Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Impopo

Dátum: 2009.10.06. 20:03:43
Nekem fogalmam sincs, hogy miért állt a feje tetejére a "békés" világunk. Itt ezt olvasni, ott azt hallani. Egy biztos, a citadella szerepe nevetséges a dologban, mert a maxos citadellát is kiépíti 5 izmosabb manázó, a kút is feltöltődik előbb utóbb, ha egyszer minuszba megy, a gyengébbeket továbbra is elverik az erősebbek csak legfeljebb gyakrabban. Megkérdezném: változott valami azon kívül hogy megy jobban megy a sárdobálás?

Dorina, Te vagy a világunk igazi Zarknodja, aki aludta álmát közel 6 hónapig, majd feltámadtál és porig vertél mindenkit. Most lehet Te vagy a ludas a nagy felfordulásért, de én személy szerint köszönöm Neked hogy felpezsdítetted az életünk!
Dátum: 2009.09.29. 17:11:37
Valaki megtenné hogy röviden összefoglalja az entitásra vonatkozó tudnivalókat?
Függ a szövetség által legyőzött epikusok számától, hogy hány entitást lehet legyőzni, illetve hányas szintűt?
Ha 50-es az első és valóban 3-as szinteket lehet ugrálni, akkor ezt bárki megteheti?
Ha igen akkor 50+14*3-as szintű szörnyet győzhetne le elvileg az első tárgyválasztásig?
A tárgyak szintje, hogy miből lehet választani, mitől függ és hogyan?

Köszönöm előre is!
Dátum: 2009.09.28. 14:21:34
Javítsatok ki ha tévednék. Ezek szerint az első entitás után mindegyik előtt választhatok egy 3 szinttel magasabbat, hogy ne egyesével kelljen felfelé haladni. Vagyis mire leütöm a 15-et addigra elvileg 50+14*3- as szinttűvel verekedhetek meg?
Hanyas szintű tárgyat lehet majd választani?
Számít valamit, hogy szövetségi szintten hány epikust öltünk már le?
Dátum: 2009.09.24. 19:33:37
Így már tiszta. Köszönöm
Dátum: 2009.09.24. 19:22:21
Teljesen mindegy, hogy mit kell érte kifejleszteni. Ha betennének egy új szakértelmet új épülettel, akkor se tetszene senkinek, mert oh, itt egy felesleges szakértelem, elrontom az amúgy tökéletes karakterem stb. Ez szerintem teljes mértékben elfogadható ár érte.

A gyógyítás ideális a portyakarakterek számára. Mert a szegény építész, aki biztonságban szeretne vadászgatni, egy nagyobb portya után is visszagyógyul akár 40%-ra, ami miatt ismét kiváló célpont lesz. Tény, hogy 3 órán belül nem lehet többször megütni 5-nél, de eddig csak 2-szer lehetett. Valóban sírjanak azok, akik pont az ilyen ártatlan áldozatok miatt fogják megszedni magukat. Miklós kétségtelenül zárul az olló, csak a békésen vadászgató játékosok nyakát fogja közre.

Lepontoztátok az előző kérdésem, de választ csak nem kaptam ezért felteszem ismét:
A szakértelem kifejlesztésén kívül mibe fog kerülni az egyéni epikus? Lesz aktiválási költsége, csp költsége a dolognak?
Dátum: 2009.09.24. 16:36:43
A huszas sebgyógyítást még lenyelem valahogy. De fog ez még pluszba kerülni nekünk konkrétan? CSP-t is kell beleölni?!
Hogy őszinte legyek, az aukciós ház tárgyainak 99%-a nem éri meg az árát, zarknod ébresztésébe fektetett LE+CSP+italköltség sem volt kiszámíthatóan megtérülő az emberek 99%-nak. Szívem vágya egy tökéletes gyűrű, majd öljek bele 200CSP-t?
Remélem csak én olvastam félre valamit, mert ha nem, adott a kérdés: lesz egyszer olyan fejlesztés amiért meg is éri küzdeni?
Dátum: 2009.09.21. 10:15:31
A csatában összesen 506 sebzést okoztál, és 631 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.

0-LE-vel jött az ellenfelem, vagy csak szimplán nem működött a skarabeuszom?

Nem kellett volna kiírnia azért valamit esetleg?

A Gyilkos szkarabeuszod miatt megkaptad ellenfeled összes lélekenergiáját (+0 LE)!
Dátum: 2009.09.21. 07:40:35
Megegyük?!
Dátum: 2009.09.18. 11:20:11
Ennek igazán örülök... De hogy nem lehet tőlük többet hozni mint 200LE?! 3-nál bepróbálkoztam. Egyszer nyertem, kaptam 198 LE-t 80+10% kreatívval. Kinek éri ez meg egyébként?!
+ az állatom benyalt 3 varázslatból 300 sebzést.
Dátum: 2009.09.18. 10:55:55
Te könnyen beszélsz... de én 46-os szinten vagyok, és engem pl földbe döngölnek.
Dátum: 2009.09.18. 09:27:03
Megjöttek Mikor várható az első hadüzenet?
Dátum: 2009.09.17. 14:46:45
Köszi
Dátum: 2009.09.17. 14:33:38
Még nem kaptunk soha csapást a citadellával. De ha egyszer beköszön egy ilyen, akkor azt hogyan kell majd semlegesíteni? LE-val, vagy lehet manából is? Mekkora a mértéke egy egyes szintű csapásnak? Mennyivel nő, ha esetleg kettes szintűt kapunk be?
Dátum: 2009.09.17. 08:05:23
Mondana valaki valamit a kristályhordáról?
Mert a fórumtopic millió hozzászólását nem akaródzik végig elolvasni.

Milyen szövetségnek üzennek hadat? Kiket támadnak meg? Milyen szintűek lesznek?
Ők adják majd a kristálypontokat ha leverjük őket? Adnak még valami plusszt?
Dátum: 2009.09.11. 09:46:03
Azt írta Miklós, hogy egy két szakértelem figyelembe lett véve. Én erre tudok gondolni, együtt azzal, hogy a turbót nem veszi figyelembe, vagy csak bizonyos százalékban a kalkulátor. Vagyis eltérés van két játékos között, ha ki van maxolva, vagy nincs kimaxolva az ultraspec, spektrális, sajtolás stb. A bónusz tárgyak pedig biztos nincsenek figyelembe véve.
Az az én bajom, hogy lusta vagyok számolgatni, ezért csak spekulálok.
Dátum: 2009.09.11. 09:31:49
Paul számítása alapján igencsak minuszba jöttem ki én is.
Viszont mikor én számoltam, akkor egy hangyányival plusszba jöttem ki. Ennek azon egyszerű oka volt, hogy Paul képlete mindent a max ultraspeccel számolt.
Én viszont magamra vonatkoztatva azt néztem, hogy a jutalom pillanatában hol volt az ultraspec, és az milyen szinttű volt.
Ha így nézem, nekem a mágián volt sajnos, 20-as alapszinttel. A többit normálon, 0,3-es manó/LE megtérüléssel számolva ha jól emlékszem pozitív lett a mérlegem. Gyanítom még jobban jártam volna, ha a 90-es mágia helyett a 150-es IQ-n van a specializációm.
Ha viszont mindent a ultraspecializálva veszek, akkor csúnyán minuszba megyek LE értékben. Viszont minden más téren pozitív a véleményem.

Amit még meg kellene nézni arra a 40 emberre Paul, az az, hogy kinek hol állt a specializációja, hanyas utrlaspeccel, és úgy átszámolni... szerintem meglepően jó eredmények jönnének ki a befektetett/nyert értékeknél.
Dátum: 2009.09.10. 15:18:30
Paul én kíváncsian várom az eredményt a kalkulációdról.
De azért meglepődnék, ha kihoznád, hogy egyedül Te faragtál rá erre a dologra. Mindenki más aki nyilatkozott eddig, összességében egy hangyányival többet kapott vissza mint amennyit ráfordított.
Dátum: 2009.09.10. 10:45:38
Amit írtál számadatokat, nagyságrendileg tisztán 400k LE nyereség Paulnak. Hol van ebben az 5-10% bukta?

Magamra vetítve a dolgot:
185 manó
Saccperkábé 666000 LE lett volna ha elvadászom a CSP-t
A betöltésre az első fázisban elment 105000 LE, a másodikban 94600 LE, a harmadikban 200200 LE. Ennek kb a 20%-a jött vissza a manóktól.
Vagyis manóra elvertem 1065800 LE-t és ebből visszajött 213160 LE. Vagyis összeségében kb 852640 LE ment el a manózásra.

Ezzel szemben kaptam:
+5 szerencsét amit számszerűsítve nálam most 691130 LE
- 5% fertőzést, én 7 naponta lépek szintet, szóval 35 nap spórolás a fertőzés leküzdéséhez
Ha figyelembe lett véve a tulajdonságpontok számításánál, hogy az ultraspec hol állt és hanyas szintű, akkor 1121363 LE-t kaptam.
Vagyis 268k LE tiszta nyereséget kaszáltam
+ a 3 relikvia és egy pár lötty.
a magányos állatkám is lépett egy két szintet,
egy hónapig lehetett izgulni a vakon verekedés miatt

Részemről mindenképpen elégedett vagyok, jöhet a következő event!
Dátum: 2009.09.10. 07:43:01
Drakula, nem volt az egészséged csak 40-es körül? vagy még nem vetted át a jutalmat?
Dátum: 2009.09.10. 07:29:14
Közben rájöttem, hogy vakon vagyok. Korán van még.
Köszi.