Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Agatity

Dátum: 2014.02.18. 07:59:08
Nekem is feltűnt tegnap (egy ideje először növeltem egy tulaojdonságomon), de elhessegettem magam, hogy tutira rosszul emlékszem.
Most 503K volt egy IQ növelése, és szerintem olyan 470K környékén volt pár hete az erőm növelésénél...
Dátum: 2013.11.05. 13:51:12
Én nem kaptam Horda trófeákat, holott benne vagyok az egyik toplista top10-ében.
Baraty, javítod ezt?
Dátum: 2013.10.15. 12:45:02
Én 30 PP-n vagyok, és azt veszem ki, hogy ez az oka, hogy nem tudom őket legyőzni. Most már 6 csatából 6 vereség a mérlegem.
Hagyom a francba az eventet.
Dátum: 2013.10.15. 12:24:51
Világos, tudom.
Dátum: 2013.10.15. 12:17:57
Gyerekek, én még a szintemhez képest is erős vagyok, de 3-ból 3-szor kaptam ki...
Dátum: 2013.08.27. 13:21:22
Ez komolyan bekerülhet egy szűrőn?

"Mikor van "A Becsület Napja" megemlékezés?
Március 15.
Február 09.
Január 06.
December 30."

Ez egy náci megemlékezésre kérdez rá... (nem beszélve, hogy nem is része az általános műveltségnek, csak bizonyos rétegekben)
Dátum: 2013.05.15. 15:51:57
Hát, akkor oltári noob vagyok, hogy majdnem a legeleje óta így tolom, és még soha nem vettem észre, hogy valamiből kimaradtam volna... De akkor biztos egy csomó kimaradt, csak egyszerűen nem vettem észre.
Dátum: 2013.05.15. 15:07:20
A közös tudásbázistól kérdezem továbbra is hogy aszondja:

ma, 14:20
Szia István,

Tegnap a chat-en jeleztem, hogy idáig tudtam 6-ot támadni, most meg nem tudok.
És most ismét sikerült 6-ot támadnom, mielőtt -10%-ot írna ki... A logokból vissza tudjátok nézni.

Tehát a hatodik támadás után kaptam csak -10%-ot...


Ma, 14:17 LXXXVIII_Silex'en_thour *Lordeadron* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 7828 lélekenergia és 66 TP.
Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 14:16 LXXXVIII_Silex'en_thour *Gilgaladron* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 8096 lélekenergia és 84 TP.
Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 14:16 LXXXVIII_Silex'en_thour *Hellmordon* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 8051 lélekenergia és 81 TP.
Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 14:16 LXXXVIII_Silex'en_thour *Maximus* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 7828 lélekenergia és 66 TP.
Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 14:16 LXXXVIII_Silex'en_thour *Sauronus* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 8186 lélekenergia és 87 TP.
Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 14:16 LXXXVIII_Silex'en_thour *Oxterapitia* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 7917 lélekenergia és 72 TP.
Csata leírása Csata megosztása

ma, 14:42 | István
Szia.

Ha ez tényleg igy van, akkor csak attól lehet, hogy középső gombbal támadsz, nem várod meg, hogy lefusson az előző portya, hanem ráinditod a következőt. Ebből sok más probléma is adódhat, ha tényleg ez történik, akkor kérlek azt a módszert ne alkalmazd.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető

ma, 15:05
Hmm., nem, nem középső gombbal támadok, hanem jobb klikk, megnyitás új lapon, jobb klikk, megnyitás új lapon, jobb klikk, megnyitás új lapon, stb.
Szóval túl gyorsan támadok? Én évek óta így csinálom, és különösebb gondot még nem okozott. Vagy lehet, hogy csak nem figyeltem?


Szóval mik a hátulütői ennek? Én még soha nem vettem észre, hogy nem számolt volna kritütés küldetéshez kritütéseket, stb.? De ezek azok, amik esetleg felléphetnek?

Köszi
Dátum: 2013.05.14. 13:48:55
Srácok, öregszem és érzékcsalódásom van, vagy valami elállítódott?

Az operátor mindjárt jelentkezik, türelmedet kérjük!
Szia, Dikó István vagyok, miben segíthetek?
aron> Szia István, bocs a zavarásért, csak megláttam, hogy itt vagy. Szóval azért kereslek, mert idáig 6-ot tudtam portyázni "kifáradás" nélkóül.
aron> Most pedig csak 5-öt.
aron> Szerintem valami elállítódott.
aron> Évek óta 6-ot tudok portyázni, mielőtt -10%-ba esem. Most pedig 5...
Dikó István> Es hogy jon ki nalad a 6? Alap 2, gyorsitas 1, portyagomb 1, es meg?
aron> Fogalmam sincs, de várj egy pillanatot, mindjárt kiszámolom.
aron> + Fáradhatatlanság medálja
Dikó István> eddig 5
aron> Alap 2, gyorsítás +1, portygömb +1, Fáradhatatlanság +1
aron> Igen. Mi lehet még, ami miatt 6-ot tudtam idáig? Prémium tagság?
Dikó István> az nem ad
Dikó István> en most probaltam ki, en 4-et tudok, alap 2, portyagomb, gyorsitas.
aron> Oké, felrakom a belső fóürumunkra a dolgot meg a nagyfórumra is.
Dikó István> es annyit is enged
Dikó István> probald meg tesztelni
aron> Oké, köszi.



Határozottan úgy emlékszem, hogy 6-ot tudtam idáig portyázni mielőtt -10%-ot kaptam volna a portyára. Most meg 5. Egyszerűen nem értem, ennyire gyorsan épülnék le?
Dátum: 2013.05.08. 11:14:58
Kösz, Offs!
Dátum: 2013.05.08. 10:53:36
Srácok, akkor most mi van? Nem érdemes LE-t bele tölteni, mert arra nem lesz szorzó, csak visszakapjuk a végén, és csak a CSP-kre kapunk plusz szorzót?

Tehát csak akkor érdemes beletölteni LE-t pluszban, ha az ember plecsnire hajt?

Erről csak mendemonda van vagy valahonnan van erre valami konkrét válasz a JV-k részéről?
Dátum: 2013.04.25. 16:07:26
Egészen vicces ez a mai napi ajánlat (nem is értem, hogy mióta bevezették ezt a fejlesztést [2-3 hét?] miért csak háromszor éltem ezzel a nagyszerű lehetőséggel). Az egyik szövitárs kifejtette ezzel kapcsolatos véleményét, a nagyfórumról leszokott már rég, úgyhogy én vagyok kénytelen megosztani:

V1, Lélekőrök Szövetsége, Taverna topik
[...]de a mai már annyira kacagtató, hogy billentyűzetet ragadtam.

Katalizátor esszencia 10!!!! őskőért?! WTF?! XX megaesszencia tulajdonosaként úgy érzem, van némi tapasztalatom e téren, de lehet tévedek. 10 kavicsból megvehet az ember 5 db felszerelést vágóállatainak, türelemmel felneveli őket 20. szintig, majd sajtolja. Az 5 áldozatból minimum 5*2, (maximum 5*3, de ne ezzel számoljunk, mert nem életszagú) esszenciát kap az ember. Mindet spec gradulátummal sajtolja, ami újabb 10 kavics. Elméletileg 20% esélye van annak minden esetben, hogy katalizátor esik. Elvileg nagyjából 33% az esélye, hogy egyik se katalizátor, ebben az esetben van olyan nemkatalizátor spec. esszencia, amiből 4 lesz. Ebből konverterrel elkészíthető a katalizátor esszencia. Ha meg az egyik mégis katalizátor, az már rögtön 2 db-ot jelent.

Részletesen:
Befektetés: 20 kavics
Eredmény:
0 kat, 10 egyéb
2 kat, 8 egyéb
4 kat, 6 egyéb
6 kat, 4 egyéb
8 kat, 2 egyéb
10 kat, 0 egyéb

Ajánlattal
Befektetés: 10 kavics
Eredmény: 1 kat

Nem értem. Ha van 10 kavicsom arra, hogy megvegyem a napi ajánlatot, akkor van rá 20 is, így nincs értelme megvennem, mert duplájáért sokkal jobban járok, nem kétszer olyan jól. Nem értem.


Csak annyit fűznék hozzá, hogy tényleg, mintha a Miklósék nem ismernék a saját játékukat. Bár ez az érzésem elég gyakran előjön...


mod: én szedtem ki, hogy pontosan hány megaesszenciája van a szövitársnak...
Dátum: 2013.03.28. 00:50:05
Miklós, most komolyan, kezdjük el sorolni, hogy ki mindenki visz két karaktert már most a V1-en? Komolyan ennyire nem ismeritek a saját játékotokat?

Sokkal egyszerűbb lenne összevonni a V1-V2-őt, mert így valóban kicseszés azokkal, akik mégis maradnának a V2-őn.
Dátum: 2012.09.27. 14:28:57
Három külön portya kell hozzá, nekem már a legelső templomtól fogva is...
Dátum: 2012.09.27. 09:18:17
Nálam is minden rendben.
Dátum: 2012.09.26. 18:02:51
Ööö, V1-re? Tudjuk ám, hogy vezetünk, de azért mégis...
Dátum: 2012.09.26. 17:58:14
Igen, sajnos félrement a kommunikáció.

A pondrózás szerintem hangulatos volt, tök jó lenne, ha ilyen "szerepjátékosan" megfogalmazott szövegekből több lenne a játékban. Ywgarrd nyilván, mint ha a KH mondaná ezt, úgy fogalmazta meg az AF-képességet, szerintem ez hangulatos volt. De ez csak az én véleményem, mármint hogy én így értelmeztem...

Igen, a probléma ott van, hogy nehéz eldönteni, hogy mi a szabályok ügyes kihasználása, és hol van a szabályokkal való visszaélés.

Szereti mindenki eltúlozni az adott példákat, mert akkor talán jobban megérti a másik, hogy mi a probléma, így most én is leírom, hogy szerintem az nem okés, hogy Marcsa már hónapok óta (talán már egy éve, esetleg évek óta?) tolja SK-val. Ez szerintem nem oké. Ez nem rinya, pusztán csak jeleztem ezen a fórumon, hogy a bug-javításba ez is beleférne, nagy kár, hogy Miklós és a JV azóta sem böfög ide, miközben direkt elküldtem ez irányú kérdésemet az info@vegzetur.hu -ra is. És, hát, hja, sejtettem, hogy nem én találtam fel ez ügyben a spanyol viaszt...

Hogy hol kell meghúzni a határt, az kérdéses, hogy pl. ha valaki egy hétig akar gyűjteni, hogy utána ultraspeccel növeljen tulajdonságot, az beleférjen-e vagy sem... Hogy mi számít zombi-karakternek, de az biztos, hogy az Azúrban Marcsának zombikarakterek adnak folyamatos SK-t... Hogy ezt egy program (tehát algoritmus) hogyan állapítja meg, hogy mi számít zombikarakternek is mi nem, ezt egyelőre nem tudom.

De nyilvánvalóan a Játékvezetés részéről a dolog rendben van, különben már május óta megnyilvánultak volna ez ügyben....



Mod: hehe, pont Ywgarrd is megírta azt, amit én ezek szerint helyesen szövegértelmeztem...
Dátum: 2012.09.25. 18:15:25
Idézet: Craslorg - 2012.09.25. 18:12:19
Ariel: Elfelejted, hogy a KH is támad, ahol már nem védi őt semmilyen projekció. Napi 8-10 KH-s támadás van átlagosan. Ebből 1-2 lehet táp karakterek másolatától, akik az LE-t általban csak gyűjtik a többi karaktertől, majd ilyenkor az SK-s leveszi róluk. Háborún kívül nyilván nem az a lényeg, hogy a te támadásodnál mi történik.


Ez az, erről beszélek. Ezért kéne ezzel a jelenséggel valamit kezdeni.
Ugyanis idáig csak Marcsa volt ilyen, most már egyre többen csinálják fent is, lent is, ez nem okés...

De asszem nem igazán érdemes ezen rugózni, ha a Beho-random úgy hozza, akkor Miklós véletlenül idetéved, ha a Beho-random nem kedvez, akkor nem. És még ha idetéved, akkor is a Beho-random határozza meg, hogy érdemben reagál-e, és ha igen, akkor is a Beho-random határozza meg, hogy Miklós olyat reagál, ami tetszik az istenadta népnek...
Dátum: 2012.09.25. 17:58:18
Idézet: Craslorg - 2012.09.25. 17:21:04
Omen666-ról nem tudtam, pedig szövitárs. Olyan 10 napja van rajta.


Most akkor tudtad, vagy nem tudtad?

Mindegy, a lényegen nem változtat, a kardomba nem dőlök, csak nem egészen korrekt a dolog fixen magamon tartani egy elfekvő karakterről SK-t, és szerintem a bug-javításba ez is beleférne...
Dátum: 2012.09.25. 17:04:23
És igen, proxy-val elég belépni, SK-t felrakni, azt kész. De ha egyszer megint proxy nélkül lép be az ember a karakterhez, akkor essen le a segítő kéz. És mondjuk 1 hétig ne tudjon SK-t adni az ilyen karakter. Stb., lehet ezt cizellálni...

Proyxn keresztül szerintem elég lassú játszani, legalábbis én még nem találkoztam ingyenes, nyilvános és gyors proxyval.

De persze, ez már vékony jég, nem pontosan tudom, hogy poxyn kívül még milyen lehetőségei vannak az embernek, ha több karaktert akar vinni...