Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Chargerrt1972

Oldal: 1
Dátum: 2010.11.03. 21:39:46
Én csak itt olvasgatok, olvasgatok!
Hihetetlenek vagytok! Mit össze agyaltok ezen a szaron!
1- meg kell nézni a pók karikat...szintjükön + még feljebb is a legerősebbek, és most még hozzájön a több AF pont is!
2- Lehet itt okostojást játszani, meg agyalni, meg számolgatni...de ha erre van szükségetek irány vissza a matekóra. én kikapcsolódni jövök ide játszani, nem azért, hogy tervezgessek, számolgassak....csak nyomkodni a gombokat (mondjuk meg is látszik a karimon), aztán annyi!
3- Ezért annyi a véleményem, ez van bevezették, megkaptuk, el kell fogadni. Akinek meg nem tettszik, hogy a POK-okat tápolják, az hagyja abba!
Dátum: 2009.10.31. 13:36:26
Teljesen igazad van!

Valami ilyesmire gondoltam én is, csak kissé nyersebben fogalmaztam
Dátum: 2009.10.31. 13:17:20
Hát ez marha jó!

Olvasom ezt a sok sírás-rívást!
Nem nyavajogni kell, meg azon morfondírozni, hogy "nekem miért nem jó"; "hogyan alakítsák át a játékot, úgy hogy nekem jó legyen". Talán a saját karaktert kell úgy alakítani, hogy sikeres legyen!

Ez sztem a "piacon" fellelhető legjobb játék.....meg lehet nézni a pl a Gameforge összes játékát!

Nulla mind! Semmi fantázia, semmi jó fejlesztés. Csak klikkelgetsz, meg költöd rá a sok pénzt...mert ha nem költesz rá szart sem érsz az egész karaktereddel.


Szóval tök fölösleges itt vergődni. Azt az energiát inkább arra fordítsátok, hogy a saját karakteretek feleljen meg, ne arra, hogy a játék a karakterhez!
Dátum: 2009.08.28. 23:51:14
Na hogy ha igazi gyönyörűséget akartok látni!

http://www.youtube.com/watch?v=YHSXTXAmP5E

Érdemes végignézni, mert a hangja is nagyon ott van ( ha nem jön be a zene halkítsd le ), és azt a végén mutatja be csak!

Sajnos már eladták! Pedig csak egy kicsi hiányzott, hogy megvegyem. KB olyan 10 millió forint.
A szándék megvolt....

Ha már láttad...

Tudom nincs benne elektromos ablak, meg kipörgésgátló, meg elektronikus kanyarstabilizátor....stb. De igazából ezek nem számítanak. Csak az hogy gyönyörű, nagyon gyors (M-es BMV-ék;Audi s8...stb csak a keréknyomán futhatnak)

Szóval ennyi ha megtehetném csak amerikai autó, mert ők tudnak szépet, igazán szépet gyártani.
Dátum: 2009.08.27. 21:09:16
Hát lehet egyedi, de akkor asszony cége kapta az összes selejtet. Az összes Peugeot típus képviselteti magát, de csak a 206-osokkal nincs gond.És több száz darabos autóparkról beszélünk...

Ja és még egy !

Sokan örülnek, hogy egy "szelektív szemétben" autózhatnak, mert nem fussa másra. Szóval a gúny nem őket illeti.
Mert ez annak a rátarti idióta Bochkornak a stílusa.........
Dátum: 2009.08.25. 22:01:29
ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! Csak Francia autót ne! Csak azt ne! Inkább énekeljen a Balázs Pali!
Peugeot 307! Céges autó! A nejem használja, nem üti, nem vágja....én tanítottam a jogsi után, szóval biztos tudja hogyan miként! 2 éves az autó és már 2 millió forint fölött költött rá a cég, ami a nem garanciális szervizelésből jön! PL:Eltört a féknyereg!!!!!! Másfél éves volt a dög! Hál istennek nem lett baleset! A szakszervizben Siófokon (oda hordjuk, mert ott viszonylag normálisak, BP-n csak a lehúzás) A szervizvezető fogta a fejét. Azt mondta ilyet ő még nem látott! Anyaghiba! Egy közel 5 millió FT-os autón! Eszi a dög az olajat! Már 2x "megcsinálták" Pesten. Ez meg leszarja csak kajálja tovább. Ha nem céges kocsi lenne, sztem már elrohadt volna, mert mi nem tudtunk volna ennyit rákölteni!
Ha szépséget vehetnék, akkor csak amerikai autót! Pl: '57-es Chevrolet BelAir az igen az már fazon! Csakhát ami ki is néz valahogy millió handrid dolárok.......naon drága.
Ha viszont kisautó: Suzuki Splash....kicsi;pörgős;és a designe is elfogatható......vezettem is egy olyat semmi gond nem volt vele. Talán csak az idióta hangok benne. Pl: az index hangja, olyan mint a ZX Spektrum játékokon anno.....
de sztem nem szabad régi használta utót venni, mert az lutri....lehet (ahogy egy kicsivel feljebb is olvashatjátok) egy összetákolt fostalicskát vesztek valami kedves eladótól. És akkor lehet gondolkodni :Roncstelep? költsek rá? vagy haljak meg benne......
Ezt te állítod magadról! Én egy szóval sem mondtam!
Azonkívül, az hogy valakire a jelen példában azt írtam "szegény" részemről egyáltalán nem sértő szándékot volt hivatott kifejezni!Egyszerű ténymegállapítás volt részemről. Az azonban, hogy te hová sorolod magad az a te bajod.
Ráadásul a gúny ahogyan írsz pont azt mutatja az vagy ami nem szeretnél lenni.
És mindezt azért mert nem vagy hajlandó elfogadni, hogy ha valami olyat is megismersz ami nem feltétlenül tetszik attól "gazdagabb " ember leszel...érdekes.
Kedves CaveMan!

Amit írtál az már maga is egy szegénységi bizonyítvány. Ne haragudj nem akarlak megsérteni, és bizonyosan egy intelligens, művelt ember vagy. Sajnos azonban az előző hozzászólásodat olvasva azt kell mondjam ezzel kapcsolatban téves a látásmódod.

Nem azért leszel szegényebb, vagy gazdagabb egy élménnyel vagy valaminek az ismeretével, mert Bartókot hallgatsz vagy Cavan-t. Thomas Mann-t olvasol, vagy Lőrinc Lászlót. Hanem attól leszel szegényebb/gazdagabb, hogy hallgatod/olvasod-e bármelyiket vagy sem. Aztán, hogy milyen benyomásokkal leszel gazdagabb az már egy másik történet. Szeretni, nem szeretni egy előadót, egy írót, egy zeneszerzőt az teljesen szubjektív. Vagyis csak azt akarom mondani, nem kell lenézni senkit csak azért mert más zenét hallgat. Legyen az réteg avagy populáris.

Én speciel szeretem a kérdésemben említett előadókat, zenei stílusukat. És nem hiszem hogy ezért a ""de öcsém, ez olyan jó zene, hogy lepetézel tőle. Milyen csíra vagy, hogy amazt hallgatod"" kategóriába tartoznék. Már csak azért sem,mert az egyik kedvenc klasszikus zeneszerzőm Giuseppe Verdi. Tehát egyáltalán nem igaz, hogy bárkire ilyet mondanék, azért mert másfajta zenét hallgat.

De azt továbbra is fenntartom, hogy csak azért elutasítani egy kérdést, mert nem hallottam még róla elég szomorú jelenség, és igenis szegényebbek azok az emberek akik ilyet tesznek.
"Az, hogy fesztiválokon megfordulnak, az nem jelent semmit. Ha máshonnan nem is, de a reklámokból az ember legalább hallja azoknak az együtteseknek a nevét, amelyek ellátogatnak a nevesebb fesztiválokra. Neves alatt a Balaton Soundot, a Voltot, vagy a Szigetet értem például, mert róluk hall az az ember is, akit a mai könnyűzenei stílusok nem érdekelnek. Ha azonban a piripócsi falufesztivál kedvenc tánczeneszolgáltatója valamelyik, avagy punkegyüttes, azt az átlagos ember nem fogja ismerni, hiába van "többezres tömeg" a koncertjeiken. Eddig még nem tettek le semmit az asztalra, amitől ismertté válhatnak. Ha ez megváltozik, akkor jó lesz a kérdés, addig érdektelen és speciális."


No Akkor engedjetek meg egy kis kiigazítást.
Rétegzene:
Nos mára már az említett együttesek által játszott zenei stílus valóban rétegzenének nevezhető. Ámbátor ez nyilván nem a zenekar hibája. És szerény véleményem szerint elég nagy baj, hogy a tuc-tuc és a beszélős gépzenék kiszorították valamelyest a zenei köztudatból ezt a stílust. Bár az is igaz, hogy ez csak kicsiny országubkra igaz, mert külföldön sokkal nagyobb népszerűségnek örvend.
Fesztiválok:
Hát igen Crazy Cavan nem lépett fel a szigeten.....sajnos...ellenben a többi (magyar) a kérdésben szereplő együttes igen. Sőt a Mystery Gang Rockabilly Trio nevű formáció Woodoo Doll című számával a Viva tv szennytengerében is kiemelkedő szigetként találkozhattatok.
Ezen kívül jó pár lemezt adtak ki külföldön (a fentebb említett okokból). És nagy nemzetközi fesztiválokon lépnek fel.

Szóval rétegzene? Lehetséges. De baki nem ismeri, véleményem szerint szegényebb ember. És nem arra gondolok, hogy olyan nagyszerűek (pedig azok)hanem én is meghallgatom Eminem, vagy pl. Fergie számait. pedig sztem szörnyű mind, de legalább tudom, hogy mit nem szeretek.
Ráadásul a kérdés elutasításának- továbbra is azt gondolom- semmi köze a szeretem/nem szeretem, réteg avagy populáris zenéről van-e szó.
Köszönöm, hogy elolvastad!
Melyik nem magyar együttes?

Crazy Cavan and the Rhythm Rockers
Mystery Gang Rockabilly Trio
The Prison Band
Rockin' Rock Cats

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Akkor nézze meg a gyógyegér a Google-ban. Legalább gyarapítja ismereteit.

De nem inkább elutasítja. Igaza van, könnyebb! Igaz, az biztos jó érzés, ha már neki nincs +LE, akkor másnak se legyen....
Gratulálok igazi magyar hozzáállás.
Sziasztok!
Szeretném ha valaki elmondaná ebben a kérdésben/válaszokban hol a helyesírási hiba!
Aki pedig ezt az értékelést adta kérdésemre az szálljon magába, és menjen vissza általános iskola 2. osztályába....hátha ott még tudnak rajta segíteni....
Íme a kérdés/válaszok:

Melyik nem a híres "páros" Bud Spencer és Terence Hill filmje?

Nincs kettő négy nélkül
Különben dühbe jövünk
Az ördög jobb és bal keze
Nevem Senki

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


Szóval én nem tudom....hátha valaki elmondja.
Oldal: 1