Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - MadDog

Oldal: 12345
Dátum: 2021.03.16. 12:14:11
Szerintem nagyon sokan cserélnének veled!
Amikor majd lesajtolsz négy maximális szintü állatot, azt nincs az tetoválás ami kompenzálni tudná akármennyire is viszik fel a familiárisért kapott bónuszt
Dátum: 2021.02.28. 19:19:39
Az AF pontokra járó bónusz is szintén igy van, és még nagyon sok minden!
Ezért esne nehezemre elképzelni, hogy ez ne úgy számolna, hogy csak az alap összegből adná a plussz 1 százalékot...
Úgy viszont nagyon elenyésző lenne a különbség és még az általad javasolt százalékok sem tünnek túl nagynak.
Dátum: 2021.02.28. 17:09:54
Ez igy is hatalmas különbség!
De gondolom az 55 667LE energiahasznositással van. Viszont nagyobb esélyt látok rá, hogy a familiáris bónusz csak az alap összegből számol.
Szinte minden eddigi bónuszt adó holmi csak az alapot növelte és csak hozzáadódik a többi bónuszhoz.
Igy inkább a majd 28000LE-ből származó plusszot látom reálisnak, ami csak 1350 plussz LE a te esetedben. Ha meg valóban igy van akkor a PP igény az még a duplája annak amit irtál!
Abban az esetben viszont végképp nem kérdés, hogy mi éri meg jobban nektek...
Dátum: 2021.02.19. 09:54:25
Nem azt nézi, hogy az ütésedből mennyi lett győztes, hanem az összes győztes ütésből a héten mennyi ment arra az egy mezőre.
A példa amit irtál, ott száz százalékotok lesz azon a mezőn, mert semmilyen más mezőre nem ütöttetek. A héten van az a 28 győztes ütés amiből mind a 28 egy mezőre ment.
Ha másnap egy másik mezőre üttök 28-at, akkor 50 százalék lesz mindkét mezőn, mert mindkét helyen lesz 28-28 győzelmetek...
Dátum: 2021.02.14. 13:03:12
Egyáltalán nem praktikus. Ha veszel pajzsot ami csak a szerencse növeléshez fontos neked és igy automatikusan az összes öltözetedbe beteszi, akkor utána egyesével rakhatod vissza minden öltözethez az előzőeket.
Nekem 7 öltözet van beállitva. Jobb igy ha nagy ritkán van valami új, akkor azt a hozzárendelt helyre mentem.
Dátum: 2020.06.08. 06:01:51
Valójában igy is lehet értelmezni

Mire megtalálnám ezeket a régi posztokat kétszer menne le a nap Viszont a kárhozat vermében az elérhető max szint lett volna maximalizálva 15-re. Eredetileg úgy volt, hogy 50 verem medálig kaptuk volna csak a plussz szintet. Az 50. verem medál után már semmi hatást nem fejtettek volna ki tovább, csak gyüjtöttük volna mint a xenó medálokat.
Pont azért volt igy eredetileg, mert ez csak kis minden hónapban újra induló mini eventnek indult és hogy ne érhesse el a nagy végzet verme határait ami évente csak 2x van.
De mivel elejétől fogva nem müködött igy maximuma már nem lesz
Dátum: 2020.06.07. 14:42:17
Jól mondja Ricskosz! Valóban úgy indult, hogy az lesz a maximális elérhető szint a veremben, viszont ahogy elnéztem senki sem találkozott a maximális szinttel
Dátum: 2020.03.29. 16:40:59
Még a legnagyobb tétel kimaradt. A csatlósok által adott bónusz... Lehet akit néztél már rendelkezik pár csatlóssal, igy nála a zárójeles szám jóval nagyobb lehet, mint amennyi a medálokból összejönne.
Dátum: 2020.03.28. 13:07:15
Én azt kell mondjam Miklóssal értek egyet, annak ellenére, hogy még én is alacsonyabb szintü játékosnak számitok. Most amire ti több ezer AF-et eltoltatok, amit gyüjtöttetek Isten tudja mennyi szinten keresztül, csak azért kapja meg valaki olcsóbban, mert le van maradva szintben? Minden játék lényege, hogy minél feljebb mész annál inkább bővül a lehetőségek kinálata igy itt az AF-ok is. Ha már lent olcsóbban kapható akkor minek strapálják magukat az emberek?
Dátum: 2020.03.15. 16:00:37
Én megkaptam őket tegnap, de ma el is tünt újra...
Dátum: 2020.02.05. 15:30:18
A xenó event jutalmai kicsit hamar tűntek el megint... Most vettem észre amikor már a sokadik gyakorlatozást inditottam, hogy kevesebb tp-t kapnak az állatok már megint. Erre majd figyeljen akit érint.
Dátum: 2019.11.15. 19:22:55
Szia!

Persze! Az mindig 3 hétig tart!
Dátum: 2019.11.02. 12:03:33
Jól mondod! Legalább 5 szavazat kell hozzá!
Dátum: 2019.09.07. 13:13:47
Látom zajlik az élet a fórumon. Már azt hittem én is, hogy nálam a hiba amiért nem akar biztonságosan menni az oldal. Két kattintás nem megy le úgy, hogy ne jönne elő, hogy nem biztonságos az oldal Hétvégén nézheti ezt valaki?
Dátum: 2019.08.18. 15:21:43
Nem Szörnykihivásnál az összes világ szörnyei közül csemegézhetsz.
Dátum: 2019.08.05. 20:30:23
Mindet lehet használni. Semmi hasznuk vagy értelmük nincs, csupán a kihivás tornya esemény alatt van jelentősége, azon kivül csak egy disz a tárgy mellett
Dátum: 2019.08.04. 10:04:06
Ha maximális számú kviz medálod van akkor nem fog neked felajánlani a napi ajánlatban. Az isteni ital mindig helyettesitő tétel ilyenkor.

Viszont nekem is lenne egy kérdésem. Van még valaki rajtam kivül aki a xenó eventből átvette a motivációs jogart és még nem működik? Relikviák közt ott van, de a többlet tp-t az állatoknak még nem adja.
Dátum: 2019.07.13. 06:17:09
Hisz ott az állatvédelem szakértelem ami nemrég lett betéve a szakértelmek közé. Az csökkenti az ellenfél másodlagos támadását!
Dátum: 2019.04.17. 19:51:57
Csak hogy mikor bejöttek a fókuszátor épületek az volt az első kérdés itt, hogy az életenergia fókuszátor lesz e hatással az utolsóvérig bajnoki viadalon. A határozott válasz az volt, hogy nem! Csak kint növeli az életenergiát, de bajnoki viadalokon nem számit... Erre emlékszem, szóval ha tényleg ez számitott akkor hiba volt, vagy azóta változtattak rajta, csak nem szóltak!
Dátum: 2019.03.23. 20:06:01
Nem! Csak sima lélekenergiáért kaphatót ad.
Oldal: 12345