Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Flasi

Oldal: 12345
Dátum: 2011.10.21. 08:29:39
Tegnap meg javult mikor Baraty állított valamit, ma reggelre megint ugyan ott vagyok hogy nem látszik a szövetségi küldetés állása.

ui. Jelezték mások is hogy ugyan ez van velük.
Dátum: 2011.10.19. 20:26:01
Üdv!

V3 a szövetségi küldetés nekem sem működik, mióta meg csináltuk az első sor küldit és át vettem a jutalmat.
Leszedtem az sütiket, az előzményket kipróbáltam IEn Foxon, Operán, másik gépen.Az az oldal tök fehér nem jön be a bal menü csak egymás alatt felsorolás szerűen a következő sorok szövetség, fórum események stb., alatt egy kis kép egy épülettel, ami melett szintén feketén pár sorban a szövetségi küldi általános leírása és ennyi.

Most jelezték a szövetségből hogy másnak is van hasonló gondja. Azért érdekes mert ugyan ezzel a böngészővel v1en tökéletesen be jön.
Dátum: 2011.07.28. 13:38:35
Nem tudom hiba-e de mióta meg van az Alkimista AF képesség 5. szinten a 60. sajtolásból se esett egyetlen eszencia sem. Előtte 4. szinten azért 10ből legalább egy eset, de inkább több.
A szerencsém több mint a szintem háromszorosa szóval az se lehet baj. Viszont azért ennyi sajtolásból már esni kellett volna.

Ráadásul a v1en is pár napja szereztem meg az 5. szintet, igaz ott még csak 25 sajtolásom volt de ott sem kaptam azóta egyet sem.


vagy gyorsak voltatok vagy csak nagyon peches mert 62.re jött végre egy
Hát igen ez is poénos. Nem bír a Beho egy nyomorék sort beírni hogy az értékelő oda írhassa hogy melyik sorban lát hibát, de te se írhatsz neki közvetlen hogy gond van. Aztán vagy rá jön, vagy nem , vagy látja vagy nem, vagy jó indulatú vagy f... , vagy ahogy esik úgy puffan mint mindig.
Szokásos jó ötlet, és megalkuvó félkész megoldások.

pl leszakadt volna a keze ha az elírt fift be kicserél egy f-t l-re? Inkább vissza küldte.

Mi az a Falkirk kerék?

Union-csatornát, valamint a Falkirk és Glasgow közötti Forth- és Clyde-csatornát összekötő hajófift.
Falkirk város vidámparkjának különleges látványossága.
Egy csillagászati alakzat az égbolton.
Egy matematikai bizonyítás neve.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Vissza jött helyesírási hibával egy kérdésem, javítottam de teljesen rosszul ment el egy dupla katt miatt. A kijavított válasz a kérdés és a hibás válasz meg bent maradt.
Legutoljára feltett kérdésed
Melyik hónapra igaz?Ősi magyar nevén Fergeteg hava.A népi kalendárium szerint Boldogasszony hava, a nyelvújítók a zúzoros nevet adták neki.

December
Január
Február
November

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Hol?

Itt van pár hasonló már elfogadott!!

Melyik hónapra igaz? Ősi magyar nevén Földanya hava, a népi kalendárium Szent Mihály havának nevezi, XVIII. századi nyelvújítók szerint gyümölcsönös.

Melyik hónapra igaz? Ősi magyar nevén Magvető hava, a népi kalendárium Mindszent havának nevezi, XVIII. századi nyelvújítók szerint mustonos.
Dátum: 2010.12.06. 11:38:18
Megtámadott a V3mon saját horda társam. A hiba nem ez hiszen 100%/ van a fertőzése megteheti.
de elvitt a kamrájába, én viszont nem tudok vissza támadni hogy kiszabadítsam magam, ezen változtatni kell, mert előnyhöz juttatja úgy hogy másoknak nem áll rendelkezésre hasonló sem.
vagy mindenki támadhassa őket, vagy akit megtámadnak annak lehetősége legyen vissza támadni abban a 24órában amig a kamrájában van.
Dátum: 2010.11.02. 22:48:53
Alapos tanulás. Leírás: a szintlépéshez szükséges TP megnő szint x 5%-kal, de a TP-vel együtt kapott AF is megnő ugyanilyen arányban. Max. szint: 4. Költség: 10. Előfeltétel: nincs visszafogott fejlődés.

ez egy alternativ VF hiszen növeli az egy szinten töltött időt EH-soknak, de míg a VF-es kevesebb AF-ot kap sokkal, addig ez még növeli a kapható AF-ot is?
Ha így van ez megint egy elszállt dolog lesz.

Ha jól számolom a VF csökkenti a TP-t 50%al /vagy lehet úgy is venni hogy 50%-al megnő a TP szintlépéshez szüksége/, de ezért csökken a kapható AF 75%-al,

Akinek EH-ja van és kifejleszti ezt, annak megnő 20%-al a szükséges tp és még 20% több AF is lesz neki hozzá.

A VFből ki indulva nem csökkennie kéne neki is a kapható AF-nak?
Dátum: 2010.09.14. 10:14:23
A csatában összesen 3756 sebzést okoztál, és 809 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 865 lélekenergia és 40 TP!
Fókuszálsz a manapilonon keresztül 57 lélekenergiát (-3000 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy épülő energiabörtönről.

40tp?? áá és csak 865LE érte ez nagyon gázos így
Dátum: 2010.09.10. 17:18:45
Milyen édességgyár van Szerencsen?

csoki és cukor
semmilyen
cukor
csoki

Jelenleg úgy tudom már semmilyen , de a jó válasznak a csokit fogadja el.
Dátum: 2010.06.11. 18:51:29
Tisztelt script író!

Egy ideje használtam a kvízscriptet. Nem azért mert nem tudtam a válaszokat ha nem hogy gyorsabban tudjak válaszolni, ne kelljen annyit keresgetni.Bár bevallom a sok számomra idióta kérdésben is segítet.Minden elismerésem tied volt egész eddig, hogy ilyet alkottál és ingyen átadtad.Az hogy lekódoltad hogy védd a munkád egy dolog, sziíved joga.
De mostani írásod, a script törlésére sarkalt. Ha valóban olyan jó szándékkal írtad,és csak egy kis hiba miatt maradt a *, akkor csinálsz egy gyors új verziót és javítod be írva azokat az engedélyező sorokat. Ellenben te, felháborodsz és bele írtak a munkámba /ami ugye nem igaz mert magában a scriptbe nem jelenik meg csak a monkeyben / felkiáltással kitiltod azokat akik beirták hogy hol működjön/működhet.
Ez tömény rosszindulat és semmi jót nem mutat felőled.Ezek után, mindegy mit állítasz magadról
senki se hiszi el hogy te nem akartad másra is használni. Mivel pont azt amivel jó indulatod bizonyitanád azt veted el.
Dátum: 2010.04.22. 11:42:57
Mi az a tárgy amit rituálisan kivégeznek a "Hivatali Patkányok" című filmben?
A főnök Porschéját
Egy multifunkcionális nyomtatót
Egy monitort
Egy asztalt


Annyira nem nagy film hogy az alapműveltséghez tartozzon. Spec.
Mi a neve Gandalf lovának?
Ezüst Szél
Hópihe
Fekete Villám
Keselyüstök

Szintén ennyire nem hiszem hogy tudni kéne.
Dátum: 2010.04.15. 22:29:24
Mit jelent a "pedigré"?
Hmmm
Kutyám ezt esszi
Tisztavérűség
Nem tudom

Jó kérdés , 3 nem oda illő válasz, két helyes írási hiba. Kvízolimpián.
Dátum: 2010.03.15. 21:39:56
Hány évet élt Petőfi Sándor?
24
26
23
25


Petőfi Sándor (Kiskőrös, 1822. december 31. vagy 1823. január 1. – Segesvár, 1849.
Idézet: Endyr - 2010.02.17. 11:18:29
Idézet: Flasi - 2010.02.17. 11:13:51
A Bolyai János Matematikai Társulat 1951 óta évente díjjal jutalmazza a matematikai legjobb népszerűsítőit, tanítóit.Kiről nevezték el a díjjat?


3 hiba van benne, a matematikai-nal nem kell az i (azzal ertelmetlen a mondat), uj mondat elott mindig szokoz van, valamint a dijat egy j-vel irjuk (ez utobbi szurhatta az ertekelo szemet, a tobbi enyhebb hiba)


Nem mellesleg a kerdeso ertelmetlen is (tul egyszeru), nem sok ertelme van olyat kerdezni, h kirol neveztek el az XY dijat, ha a megoldas szerepel a kerdesben.


Látom utána néztél alaposan.Csak épp a jó megfejtést nem találtad el. A helyesírási hibák javítását köszönöm.


Idézet: Izdubar - 2010.02.17. 11:19:07
am ez sztem se jó, de nem is a heyesírás miatt....
a kérdésben benne van a válasz, így bugyuta az egész, tele van felesleges infókkal, túlzásnak érzem pl a válaszoknál feltüntetni a szül helyeket, éveket...


Szintén, legalább megnéznéd miről írsz. Amúgy miért felesleges a születési hely idő, lehet akár 10 ugyan ilyen nevű ember honnan tudod melyikre gondolok.

Beke
Bolyai
Eötvös
Kőnig
Igy szebb lenne? Személy szerint az összes nem megfelelően kiírt névvel, azonosítóval elátott kérdést törölném. Főleg a sportolókét mert az ilyenktől falra mászok mint Ki volt Szabó Magda.
Na személy szerint vagy 10et ismerek, takaritótól a vezérigazgatóig, sportolótól az íróig.
A Bolyai János Matematikai Társulat 1951 óta évente díjjal jutalmazza a matematikai legjobb népszerűsítőit, tanítóit.Kiről nevezték el a díjjat?

Beke Manó (Pápa, 1862. április 24. – 1946. június 27.) matematikus.
Bolyai János (Kolozsvár, 1802. december 15. – Marosvásárhely, 1860. január 27.) matematikus.
Eötvös Loránd (Buda, 1848. július 27. – Budapest, Józsefváros, 1919. április 8.) fizikus.
Kőnig Gyula (Győr, 1849. december 16. – Budapest, 1913. április 8.) matematikus.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Segítség hol?
Dátum: 2009.10.30. 11:56:23
Mennyi Debrecen népessége(2008)?

205 084
100 000
75 000
56 000

Száraz statisztikai adat, és érdektelen a játékosok nagy részének.
Kösz javítva megy. De a pont után szóközt, 150 karakternél nehéz kihozni, ha kicsit hosszabb szöveget írnál.
Dátum: 2009.10.10. 16:33:12
Nem tudom mennyire hiba vagy még fejlesztésre vár:
Az entitás csatákat a program piros Evel jelöli mint a epikust, viszont nem teszi be , az epikus csaták közé.

Jó lenne meg oldani hogy egy-egy entitás csata minden lépését is lássuk miután végeztünk vele, ne csak az utolsót.
Dátum: 2009.10.10. 16:29:39
Az epikus kristály vagy bármely epikus bónuszt adó tárgy, működik az egyéni epikus ellen is vagy csak a rendes epikus ellen?
Oldal: 12345