Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mind1

Dátum: 2010.05.12. 15:01:32
Én nem kérdeztem semmit...
A szabályzatban ami az oldalon található semmi ilyesmi nem szerepel.

Zárolhatnak-e másért, mint a fent leírt okok?
Bizonyos esetekben előfordulhat, hogy a fenti okok egyike sem áll fent, mégis zárolnak multizásért. Ezek azok az esetek, amikor nyilvánvaló, hogy mindegyik karaktert ugyanaz az ember irányítja. Jó példa erre, amikor valaki minden karakterével ugyanazokat a kvízkérdéseket teszi fel, ugyanazokat az üzeneteket küldi el, mindig pontosan ugyanakkor lépnek a karakterei stb.
Azt se felejtsétek el, hogy a multizáson kivül zárolni lehet valakit azért, mert más módon sérti meg a felhasználási feltételeket: pl. az üzenetküldő rendszert spammolásra vagy netikettet sértő levelek küldésére használja fel, programokkal, scriptekkel automatizálja a játékát, vagy kihasznál egy programhibát.
Mi történik, ha mégis zárolnak multizás miatt?
Tévedésből nem zárolunk senkit, ezért feltehetően a fentiekben leírt problémák valamelyike adódott. Ekkor valószínűleg mindegyik karaktered zárolva lett, amelyiket azon a világon irányÍtottad. Ilyen esetben írj egy levelet a banned@vegzetur.hu címre, írd le őszintén, mi történt. Az egyik lehetőség ilyenkor hogy megmondod, melyik a fő karaktered, vele tovább játszhatsz a zárolás letelte után, a többi karaktert pedig véglegesen zároljuk / töröljük. Vigyázz azonban, ha ismételten multizás miatt zárolásra kerül sor, akkor a zárolás akár végleges is lehet!
A másik lehetőség, hogy valójában két különböző ember játszik ugyanarról a gépről, apa és fia, két testvér stb. Ebben az esetben gondoljátok át, hogy a fenti okok közül melyik is állt fent. Ha azonos szövetségben vagytok, vagy érdemes mindkettőtöknek prémium tagságot váltani, vagy egyikőtöknek átlépni egy másik szövetségbe. Ha annyi történt, hogy mindketten ugyanazt támadtátok, esetleg egymást, ügyeljetek rá, hogy ez többet ne forduljon elő. Ha ez először történt, írjatok egy levelet a banned@vegzetur.hu címre, magyarázzátok el a helyzetet, és a zárolást feloldjuk. Ha azonban az eset ismételten előfordul, a zárolás mindenképpen végleges lesz.
Jól értem, a prémium tagok több karaktert is irányíthatnak egy szövetségben?
Nem ez a helyzet. Amint írtuk, az alapvető problémát az jelenti, hogy a játék ingyenes, és bárki megteheti, hogy több karaktert is beregisztrál. Egy fizetős játékban nincs probléma azzal, hogy több karaktert irányítasz, itt azonban a visszaélés lehetősége az ingyenesség miatt nyilvánvaló. Emellett, gyakran kapunk olyan kérést, hogy valakit a szövetségi társa átmenetileg irányíthasson, ezért találnunk kellett egy megoldást, ahol ezt az engedélyezést automatizálhatjuk. Mindez továbbra sem jelenti azt, hogy pénzért indíthatsz egy "építő karaktert" a fő karaktered mellé: ha a visszaélés nyilvánvaló, az ugyanonnét játszó karakter egyike egyáltalán nem fejlődik, csak épít, akkor ugyanúgy zároljuk.
Hogyan ellenőrzitek a szabály betartását?
A játék mindenfajta aktivitást regisztrál, és vannak algoritmusaink, amelyek ezeket az adatokat naponta kielemzik. Ha azt látjuk, hogy két karakter, amely ugyanarról a gépről, vagy azonos háztartásból játszik, vagy pedig általában hasonló időben aktívak, egymást támadják, vagy mindketten ugyanazokat a karaktereket támadják, vagy azonos szövetségben vannak, és az egyik jelentősen többet épített, mint a másik, akkor fennállhat a több karakterrel való játék (multizás esete). Ilyen esetben mérlegelés után a karaktereket átmenetileg, visszaesés esetén véglegesen zároljuk.
Mi van akkor, ha ketten ugyanarról a gépről játszunk?
Ezzel nincs semmi probléma, ha a fentieket betartjátok. Ne támadjátok egymást, ne támadjátok egyszerre ugyanazt, és ne lépjetek be ugyanabba a szövetségbe. Ha mégis mindketten azonos szövetségbe akartok tartozni, akkor nagyon ügyeljetek rá, hogy ne legyen egyikőtök építése többszöröse a másikénak, és ne mindig ugyanabban az időben lépjetek be. Ha egy gépről két prémium tag is játszik, akkor elhisszük, hogy mindkettő valós személyt takar, nem pedig egy második harmadik stb. ingyenes karakterrel akarja ugyanaz az ember meggyorsítani az építkezést. Tehát ha mindenképpen azonos gépről akartok játszani, azonos szövetségben, akkor javasoljuk a prémium tagság megváltását.

Ezek közül egyiket se sértettem meg,több szabályzat nincs sehol leírva
Dátum: 2010.05.12. 14:55:36
Lehet idézgetni de itt még mindig egy emberről van szó. És ha ez új szabály amiböl ezt kihagyták akkor ezt tegnap hozták.Arra meg még nem volt példa hogy visszamenőleg büntetnek egy frissen hozott szabályra.
Dátum: 2010.05.12. 14:47:04
Lehet úgy tünik,viszont szabályt nem látok még mindig rá sehol se leírva.
Dátum: 2010.05.11. 20:19:52
Basszus ne ordíts és ne káromkodj,szedd össze a gyógyszered. Ha elolvasod a hszeket,JV már rájött a hibára,ők csak többfajta megoldást kínáltak rá. Ha ők nem teszik,JV akkor is módosit a vadászaton szerezhető LEn.
Dátum: 2010.05.11. 20:13:51
Ha egy karaktert 3 ember visz az micsoda a te értékrended szerint? Nem jogtalan előnyszerzés véletlenül? vagy esetleg csalás az is?

Nekem csak 1 karakterem van,és egyedül viszem.Nem vagyok semmire se büszke,tényeket közöltem általánosságban.
Dátum: 2010.05.11. 19:18:23
És kit zárolsz? Akit tömnek? Bizonyitsd be hogy nem ő akarta
Dátum: 2010.05.11. 19:13:26
És ha valakit azért tömnek pl,mert olyan kedvük van vagy csak szeretik a TPt adagolni? Ezt hogy fogod kiszűrni?
Dátum: 2010.05.11. 18:57:23
Értelmezd úgy ahogy szeretnéd,de még szerencse hogy ezt nem te fogod eldönteni.
JV nyugodtan nyilvánosságra hozhatja nálam is hány % nyereségem származott baráti segítségből,nem multizásból.

Részemről befejeztem ezt a felesleges vitát. Ilyen alapon a fele V4 es szervert simán bannolni lehetne.
Dátum: 2010.05.11. 18:36:55
Idézet: Cavalorn - 2010.05.11. 18:28:27
Lehet kiforgatni a szabályokat, meg másokra mutogatni, hogy "bezzeg a fél V4...", de olvasd el figyelmesen ezt:

Idézet: Miklós - 2010.05.11. 11:48:20
A tiltásokról:
Alapvetően nem az számít csalásnak, ha valaki azonos gépről vagy azonos IP-ről játszik (ettől ezek még lehetnek különböző személyek), hanem az, hogyha ezek a karakterek a szabályokban leírt módon kooperálnak. .


Szerintem meg te nem...még mindig arról van szó ha figyelmesen elolvasod hogy 1 ember több karaktert irányít vagy különböző személyek azonos gépről szabályellenesen játszanak.
Dátum: 2010.05.11. 17:43:01
népszerűMiklós
Adminisztrátor
1366 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

Re: Végzetúr friss hírek
189. hozzászólás - Ma, 15:02:25
A 4-es világon szükség volt egy kis korrekcióra: a karakterek egy hiba miatt a vadászatokért 50%-kal több LE-t kaptak. Ezt a LE mennyiséget kiszámítottuk, és a további vadászatokból fokozatosan letudjuk (minden vadászatért 10%-kal kevesebb LE jár, amíg a karakter a kapott töbletet le nem törlesztette).
Dátum: 2010.05.10. 18:01:36
.
Dátum: 2010.05.08. 15:40:10
Szerintem lépjünk már ezen itt túl.
Dátum: 2010.05.07. 00:34:12
Nem a diffed nőt,a rablásod.De buktál is.Éjjel lehet ennyit hozni,de délután,este kizárt


játszom V3on,a tömés minden szerveren tömés akkora különbség nincs.
Dátum: 2010.05.07. 00:28:56
Nem akarod már befejezni?
Lerágott csont...viszont pár rubin karakter feltűnöen sokat vesztett délután 4 óra óta. Neked viszont 500K val megnött a rablásod 16-00ig, érdekes Tőlem tömetheted magad,de ne papolj.
És a szabályokról se,Hentes karaktered,csúnya TP tömésre készült,szóval,söprögess most már magad körül.
Dátum: 2010.05.06. 21:25:35
a prémesek többet kapnak,ráadásul ha maxolta EFet,akkor meg jóval többet ja ez a csp .
de portyapontot is többet kapsz ha maxos valóságformázással jöttél ki katakombából.
Dátum: 2010.05.06. 21:16:05
szerintem ebbe ne menjünk bele irj neki és kérdezd meg
Dátum: 2010.05.06. 20:50:08
Jó kérdés Elöző V4 en nem került dukátba a kiváltás.Lehet most is igy van,kérdezd meg pmbe JVtöl
Dátum: 2010.05.06. 20:45:51
Akkor elnézést kérek,de mindketten ugyanazt hajtogatjátok igy nem figyeltem rá épp melyikötök vádaskodik.
Elnéztem,ha gondolod módositom,természetesen nem neked szólt.
Dátum: 2010.05.06. 20:39:30
téves célszemély ,sorry
Dátum: 2010.05.06. 20:25:28
Pont amiatt történik részemröl most az ami,V4 en nem érdemes(nem kifizetődő) tisztán játszani ez bebizonyosodott, ha becsületes vagy akkor is lecsalóznak. A szabályok tágak,mindenki úgy értelmezi ahogy akarja,ez is kiderült.
De nem kell elöző V4 ig elmenni,elég csak benézni AL fórumba