Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gzotya

Oldal: 1
Dátum: 2011.09.11. 17:11:22
A szövetség építési átlaga: 17668344
A karakter építése: 6.708.745
A bónuszok:
+75 védekezés (Védőfal)
+75 támadás (Gyakorlótér)
+15 IQ (Nekrofun fókusz)

Nincs nagymesteri építészet, a nagyobbak is csak ezt kapják. Nem értem mit nem értetek XD . A szövi küldiknél csak ez a feltétel olvasható:

"Az egyéni jutalmat csak azok kaphatják meg, akik a küldetéssor elkezdésekor aktív szövetségi tagok voltak (beléptek az elmúlt egy hétben a játékba), és a küldetéssor teljesítése alatt a szövetséghez tartoztak, valamint elkezdéskor és teljesítéskor is a kastély legalább 25 szintje aktív volt számukra."

Hogy jön ide be az építési átlag fele? Hol olvastok ti ilyet? Nekem ezt SEM írja.
Mindegy, optimistán kell nézni a dolgokat, majd valamikor talán odaérek én is. Vagy nem.
Dátum: 2011.09.11. 15:22:16
Idézet: Birka - 2011.09.11. 13:03:41
Védőfalnál és gyaktérnél nem írja zárójelben, hogy mennyi "érvényesül" az épületből, ha az EGYÉNI (karakterlapodon lévő) építésed beesik a szövetségi építés átlagának a fele alá? (szövetség/épületek oldalon írja mennyi a szövi átlag!) . . .


Nem. Semilyen zárójel nincsen. A 25-ös védfal +75 védekezést ad stb, stb. Ha nem így lenne, keményebben tolnám befelé a LE-t hogy meglegyen minden épületbónusz és valószínüleg nem lenne ez a számomra érthetetlen helyzet. Lehet hogy most magam ellen (is) beszélek.
Míg fel nem vettük az első küldit meggyőződésem volt hogy minden rendben lesz.
Dátum: 2011.09.11. 12:26:26
Nem érted. Minden épület működik maximális szintjén de nincs meg az építési átlag fele. Ilyenkor mi van?
Már a legelső küldetésnél (lépjetek x szintet) is beleszámolta az ilyen karikat az aktív, teljes tagok listájába. Viszont alatta nem írja hogy az egyéni jutalomhoz mennyi TP-t kell gyűjteniük, ami arra utal hogy azt nem fogják megkapni.
Vagy maradjanak ki az egészből vagy ne, de ez a felemás dolog így eléggé sántít.
Dátum: 2011.09.11. 10:22:34
A probléma az hogy NEM kell meglennie az építési átlag felének ahhoz hogy 100%-on működjenek az épületek. Feltételnek pedig azt írja hogy a kastély 25-ös szintje aktív legyen.
Aktív az. . . mégse működik a dolog. Alucard-nak éppúgy mint nekem és még sokaknak.

Nehézsúlyú építészek mellett igenis nehéz tartani a szintet, magas szerencse ide vagy oda. Ettől függetlenül én nem vágom ezt az építési átlagos dolgot, mármint a fentieket figyelembe véve hogy jön ez a küldetésekhez?
Dátum: 2011.09.04. 08:48:55
Nekem egyáltalán nem írja mennyi TP kell még pedig teljes jogú tag vagyok. Remélem ez azt jelenti hogy alapból megkapom a 15-szörös jutalmat.
Dátum: 2011.01.07. 00:23:05
Üdv.
Bocs a hüle kérdésért, de v3-mon is megrendezésre kerül az esemény?
Merthogy ott lélekszívás, térkifordító ital és hasonlók vajmi keveset érnek.
Az állatfelszerelés maximum a kezdő játékosoknak jó.
Néhány tortáért veressük eszméletlenre az állatokat?
Ha beleszámolom a 12 győzelmenként kapott kisebb jutalmakat, akkor sem túl vonzó.

szerk.:
"Arról már nem is szólok semmit hogy VF-degradáló az egész. Ha már event akkor ne számítson semmi. De tényleg semmi... EH, VF, HT, SPM, medál, semmi. Úgy a tiszta."

Ezzel egyet kell hogy értsek. Így valóban nem lehetne senkinek egy szava sem. Mindenki egyenlően indulna az eventen.
Dátum: 2010.09.01. 11:42:26
Üdv. Az übermonsterek übersebzése engem is idegesít, méginkább ha valami hiba miatt duplázódik.
Ezt a szövetségünk fórumán írtam, nincs kedvem újra fogalmazni :

"Néhány kaland elég furcsán működik.
Ennél: "A Mágikus erdő" csak rányomtam az "elvállalom" gombra, lement az ép-m pedig szaki próba az első. Innen visszamentem a karakterlapra majd újra a kalandokhoz. Nem volt már ott ! Teljesítettem. De ha ott a "folytatom a kalandot" gombra nyomok, akkor kétszer annyi ép-t vesztek és gyanítom hogy kétszer annyi kristálypontba is került volna a kaland.
Nem csoda hogy olyan gyorsan fogynak a pontjaim. "

Ha tévedek és nem dupla akkor bocsi de mindenképpen furi.
Osztottam-szoroztam egy kicsit én is. Megjegyzem nincs top karakterem.
- Hogy a szintemen egy csizmát meg tudjak venni min. 60-70 kalandot kell teljesítenem.
- Kiszámoltam: egy kalandhoz átlag 18 kristálypontot használok fel. (mondom: átlag! )
- 65*18= 1170 kp
- Ez közel 600 győztes kihívást jelent

Ha valaki nem tud egész nap a gép előtt ülni akkor ez a 600 is elég über. Amellett hogy a csizmám a legalacsonyabb szintű tárgy a felszerelésemben, a vásárolható relikviákról álmodni se nagyon merek.
Máshogy is lehet számolni. Említettem hogy a karim nem tartozik a top karakterek közé, sok támadás ér felülről, állandó az ÉP hiány. Az engem ért támadások, az entitás, a térkapu és a küldetések mellett a kalandokra bizony tényleg nem sok marad. Így aztán az a 60-70 kaland teljesítése akár hónapokig is tarthat, miközben a karakter fejlődik a vadászaton és a többi leírt dolgon.

Ha azt nézem hogy egy-egy tárgy mennyire fontos a játékban, akkor végképp nem értem a rendszert.
Páncél nélkül halott ember vagy, de egy új páncélhoz kisajtolsz 2-3 állatot és kész. Csizma? Nem sok tápot ad, meg lehet lenni nélküle, biztos hogy megéri a kínlódást? Az élen állóknak nyilván nem jelent ez kínlódást. Na de a többiek ? Vagy csak én vagyok überbéna?


- szerk.: Közben felvilágosítottak, hogy nem vonja le duplán az ép-t, kp-t csak előre lejátsza az egészet. Ennek örülök, csak így meg azt nem értem hogy mire jó a "folytatom a kalandot" feliratú gomb.
Dátum: 2010.03.15. 22:02:53
Sziasztok. Technikai jellegű problémám akadt. V3-mon az egész oldal összement picikére, csak nekem és csak abban a világban.
Olyan kicsi, hogy nem tudom elolvasni a szöveget sem. Akinek van ötlete mitől lehet az ne tartsa magában plz.
Itt egy screen: http://imagerz.com/QENPWUtvAwINAFsZEQVR
Dátum: 2009.01.26. 12:42:21
Halihó
Lehet, hogy volt már téma, de azért leírom:
a torrent az egy fájl, egy kiterjesztés (ahogy tetszik),
nem program.
Olyan kérdéseket kéne írni, amire a szerkesztője is tudja a választ.
Oldal: 1