Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Magum

Dátum: 2008.12.25. 11:20:23
értem kösz
Dátum: 2008.12.25. 10:57:08
Trinigannak gofy lehet ez a profilján a győzelem/vereségeknél?

Győzelem: Vereség:
Rubin 529 240
Smaragd 758 135
Zafír 261 69
Gyémánt 25 1
Összesen: 1588 445

itt az lep meg h csak 1szer kapott ki gyémántos ellen és 27.szinten van a másik h smaragdos és smaragdos ellen győzött és vesztett is már
Dátum: 2008.12.23. 21:07:00
Szerintem lehetne oat csinálni hogy mikor 1éves lesz a karaktered kaphatna 10db kvíznyi LE-t persze a LE menyiségét randomba kapnád mint a szerver leáláskor és a másik ajándék lehetne az hogy prémium játékosok aznap 37-helyett 74csp -kapnának a nem prámiumosak pedig 60-at akár mekkora a(z) elementáris fúzió szakértelmed ígyis úgyis 74/60 csp-t kapnának nekem ez tetszene a legjobban
Dátum: 2008.12.23. 09:42:31
ahogy minden mást csak ezt őskőért kapod meg
Dátum: 2008.12.23. 08:48:35
De nekem is van 1 kérdésem kaptam 1 ien küldit : Figyelj meg egy természetesen létrejött térkaput! ezt hogy csnálja meg?
Dátum: 2008.12.23. 08:45:50
ezzel kapcsoltaba szerintem írj Miklósnak hidd el gyors választ kapsz és kedves
Dátum: 2008.12.21. 07:01:32
tedd az utóbbit fejleszd magad és később lépj be nagyobb szövibe
Dátum: 2008.12.20. 21:29:05
Idézet: Hauer92 - 2008.12.20. 21:00:08
Hát igen az itt a próbléma hogy a jó javaslatok ugyanúgy tünnek el a süllyesztőben mint a rosszak (nekem is már fárasztó a sok gyengét segítő újítás pedig aztán én is inkább oda tartozom de ez szerintem nem sokakakt érint)ezért szerintem elöszőr csak kisebb javaslatok is bőven elegek lennének(mondjuk új használahtó küldetések amiket egy erősebb könnyen megcsinál de a gyengének se kell vele éveket szórakoznia bár a küldetés topicban sok a javaslat de azt szerintem nem sűrűn nézegetik azok akiknek szól)szóval elöbb csak kisebb "újítások" amik nem zavarnak mindenkit aztán tényleg el lehetne gondolkodni olyan dolgokon hogy a portyázás is már eléggé a vége felé jár hisz lassan a vesztes nyer a csatán (bár ez engem nem zavarna hisz a vereségi ranglistán egy hete top 20-as voltam )de mondjuk azt nem értem hogy miért kell mindenért a fejlesztőket okolni szerintem így is amit lehet kihoznak a MUNKAIDEJÜKBŐL mert igen ez nekik munka és szerintem épp elég keményen dolgoznak azért hogy mindenki élvezze a játékot (én mondjuk ennyi cseszegetés után tutira felmondtam volna nekem arra nincs szükségem hogy alaptalanul felűlbirálják a munkám pláne ha rengeteg időt ölök a dologba)szóval nekik se lehet túl könnyű és ez a fórum nem utolsó sorban azért jött létre hogy őket segítsük a javaslatokkal és ez lenne a cél meg a nyugodt beszélgetés de ehelyett egyre több vitát(értelmetlen vitát)látok itt és ez lassan leamortizálja ezt a helyet. oedig az elején teljesen nyugodtan lehetett itt beszélgetni meg minden.


Elnézést tudom hogy ez nem off topic de mit gondoltok mikők? szuperkocka androidok aKik napi 20órát ülnek gépelőtt nemesznek nemisznak stb. ők is emberek ővék a Beholder a végzetúron Kivül még van sok másdolguk is most komolyan azért gondoljatok már bele itt szidjátok őket miközben ha nem lenének nemis lenne játék? most komolyan... hát csak enyit akartam mondani remélem megértitek hello
Dátum: 2008.12.20. 21:04:00
Idézet: Simon - 2008.12.20. 20:46:02
- Lehet hust kapni?
- Lehet.
- Kerek 1 kilot.
- Nem tudok annyit adni.
- Mennyit tud adni?
- Mennyi penze van?
- 5000 Ft.
- Akkor 10 kilot tudok adni.
- De nekem csak 1 kilo kell.
- Koltse el a penzet krumplira ugy, hogy maradjon 500 Forintja, es jojjon vissza. Akkor adok 1 kilo hust.

Azt hiszem nem kell ecsetelni, hogy igen, megoldhato igy is... de Magum kerese (es masok is ezt mar hangoztattak) teljesen jogos. Vitat nem is erdemel, egyszeruen be kellene tenni.

Magum masik otletet mar kevesbe tudom kommentalni. Bocs.

köszi azért
Dátum: 2008.12.20. 20:37:24
ti ehez mit szóltok mivel először senki semmit hozzá ezért kiírom újból :D

Tényleg szerintem ezeket a fejlesztéseket lehetne bevinni a játékba:

1.Lehessen szabályozni hogy állatunknak hány százalék morálját akarjuk visszaállítani mert nekem az úgy nem stimmel hogy amim van LE-m bele kell adnom hogy x% morált adjak neki ha mondjuk sok LE-m van de nemakarok sokat állatomra költeni akkor ne keljen

2.Ez lehet butaság de szerintem kellene csinálni még 1 hordát amibe csak utólag lehessen átlépni a 15. szint
után hogy addigra kitapasztalja a játékot a horda neve lehetne Arany horda külenlegességei mind a 4 horda pluszjait magáénak mondhatna azon kivül mind a 4.horda szövetségei közül választhatna és mivel 4-szer jobb mint a többi horda ezér a másik hordába való csatlakozásának ára 4*50 őskő lenne ezért nem kellene elhagynia szövetségét ha hordát vált és a szövetségekhez se kellene 1másik hordás dolgot betenni így többen is rendelnének sok őskövet a többit megmár gondolom értitek

én ezeket
javaslom és ezek tetszenének nekem a játékba ezekre már nagyon régóta vártam hogy kiírhassam
Dátum: 2008.12.20. 17:31:06
Tényleg szerintem ezeket a fejlesztéseket lehetne bevinni a játékba:

1.Lehessen szabályozni hogy állatunknak hány százalék morálját akarjuk visszaállítani mert nekem az úgy nem stimmel hogy amim van LE-m bele kell adnom hogy x% morált adjak neki ha mondjuk sok LE-m van de nemakarok sokat állatomra költeni akkor ne keljen

2.Ez lehet butaság de szerintem kellene csinálni még 1 hordát amibe csak utólag lehessen átlépni a 15. szint
után hogy addigra kitapasztalja a játékot a horda neve lehetne Arany horda külenlegességei mind a 4 horda pluszjait magáénak mondhatna azon kivül mind a 4.horda szövetségei közül választhatna és mivel 4-szer jobb mint a többi horda ezér a másik hordába való csatlakozásának ára 4*50 őskő lenne ezért nem kellene elhagynia szövetségét ha hordát vált és a szövetségekhez se kellene 1másik hordás dolgot betenni így többen is rendelnének sok őskövet a többit megmár gondolom értitek :D

én ezeket
javaslom és ezek tetszenének nekem a játékba ezekre már nagyon régóta vártam hogy kiírhassam :D
Dátum: 2008.12.17. 20:51:21
ezt hogyértsem?!

Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Idomított állatod, Zöldi a Góré, egy 9. szintű goblin őrmester is részt vesz a csatában. Liliana idomított állata, Deniel, egy 7. szintű elmanakh is részt vesz a csatában. Üvöltve rontotok egymásnak.
mentális robbanás varázslat repül ki kezedből. (-70 VP). 97 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -6 Támadás.
Liliana feléd dob egy méregfelhő varázslatot. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 11 pontnyit sérültél.

Egy gyors csel után a Trollagyarral Liliana védtelen felsőtestére támadsz. Ellenfeled kivédte a csapást. Zöldi a Góré az oldaladon harcol. 6 sebzés!

Liliana vicsorogva sújt rád a mithril rövidkarddal. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Deniel is rádtámad. Mellé!

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Trollagyarral. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Liliana páncéljáról. Zöldi a Góré az oldaladon harcol. 7 sebzés!

Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Liliana egy alsó támadást indít. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Deniel is rádtámad. Nem talált.

Lesújtasz ellenfeledre. Nem találtál! Zöldi a Góré acsarogva támad. 8 sebzést okozott.

Liliana rád veti magát, a mithril rövidkarddal sebezhető pontot keres. Könnyedén félrehajolsz. Deniel is rád veti magát. 4 sebzést okozott.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Trollagyarral. Nem találtál! Zöldi a Góré az oldaladon harcol. 9 sebzést okozott.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.A csatában összesen 127 sebzést okoztál, és 15 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, de ellenfeled túl gyenge volt, nem kapsz sem lélekenergiát, sem tapasztalati pontot.
Dátum: 2008.12.16. 22:20:26
ezt hogyértsem?!

Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Idomított állatod, Zöldi a Góré, egy 9. szintű goblin őrmester is részt vesz a csatában. Liliana idomított állata, Deniel, egy 7. szintű elmanakh is részt vesz a csatában. Üvöltve rontotok egymásnak.
mentális robbanás varázslat repül ki kezedből. (-70 VP). 97 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -6 Támadás.
Liliana feléd dob egy méregfelhő varázslatot. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 11 pontnyit sérültél.

Egy gyors csel után a Trollagyarral Liliana védtelen felsőtestére támadsz. Ellenfeled kivédte a csapást. Zöldi a Góré az oldaladon harcol. 6 sebzés!

Liliana vicsorogva sújt rád a mithril rövidkarddal. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Deniel is rádtámad. Mellé!

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Trollagyarral. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Liliana páncéljáról. Zöldi a Góré az oldaladon harcol. 7 sebzés!

Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Liliana egy alsó támadást indít. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Deniel is rádtámad. Nem talált.

Lesújtasz ellenfeledre. Nem találtál! Zöldi a Góré acsarogva támad. 8 sebzést okozott.

Liliana rád veti magát, a mithril rövidkarddal sebezhető pontot keres. Könnyedén félrehajolsz. Deniel is rád veti magát. 4 sebzést okozott.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Trollagyarral. Nem találtál! Zöldi a Góré az oldaladon harcol. 9 sebzést okozott.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.A csatában összesen 127 sebzést okoztál, és 15 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, de ellenfeled túl gyenge volt, nem kapsz sem lélekenergiát, sem tapasztalati pontot.
Dátum: 2008.12.16. 16:37:12
Idézet: Magum - 2008.12.16. 16:32:58
Idézet: Bekas - 2008.12.16. 16:27:44
Idézet: Balumaci - 2008.12.16. 16:24:24
aki annyira gagyi hogy éjjel nappal a gép előtt kell ülni hogy ott legyen a top 100 ba vagy akárhol azt sajnálom...

egyébként akinek nem tetszik el lehet menni hogy a hőn szeretett miniszterünk szavaival éljek.


Aztán ki vagy te, hogy osztod itt az észt? Letörölném a vigyort a képedről nyuszómuszó, nekem te itt ne gagyizzál, meg küldözgessél ide-oda. Mit képzelsz te magadról?


EZ NEM OFF topic világos? kérek mindenkit senki ne veszekedjen de 1etlen 1 kérdésem lenne csak :D aki mondjuk délelőt rendelt 100őskövet és megis kapta demost lett serverleálás annak a 100őskövével milesz hamár belefektette a pénzét?? :D


nektek ehez mi a hozzászólásotok?
Dátum: 2008.12.16. 16:32:58
Idézet: Bekas - 2008.12.16. 16:27:44
Idézet: Balumaci - 2008.12.16. 16:24:24
aki annyira gagyi hogy éjjel nappal a gép előtt kell ülni hogy ott legyen a top 100 ba vagy akárhol azt sajnálom...

egyébként akinek nem tetszik el lehet menni hogy a hőn szeretett miniszterünk szavaival éljek.


Aztán ki vagy te, hogy osztod itt az észt? Letörölném a vigyort a képedről nyuszómuszó, nekem te itt ne gagyizzál, meg küldözgessél ide-oda. Mit képzelsz te magadról?


EZ NEM OFF topic világos? kérek mindenkit senki ne veszekedjen de 1etlen 1 kérdésem lenne csak :D aki mondjuk délelőt rendelt 100őskövet és megis kapta demost lett serverleálás annak a 100őskövével milesz hamár belefektette a pénzét?? :D
Dátum: 2008.12.11. 21:02:01
Idézet: Naksh - 2008.12.11. 14:00:37
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne: állatomat hogyan tudom gyógyítani? - elküldtem pihenni, de már elég régóta semmi, konkrétan tegnap délelőtt óta, lassan gyógyul?


fejleszd ki a gyógyászarmed
Dátum: 2008.12.10. 06:13:39
Idézet: Kyron - 2008.12.09. 20:57:43
Kell hozzá:
Szakértelem 3. szint, Csapdakészítés minimum 1. szinten.
Szakértelem 26. szint, Lélekenergia sajtolás minimum 1. szinten.

Befogsz egy állatot kisajtolod, befogsz még egyet ismét, befogod az utcsót azt is megy a sajtmesterhez

Magától érthető, hogy akkor jársz a legjobban, ha már sokkal hamarabb befogsz 2, 3 állatot és amikor ehhez a küldihez érsz, a sajtolást akkor fejleszted ki.
Ja igen, és idomítanod nem kell őket!!!


áh köszönöm má 5befogott állatom van abból 1van idomítva mind1ik oan 4000-5000LE-nél van az idomítása dehogy idomítom mindet am köszik még 1x üdv
Dátum: 2008.12.10. 06:12:56
Idézet: Kyron - 2008.12.09. 20:57:43
Kell hozzá:
Szakértelem 3. szint, Csapdakészítés minimum 1. szinten.
Szakértelem 26. szint, Lélekenergia sajtolás minimum 1. szinten.

Befogsz egy állatot kisajtolod, befogsz még egyet ismét, befogod az utcsót azt is megy a sajtmesterhez

Magától érthető, hogy akkor jársz a legjobban, ha már sokkal hamarabb befogsz 2, 3 állatot és amikor ehhez a küldihez érsz, a sajtolást akkor fejleszted ki.
Ja igen, és idomítanod nem kell őket!!!


áh köszönöm má 5befogott állatom van abból 1van idomítva mind1ik oan 4000-5000LE-nél van az idomítása dehogy idomítom mindet am köszik még 1x üdv
Dátum: 2008.12.09. 19:33:31
írj üzenetet miklóséknak vagy menj a segítség menüpontba és ha van operátor szólhatsz neki ha nincs akkor írsz emailt hidd el befog válni itt nagyon rendesek az emberek

De nekem is van 1 kérdésem a sajtolj lélekenergiát 3lényből küldihez ezt hogyan is csináljam meg?
Dátum: 2008.12.06. 12:23:10
ha belépek a katakombákba akkor tudok vadászni?