Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234
Szerző
Topic neve: AF képesség ötletek
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
AF képesség ötletek
1. hozzászólás - 2020.03.26. 16:55:43
Sokan már nagyon az AF képességek végénél járnak és nem tudnak mit kezdeni az AF pontjaikkal, ezért szeretnék egy nagy adag új AF képességet csinálni. Ezzel kapcsolatban várunk ötleteket, mit szeretnétek. Lehetnek új képességek, ill. ahol van értelme, lehet meglévő képesség szintjét is növelni. Köszönjük előre a javaslatokat! Nem ígérem, hogy minden meg lesz valósítva, de igyekszünk!
Pontszám: 8.51
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
2. hozzászólás - 2020.03.26. 17:21:49
Feltámasztás eszivel lehessen gyógyítani is az állatot, ne csak akkor amikor dög
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.13
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
3. hozzászólás - 2020.03.26. 17:24:08
A vermek ÉP és VP szívó csapdáinak hatásfokát lehessen 20-40-60-80 %-kal csökkenteni
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.38
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
4. hozzászólás - 2020.03.26. 17:33:22
Mondjuk 100AF pontért létre lehessen hozni egy üres nyakláncot és/vagy gyűrűt, 5-10 foglalattal, amikbe bármilyen nagyobb térkapus fókuszkristály beilleszthető, ekkor a fókuszkristály megszűnik létezni, de a nyaklánc felveszi a fókuszkristály tulajdonságait, és csökken a szabad foglalatok száma. Azaz akár 5 egyforma kristály is beilleszthető, csak ugye azt ki kell várni hogy a térkapuból olyan essen

Ékszer kraftolás letudva :-) úgy tudom az élő fórumon is többször kérték már ...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.27
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
5. hozzászólás - 2020.03.26. 20:04:35
Elso kor

Horda specializációk:

Gyémánt specializáció:
Max. szint 10
Minden egyes szintje +0.5%-kal megnoveli a +33%-os lélekenergia határt amit a hordabónusz ad a zsákmányolt lélekenergiára.

Rubin specializáció:
Max szint 10
Minden egyes szintje +0.5%-kal emeli a fizikai sebést és ad +1 támadást a Rubin horda tagjainak

Smaragd Specializáció:
Max szint 10.
Minden egyes szintje +0.5%-ot emel a varázslat sebzésen és +0.5%-ot ad a maximum manához.

Zafir specializáció
Max szint 10.
Minden egyes szintje 0.5%-kal csokkenti a bekapott sebzést. Varázspont regenerációjuk szintenként 1%-kal novekszik.

Koltsegek:
1 szint: 10 AF
2 szint: 20 AF
3 szint: 30 AF
4 szint: 40 AF
5 szint: 50 AF
6 szint 60 AF
7 szint: 70 AF
8 szint: 80 AF
9 szint:90 AF
10 szint:100 AF
Minden egyes karakter csak a saját hordájának a specializációját fejlesztheti.
Hordaváltáskor a specializáció nullázódik és csak az elkoltott AF pontok felet kapja vissza.


Hordavedelem:
Kivalaszthatsz egy hordat (a sajatodon kivul) ami ellen hatekony vedelmet epithetsz ki.

Hordavedelem AF:
Max szint:100
Minden egyes szintje 0.1%-kal csokkenti a valasztott horda tamadasa eseten a bekapott sebzest.
Koltsegek:
Minden egyes szint 20 AF pont, azaz osszesen 2000.

Hordaegyesites:
Ha megvan az osszes megaesszenciad (jelenleg 575) a tovabbiakban lehetoseged van hordaesszencia letrehozasara, amivel ideglenesen megkapod egy valasztott horda alapbonuszait is a sajatod melle.
A megaesszencia parhuzamosan hasznalhato egy sima esszenciaval (pl. energiahasznositas), hatoidejet az AF kepesseg szintje hatarozza meg.
Maximalis szint: 710
Minden egyes szintje 1 percet ad az alap 10 perces idohoz, igy maximalis szinten osszesen 12 oraig elvezheted egy masik horda bonuszait is.
A fejlesztesi koltseg pl. szintenkent 20 AF pontba kerul


Folytatas hetvegen:
Halhatatlansag AF kepessegek:
Ezek az AF kepessegek csak 400. szinttol fejleszthetoek: ......
V3-Alíz
Pontszám: 7.00
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
787 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
6. hozzászólás - 2020.03.26. 22:16:07
- Arany harcgyűjtő relikvia ezt is kértük többen már hogy arany fokozatról lehessen Ősi éjkristály fokozatig ( akár itt lehetne AF képességet is hozzá hogy lehessen tovább növelni a szinteket ne csak relikvia kupon, Kryxónium fókusz és Unobtánium fókuszokkal. )
- Zu'lit lombikja és Sámán iszák relikviákat AF-ből továbbfejleszteni hogy szintnek megfelelő manaitalt és gyógyitalt adjanak + lehetne hozzá még egy AF képesség amivel napi nem egy hanem akár kettő vagy három... italt adnának
- Lehetne Szövetségi bajnoksághoz is AF-et készíteni ( ehhez még nem volt úgysem ) vagy Relikvia formájában amihez AF képesség is kell hogy tovább lehessen fejleszteni
- Lehetne olyan AF képesség is ami a tudás fája utáni jutalmakat növeli %-ban vagy esetleg fixen adna szentiként hozzá mindebből X menyiséget.
- Lehetne olyan AF képesség is a mytokronit csomagokhoz ( pl 5 szint ) 1-es szinten 1% barna mytokronit , 5.-ik szinten 5% barna mytokronit, mert csomagokból barna nem jön de egyre több barna mytokronit kell a szintemelésekhez csatlósoknál
- CSP hiányra is lehetne olyan AF képesség ami növeli napi mennyiséget ( ez sokaknak szűk keresztmetszet a sok sok verempálca miatt , nekem is gyűlik mert nincs elég CSP hozzá )



De már annyi ötletet adunk adtunk itt fórumon is meg találkozón is

Azt is lehetne bizonyos AF képélességekkel hogy szinttől függjön hogy mi mennyibe kerül ( egy 100-200 szintű karakter jóval kevesebb AF-et termel mond a 300-400 szintű karakterek )



EXTRA1: Energiahasznosítás vagy valóságformázás csak egyik a kettő közül folyamatosan kifejtené hatását úgy mint az esszencia
~10000 AF ( ez lehetne évente aktiválni újra )


EXTRA2 AF képesség aminek feltétele lenne a prémium és VIP tagság

~10000 AF-ért lehetne olyan képesség hogy a kárhozat verembe csak elhasználna annyi CSP-t, gyógyitalt ( amit beállítok ) mamaitalt ( amit beállítok ) és lefut az egész automatikusan és a végén platináért vagy őskőért amit meg akarok venni azokat kijelölöm sok sok kattingatást és időt lehetne spórolni
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.91
kedvencTosfFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
7. hozzászólás - 2020.03.26. 22:26:40
1000 AF elköltésével, adhatsz újabb ötletet AF elköltésére
Pontszám: 7.93
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
8. hozzászólás - 2020.03.27. 16:13:22
Wow, látom, nagyon jó ötletek gyűlnek!

A veremre ható AF képességet már OKézom is. Üres gyűrű / nyaklánc létrehozás, ez elég komplikáltnak tűnik, ennél egyszerűbb szvsz, ha legendás gyűrűt és nyakláncot lehet csinálni. Csak az esetben mi értelme az epikus nyakláncoknak és gyűrűknek (amikből épp most csináltam egy tonnányit...)

Dozer horda specializációs AF képességei: a legtöbb fantasy rpg-ben szokott lenni valamiféle class / faj specializáció, nálunk ezek a hordák. Nem akartunk ugyan túl nagy bónuszt és ezáltal túl nagy súlyt adni ennek, mégis, a játék első éveiben iszonyú sok vita volt ezen, melyik horda az erősebb, melyik bónusz a jobb. Végül létrejött egy viszonylagos, elfogadott egyensúly. Én ezt szívem szerint nem állnék neki most felborogatni hordaspecifikus AF képességekkel. Viszont halhataltan AF képességek, ez nagyon jól hangzik, várom őket

Relikvia tuningoló képesség: ez sima ügy, a lobiknál és iszáknál már én is gondoltam, hogy itt nagyon jól jönne, ha magasabb szintű italt lehetne kinyerni.

Az szerintem nem jó, ha különböző karaktereknek különböző a fejlesztés költsége. Azért kellenek drágább képességek is, hogy azt az tudja csak kifejteni, akinek sok AF pontja van.

Írjatok, jöhetnek még ötletek
Pontszám: 7.76
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
9. hozzászólás - 2020.03.27. 20:47:41 (Válasz Miklós #8 hozzászólására.)
Egy apró megjegyzés, részletes ötleteket később írok, ha írok: V1 topban már szinte mindenki gyémánt, elég egyértelműen az a legjobb szerintem magas szinten, felesleges ezt bármilyen képességgel még jobban kiélezni.
Pontszám: 7.43
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
10. hozzászólás - 2020.03.27. 21:03:59
200 AF-ért lehessen az entitás számlálót 100-zal csökkenteni
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.55
közkedveltCamelusFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
11. hozzászólás - 2020.03.27. 21:32:47
Felejtés számláló AF képesség:A felejtés szakértelmet használsz újrahasználati ideje 168 óráról csökkenthető szinténként 8 órával max szint.20(fejlesztési költség szintenként 20AF)
Pontszám: 9.15
kedvelt tagPixapaFérfi
Végzetúr tehetség
182 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
12. hozzászólás - 2020.03.28. 11:46:40
"Azt is lehetne bizonyos AF képélességekkel hogy szinttől függjön hogy mi mennyibe kerül ( egy 100-200 szintű karakter jóval kevesebb AF-et termel mond a 300-400 szintű karakterek )"

Ez egy nagyon jo otlet!!!
V2- Martalócok

Pontszám: 6.05
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
787 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
13. hozzászólás - 2020.03.28. 11:58:56 (Válasz Pixapa #12 hozzászólására.)
Igen én is úgy gondolom ezért is írtam de Miklós szerint nem, pl. pedig a kalandoknál is úgy van ahogy egyre magasabb ezért egyre magasabb szintű gyógy- és mannaital is kell ( több lélekenergiába kerül a vásárlása ) vagy a mikor Lélekenergiáért vásárolok lélékufárnál ott is emelkednek az arák feljebb szintlépeseknél , olyan új AF képességek amik nem csak azoknak jó akiok közel 400-as szinthez vannak és mivel itt már sokkal több AF lehetne többe is kerülhetne , mert most mi a heklyzet jön egy új AF képesség és a toplista egyből mindent kifejleszt
A hozzászólást Unr34l módosította 2020.03.28. 12:08:18-kor
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.37
közkedveltMadDogFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
14. hozzászólás - 2020.03.28. 13:07:15
Én azt kell mondjam Miklóssal értek egyet, annak ellenére, hogy még én is alacsonyabb szintü játékosnak számitok. Most amire ti több ezer AF-et eltoltatok, amit gyüjtöttetek Isten tudja mennyi szinten keresztül, csak azért kapja meg valaki olcsóbban, mert le van maradva szintben? Minden játék lényege, hogy minél feljebb mész annál inkább bővül a lehetőségek kinálata igy itt az AF-ok is. Ha már lent olcsóbban kapható akkor minek strapálják magukat az emberek?
Pontszám: 9.55
kedvelt tagPixapaFérfi
Végzetúr tehetség
182 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
15. hozzászólás - 2020.03.28. 15:46:21 (Válasz MadDog #14 hozzászólására.)
Az en karakterem 232. szintu, nem gondolom, hogy alacsony szintu lenne. A jatek kezdete ota jatszok napi rendszeresseggel. 17k elkoltott Af ponttal.
Ha abbol a szempontbol nezem a dolgot, amibol te, van benne igazsag, viszont erre is lenne egy megoldas, ha megadnanak egy bizonyos szintet, amit el kell erni a jatekosnak, hogy fejleszteni tudja az Af kepesseget. Viszont onnan, hogy elerte azt a szintet, mondjuk 250. szint, akkor onnan a karakter szintjenek megfeleloen aranyosan kevesebbe keruljon az Af kepesseg fejlesztese, mint mondjuk egy 400+ szintunek...
V2- Martalócok

Pontszám: 7.37
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
16. hozzászólás - 2020.03.29. 19:42:50
Én amit nagyon hiányolok, az, hogy sok karakter csatlósaik szintösszege elég magas, de a tö-k alapján kiszámolt adott bónusz az csak a töredéke annak amit akár ki lehetne hozni belőle. Ez mytokronit hiányra utal!
Szóval, szerintem nem ártana ha mytokronitonként kreálnánk olyan Af képességeket, amikkel több mytokronitot szerezhetnénk. Több variáció is létezik ezzel kapcsolatban amihez hozzá lehetne nyúlni. Akár a mytoköltség csökkentés is szóba jöhetne alternatívaként.

Én azon lepődtem meg, hogy sok ilyen karakternél akiknek myto hiányuk van, láttam pl az argum által beszerzett relikviát ami a csatlóskristályok tp bónuszát növelik, de kérdem én. Minek?
Gyakorlatilag ez a relikvia egy nagy 0 mindenki számára egy bizonyos idő elteltével. Én évek óta nem vásárolok csatlóskristályokat, mert minek? Úgy sem tudom mytokronitokkal olyan ütemben táplálni, mint ahogy a csatlósok szintben fejlődnek.

Csak egy ötlet, de szerintem ezzel kapcsolatosan komolyabb Af költségeket is be lehetne iktatni a játékba, hogy ezt valamilyen formában egyensúlyba lehessen hozni.
A hozzászólást Neo26 módosította 2020.03.29. 19:45:46-kor
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 8.23
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
17. hozzászólás - 2020.03.29. 20:43:49
Ja, ezt elfelejtettem. Nekem pl. az sem tetszik, hogy ilyen myto hiány miatt, az asztrális kincsből 60-70%-ban csak kheszon törmelék esik.
Tehát aki akarja és szeretné, azok számára lehetne Af-et kreálni, hogy nagyobb%-ban dobjon az asztrális kincs mytokronitot /kheszon törmeléket.
Ezt akár lehetne pont úgy csinálni, mint a szakértelmeknél az Eh és Vf közt, hogy csak az egyik fejleszthető és lehessen választani, attól függően, hogy épp melyiket szeretném előnyben részesíteni.
Mivel 3 Af árán felejthető lesz a képesség ezért úgy is csak akkor érdemes felejteni, ha már összeszedted az újbóli fejlesztésekhez szükséges Af pontot.
A hozzászólást Neo26 módosította 2020.03.29. 21:32:49-kor
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 8.23
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
18. hozzászólás - 2020.03.30. 10:57:19
Írok én is néhány javaslatot.
Az alábbi kettő megoldaná a vermes(és egyéb) CSP-problémákat.

Esszencia nagymester

Egyszerre két aktív esszenciád is lehet.

Elementarista
Elementáris fúzió esszenciád a vadászat idejének csökkentése mellett +CSP-t is ad.

Amit még én észrevettem, hogy probléma, az a kalandok kristálypont igénye nagyon magas szinten. Nem tartom gyengének a karakterem 6000 feletti IQ-val és egyebekkel, de olyan próbákat képesek generálni a kalandok, hogy csak nézek. Nem tudom mi alapján számol a program, de maximummal rendelkező szakértelmeknél akár a maximum másfélszeresét is kérheti stb. Ezért úgy gondolom, jó lenne ha Túlélő nevű képességnek ami hozzáad a mentődobásaimhoz 1-et drasztikusan megnövekedne a maximuma(mondjuk 100-ra). Az 5 feletti szinteknek a sebződést nem kell csökkentenie, azzal nincs gond.
Pontszám: 5.76
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
19. hozzászólás - 2020.03.30. 12:03:30 (Válasz Neo26 #16 hozzászólására.)
A mytokronitokkal előbb utóbb akárhány csatlósnál utoléred a saját karakterszinted

utána meg nem tudod növelni a szürke képességet és ezután semelyik másikat csak ha szintet lépsz .

Nem ma fog ez bekövetkezni de azzal, hogy a max szint 400 ba maximalizálva lett az egész csatlós mizéria kukába dobott fejlesztés , mivel mindenkinek egyformák lesznek előbb utóbb a csatlósai

Szerintem nem jó ötlet még af ekkel is gyorsítani azt hogy megszűnjenek a különbségek a csatlósok közt
de az csak saját véleményem

A 400 as szintkorláttal ugy kb az egész játék gallyra lett vágva szóval mindegy mit tesznek be fejlesztésnek
Pontszám: 6.49
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: AF képesség ötletek
20. hozzászólás - 2020.03.30. 12:20:52
Halhatatlansag AF kepessegek:
Ezek az AF kepessegek csak 400. szinttol fejleszthetoek:

Legendás targy fejlesztes:
Minden egyes szintje kitolja a legendas targyaidnak a szinthatarat +1-el.
Maximalis szint: VEGTELEN
AF koltsegek: 50*(kepesseg szint+1)

Tapasztalt kalandor:
Kalandozas kozben csokkennek a probak celszamai szintenkent 1%-kal.
Max szint: 30
Af koltsegek: 10AF/szint

LE gyujto:
Ez az AF kepesseg hatarozza meg, hogy szintlepes utan mennyivel no az LE beveteled kristalyhordabol vagy epp szovetsegi bajnoksagbol. (Alap esetben a novekedes ugye nulla)
Minden szint utan +1%-ot eredmenyez szamodra, maximalis szintje VEGTELEN.
Af koltsegek: 50*(kepesseg szint+1)

Tapasztalatgyjto:
Ez az AF kepesseg hatarozza meg, hogy szintelepes utan hogyan valtozik a csatakert/vadaszatokert kapott TP.
Minden szint utan +1%-ot eredmenyez szamodra, maximalis szintje VEGTELEN.
Af koltsegek: 50*(kepesseg szint+1)

Allatidomar:
Ez az AF kepesseg segit neked allataid moraljanak szintentartasaban. Minden egyes szintje +1%-kal megdobja a meggyozokeszseg szakertelmed erteket.
AF koltsegek: 20 AF/szint
Max szint: 100

Entitasok evolucioja:
Ez az AF kepesseg a legyozott entitasok utan kapott jutalmakra van befolyassal. A tudas fajahoz hasonloan minel magasabb szintu annal nagyobb jutalomban reszesulsz a legyozott entitasod utan a kovetkezo sorrendben:
1 szint: +1 husegszilank
2 szint: +1 husegszilank +1 platina
3 szint: +1 husegszilank +1 platina +1 feher kristalyital
4 szint: +1 husegszilank +1 platina +1 feher kristalyital +1 Ork sor
5 szint: +1 husegszilank +1 platina +1 feher kristalyital +1 Ork sor +1 portyazas itala
6 szint: +1 husegszilank +1 platina +1 feher kristalyital +1 Ork sor +1 portyazas itala +1 vadaszat itala
7 szint: +1 husegszilank +1 platina +1 feher kristalyital +1 Ork sor +1 portyazas itala +1 vadaszat itala
8 szint: +2 husegszilank +1 platina +1 feher kristalyital +1 Ork sor +1 portyazas itala +1 vadaszat itala
9 szint: +2 husegszilank +2 platina +1 feher kristalyital +1 Ork sor +1 portyazas itala +1 vadaszat itala
10 szint: +2 husegszilank +2 platina +2 feher kristalyital +1 Ork sor +1 portyazas itala +1 vadaszat itala
11 szint: +2 husegszilank +2 platina +2 feher kristalyital +2 Ork sor +1 portyazas itala +1 vadaszat itala
.
.
.
stb
Maximalis szintjet a 400 folotti szintjeid hatarozzak meg. 400(20) szinten a max. szint 20!
AF koltseg: 15AF/szint

Entitasok idezese:
Minden egyes szintje +1 entitas kihivasat eredmenyezi szamodra, de vigyazz minden egyes szintje ennek az AF kepessegnek +1%-kal megnoveli az entitasok max. EP-jet is.
Maximlais szint: VEGTELEN
Af koltseg: 10AF/entitas

Entitasok ujrahivasa:
Minden egyes szintje ennek az AF kepessegnek csokkenti a ket entitas hivasa kozotti idot 1 perccel.
Maximalis szintje: 1440 (48 orankent egy entitas)
AF koltsegek: 5AF/szint

Egyeb Af kepessegek, szinttol fuggetlenul:
- Mestergyilkos AF kepesseg max szintjenek kitolasa 1000-ig
- Hatbaszuras AF kepesseghez tovabbi szinteket amik csokkentik a keplet osztojat
- Kihivo mester mex szintjet kitolni 50-re
- Dimenzionalis energiak max szintjet 20-ra emelni
- Fizikai pajzs es magikus pajzs max. szintjenek kitolasa 100-ig vagy akar 1000-ig is...
V3-Alíz
Pontszám: 7.67
Oldal: 1234
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője