Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Enchanter

Oldal: 1234567
Dátum: 2008.12.05. 20:46:39
Csakhogy pénzért aránytalanul több bónuszt kapsz mint időért...
Dátum: 2008.12.05. 20:32:35
Itt a srác problémája szerintem az volt hogy bajnoki viadalon prémium nélkül esélytelen vagy. Te meg jössz és előkapod a "vitát", mikor ő csak annyit mondott hogy prémiumosnak és nem prémiumosnak indulni ugyanabban a kategóriában totál fölösleges.

Sir Ny meg kezd már az idegeimre menni pedig én sem vagyok kimondottan prémium párti...
Dátum: 2008.12.05. 17:26:24
Idézet: G0df4th3r - 2008.12.02. 11:43:46
Hello!

Ahogy szombaton is szó volt róla, nagyon hasznos lenne egy frissítésekre dedikált oldal, ahol a játék aktuális változásait lehetne nyomon követni. Az emberek 10%-a fórumozik. Megint a szöviforumról tudtam meg, hogy az állatok befogási esélye és a sajtolható LE csökkent. :S


Őőőő pontosabban? Bocs hogy itt kérdezem de pont most nyomtam 3 szintet befogáson és sajtoláson, érdekelnének a részletek...
Dátum: 2008.12.03. 01:16:04
Hát nem tudom... elején varázslók vannak előnyben ha nem bánják hogy ha nem fizetnek 20 őskövet 1 spellért, akkor még az utolsó bunkó (ám de pénzes) paraszt is porba varázsolja őket. Mondjuk harcos buildet nem próbáltam, gondolom ott is így van az ősköves felszereléseknél de azok csak +statot adnak, nálam meg erre épül az egész kaszt... Eh, csak rinyálok itt, de az hogy vagy fizetek, vagy várok 6 szintet egy normális varázslatra igazán benne lehetne a horda leírásában...

Egyébként 60-as szívósság lol, de van egy olyan érzésem hogy lesz annak caster verziója is amely extra varázslatot ad
Dátum: 2008.09.29. 13:32:16
Sziasztok!
Én szívesen válalkoznék arra, hogy betöltsem ezt a lyukat : )
Othon sajnos nincsen internetem, de az iskolából szoktam játszani néha még órák közt is így remélhetőleg nem fogok lemaradni a többiektől. Nagyon szeretem a szerepjátékokat és úgy gondolom, hogy egy csapat.. akarom mondani klánnal együtt jobban lehet élvezni a játékot.
Röviden össze foglalva azért akarok csatlakozni, hogy jobban élvezhessem a játékot. És igen tudom, hogy önző vagyok : D
Oldal: 1234567