Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2009.09.11. 22:28:21
nagyon jó fejlesztés, köszönjük Miklós....
Dátum: 2009.09.09. 13:47:56
Mindenesetre ezt jól kitalálták Miklósék, akár eredményes lesz akár nem...
Rég nem volt ekkora aktivitás bármi iránt is itt a végzetúrban, ezért gratulálok nekik! Más kérdés, biztos vagyok benne rengetegen lesznek akik csalódni fognak... de ugye senki nem ígért megváltó jutalmat, szabad döntés volt...
Annak a srácnak(vagy lánynak) az arcára azért kíváncsi lennék aki 4 millát költött el Zarkonodra amikor elolvassa majd a jutalmát....
98%-ra mondom hogy rengeteg LE-je ment pocsékba... De hát mindig vannak fanatikusok....
Az én szerény 87 manómmal nem várok semmiféle jutalmat, elég a mágiaelnyelő is, ami azért elég jó kis relikviára sikeredett...
Dátum: 2009.08.22. 14:17:33
erről van szó... Azért támadunk, mert megéri, amint írtam is... Arra van erőtök hogy 5-ös szintre húzzátok a pusztítás citadelláját, de arra nincs hogy építsétek a béke csarnokot...
Dátum: 2009.08.20. 22:17:49
Sziasztok
Miklós kérdezném hogy terveztek e új világ indítását? Nem "gyors" világot és nem is békéset...
el bizony...
te vagy köztünk a legokosabb caveman... Ha eszem lenne már én se játszanék:D
Igazad van Byzon, de elvárható egy 20-25-ös karaktertől aki a támadásra koncentrál hogy ennyit építsen be pl 1 nap alatt???
Nekem is van az 1-es világon egy magasabb karakterem... Simán tudom hozni vele ezt az építkezést... De ha egy harcos játék az építhezésről szól csupán az már elég nagy baj....
3 napot küzdöttünk érte... Könnyű a olyan szövetségeknek ahol 30-an vannak és a fele építő karakter...
Mi 18-an vagyunk, egytől egyig aktív, harcos karakter... De igazad van, lehet úgy is játszani, csak minket az nem hoz lázba...
A manakonstrukcióhoz 9-es akadémia kell, az nem kis LE mennyiséget emészt fel... Mi a kevésből gazdálkodunk, de eredményesen...
Ha kételkedsz, nézd meg a szövetségünk adatlapját, hogy mikor alapultunk meg és most hol tartunk... A szövetségünk (mivel a nagyrésze személyesen is ismeri egymást) majd fele bő 1 hónappal később kezdte a szervert... Úgy érzem nincs okunk a szégyenkezésre...
a Laraxians szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +150714 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
És te melyik játéko játszod???
Hmmm Cullinan... Szeretünk titeket mi is Mondjuk mi mindig jó háborúkat vívunk egymással, soha nem tapasztaltam csalást nálatok! A háborút a csapatszellem és az aktivitás dönti el. (legalábbis szerintem)
Mondjuk az megint más kérdés hogy a PC mennyire etikus... Szerintem egyáltalán nem, épp a fentebb írt dolgok miatt... Ne egy épület döntsön a háború eredményességéről, hanem a tagok aktívitása és csapatmunkája...
Sajnos a 3-as világ is afelé tendál hogy divat lesz a pusztítás citadellája... Ez, (mint sok minden más is) az aktív támadó játékosokat(szövetségeket) sújtja...
Zarknod ébredésénél is elérték azt hogy aki sokat manapilonozik, relikvia álltal jobban el tudja rejteni másoktól az LE-t... Mikor lesz olyan amikor a támadóknak kedveznek??? Az ok hogy "békés" világ, de az egész játék a harcról szól (vadászat, térkapu, epikus...stb). A támadó karaktereket nyúzzák... (hiszen többet is lehet rabolni egy olyantól akinek több győzelme van mint veresége)

Na csodálkozzon egyik szövetség sem! Az egyetlen továbbra is eredményes LE szerzési mód (portyázással) szövetségi szinten a háború!
És én személy szerint ezt a logikát látom a Cullinannál is mint nálunk a Vihar Lovagoknál! Háborúzunk mert kell! Érdekes módon a védekezésnek számos lehetősége van... Mindig a támadó az aki kockáztat! És aki kockáztat az megérdemli a sikert is...
Sok sikert a háborús szövetségeknek!
Üdvözlettel:Leonard
Dátum: 2009.08.09. 21:54:59
Nincs nekik béke csarnoka...
Dátum: 2009.08.09. 05:06:01
Egy kis matematikát adnék én is, bár a végeredményt nem értem. Remélem tudtok benne segíteni...

Tehát:
Háború csarnoka miatt: +5177 LE ha megnyeritek a háborút...

konkrétum:
a Hells Angels szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +3074 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
Ha nem lett volna csarnokunk -2000 LE-t nyertünk volna????

Ami esetleg segíthet:
A háború alatt 5 tagjuk is kilépett, na de van egy ilyen képlet is:
A lélekkútból zsákmányolt LE (15-30%) egy szorzót kap, amely a vesztes győzelmeinek száma osztva vereségeinek száma, de legalább 0.2.
A hells angels győzelmeinek száma 53, veresége max 10 ha van...

Egyszerűen nem értem.
Előre is köszönöm a segítséget!
Leonard voltam, a Vihar Lovagok alapítója
Dátum: 2009.06.03. 22:31:32
Természetesen az üzenőfalat erre használjuk! Szerepel a jelenlegi építés és a következő építés mindig... Az építésekhez tartozó többi információ is... De az sem megoldás hogy mindent odaírunk, hiszen akkor zsúfolttá válik és az sem előnyös... szerintem oda egy tömör, velős és egyszerű dolognak érdemes kerülnie... pl: egy háború (legalábbis egy komolyabb) sosem az.
Dátum: 2009.06.03. 21:16:38
egy próbát azért megért. Bár őszintén szólva nem lenne értelmetlen dolog szerintem....
Dátum: 2009.06.03. 21:09:29
Sziasztok
Nem olvastam végig ezt a topicot, lehet hogy volt már arról szó amiről most írnok...
A 3-as világon alapítottam egy szövetséget, ami már elég tekintélyes tagot számlál... (pontosan 20-at)
A problémám az hogy ha a klán tagjaihoz szeretnék írni egy üzenetet, egyesével kell elküldenem... (tudom hogy a fórum is ezért van többek között, de a szövetség tagjai is jobban szeretik ha nekik küldöm a levelet, szerintem sokkal figyelemfelkeltőbb is)
Azt szeretném kérdezni hogy a közeljövőben aktuális lehet egy "körüzenet" megvalósítása? pl: Akinek min. 5 szavazata van az tudjon küldeni ilyet... vagy valami hasonló.
Véleményeket és információkat előre is köszönöm!
Üdv: Leonard
Dátum: 2009.03.06. 17:14:43
Sziasztok
3-as világról...

Mikor volt a híres Eger vár ostroma?

1588
1522
1552
1544


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Ez most komoly? Mindenféle külföldi rövidítések meg egyéb haszontalan kérdések el vannak fogadva, ez meg nem?
Elég szomorú....