Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pietrus

Dátum: 2009.12.27. 10:49:53
Igen, addig játszol, ameddig akarsz.
Dátum: 2009.12.27. 09:34:46
A 4-es világ véges világ volt, és már vége lett.
Dátum: 2009.12.23. 11:06:17
Idézet: Birka - 2009.12.23. 07:50:21
Nem vagy köteles eldobni a VF-et, sőt még azt se tudod mit csinál, hogy egyáltalán lesz-e ilyen szaki, de már előre megy a nyafi?


Hát ha neked az nyafogás, hogy megkérdeztem, hogy mégis mi a búbánatos rézfánfütyülős köze van egymáshoz a kettő szakinak, akkor nagyon sajnállak. Részemről befejeztem a témát (és a veled való kommunikációt is)
Dátum: 2009.12.23. 00:04:04
Idézet: Freez - 2009.12.22. 20:42:53
Pietrus, én úgy látom a két dolognak annyi köze van egymáshoz hogy mindkettő táp és el kell döntened melyik táp hasznosabb a számodra.


Azt nem is vitattam, hogy mindkettő táp bizonyos szempontból, viszont a vf-nek vannak hátrányai is, és előnyei is. Én inkább taktikának mondanám, mint tápnak. Én elfogadtam, hogy sok mindenben hátrány ér a vf-ezés miatt, kimaradok néhány dologból. Így még egy dologgal fog bővülni ez a lista.
Pont ez zavarja a szememet, hogy el kell döntenem, melyiket használjam.

Nem hiszem, hogy a VF-et használóknak feltétlen szükségük van erre is.


Vannak még olyan dolgok, amikre nincs feltétlen szükségük, de mégsincs megtiltva. Például szingulárisra sincs szükségem, de elvileg fejleszthetem és használhatom. (Az más kérdés, hogy mennyi értelme van).
Dátum: 2009.12.21. 19:06:45
Idézet: Jeriko - 2009.12.21. 18:56:04
Azért zárja ki, mert ugyanarra a dologra adna még egy bónuszt, amit Miklós a játékegyensúly érdekében nem akar (ugyanezért van kizárva a többfajta hordagyűlölet, vagy ezért nem lehet láthatatlanul portyázni és hasonlók). Egyébként a VF-et meg a Spektrálist is ilyenre kellett volna csinálni annak idején.


Ugyanarra a dologra ad bónuszt? Lehet nagyon hülye vagyok (még mindig), de még mindig nem értem, hogy a vadászat TP-je hogy függ össze a portya zsákmányával.

Az igaz, hogy mind a kettőtől erősebb lesz a karakter a saját környezetében, de nálam valahogy nem áll össze a kép.
Dátum: 2009.12.21. 16:18:52
Idézet: Birka - 2009.12.21. 16:13:06
A kérdés úgy hangzik:
Zavar-e, ha lesz egy szaki, ami akkor működik csak, ha nem VF-ezel.


De miért zárja ki egyik szaki a másikat? Eddig ilyen csak a hordagyűlöleteknél volt, de ott érthető az ok. Akkor kérek egy szakit, ami csak akkor működik, ha nem használsz szingulárist.

Talán lenne végre alternatívája a középmezőnyben a nem VF-es útnak is?


Talán lenne mégegy útja a topnak, hogy széttápolja magát.

Bocs Birka, de ezekkel az érvekkel nem győztél meg. Most pedig lehet fújjolni, és lepontozni.
Dátum: 2009.12.21. 16:07:56
Lehet, hogy én vagyok nagyon hülye, de valamit nagyon nem értek a kérdőívben: Volt egy olyan szakértelemről szó, ami fix Le-t adna portyánál, ha nem hoznál semmit. Ez eddig nagyon szép és jó, de ott volt, hogy a vf alternatívája lenne, tehát vagy ezt, vagy azt fejleszted. Valaki magyarázza már el nekem, hogy a kettőnek mi köze van egymáshoz? Egyik a vadászatra vonatkozik, másik meg a portyára. Valahogy nem látom az összefüggést.
Kicsit utánanéztél volna, akkor tudnád, hogy régebben még értékelhettek játékosok is, és így rengeteg rossz kérdés került be. Mostmár adminok értékelnek, ezért most nem kerülnek be rossz kérdések. Amiket példának hoztál, nyilván régebbről maradt benn.
Dátum: 2009.12.20. 11:45:27
Mákja volt, neki kedvezett a random. V4-en egyszer én is vertem meg egy szál buzogánnyal egy rendesen felöltözött és fejlesztett karaktert. Ilyen (nagyon ritkán) előfordul.
Dátum: 2009.12.20. 11:27:12
Melyik a leg nagyobb kártya lap?
Király
Hetes
Ász
Tizes
Szerintem mindegyik egyforma méretű. Viccet félretéve szerintem játékonként változik, hogy melyik ér többet, szerintem törölni kéne a kérdést.

Messiah: Aki nem hallgat ilyen fajta zenét, az nem tudhatja, és a nagyobb fanok sem biztos, hogy tudják az albumcímeket. Azonkívül kimaradt kb egy tucatnyi szóköz.
Attól, hogy másvalaki rossz kérdést tett fel, a tied nem lesz jó. Amúgy a Stan és Pan elég gyenge válaszlehetőség, és reklám is a kérdésed.
Dátum: 2009.12.18. 19:48:59
Mi itt a probléma? Az hogy többet sebeztél, de kikaptál? Ha igen, ez azért van mert az ellenfélnek van kivégzés szakértelme.
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
: Ez azt jelenti, hogy kevés ép-d maradt. bővebben itt: http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek
Dátum: 2009.12.18. 16:56:27
Idézet: Settlers - 2009.12.18. 16:16:34
Mert akkor ugye a lény ebben az esetben 168 LE-t ad. És még ebből lejön a SM+TT 49 %-a, ami 82, vagyis a lény alapszintje 86 LE-t ad.


Ez itt tévedés. a lény alapesetben adott volna kb. 112 LE-t, mert 112*1,49=166,88 Az 1,49-es szorzó így jön össze: 1,49=1+(spektrális/100)

Amúgy szerintem teljesen rendben vannak ezek az átlagok. Ha így visszaszámolod az átlagaidat, akkor kijön, hogy kb 200 Le az alap Le vadászatonként.
Dátum: 2009.12.17. 20:22:25
Szerintem ez elég visszás ötlet. Tegyük fel, hogy A és B karakter egyszerre indult. Mindketten jó játékosok, de A folyamatosan prémiumos volt, és szingulárist használt, míg B nem vett őskövet, és "normális" ütemben lépte a szinteket. Irdatlan nagy különbség lesz a két karakter között, és teljesen lényegtelen, hogy melyikőjük fejlesztett jobban, ha A-nak 20 szinttel magasabb felszerelése van, és a magasabb szint miatt több Le-t is kap.

Ezzel gyakorlatilag a nem szingulárisozóknak, és a vf-eseknek semmi esélyük nem lenne néhány hónap múlva.
Dátum: 2009.12.11. 18:51:41
Kell hozzá a másodlagos támadás szakértelem. Nézz körül itt: http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek Utána portyázni kell, és imádkozni.
Dátum: 2009.12.11. 18:46:49
Hány méter magas a világ legmagasabb embere?
247cm
190cm
242cm
180cm
Hány méter magas, és utána centiméterben vannak megadva a válaszok. Gratulálok. Amúgy is elévülhet.

Milyen gyorsan tud futni a viziló?
45km/h
15 km/h
Csak úszni tud
30km/h
Tagadó válasz.
Dátum: 2009.12.10. 18:45:32
mikor volt a nagy gazdasági világválság?
1881 január 3
1309 április 27
2008 február 5
1929 október 24
Egy napig tartott?
Dátum: 2009.12.09. 06:49:28
Idézet: Vlky - 2009.12.08. 21:08:36
Van egy szoba. A szoba minden sarkában egy cica ül. Minden cicával szemben egy cica ül. Miden cica farkán egy cica ül. Hány cica ül a szobában?
12
4*
16
8

hány sarka van a szobának, merre fordulnak a sarkokban lévő cicák, a szoba minden sarkában egy és csakis egy cica ül vagy több is ülhet egy sarokban? több kérdésem nincs, csak még egy megállapítás: ha minden cica farkán ül egy cica, akkor az végtelen ciklus vagy lehet olyan hogy egy cica ül a másik farkán, a másik meg az előző farkán? meg helyesírási hiba is van benne.
Ez egy 4 sarkú szoba, és a cicák a szemközti sarokban lévő cica felé fordulnak. Továbbá minden cica a saját farkán ül.
Dátum: 2009.12.08. 20:17:14
Igen, a fizikai harci köreid számát növeli. Tehát, ha 10.-es szintre fejleszted, akkor 1 varázsköröd és 4 fizikai harci köröd lesz.
Dátum: 2009.12.08. 17:58:08
Melyik nem magyar eredetű keresztnév?
István
Károly*
László
Béla
Nem biztos, hogy pontosan így volt. A kérdező szerint a Károly. Szerintem meg a László szláv eredetű, az István pedig görög. Utána lehet nézni, én több honlapon is megtaláltam.