Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mat_

Oldal: 123
Dátum: 2008.10.29. 10:44:44
Idézet: tramenes - 2008.10.29. 10:37:55
Idézet: Mat_ - 2008.10.29. 10:28:54
Idézet: tramenes - 2008.10.29. 09:41:43
-Ha a kút negatívban van nem kaphat a szövi újabb hadüzenetet
-Ha valakinek kapituláltatok az nem támadhat újra legalább 1 hétig


ezt honnan vetted? mert a szabály szerint amig negatívban van, addig nem kezdeményezhet háborút...


De neki sem üzenhetnek hadat. Ezt írtam....

újra felteszem a kérdést: honnan vetted ezt? mert a szabály nem ír erről semmit...
és ha igy is lenne, akkor is megbukik a logikád, mivel a lélekkút naponta 15%ot töltődik, tehát legkésőbb 2 nap alatt újra pluszban lesz...

abba az irányba kellene elmenni végre, hogy mit tudnak kezdeni azok akik nem akarnak állandő harcban állni, egy eleve vesztes háborúban...
Dátum: 2008.10.29. 10:28:54
Idézet: tramenes - 2008.10.29. 09:41:43
-Ha a kút negatívban van nem kaphat a szövi újabb hadüzenetet
-Ha valakinek kapituláltatok az nem támadhat újra legalább 1 hétig


ezt honnan vetted? mert a szabály szerint amig negatívban van, addig nem kezdeményezhet háborút...
Dátum: 2008.10.29. 09:20:51
Idézet: tramenes - 2008.10.28. 21:30:57
Lehet hogy tévedek de szerintem ebben a játékban az ÉP/VP egy majdnem teljesen elhanyagolható erőforrás.

A klánháború nem érinti sem a csp-t, sem a pp-t; azok halmozódnak elég sokáig. Cspt amúgy is akkor a legjobb elkölteni amikor 15% alatt vagy; ebben a háború segít, sőt spórolsz is vele hiszen nem neked kell kiportyáznod azért hogy leüssenek. A portyázásnál meg minden szinten van egy "biztonságos" ÉP-érték ami körül nem fog az ellenfél ájultra verni ha támadsz. Ez nem sokkal több mint a biztonságos 15%; legyen mondjuk 25% vagy 100ép; ez mondjuk 11. szint környékén ha 9.re támadsz (és jó ellenfelet választasz) az esetek döntő többségében elég arra hogy ne kapj annyi sebet hogy automatikusan veszíts ájulás miatt. Hiszen eleve olyat választasz aki gyengébb nálad hogy nagyobb esélyed legyen győzni; ami avval jár hogy kevesebbet is sebez beléd. Nem hiszem hogy ne lenne naponként sok-sok olyan alkalom a háború folyamán amikor a tagnak van legalább 100épje. De ha mégis akkor sem veszít semmit, legfeljebb később költi el a portyapontokat.

A háború elhúzása megfelelő stratégia-módosítások mellett szinte semmilyen mértékben nem akadályozza a védekező fél karifejlődését. Nem tudnak kárt okozni csak ÉP/VPben, a CSP és a PP elköltését pedig ki lehet tolni későbbre.

nagyon könnyen megbukik az elméleted: mi van azokkal akiket folyamatosan farmolnak a nagyobb szövetségek? nekik mikor lesz háború mentes nap? SOHA!! ők szívnak, nem tudnak fejlődni...
Dátum: 2008.10.28. 18:04:14
te tereled a témát. én próbálom felhivni a figyelmet arra, hogy szerintem nincs arányosság a rabolt LE tekintetében.
talán szerinted reális az, hogy egy 1.35x nagyobb kúttal rendelkező szövetség lerabolja a kút 20-30%át egy olyan szövetségtől akinek esélye sincs nyerni ellene? (azúr átlag 11.5szint mitsu átlag 8.5 szint!!)

nem állítottam hogy nincs több domináns szövetség. sőt ez a probléma, hogy van egypár ilyen domináns, aki rotációban farmolja a B C szintűeket, akiknek esélyük sincs ellenük (lásd szintkülönbségek) és bőven van annyi B C szövetség, hogy az ELIT (és a többi domináns) találjon magának eleget, ahonnan jön a folyamatos "potya" LE.

kell valami megoldás, mert alapvetően nem zavar, ha A szövetségek über táposak. csak ne az én szórakozásom kontójára tegyék. ne csak pvp csaták legyenek, hagyják "élni" azokat akik nem akarnak harcolni - valójában bukni és szívni - állandóan.
Dátum: 2008.10.28. 16:33:35
a bukott LEhez: a Mitsubishi most kapitulált az Azúr légió ellen és -4500ban vannak... tehát simán buknak a B C D szövik 20-30%ot... nagyon fair dolog...
Dátum: 2008.10.28. 16:15:53
Idézet: Leinád - 2008.10.28. 11:13:46
A domináns szövetség titulus egy érdem, amit el kell érni, nem adottság. Ha valamelyik szövetség kiköveteli magának, mert úgy gondolja, őt illeti, akkor meg kell mérkőznie a jelenlegi bajnokkal, és legyőzve őt komoly áldozatok árán, megszerezheti ezt a kedvező pozíciót. A szövetség erejét nem a lélekkút, hanem a tagjai adják.

Idézet: Mortimer - 2008.10.28. 11:00:06


Aha, úgy változtassunk a szabályokon, hogy az ELIT HORDA semmiképp se szívjon mi?


Meg is fordíthatjuk. Úgy változtassunk a szabályokon, hogy az ELIT HORDA mindenképp szívjon? Természetesen a közönség egy emberként pattan fel IIIGEN! No de nem ezt kellene játékfejlesztési alapként alkalmazni, hanem azt, hogy helytálló-e a hozzászólás vagy sem. Nem?


az elejéhez: domináns szövetség: elsőnek indult, béta tesztelő karakterek, akiket a büdös életben nem lesz képes utolérni senki.
a végéhez: ne szivjon az ELIT HORDA vagy ne szivjon az ELIT HORDÁN kívül senki? szerintem mindenki az utóbbit választja.
Dátum: 2008.10.28. 10:55:41
kiegészítés, mert elfelejtetted leírni: a domináns szövetség egy hét alatt nyer kb 10-15x 3500=35000-52500 LE-t!!
és ezt kb 0% (na jó 10%) rizikóval teszi!!
a C D szövetségek meg simán buknak 5000LEt a 19ezres kutjukból egy gyors kapitulációval...
Dátum: 2008.10.28. 09:06:06
Idézet: Mazlee - 2008.10.27. 17:59:27
teljesen egyetértek.

még annyit tennék hozzá, hogy ez a háborúsdi ha igy marad senki nem fog pénzért játszani. meg lehet nézni milyen arányban vannak prémium userek azok között akik az elején regisztráltak és mennyi az újak között. oltári a különbség. és azok akik költöttek rá lefogadom hogy mind azt mondják, én többet nem költök... ez igy egy szar.

detto. nem fogok fizetni azért, hogy valaki szivasson úgy, hogy esélyem sincs tenni ellene
miért nem lehet úgy játszani, hogy ne rontsuk el a másik játékát??

Syck neked meg köszi, jól megnevettettél: "pedig ebben a jatekban szinte semmi nem jelent az LE veszteseg, a jatek ebben a szakaszaban meg szinte teljesen mind1. a lelekkutbol veszteni meg szinte olyan, mintha nem is vesztettel volna." az LE MINDEN!!!
Dátum: 2008.10.27. 15:23:37
Egyet kell értsek Blackjackkel, ez a mostani háborúsdi egy kalap szar. a nagyok ütik a közepeseket, akik meg a kicsiket. mindenki sziv csak a nagyok nem.
teljesen elveszik az ember kedvét a játéktól. itt is mindenkit "skatulyába" kényszerít a rendszer, mint anno a TFen...
Dátum: 2008.10.15. 15:33:55
Melyik a legerősebb szörny a KF-en ?
Szőrmók
Moghtron
Jeges, a rettenetes
Octopussy

????
Dátum: 2008.10.08. 09:30:40
Ki magyarország miniszter elnöke?
Drath Vader
Én
Orbán Viktor
Gyurcsán Ferenc

remélem ezért nem kapott LEt a kérdés feltevő...
Dátum: 2008.10.06. 10:49:28
Idézet: Kocos - 2008.10.06. 10:43:28
Ma, 10:40 A kérdések értékelését nem reálisan végezted, ezért elveszítetted az értékelés lehetőségét, és mostantól kérdést is ritkábban tudsz csak feltenni.


Kedves valaki! Mit tettem??? Maximalisan realisan vegeztem a kerdesek ertekeleset, tudasomhoz merten a leheto legjobban. Miert kaptam ilyet es mit lehet tenni ellene? Nagyon nem erzem / ertem, hogy ezt miert kaptam.


ezt megkaptam én is. azért mert (ezek szerint csak számomra) idióta kérdésekre nyomtam egy azonnal töröljéteket? akkor miért van ott az opció? miért vannak a kérdések között igénytelen / pontatlan/ helytelen kérdések?
valami PONTOSABB információt szeretnénk kapni, hogy mi a gond!
Dátum: 2008.10.06. 09:14:25
Hányban volt az 1516os mohácsy csata?
1516
1515
1514
1513

az ilyenek miért kerülnek be???

Mi a neve a Stargate SG-1 című sorozat alapján készílő MMORPG játéknak?
Stargate Words
Stargate Infinity
Stargate Univers
Stargate Atlantis

a kérdésben elirás, a válasz pedig stargate Worlds kéne hogy legyen
Dátum: 2008.10.02. 09:44:50
Kiknek a párbajai nyomán jött létre a legtöbb vortex ?
Gyémánt Horda
Zafír Horda
Smaragd Horda
Rubin Horda

ez mi?? honnan kéne tudnom a választ?
Oldal: 123