Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nabil

Oldal: 123456789
Mikorra várható a spektrális maximumának megemelése?
Dátum: 2011.07.14. 11:12:08
Tegnap óta kint van a végzetúr főoldalán hírként
Dátum: 2011.07.14. 11:02:03
Miről beszélsz???
Már nem lehet csapatot váltani, ha még nem fogtad volna fel
Dátum: 2011.07.14. 10:59:21
Csak ha nem lépek át utolsók lennétek.
Comprende?
Dátum: 2011.07.14. 10:52:47
92 térkép darabot gyűjtöttem Ericathnak 3 arany relikvia mellett.
Majd az utolsó pillanatban még 92-őt, mert elhagytam a csapatot...
Ha nem lépek át akkor 80 darabos előnyt kellett volna behozni az utolsó 24 órában, amit bár nem tudom, hogy sikerült volna, de így azért biztosabb a helyzet.
Dátum: 2011.07.14. 10:16:09
Aki V1-en Ericathnál van, és így marad az állás, nekem köszönheti a második helyet.
Ha nem lépek át az utolsó pillanatban akkor utolsóként indultunk volna a hajrának.
92 térkép darabbal növeltem az utolsó pillanatban a térképszámot.
Választhattam alku platina lánca vagy reménykedek, hogy valaki csak átlép még és talán egy fejlődés platina öve, vagy a nagy büdös semmi.
Dátum: 2011.04.28. 09:14:11
A toplistás eredménybe beleszámítanak a védekezésben elért győzelmek?
Mert engem az zavarna inkább, hogy ha az említett módszer miatt nem tudnék bekerülni a top 10-be.

Vagy ne számítsanak bele, vagy PP-t is vonjon le az ilyen győzelmek után.
Mert a toplistás szempontból a PP a szűk keresztmetszet.
És nagyon nem szeretném, hogy az esemény végén az döntsön a toplista helyezésről, hogy ki tudott több embert rávenni, hogy megtámadja...
Dátum: 2011.04.11. 21:50:08
Ez nem így van szövetség váltásnál csökken az épített mennyiség, csak nem tudom pontosan.
Dátum: 2011.02.04. 11:31:09
Ez nem random, hanem hivatalosan így van.
Lusta vagyok elő keresni Miklós hsz-t, de a szerepjátékos magyarázat valami olyasmi, hogy egy állatnak csak egyféle esszenciához van affinitása, ezért, csak egy félét dob, de abból többet.

mód.:
Legyőztem a lustaságom

Miklós
Re: Alkímista labor
268. hozzászólás - 2010.07.30. 11:22:37

......
Igen, ezt megerősítem, egy állat sajtolásakor csak egyfajta esszenciát kaphatsz, akkor is, ha 20+ szintű és ezért több esszencia jár. A szerepjátékos magyarázat az, hogy egy állat szervezete csak egyfajta esszenciát termel. A technikai, hogy az alkimista labor leprogramozása már igy is irdatlanul sok időnket emésztette fel, sajnos kellett kompromisszumokat kötni, nem lehetett a programot a végtelenségig bonyolitani.
......
Dátum: 2011.02.02. 13:14:52
V1 105. Ozayuni, az éjszülött megfeküdt, de ha jól értelmeztem Miklóst fel kéne támadnia, mivel nincs feltöltve a csapdája.
Hiba vagy időbe telik mire magához tér?
Dátum: 2011.02.02. 11:43:28
Már nem szedi darabokra az állatokat szerintem próbáld meg velük.

Más:
Én teljesen meg vagyok elégedve a módosítással.
A tegnapihoz képest kész mennyország.
70 valahányas szinttel nyilván nehezebb egy 105-ös szintűeknek készült Xenót ütni.
De érthető, hogy a gyors elhalálozás miatt sokak nem tudták elérni a 400 csatát.
Esetleg adhatna egy csatáért annál több győzelmet, minél alacsonyabb szintről ütik.
Ez csak a 400 csatáig lenne érvényes, hogy ne befolyásolja a győzelmi toplistát.
Dátum: 2011.02.02. 10:50:03
Akkor viszont jutalom sem lesz
Dátum: 2011.02.02. 10:01:17
788 kvízbesorolásom van, de csak 2 kvíz medálom...
Dátum: 2011.02.01. 21:30:59
Köszönöm a válaszokat!

Kár pedig a vastagbőrre lenne szükségem
Dátum: 2011.02.01. 21:11:57
Őszintén megvallva lusta vagyok elolvasni a topicot.
De legyetek olyan kedvesek válaszolni kérdésemre.
Ha CSP-ből támadom a xenót akkor turbóznom kell az spm-t, hogy maximális Le-t kapjak, vagy nyugodtan rakhatom másra is?
Dátum: 2010.11.03. 20:15:17
Köszönöm, hogy egyesek véleményét semmibe veszed, válaszra sem méltatod és az e-mail-re sem reagálsz.
Dátum: 2010.10.21. 19:55:13
Lásd, hogy nem csak kritizálok (höbörgök ), hanem építően állok a dologhoz itt egy javaslat:

A lassú idő ebben a formában nem kerül be a játékba helyette egy másik képesség.

Név: szanitéc, tökéletes sebgyógyítás (részlet kérdés)
Szint: 1 ; AF költség: ?
Leírás: Ha életpontod 15%-a alól gyógyital vagy mágikus regeneráció használatával jössz ki, és a következő egy percen belül megtámad egy végzetúr, az általa okozott sebzést teljes mértékben meggyógyítod.

Ez egyenes megoldást jelentene az általad elmondott problémára, és nem tartalmazza az Le védelmet.


A legjobb példa, hogy jóformán mindenki Le védelemre használná a Lassú-időt, hogy csak ilyen jellegű hozzászólások születtek vele kapcsolatban. Így nem azt a célt szolgálja, mint ahogy elképzeled.


Mód.: Remélem hozzászólásom nem esik lepontozás áldozatául és így nem kerüli el a figyelmed
Dátum: 2010.10.21. 18:06:22
Olvastam már ezt a hsz-d hátrébb, de akkor sem értek ezzel egyet.
Azt értem, hogy meg vagy győződve arról, hogy ezt a képességet nem arra szánod, de egyben arra is fog szolgálni, hogy 15%-ról ne lehessen többet rabolni.
Elég ritka jelenség, hogy valaki ott felejti a kariját a gép előtt vadászat közben, és igen náluk nem 10 másodpercen fog múlni.
De bárki másnál aki aktívan vadászik egy töredék másodpercen is múlhat, ha bevállalja azt, hogy költi el 15% alatt az Le-t, hanem folytatni akarja a vadászatot. Ezzel a képességgel teljesen kiveszed a játékból ezt az elemet ami kezdetek óta meg van.

A másik,a példád ritka eset, biztosan előfordult már többször sok emberrel, de nem minden napi esemény.
1. Ha ÉP-re van szüksége van rengeteg lehetősége. Fejlesszen egészséget, építsen szentélyt, nyomja be a pihenést, ha nem elég ott a gyógyitó pálca vagy a puha párna.
2. Ha mágikus regent nyom és abban a pillanatban beütik, mi történik? Valamennyivel kevesebb ÉP-vel fogg rendelkezni, mint a max ez probléma? Ha leverik a max ép-ről nullára akkor valószínüleg kevés az egészsége, ha mágikus regen nem tölti maxba, akkor maxolja a szakit, vagy növeljen mágiát.
3. Mikor fordulhat elő az említett példa:
-pont bekerül valakinek a portyaablakába mikor felbukkan és peche van
-valaki figyeli látja, hogy vadászik, de nem sikerül túl járnia az eszén (itt már Le védelemről lenne szó, amit írtál, hogy nem ez a célod)
4. Maradjunk szorosan a példádnál. Mi van akkor, ha valaki vadászik és gyógyitalt használ a leütettéshez? Mi ez ha nem Le védő képesség?

Én elhiszem, hogy nem Le védelemnek szánod, de minden épeszű ember arra fogja használni.
Ezt nem lehet tagadni. Vagyis a TP duplázás, a kreatív korlát, a rabolható mennyiség % csökkentése/kivégzés butitása, a +% Le portyatárgyak ezzel való tönkre vágása és a tudatpajzs után, újabb nerf a portyának...
Szerintem ez így, ebben a formában nincs rendjén!
Dátum: 2010.10.21. 13:08:23
Átrágtam magamat mind a 18 oldalon, örülök, hogy végül a +TP hatása az energiamesternek el lett törölve.
Nagy képűség nélkül ki merem jelenteni, hogy én vagyok az egyetlen karakter V1-en aki Eh-val és 30 PP-vel vadászat nélkül, csupa VF-esek közt játszik. Eredeti formában nekem annyit ért volna a képesség, mint halottnak a csók.
Sorban hagyom le szintben a VF-eseket, természetesen szingularitásom az 0. Ennek a sebességnek a mértékére egy példa: egy jelenleg AL tag, kinek nevét engedély híján nem említem, segítségével vázolom.
Előszór 5-6 szinttel felettem járt, majd kb. 2-3 hónap alatt arra lettem figyelmes, hogy már nem tudom a kamrámba vendégül látni, mert alattam helyezkedik el szintben. Ráadásul ő egy aktív és erős karakter akiről feltételezem, hogy nem csordulnak túl az erőforrásai, szóval "lehetőségeihez mérten" gyorsan halad. Az átlag játékosokról nem is beszélek, hogy hozzájuk képest milyen sebességgel haladok.

Ha véletlenül rá/magára ismert a példámban említett végzetúrra, szólok, hogy jelenlegi állás az nem példa értékű, ugyanis újfent előttem jár szintben, de ez csak arra vezethető vissza, hogy az elmúlt két hónapban jó formán nem játszottam.

A lassú idő bevezetésén, viszont nagyon meglepődtem...
Nem értem a szükségességét?
Ha valaki nem költi el 15% alatt a Lé-t, akkor igenis vállalja a lehetséges rizikót amit ez magával hordozz.
Nem kell több egy egészség cuccnál és a józan paraszti észnél, hogy ne raboljanak le.
A nem rég megszerzett relikviám is jóformán értelmét veszti.
A p.o.k-ságot mindig is egy "nép oktató" feladatnak tekintettem
Anyázós levelekre általában (ha csalóznak, vagy scriptel gyanúsítanak azt nem tűröm) higgadtan válaszolok.
Ha esetleg nem tudná leírom neki, hogyan tud vigyázni nála lévő lélekenergiájára.
Nem kevés karakternek azóta nem változott vagy csak kis mértékben a vesztett Lé stat-ja.

Miklós ha ez be lesz vezetve igen is megszüntetsz egy létező taktikát és másra nem szolgál ez az újítás csak az Lé védelemre.
A játék PvP eleme egy jó nagy szelettel kisebb lesz.
Bár abba még reménykedni sem merek, hogy nyitott fülekre találnak szavaim.
Kedvencem az volt, mikor a kreatív korlát bevezetése alkalmából neked címzett e-mail-re válaszul, jóformán melegebb éghajlatra küldtél
azzal az indokkal, hogy ez engem nem is érint


Mód.: Félre gépelés, betűhiány, merül a billentyűzetben az elem
Dátum: 2010.09.14. 11:19:57
És a térkapu TP költségét is csökkenti...
Oldal: 123456789