Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bachter

Oldal: 12
Dátum: 2015.12.04. 19:16:27
Csak halkan jegyzem meg én is a támadott szövetségben vagyok és mind a két magas szintű ellenfél simán győz ellenem ... akkor miért is kell a kicsiket püffölni ???
Ha engem ütnének fél óránként mindketten akkor is simán nyernének...bocsánat az úgy tisztességes lenne. és miért is várunk el tisztességet a "Bolygó Ura"-tól.

És sajnos megint csak a Vezetőséget tudom hibáztatni hogy szépen lassan elfogynak a tisztességes játékosok és maradnak ezek ....
Dátum: 2015.02.16. 07:53:13
én csupán a bajnoki nevezésről csúsztam le tegnap a szerver leállás miatt ... de tudom én vagyok a hibás mert türelmetlen voltam és negyed óra várakozás után inkább a tv-t választottam ... sebaj lesz ez még jobb is ... a lényeg hogy a befizetések rendben menjenek a játék másodlagos ... szánalmas ...
Dátum: 2014.11.18. 20:34:29
várok holnap reggelig addig erőt gyűjtök DI-re
Dátum: 2014.11.18. 20:24:49
Király ez a kompenzációs csomag ... de jobban örülnék neki hogyha át is vehetném

rákattintok hogy "átveszem" és visszadob a karilapra....vissza megyek a napi rutinok oldalra rákattintok és kezdődik elölről minden

és igen rinyálok !!!!
Dátum: 2014.09.18. 13:24:11
A medálokat mikor kapjuk meg ??? még nem kaptam 1-et sem
Dátum: 2014.08.14. 05:20:19
Sziasztok!

Támogatom az ötletet. A v2 halott és ezt kár tagadni, csak azért fenntartani egy világot mert sok a probléma az összevonással nem kifogás. Nyakamat rá hogy a v2-s karakterek 90%-a támogatná az összevonást és végre "csillogó szemmel" várná hogy végre felpezsdül egy kissé az "élet". Mert valljuk be hogy az hogy várjuk sorba az eventeket és ott éljük ki a játékélményt szerintem hasonlít egy kicsit arra a bizonyos "farmos" játékokra amikkel nem véletlenül nem játszom. Nem hiszem hogy akkora nagy problémát jelentene megoldani ha a többség szeretné. Szerintem Mindenki célja a játékélmény fokozása és bízom benne hogy a vezetésé is. Problémák, problémák, problémák ... Kedves Miklós ha nem bírsz velük szedd pontokba, írd le nekünk és fogadni mernék hogy közösen megtaláljuk a megfelelő megoldást.

Mert a többség JÁTSZANI SZERETNE és ÉLVEZNI A JÁTÉKOT !!!

Teljes válszélességemmel támogatom a javaslatot és kíváncsian várom a fejleményeket !!!
Dátum: 2014.07.23. 08:38:39
Azt tudom csak azt nem hogy egyenként kell használni vagy ha előállítok egy katalizált esszenciát ( ahhoz ugye kell 5 sárga ) akkor azt is beleszámolja-e ?
Dátum: 2014.07.23. 06:58:39
Gratulálok "Bolygó Ura"-k nem semmik vagytok

Azt szeretném kérdezni hogy a sárga esszenciás feladatnál beszámolja azt is hogyha egy katalizált megaesszenciát állítok elő ?
Köszi. Meg is oldódott
Ma reggel megtörtént az állatkám evolúciója, és gond van ... azóta csak 3 állatot hívhatok harcolni más nem találkozott ilyennel?
A csatlós szintje: eredeti állat szintje/2 + eredeti állat alapszintje/5 (de maximum a fétis szintje).
Dátum: 2013.09.20. 15:26:23
"Az hogy +IQ-t adunk a befizetés mellé, vagy húsvéti tojást adunk, amiért LE-t kapsz és abból IQ-t növelsz, nagyságrendileg ugyanaz a táp, csak a változatosság kedvéért itt más a forma, hogy ne mindig ugyanaz legyen a csomagban."

Nekem az IQ növelése jelenleg kb. 300e LE, akkor 10 IQ az ugye 3M LE.....az pontosan akkor mennyi húsvéti tojás is ???

Nem is értem miért kell ennyire cifrázni a dolgokat, miért nem lehet egyszerűen a születésnap alkalmából kedvezményesen adni az ősköveket ( 5-10-15-20% ).

Így legalább mindenki egységesen ünnepelné a születésnapot !!!
nagyon jók vagyunk
Dátum: 2010.11.14. 10:30:33
20 % esély ???

nekem eddig minden állat amelyiknek megvettem adott esszenciát.
Dátum: 2010.03.17. 05:10:45
Köszönjük !

Minden elismerésem a Tietek !

Ti is nehéz szakmát választottatok.
Dátum: 2010.03.14. 19:25:39
valami ilyesmiről beszéltem én is, és lásd az eredményt
Dátum: 2010.03.14. 18:34:54
Nem lett volna kevesebb anomália ha teljesen leállítjátok a szervereket 1-2 órára míg dolgoztok rajta? ( vagy ameddig kell )
Dátum: 2010.03.14. 18:06:26
Megértem az indokaid, de azért nem játszom azon játékokkal ahol túl sok a leállás, hanem ezzel a játékkal.
Engedtessék meg hogy mint felhasználót idegesítsen és elszomorítson ez a dolog.

Nem irigyellek.
Dátum: 2010.03.14. 17:55:19
nem fenyegetőztem és nem tartom a markom, csak elmondtam a véleményem.

bocsi ha ezzel megzavartalak.
Dátum: 2010.03.14. 17:52:47
Rendben van megértem. Nem is vagyok felháborodva csak szomorú vagyok.

Szorítok hogy helyrejöjjön, de egyelőre csak azt látom egyre több a probléma.

Ez tényleg "hosszú hétvége"
Oldal: 12