Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viskos

Dátum: 2009.09.10. 21:03:46
Idézet: McPaul - 2009.09.10. 15:39:29

- a legyengules miatt tolem elhordott LE
- ugyanezen okbol kiesett portyabevetel
- italok koltsege.


Ugye pluszként hozzáadtad azt a plusz LE bevételt, amit a következők miatt fogsz kapni:
- az 5%-kal korábbi fertőzésmegszüntetés miatti portya LE előny
- portyabevételek azokból, akiket most el fogsz verni, pedig manózás előtt nem tudtál
- manókból esett cuccok LE értéke
- a relikviák értékbe dukátban, abból LE-ben amit aukción kellett volna megvenned

Az italok költségét nyugodtan oszthatod kettővel, a manók is sokat sebeztek, amiatt is kellett az ital.
Emellett a kis Crue tagok jelentősen megerősödtek, tehát a szövetséged erősebb lett, mint valaha, emiatt a jövőben megnyert háborúk LE értékeit is számold bele.
Az óriási portyabevételt, amit hiányolsz szeretném látni a LE diffedben megjelenni pontosan 35 nap múlva (211k-t majd levonunk belőle, annyival manózás alatt is növelted).
A tőled elhordott LE kétlem, hogy jelentős lenne, a LE diffben úgyis látszódni fog, az első kettőt össze is vonhatjuk.
Dátum: 2009.09.06. 11:23:22
Köszönöm. A térkapus bug ezek szerint még mindig megvan?
Dátum: 2009.09.02. 23:57:13
Idézet: Paulkaresz - 2009.09.02. 21:24:25
nekem pedig olyan érzésem van hogy azok írnak be hogy ilyen-olyan barmok vagytok akik nem eventeznek és így attól tartanak hogy komolyabb hártányba kerülhetnek.a játékvezetés meg ne támogassa a vakmerőbb karaktereket,hiszen jól látszik hogy ebből a klánunk messze a legjobban jönne ki


Aki félti a karakterét a veszteségektől, az nem manózik. Aki meg részt vesz benne legalább élvezze. Aki meg azon kárörvendik, hogy mások többet manóznak a szerinte elfogadható mennyiségnél és így könnyedén leveri őket portyában, az élvezze ki ezt a rövid időt most. A többi gondolatomat inkább töröltem. A manócsatát úgyis az nyeri, aki jártasabb a pszichológiai hadviselésben.
Dátum: 2009.08.01. 08:41:07
Megnéznétek a térkaput? Bőven szint*2+5 fölötti szerencsével egyetlen tárgy esett a 14 csatából és Rain is mondta, hogy napok óta nem esett semmi. Mintha jelentősen leesett volna a találati arány...
Dátum: 2009.05.29. 18:27:32
Miklós, vagy valaki szakavatott.
Nem értem a sajtolást, nem értem mit számol és hogyan. Csináltam egy fiktív számolást úgy érzésre.
295 alap vadászat spm nélkül, erre jön rá a 30 sajt, ami 2065 LE átlag, vagy a 30+30 turbózva, az 3825 LE átlag.

Ha megnézem a sajtolásom 2500 és 5300 között szór. Ez durván kihozza a 3825 átlagot.
Ez +-80% LE véletlen faktor? Nagyon durva különbségeket hoz ki.

A kérdésem lényege az, hogy megnéznétek, hogy működik-e a turbó a sajtoláson? Holnap ki fogom próbálni. Keveslem a LE-t, amit kapok egy sajtolásért.
Dátum: 2009.04.27. 00:50:42
Már nem egy hibát találtunk a 3-as világon a LE rablásoknál. Volt, hogy az valakitől elhoztam a lélekenergiájának 80%-át. Íme a legújabb:

Wixy megtámadott és győzöt. A max LE-t rabolta tőlem, mert tele voltam LE-vel. A képlet adott, hogy mennyi vihető tőlem (787).

Én veszítettem 110 LE-t
Ő nyert 1102 LE-t.

Eddig jónak tűnne, nade 20-as volt a kreatív affinitás a támadónál, ami idézem: "de ellenfeled elveszített lélekenergiája ettől nem nő".

Most vagy ezt a mondatot javítsátok, vagy a programot.

Még egy tény. 2-es kivégzése van, amivel sikeresen kivégzett. Ez dobta volna meg 40%-kal a rabolható LE mennyiséget? Fura egy egybeesés lenne...
Dátum: 2009.03.23. 10:10:38
Idézet: Elen - 2009.03.22. 22:04:15
Vadászatnál (V2, V3 egyaránt) mikor 1-1 vadászatot indítok, nem ad hozzá kvízkérdést, egyszerűen kiírja, hogy a kérdésre nem sikerült helyes választ adnom.
És nem, előtte nem szakítottam meg vadászatot.


Ha még csak ez lenne a baj, de nemcsak, hogy nem ad kvízkérdést a hátralévő vadászatok számlálója is stabil nullát mutat. Úgy néz ki a cselekvéspontok nem vesztek el, mert a vadászat zajlik egymás után folyamatosan. Jó lenne javítani...
Dátum: 2009.03.09. 16:32:56
A Klónok háborúja című film hol helyezkedik el?

Az I. és a II. rész között
a VI. rész után
A II. és a III. rész között*
a III. és a IV. rész között

Eléggé kibaszás jellegű ez a kérdés.
Miklos: Én nem tudom mennyire bonyolult leprogramozni, de nekem is van egy javaslatom:
Amikor valaki ki akar lépni egy szövetségből, akkor kiléphet azonnal, ha épp nincs háborúban a klán. (És nincs hadüzenet sem ellene.)
Ha háborúban van épp a klán valakivel, akkor letárolod, hogy épp kivel van háborúban és addig nem tud kilépni a klánból, amíg ezek a háborúk le nem zajlottak. Ha akarod már azok is számítanak, akik hadat üzentek, de még nem indult meg a háború.
Amikor egy háború befejeződik, akkor a kilépni akaróktól kitörlöd a listából az éppen lezajlott háborút. Amikor a karakternek már nincs több befejezendő háborúja, akkor automatikusan kilépteted a szövetségből.
Most már, hogy klánnélküli: korlátozás nélkül mehet ahová akar. Ha akar vissza is léphet a klánjába, ahol eddig volt.
Én ennél korrektebb megoldást nem látok a probléma orvoslására, hogy a háború elvesztésének veszélye miatt ne legyenek ki-be lépegetések.
Ehhez fel kell venned 2 új mezőt a karakterhez, egyet a kilépni akarok flagre, egy szöveges listát meg a kilépést akadályozó háborúkkal.
Dátum: 2009.02.13. 12:26:08
Vajdaság (SRB) három részre van osztva. Melyik nem illik ide?
Bácska
Szerémség
Bánát
Löszhát*

Azt nem tudom a "Bánát" mi a bánat, de "Bánság"-ról már hallottam. Kérném javítani.
Dátum: 2009.02.13. 12:23:54
Melyik hormon váltja ki a tejtermelést?

Inzulin
Oxitocin*
Tesztoszteron
Adrenalin

Nem lehetne ezt a kérdést törölni, vagy legalábbis javítani?
Az Oxitocin a méhösszehúzódást és a szülés megindulását váltja ki, ami hatására a test elkezd majd prolaktin hormont termelni, ami ténylegesen beindítja a tejtermelést.
Dátum: 2009.02.05. 18:07:15
A leírás szerint a befogott állatnak nem lesz előtagja.
Számit valamit az, hogy milyen állatot idomítok? Van különbség egy apró nyálkacsiga meg egy óriás goblin rabló között pld.?
Dátum: 2009.02.05. 13:12:00
Ki látható a "Kvíz" menüpont alatt lévő képen?
Ewgber
Trinigan*
Zu'lit
Morgan

Hát nem tudom ki ítélte ezt a kérdést jó kérdésnek, de megérdemelne egy büntetést. Mégis honnan kellene tudnom, tán a szomszédom, vagy benne van a játékleírásban?

Ha lehet mellőzük már az egyéb szerepjátékra való speciális tudást igénylő hivatkozást.
Dátum: 2009.02.05. 13:03:53
Kicsit fejszámoltam és én is arra jutottam, hogy a küldetés először 8. szinten teljesíthető, gyémántként pedig 10. szinten.

Úgyhogy 3. szint és 7. szint között jelenleg nincs teljesíthető küldetés, ha jól látom.
Dátum: 2009.02.05. 12:00:25
Ha jól látom megtörtént a 200 LE küldetésben a változtatás. Ki is próbáltam sikerül-e megcsinálnom, de nem jött össze.
Miklós le tudnád írni, hogy mik a reális esélyek, hanyadik szinttől lesz teljesíthető a küldetés?