Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bzoli27

Oldal: 1
Dátum: 2010.03.26. 23:54:06
Ez mitől skript? az alap firefox tartalmazza ezt az automatikus frissítési módot , ebben nincs semmi külső program ami a végzetúr honlapján módosítana bármit is.

Java script A HTML-oldalakba ágyazott, a böngésző ablakában futó, forráskódú program, amely leggyakrabban az interaktív elemek működését szabályozza
Dátum: 2010.03.26. 17:36:05
Szóval 50 őskő? Miért nem nézitek meg hogy ki mennyi ideje fizeti a prémium tagságát ( 1 hét 6 őskő 2 hónap az 48) akkor aki több mint 2 hónapnyi prémium tagságot tud felmutatni a karaktere játékideje alatt annak ingyen lenne aki meg ennél kevesebbet az kifizetné a különbséget.
Persze aki soha nem fizetett prémiumot az megvenné 2 hónapra és utána használhatná ezt a funkciót is , két legyet egy csapásra, na meg itt megmutathatná a BEHO hogy nem egy pénzéhes ......
Szerintetek ez a kérdés valóban speciális réteg számára íródott?

Mivel tudsz többet, ha kifejleszted a szubtéri érzékelés szakértelmet?

Portyázás közben nagyobb hatékonysággal tudod a lélekenergiát kinyerni.
Megnő a portyázásért kapott tapasztalati pont alapösszege.
Vadászat során esélyed lesz, hogy a talált lényt nem leölöd, hanem foglyul ejted.
Nagyobb eséllyel találsz vadászat során kiégett őskövet.


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Dátum: 2009.01.23. 08:41:53
Köszönöm a választ. Mondjuk, egyet is értek vele, velük. Az már más kérdés, hogy ennek ellenére elég gyakran találkozhatunk olyan kérdésekkel, amik szerintem elég speciálisak, s csak bizonyos érdeklődésű emberek tudhatják. Az általam próbált kérdésekhez hasonló is van jónéhány. Na de mindegy, majd igyekszem a jövőben megfontoltabb kérdéseket feltenni.
Eszembe jutott még egy korábbi kérdés, amit sehogyan se tudtam feltenni, mert a rendszer nem engedte tovább. Mi Ausztrália fővárosa?
A válaszok között Melbourne, Sydney, Bécs, s még egy város voltak felsorolva. Tiltott szóhasználatra hivatkozott a rendszer. Próbáltam kiküszöbölni, de nem sikerült, így ezt a kérdést nem tudtam feltenni. Pedig ez már szerintem jó kérdés lett volna. Vagy mégsem?

Üdv: Zoli
Dátum: 2009.01.22. 14:15:07
Tisztelt játékostársak és játékkészítők!

Immáron 5. alkalommal kaptam hibás kérdés értékelést a feltett kérdéseimre. Megkérném a moderátorokat, hogy nézzék meg az ilyen értékeléseket, mielőtt tényleg eldöntené egyetlen rosszindulatú játékos, hogy az a kérdés hibás-e vagy sem. Csak, egyet hadd idézzek a kérdések közül: Mennyi 2-nek a 10. hatványa? Ezt úgy gondolom, hogy aki tanult informatikát, vagy matematikát, annak nem okozhat nagy problémát, hogy kiválassza az 1024-es választ. Másik: Egy 40 éves embernek kihúzzák 3 fogát, 1 kiesik, 5-öt betömnek. Elvileg mennyi foga kell, hogy maradjon? Némi utánaszámolással, kiszámítható, hogy az elvi 32-ből 4-et kell kivonni, az 5 betömött ugye nem okozhat hiányt, így marad a 28. Nem értem hol a hiba?
Attól még, mert valaki nem tud számolni csak számológéppel, nem kellene keresztbe tenni másoknak. Sokan panaszkodnak emiatt, a mi klánunkban is többen hagyták emiatt abba a játékot, mert egyszerűen primitív az a viselkedés, amit egyesek tanúsítanak. Kizárólag a játék írói tudnák ezt orvosolni, ha nem lehetne csak ilyen egyszerűen egyetlen tesztelő kénye-kedve szerint rossz kérdéssel illetni egy kérdést.
Köszönöm, ha valaki elolvasta, s főleg ha valaki tesz is valamit a megoldás érdekében.
További szép napot nektek!
Zoli
Oldal: 1