Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kistoth

Oldal: 1
Dátum: 2011.12.12. 17:49:47
Én nem értelek titeket,ezen csámcsogtok már napok óta!Nekem is van jóságköpenyem és barátság karkötőm is.Mindenki hozzá tud férni!!!!!!
Ha valakit segítek akkor nekem -10% van érvényben,annyival gyengébb leszek.Vegyétek már tudomásul hogy a JV-ők kitalálták mi miért ,is van.Én sem irigykedem senkire!
Dátum: 2011.11.23. 21:56:10
Szerintem Kedves Leonard nem estél el semmitől hiszen ők nincsenek a listán Valaha ha jól emlékszem egyszinten voltunk,de te minden event alkalmával elhúztál,te szerencsés vagy ugylátom
Dátum: 2011.11.23. 17:28:07
Azért a azt sem értem hogy én az össz gyorsításomat kihasználva+szelece PPitalok kb 121db max 800CSP 300PP-ről indulva 3131-et csinálni és csak egy mezőnyben,és van aki a V1-en rám fejelt több mint 200-al inspirátor nélkül,neki honnan a sok CSP PP?és mindenhol első here került Valamit nagyon tudhat az illető,Ezen senki nem gondokodik számol el?
Dátum: 2010.04.02. 15:32:17
Köszönöm cirip, minden jót neked is !

A végére csak jóban lettünk
Voltak idők amikor nem hittem volna, ha mondják.
Dátum: 2010.04.01. 16:05:23
Ünnepélyesen bejelentem, hogy befejezem végzetúri pályafutásom
Karim egy haverom viszi tovább, neki még talán tartogat izgalmakat.
Anno a mindennapi problémáktól elterelendő a gondolataim kezdtem a játékot. Most eljutottam oda, hogy az egész már csak egy nyűg, eggyel több gond. Mostanság a hibák is szaporodtak és az amúgy is kevés szabadidőmben nem kívánok ezeken bosszankodni.
Ez az új event sem változtat a dolgon. Számomra ez már csak annyi, mint halottnak a csók.

Ha valaki égető vágyat érez arra, hogy velem beszéljen doomlord w2-n még elérhető leszek, ott még marad a mókuskerék .

Köszönöm mindenkinek az izgalmas háborúkat, szócsatákat, a segítséget és mindent mit a v3 bő egy éve alatt kaptam.

Szép volt, jó volt, de már sok volt.
Dátum: 2010.03.21. 04:27:10
Egy paradoxont fedeztem fel ma, méghozzá, hogy, van külön "HKK" és "történelmi évszám" csoport az értékelésnél, ha pedig átmegyünk a kvíz menüre, ezt olvashatjuk:

"Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok) vagy csak egy speciális csoport ismeri rá a választ (HKK, képregények stb). Ha ilyen kérdést kell értékelned, válaszd a Rossz kérdés opciót. "

Valami kis következetesség legyen már bennünk! Ha tilos valahol dohányozni nem teszek ki hamutálat!
Itt pedig pont ez történt.
Bár mondjuk én a kvízelés rendszerére mondom amilyen szinten a kérdések vannak, hogy Azonnal törölni!

Bár lehet, hogy az én eddigi kérdéseim sem tetszenek sokaknak, főleg annak a ~65%-nak, aki nem tudja, például:
Mely város jelzője: "Civitas Fortissima"?
A tudás hiánya nem szégyen, az viszont szégyen, ha valaki nem is törekszik a tudásra!
Manapság megszerezni sem nehéz:


Biztos bennem van a hiba és a "Máonika só" és az "Izaura kalandjai" sokkal fontosabb tudásanyagot hordoznak!
Dátum: 2010.03.11. 15:09:48
Hát az biztos, hogy nem fogok csak a kvízelés kedvéért oda járkálni, mert a sok agyalágyult kérdés miatt így is néha a falba vertem a fejem.
Ha viszont lehetne 1-1 kérdést ott a külsőn javításra beküldeni a fórumnál ez jóval hatékonyabb lehetne.
Dátum: 2010.03.05. 02:49:50
Hát ahogy nézem a fórumnézegetésben el vagyok maradva, no nem baj most van időm
Dátum: 2010.02.07. 23:20:32
Kvízekkel kapcsolatban, nekem egyetlen véglegesnek tűnő megoldás látszik, szerződést kötni valamely olyan céggel amelynek van kvíz-adatbázisa. Pl.: honfoglaló
Szerintem érdemes lenne kérni egy árajánlatot pár ilyen cégtől. Fogalmam sincs mi pénz lehet egy ilyen, de az biztos hogy a jelenlegi rendszernél 1000szer színvonalasabb lenne a kvízelés.
Dátum: 2010.01.28. 21:24:58
Az állatos szintlépés küldivel kapcs. írtam már Pm-et Baratynak
Egyébként nekem is nagyon tetszik, nyomom is ezerrel.
V3: Győztes kihívás: 126 toplistán ebben első vagyok

Köszönet a fejlesztésért

Még valami extra Kp felhasználási lehetőséget kellene szerintem kiokoskodni, vagy az Lgy-hez hozzárendelni még valami funkciót, majd éjjel megpróbálom megálmodni mit
Dátum: 2010.01.28. 21:06:02
Nem tudom van-e tervbe véve, de az arénába én egy második szinttel betenném a kihívást!
Dátum: 2010.01.28. 20:46:09
Szerintem viszont számolja
70%ban buktam el leginkább bár még csak 10et buktam de abból 7-8 legalább -50%nál nagyobbal volt
Dátum: 2010.01.28. 20:40:26
Nem leet, hogy mínuszban voltál?
Dátum: 2010.01.08. 23:04:41
Szép gondolatokat hallhattunk Biritől, én még a háborús rendszeren foltozgatnék az új világra, mégpedig nagyobb rablási lehetőség mint a háború közbeni portyákban, mint magában a háborús diadalban. Az egymással le-cserélgetést és a folyamatos visszajárást pedig egy egymás elleni szorzóval oldanám meg, pl.: ha a két szövi 2 hónapon belül viselt már 1 háborút fele a rabolható le, ha 2-t akkor csak negyedét, stb..
Valamint kötném háborús győzelemhez is az építést, de ez lehet hülyeségnek hangzik, így képzelem el:
Addig nem építhet egy szövetség pl.: akadémiát amíg nem vert meg 5 olyan szövetséget melynek kútja nagyobb az övénél, vagy ha nincs legalább 3 nagyobb akkor a top 10ből.
Mindenképp változtatnék a katakomba rendszeren, bntetést vezetnék be az ott tartózkodásra, pl. fele olyan gyorsan termelődik csp. odalent.
Utópisztikusnak tűnik, de én szint szerinti pontozást vezetnék be a háborúknál, értsd:
magasabb szintű legyőzéséért 3pont jár , egyszintűért 2pont alacsonyabb szintűért 1pont.
Kivégzésért is lehetne 1 plusz pontot adni, ez még életszerű is, mivel azzal, hogy kivégzed sokkal továbbra teszed harcképtelenné mint egyébként.
Dátum: 2010.01.03. 20:47:11
Kedves Rodriguez!
Elmondanám, hogy a KoD első szóra eleget tett az egyezményi kötelezettségeinek.
Ennyi....
Dátum: 2009.10.26. 12:51:38
.
Dátum: 2009.08.06. 11:53:01
Amíg nem jön ki újabb infó a dologról, nem vagyok hajlandó erre költeni az ép-t, vp-t csp-t és az Le-t!
Oldal: 1