


Kellemes légbőlkapott szint/5.... Lol! Örülök, hogy te jónak érzed, de köze sincs a leírt 1-1,5%-hoz.

Vedd kérlek észre, hogy a hivatalos szervekből szeretnék én is választ kiprovokálni, nem a játékosoknak szól, amit írtam. De okíthatsz még, alig várom.

Ui: Egyébként teszik, hogy a mondandódat 6 külön hozzászólásban írod meg. Gondolom szereted, ha az emberek téged nézned.
Dátum: 2010.03.21. 23:26:16
Igazából nem "duplán vont", hanem szimplán annak, akinek a legmagasabb licitje volt, eltűntek a dukátjai.
Nem lehetne a dukátokért cserébe megkapni a tárgyat, ha a licit nem lesz újra kiírva?
Vagy tudnátok esetleg más megoldást (egyáltalán, valamilyen megoldást) kínálni?
Dátum: 2010.03.21. 22:18:48
Idézet: Hatsepsut - 2010.03.19. 16:18:14
....Azt nem tudom, megoldható-e, hogy esetleg több száz kérdést tartogasson neked a program, amíg nem sikerül a besorolás, de továbbítom a kérést.


Tehát nagyon valószínűtlen, hogy több száz kérdést minden egyes karakter mellé tárolna a rendszer. Pontosabban a válasz időpontjában nem úgy volt.
Főleg, mert még válasz se érkezett.
Nem bírom ki némi irónia nélkül.
Ha kihirdetnék, hogy "le vagy szarva, értékelj, hogy mások majd kaphassák a LE-t", te értékelnél?
Dátum: 2010.03.21. 21:52:13
Az elveszett dukátokkal mi van?
Aki elvesztette a dukátokat most mit csináljon? A kimaradt tételekkel mi lesz?
Vagy pörög tovább az aukció, úgy hogy kimaradt egy környi tárgy, illetve sokakat lenulláztak?

Kevésbé fontos, de az elveszett kamrák, HT birtoklás mind olyan témák amik válasz érdemelnének.


holnap korrigáljuk ezt, ahogy irtam, vmiért 2x futott le a cron.


De hogyan korrigáljátok? Őskő, és LE formájában? Visszaírjátok a bírtoklást, a HT-ba épített LE-t?
Visszarakjátok a korábbi tárgyakat az aukcióra?

Edit: Közben fent is megjelent egy hasonló felvetés.
Dátum: 2010.03.21. 19:33:02
Ez azért van, mert még nincs elég értékelés.
Jó az a 1,5%, csak kapjuk meg.
Dátum: 2010.03.21. 19:13:53
Szerintem akkor a logikus az lenne, hogy az értékelésekért mindenki kapja meg a LE-t.
Mert így azok akik most foglalkoznak az értékeléssel, minimális LE-t kapnak, és csak kitapossák másoknak az utat, hogy azok majd nagyot szakítsanak. Azért ez csak egy kvízmedálnyi mennyiség...

A megoldás az lenne, hogy az értékelésért kapja meg mindenki az érte járó LE-t függetlenül az értékelés állapotától, a besorolás pedig történhet a legtöbb érkezett vélemény alapján. Mert a jelenlegi rendszert nem egy játékostársam úgy éli meg, hogy nincs értelme csinálni.
Ha most kihagyom két hétig, akkor másoknak kell elegendő mennyiségű értékelést adniuk, aztán majd ha van elég értékelés ellövöm egybe az összes CSP-met, amikor már valóban jár az az 1-1,5%.

Akinek meg az a véleménye, hogy miért jártatom a szám 1,5%-ért, akkor az biztos nem értékel, mert neki nem kell a LE?
Egyszerűbb lenne mindenki számára kielégítően rendezni a helyzetet.
Dátum: 2010.03.21. 19:05:11
Awenhai és Craslorg

Szerintem nem az a baj, hogy csináljuk a kategorizálást, és kevés a LE.
Hanem, hogy csináljuk és nem kapunk érte LE-t.
Még nem hallottam olyanról, aki 50 LE-nél többet kapott volna...
Dátum: 2010.03.21. 15:24:56
Csak hogy jelezzem, a következő problémákról hallottam eddig
Kétszer történt HT birtoklás
Elveszett az éjjeli kamra
Az aukciós házban idő előtt új tételek jelentek meg
Elvesztek a tételekre tett dukátok

Engem az utolsó kettő érint kellemetlenül
Dátum: 2010.03.21. 13:46:10
Amellett, hogy rossz a HT és ezzel sokak buktak, a v3-on én is elbuktam az összes dukátot amit feltettem.

Kérem a hiba mihamarabbi orvoslását! Illetve kérem a licit helyreállítását, amennyiben van mód rá!
Oldal: 1234