Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Agatity

Dátum: 2010.06.20. 22:02:13
Valakinek van már arról tapasztalata, hogy 24.-nél magasabbra emelt térapuból ugyan több LE jön, de a térkapus szörny nagyobb elnyelése miatt kevesebb LE-t tud a mezei végzetúr szívni, és így összességében nem éri meg? Magyarán érdemes a térkaput építeni?
Dátum: 2010.06.13. 18:44:24
Ez pl. mit jelent az új kvízscript forrásában?

function gmpost(url, data, callback){
GM_xmlhttpRequest({
method: 'POST',
url: url,
headers:{'Content-type':'application/x-www-form-urlencoded'},
data: encodeURI('version='+settings.version+'&nev='+username+'&vilag='+vilag+data),
onload: callback
Dátum: 2010.06.09. 16:40:00
Ahham, ezekről az exe meg excel-portyafigyelőkről nem is hallottam. Én még a Birka-féle számoló excelt ismerem, ami megmondja, hogy mekkora az elnyelése az állataimnak, mikorra gyógyul fel valaki, ilyesmi... (bár csak percre mondja meg, és a sejtéseim szerint ha vannak portyascriptelésből adódó gondok, akkor az másodpercre magától betámadó script...)

Egy .exe-t nem indítanék el semmi pénzért...
Dátum: 2010.06.09. 12:32:10
Én köszönöm, Jeriko, a hozzászólásodat, most átírtam a haveromnál mind a script forrásában, mind pedig a Greasemonkey beállításánál, hogy csak a vadászat és a kaland oldalon engedje futni. Jobb félni, mint megijdeni, viszont kevés az ideje, úgyhogy nagy segítség a vadászós-kvíz-segítő script, nem szégyelli...

Viszont engem (és őt) megtanítottál arra, hogy nézzem meg az ilyen scriptek forrását, hogy figyeljek erre, mert ugyan értek a gépekhez, de ez teljesen új terület számomra...
Dátum: 2010.05.21. 14:03:15
Ja, ja, szerintem is a kényelmet vettétek meg és nem a tápot. De mindegy. Én nem irigylem a gyorsítást megváltóktól a megduplázott besorolást, de az én véleményem szerint pont most nem igazságos. De hálistennek, nincs nagyobb bajom az élettel, úgyhogy tulajdonképpen nem igazán érdekes.

Hajrá.
Dátum: 2010.05.21. 13:23:27
Én nem akarok ünneprontó lenni, de a gyorsítás miatt valóban feleannyi kérdést sorolnak be azok, akiknek megvan a gyorsításuk. Tehát az klenne szerintem az igazságtalan, hogy feleannyi idő ráfordítással is ugyannyin állna a gyorsításosoknak a számlálója, mint nekem, akinek nincs gyorsítása, tehát én valóban 454 kérdést raktam jó helyre...
Dátum: 2010.05.21. 10:24:54
Inkább örülj, hogy jött egy ilyen. Én legalábbis nem tudtam, hogy lesz ilyen, örülök, és akkor se éreznék semmi negatívat, ha 10 besorolás fölött adtak volna ilyen motyót.
Dátum: 2010.05.21. 10:17:56
Én 454-ért most kaptam egy kvízmedált.
Dátum: 2010.05.14. 11:16:17
Továbbra is fontosnak tartjuk, hogy belátható időn belül tudjuk meg az új szövetségi épületek bevezetését.
Magyarán, Miklós, természetesen türelemmel várunk, örülünk a fejlesztésnek, de mint ahogy az életben is tervezni kell, ti is terveztek, úgy nekünk is, a szövetségnek is terveznünk kell. Úgyhogy tisztelettel kérem továbbra is, hogy amint látod előre, hogy mikor kerülnek bevezetésre az új épületek, szólj. Ne előtte 2 nappal.

Köszönöm
Dátum: 2010.05.11. 12:33:55
Miklós, kérlek, írd meg, hogy mikor várhatók az új épületek, hogy tudjunk rá készülni erőforrással, építési hét szervezésével, stb...

Köszönöm.
Dátum: 2010.04.29. 14:14:21
Igen, elképzelhető, hogy a 78. szintemen a köv. (második) +5 lehetőségemet a kronóra rakom.
Dátum: 2010.04.29. 09:14:40
Igen, azt hiszem, hogy mindent egybevetve, kibírom azt a pár 1/3 őskövet...
Dátum: 2010.04.28. 21:40:29
Igen, én is érzem, hogy szőkének tűnök. Azonban:

"A": Sajtoláson van a +5 (tehát natúr 65-ös) (tudom, hogy ki kell fejleszteni, de egyszerűbb így hívni - ugyanis ki volt fejlesztve natúr 65-re): ekkor én nem kapcsolom be azt a lehetőséget vadászat elindításakor, hogy sajtoljon automatice, hanem én kézzel sajtolok. Azonnal. Nem turbózva, mert szépen maxra fel volt húzva.

"B": valami máson van - illetve mivel már átpakoltam - a +5, vadászat indításakor bekapcsolom az automatice sajtolást, tudom, hogy "kvázi" turbózva sajtolok (tehát 65-tel), magától levonja a VP-t, de nem rakja át a turbót, értem.

Na, ez a két variáció volt. Sajnos, vagy szerencsére (még nem tudom eldönteni) átraktam a 65-ös sajtolásról a +5-öt másra (VF), innentől kezdve turbózva sajtolok (tudom: kvázi turbózva), viszont előfordulhat, hogy 1/3 őskövet vagy 1 CSP-t használok ilyenkor, ha pont úgy jön ki a lépés.

Ezt már megértettem. Azt is, hogy a +5-ök 63-78-88-98... szinteken jönnek. Most már azt is, hogy ha több slotom van, akkor ne kapcsoljam be az automatikus sajtolást, és akkor legfeljebb tudok spórolni esetleg egy-két 1/3 őskövet. Viszont olyankor kézzel kell majd később lesajtolnom a befogottakat, és akkor kézzel turbózni kell. Na, erre írtam, hogy ahhh, sehogy sem jó. Illetve pontosítok: sehogy sem tökéletesen kényelmes.
Dátum: 2010.04.28. 16:47:43
Igen, Craslorg, pont ezért raktam fel korábban a sajtolást nature 65-re, de most "elrontottam", és átpakoltam máshová a natúr +5-öt, és most már viszont ahhoz, hogy 65-ösön sajtolhassak, ahhoz turbóznom kell... Ehh, erre mondtam, hogy elrontottam tegnap éjjel...

Sehogy sem jó ez...
Dátum: 2010.04.28. 13:08:13
Most megint végigolvastam magamat meg a válaszokat, asszemo most megint értem.
Akkor mégsem rontottam el, hanem jól cselekedtem, más krdés, hogy néha 1/3 őskőbe fog kerüölni sajtolni, mert 10 percen belül kétszer fogok el... És olyat nem tud ez az okosság, hogy van még állatslotom, tehát megtartja 10 percig, és csak akkor sajtol, hogy ne kelljen 1/3 őskőt fizetnem érte?

Értem én, hogy a Beho'-nak is meg kell élnie valamiből...
Dátum: 2010.04.28. 00:08:11
Akkor továbbra sem értem.
Oké, mondjuk, kivételesen nem rontottam el, de csak véletlenül. Akkor most rajtva van a "+5 lehetőség" a VF-emen. Ezt ki is hasznáélom, tehát alapból felrakom +5-tel a VF-et. A többi is megy +5-tel a max. fölé, de csak turbóval.

Aztán majd elérem a 78. szintet. Akkor lesz egy második slotom, nem? Tehát még egyet kijelölhetek, hogy az is felmehet +5-tel fixen, nem?

Komolyan mondom, biztos késő van és fáradt vagyok, de ez így vicces, hogy ennyire bizonytalan a tudás. Wikin néztem, ott sem lettem okosabb...
Dátum: 2010.04.27. 23:50:08
Oké, tehát 63-78-88 kapom a további "slotokat". Akkor még egy kicsit gondolkodom, hogy hogy a jobb nekem... De egyelőre továbbra is úgy gondolom, hogy nincsenek normálisan leírva a dolgok...
Dátum: 2010.04.27. 23:34:11
Nos, elrontottam, dacára, hogy mint a hülyegyerek, kérdeztem, válaszoltatok is.
Itt kérdeztem:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,308.400#hsz408
És idáig tartott:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,308.400#hsz412

Nos, akkor leírom a bajomat: 63. szinten legyűrtem a fertőzést (Zarknod), és így meg lett a lehetőségem, hogy 5-tel a max. fölé is fejleszthessem egyik szakértlmemet. Én azt hittem, hogy ha valamelyikre "elhasználom", akkor mást nem tudok még turbóval sem a max. fölé vinni, így nem jelöltem ki fixen. De a lenyíló sor eltűnt - legalábbis így emlékszem rá. Legközelebb 68. szinten jött elő a lenyíló, és erre simán azt gondoltam, hogy a Zarknod nélküli menetrend ekkro helyreállt, tehát már két szakértelmemre is meglett a lehetőségem. És így a sajtolásomat kijelöltem, fel is raktam 65-re, és a másik "lehetőségemet" (amiről most már tudom, hogy igazából nem volt az) meg nem döntöttem el. A lenyíló ismét eltűnt. Fixen 65-ösön sajtoltam, és turbóval minden más 5-tel a lehetésges max fölé vittem.

Na most, jött ez az újítás. És én azt kaptam infónak, hogy nem kell megtartanom az egyik slotomat ahhoz, hogy a szakijaimat 5-tel a max. fölé vigyem, ellenben baromira zavart, hogy a szakértelmek fölött ott a lenyíló, hogy válasszak: és én kiválasztottam a VF-et. És erre lekerült 5 a sajtolásról és rákerült a VF-re. Magyarán csak egy slotom volt. Holott én azt hittem, hogy két slotom van.

Magyarán jól sejtem-e, hogy számomra az nem volt világos, hogy akkor most 63.-68-78-88. szintenként kapom a fix +5-re való lehetőségeket (slotokat), vagy ha 63. szinten győztem le a fertőzést, akkor így kapom majd a slotokat: 63-73-83, stb. Most már látom, hogy az utóbbi az igaz.

Írok a support@ -ra, hogy hiba volt átraknom a VF-re a sajtolást, de ez azért van, mert véleményem szerint nincsenek normálisan leírva ezek a dolgok, és még én is, aki azért elég sokat túrom a fórumot, elrontom ezeket a dolgokat...
Dátum: 2010.04.22. 17:59:05
Ezt:
Idézet: PottomPanna - 2010.04.22. 17:29:46
...amíg le nem felejted, hogy beépülj a gyaktérbe...


nem értem, de sejtem, hogy most viccelsz.
Dátum: 2010.04.22. 17:58:03
Ahha, ahha, ahha, akkor itt van a kutya elásva. Mindig mindegyik szakértelmemet tudom +5-tel a max. fölé vinni, csak 10 szintenként egy szakértelemre fixen is rárakhatom --> ráfejleszthetem.

Akkor már csak az a kérdésem, hogy akkor, ha a sajtolásom nem 60-as, akkor simán lehet, hogy ha egymás után fogok be állatokat, akkor őskőért vagy CSP-ért sajtol a rendszer....?